Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

İkizler Burcu Steffi Graf

STEFFİ GRAF

Güneş burcu: İkizler

Yükselen burcu: İkizler 

Ay burcu: İkizler

Tenis kortlarına adını altın harfler ile yazdırmış başarılı bir sporcu Merkür’ün kızı İkizler burcu Steffi Graf.  Batı astrolojisine göre doğum haritasında ki gezegen yerleşimleri onun başarısının astronomik verilerini astrolojik olarak ortaya koymakta. Yönetici gezegen Merkür Ay Şans noktası ve Güneş İKİZLER burcunda yerleşimde. Doğum haritasında 12nci evinde bulunan bu yerleşim  DOĞUM HARİTALARINDA 12.Ev (Balık burcunun evi): Bilinçdışı, kolektif bilinç, ruhsal çalışmalar, içe çekilme, içe dönüş, kapanma, izolasyonu temsil eder.

Bu evdeki gezegen konumları GRAF’ın kendini çok açık etmeyen yapısını ortaya koyuyor.  Renkli havai bir kişiliğe sahip olmasına rağmen bunu dış dünyaya yansıtmaktan hoşlanmaz ve çok az insan onun eğlenceli yönlerini bilebilir. Yükselen burcunun da İKİZLER olması Güneş burcu ile yaptığı açılar onun dış dünyaya pozitif olarak yansımasını sevilmesini destekleyici.

Doğum haritasının kalbi GÜNEŞ Yada ki Mars ile yaptığı açılar ve onun doğum haritasında ki 6ncı ev de ki açıları mücadeleci azimli kararlı bir sporcuyu karşımıza çıkartıyor. Yılmayan yenilmeyi göze alarak mücadeleden vazgeçmeyen bir yapı. Doğum haritasında 6.Ev (Başak burcunun evi): İş, çalışma, hizmet etme, faydalı olma, pratiklik, sağlık, kişisel gelişim, temizlik, ayrıntıları temsil etmektedir. Doğum haritasında ufkun altındaki gezegen konumları Başak burcunda yerleşen PLUTON JÜPİTER ve URANÜS te son derece güçlü Güneşine önemli açılar oluşturmakta. 

Bu yerleşimler başarılı sporcunun son derece güçlü anatomisini ve kas yapısında ki gücü ortaya koymakta. Böylesi iyi ve güçlü yerleşimde gezegen konumlarının olması spor hayatında ki başarı öyküsünü ve sürekliliğini  net bir şekilde gösteriyor bizlere. Kendisi her maç öncesi ve önemli kararlarından önce uzun senelerdir astroloğundan danışmanlık almaktadır. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık