Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

İkizler Burcu John F. Kennedy

JOHN F.KENNEDY 

29.05.1917 

Amerikanın hakkında ailesi siyasi kimliği ilişkileri ve aşkları ile  en çok konuşulan trajedik bir suikast ile hayatını kaybeden İKİZLER burcu başkanı Batı Astrolojisine göre çıkartılmış doğum haritasına göre: 

Güneş burcu İkizler Ay

Yükselen burcu Terazi

Ay burcu Başak

Doğum haritasında Güneş ve Venüs İkizler burcunda yerleşmiş konumda. Doğum haritasının 8nci ev diliminde  8.Ev (Akrep burcunun evi): Ölüm ve yeniden doğum, yenilenme, dönüşüm, gizli ilimler, miras, ortak paralar. Akrep veya Pluto’nun evi olan bu kısmın dolayısıyla ölümle olan ilgisi de vardır. Yani yaşamın nasıl sonuçlanacağını belirtir. Vücutta seks ve üretim organlarını temsil eder. KENNEDY’nin 8nci ev Mars Merkür ve Jüpiter yerleşimi bulunmakta.

Bu etki Uranüs ve Ay  tarafından oldukça sert açı yerleşimlerini gösteriyor. Bu gezegen yerleşimi KENNEDY’nin suikastlere karşı tedbirli olması gerektiğı konusunda uyarıcı. Kendisi nin danışmanlık aldığı resmi Astrolgoları tarafından bu yerleşim ve riskler hakkında defalarca UYARILDIĞINI biliyormusunuz? Hayat daima seçimler ibarettir astrolojide dayatma yoktur. Yol gösterici bir rehberdir doğru zamanlama tedbir ve dikkate alıp almamız ise tamamen bizlerin iradesinde. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık