Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Kasım 2021 Aylık Burç Yorumları

Koç Burcu

Koç burcuna genel bakış 
Bu yıl Akrep sezonu Koç burçları için ekstra güçlü olacak. Ay boyunca, Güneş, Mars ve Merkür, hayatınızın birçok alanında Akrep'in kaynak enerjisini aktive eden burçtan geçecek. Tüm bu eylemler ölüm ve yeniden doğuşla ilgili 8. evinizde gerçekleşirken, önemli dönüşümlere hazırlanmanın zamanı geldi. Bu rahatsız edici bir süreç olabilir, bu nedenle değişimi kucaklamak ve sürprizlerle dolu bir aya hazırlanmak en iyisidir. Akrep'in hükümdarı Mars ile bu evde duyguların silaha dönüştürülme şansı var. Gereksiz dramalardan kaçınmanın ve mevcut sorunların kökenine inmenin zamanı geldiğini fark edin. Koç, Mars tarafından yönetilen bir diğer burç olduğundan, kafanızı sakin ve toparlamakta zorlanabilirsiniz. Kendinizi aşırı teşhir etmekten kaçının ve aynı şey başkalarını ifşa etmek için de geçerlidir, çünkü Akrep bizi intikamcı davranışlara meyilli kılar.

Mars ayrıca yılın son Satürn karesini yapacak. Bu, 2021'deki birçok zorluğun sorumlusu oldu. Klasik olarak, bu ikisi gerilim ve zorluklarla ilişkilendirilen gezegendir ve bir meydanda kavgaya girdiklerinde, hepimiz onların dramlarıyla uğraşmak zorundayız. Bu transit 8. ve 11. evinizde gerçekleşiyor. Bu, dönüşüm temalarını akranlarınız ve arkadaşlarınızdan yüksek beklentilerinizle harmanlar. Satürn Kova'da, özgünlüğü ve birçok sorunun çözümünü masaya getiriyor. Mars'ın baskısı ile bu mükemmelliği hemen elde etmeye çalışma şansı var. Şu anda beklentilerinizi ölçmek ve haklı olsanız bile, onlar için en iyi olduğunu düşündüğünüz şeyi yapmaları için arkadaşlarınızı dırdır etmeye dikkat etmek çok önemlidir.

Akrep burcundaki Yeni Ay, 2. evinizdeki Uranüs ile karşı karşıya geldiği için ani bir değişim döngüsü oluşturacak. Bu, mali durumunuzla ilgilenmek için bir zaman olduğunu gösterir. 8. ev genellikle borçlar, vergiler ve genel olarak diğer insanların parasıyla ilgilenir. Borcu temizlemek bu noktaya kadar odak noktası değilse, Evren sizden ne kadar harcadığınız konusunda dikkatli olmanızı istiyor gibi görünüyor. Bütçe kesintileri yapmanın ve organize olmanın zamanı geldi. Borçlu olmak şu anda önemli bir endişe kaynağı değilse, bu aynı zamanda cezalandırılması gereken iyiliklere de işaret edebilir. Ayrıca bu transitin her iki yöne de gittiğini not etmek önemlidir.


Bu ayki Dolunay, tutulma mevsimi olduğu için çok özel. 19 Kasım'da ve 3. evinizde gerçekleşiyor. Bu Yay-İkizler döngüsünün son Tutulması ve eğitim ve iletişimle ilgili sorunların doruk noktası olarak ortaya çıkıyor. Bu tutulma aracılığıyla İkizler'i aydınlatan Güneş, hayatınızda bir sonraki adımı atmak için bilmeniz gereken her şeyi öğrendiğiniz bir noktaya geldiğiniz gerçeğine işaret ediyor. Şanslar, bu yıl boyunca, kendinizle yakınlaştınız.

Bu Tutulma, aynı gün gerçekleşen Venüs ile Uranüs arasındaki üçgen açıyla da destekleniyor. Bu sizin 10. ve 3. evinize denk geliyor. Bu transit, sanatsal veya yaratıcı fikirleri olan tüm Koçlar için oldukça önemlidir. Venüs hayatın bu alanını yönettiğinden, bu, kariyerinize yaklaşımınızda önemli bir değişiklik yaratabilir.

Ay, 9. evinizde bir Merkür cazimi ile sona eriyor. Bu sizin Yay burcunuzdur ve yaşam felsefeniz ve keşiflerinizle ilgilenir. Ay boyunca gerçekleşen bu tür zorlu geçişlerle, bu bir temiz hava soluğudur. Jüpiter tarafından yönetilen burç, o sırada çok ihtiyaç duyulan bir umut duygusu getiriyor. Bu, farklı geçmişlere sahip insanlarla seyahat ve fikir alışverişini gösterebilir. Bu transit, gözlerinizi daha önce başka faktörlerin gizlediği farklı seçeneklere ve fırsatlara açmaya geliyor. Burada öğreneceğiniz her şey, önümüzdeki ay çok işinize yarayacak bir kesinlik duygusu uyandıracak.


Özel yaşamınızda yıldızların yardımıyla yeni aşk ilişkilerinin oluşumunu vurgulamakta. Mevcut aşk ilişkilerini onaylamayı seviyorsunuz ve ilişkilerde bolca romantizm olacak. Bu Ay, eşinizle keyifli tatiller için uygundur.

Evlilik ilişkileri, etrafta çok fazla romantizmle keyifli olacak. Ortaklar arasında herhangi bir anlaşmazlık olmayacaktır. 21'inden sonra ikiniz de güzel bir haberle tüm endişelerinizi geride bırakabilirsiniz. 

Bekar kişiler bu ay güvenilir ve onaylanmış ortaklıklar arıyorlar. İkinci hafta, aşk ilişkileri kurmak için hayırlıdır. O zamana kadar bekar olarak hayatın tadını çıkaracaksın.

Kariyer
Bu ay yıldızlardan gelen enerjiler kariyer beklentileriniz için oldukça elverişli. Tamamen gerilimsiz, mükemmel bir çalışma ortamında, beklenen kazanımları gerçekleştirerek arayışlarınızı sürdürürsünüz.

Spiritüel düzeydeki bilgili kişilerle birliktelik yoluyla ilerlemenin başka umutları da vardır. Bu, genel koşullarınız açısından oldukça tatmin edici bir duruma yol açacaktır. Bazılarınız, dini veya sosyal hizmetteki katkılarınızla bir iz bırakmaya devam edebilir. Yazarlar, gazeteciler ve benzerleri de öyle. İyi bir anlaşma elde edebileceğiniz iyi bir ay.

Öğrenciler
Kasım öğrencilerin akademik gelişimi için uygun değildir. Gezegensel açılar elverişli değildir ve bu, öğrenmeyi oldukça yorucu hale getirecektir. Dil konusunun öğrencileri kendilerini geliştirmek için mücadele etmek zorunda kalacaklar.

Rekabetçi testler, te muazzam bir çaba ve çok iyi bir rehberliğe ihtiyaç duyacaktır. Sanat ve zanaat öğrencileri de derslerinde ciddi zorluklarla karşılaşacaklar. Öğrenciler çok çalışacaklar, ancak sonuçlar tatmin edici olmayabilir. 

 Seyahat -
Bu ay seyahatten çok az kazanç elde edilen bir ay. Yine de, koşullar sizi tam da bunu yapmaya yönlendirecek şekilde olacaktır. Çoğunuz iş veya resmi amaçlar için karayolu veya demiryolu ile  seyahat edeceksiniz.

 

 Sağlık
yor
Kasım 2021 Koç burcu , sağlık işleri için harika beklentiler sizleri karşılıyor. Astral kombinasyonlar, herhangi bir büyük sağlık tehlikesinin olmamasını sağlayacaktır. Kronik hastalıklar bastırılacak ve küçük sağlık sorunları olağan tıbbi müdahale ile halledilebilecektir. Mükemmel sağlık, hayatınıza mutluluk ve memnuniyet de getirecektir.

Ancak sağlığınızı korumak için egzersiz ve diyet programlarınıza devam etmelisiniz. Düzenli bir programa bağlı kalarak stres azaltılabilir. Meditasyon ve spor aktiviteleri zihinsel sağlığınıza yardımcı olacaktır.

Çocuklar
Yıldızlar oldukça uygun bir şekilde yerleştirildiğinden, aileniz için birçok yönden faydalı bir ay. Çoğunuz babanıza olan bağlılığınızın önemli ölçüde arttığını göreceksiniz. Aile ortamı, üyeler arasındaki uyum ile ay boyunca hoş kalacaktır.

Böyle bir ortamda çocuklarınız iyi huylu davranır, derslerinde ve diğer ders dışı etkinliklerinde başarılı olur. Bu çok sevindirici bir gelişme olacaktır. Bazılarınız da anne akrabalarınızdan önemli ölçüde kazanç elde edeceksiniz. Bu ayrı olarak, aile, genel gelirde oldukça kesin bir artışla mali açıdan oldukça iyi durumda olmalıdır.

Bazılarınızın çocuklarının ebeveynleri için bir memnuniyet kaynağı olacağı bir ay, yıldızlar oldukça elverişli olduğu için derslerinde başarılı oluyorlar. Müzik, dans, drama, vb. gibi güzel sanatların peşinden giden öğrenciler, ilham verici bir yaratıcı aktivite büyüsüne sahip olacaklar ve bu sırada çoğu etkileyici başarılar elde edebilecek.

Ayrıca, arayışları, başarıyı sağlamak için çok önemli olan bir rekabet avantajına sahip olacaktır. Herhangi bir muhasebe dalını okuyanlar da oldukça başarılı olacaktır.

Finans
Koç burcu için 2021 Kasım ayı, iş adamları ve tüccarların finansmanı için harika beklentiler öngörüyor. İhracatçılar ve güzel sanatlar bayileri de satış faaliyetlerinden çok iyi karlar elde edeceklerdir. Başarılarınızdan ve kazandığınız paradan memnun kalacaksınız.

Astral konfigürasyonlar hayırlıdır ve ay yeni iş girişimlerine başlamak için uygundur. Gerekli finansmanı sağlamakta sorun yaşamazsınız. Yatırımlar ve spekülasyonlar çok kazançlı olacak.

Koç için önemli sayılar:
1, 11, 12

Koç Kasım önemli tarihleri:

10, 12, 14, 15, 22
 Koç için özel not

Devam eden projeye katılmanız için bir fırsat olacak. Davet edildiğiniz etkinliklerden birinde, geniş bilgiye sahip çok etkili bir kişiyle tanışacaksınız. Emeklemeye başladığınızda onların yardımına güvenebilir ve ardından size tamamen yabancı olan bir alanda ilk adımlarınızı atabilirsiniz. Bu yüzden aktif olun ve belirleyici kararlar alın.

Boğa Burcu

Boğa genel görünümü 
Bu Akrep mevsimi , önemli kişisel gezegenlerin üçü bir stelyum oluşturan burçtan geçeceğinden, Boğa için daha fazla alakalı olacak. Mars, Merkür ve Güneş, 7. evinizde birleşecek ve ayın odağını yakın ilişkilerinize getirecek. Bu konuşmak yerine dinlemenin zamanıdır. Mars'ın etkisiyle normalden biraz daha fazla tartışmacı hissedebilirsiniz, ancak biraz ölçülü olmanızı öneririm. Akrep, hayatımızın hangi alanına girerse girsin, daha zorlu duygularla bizleri zorlar ve hatalar yaptırır DİKKAT. 

Mars da yılın son karesini Satürn ile yapacak. Halkalı gezegen 10. evinizde geçiş yapıyor ve sizi kariyerinize çok fazla çaba göstermeye davet ediyor. Satürn'ün bu evdeki amacı, becerilerinizi mükemmelleştirdiğinizden emin olmak olsa da, Mars karesi belki de işinize çok fazla zaman harcadığınızı gösterebilir. Mümkünse kariyerinize ara vermek için bu zamanı ayırın, çünkü yakın ilişkilerinizin biraz daha fazla dikkat gerektirmesi muhtemeldir.

1. evinizdeki Uranüs ile karşı karşıya gelen ayın Yeni Ay'ı oldukça heyecan verici bir döngü oluşturuyor. Bu ay, sizi ilişkilerinize daha önce yaptığınızdan farklı bir şekilde yaklaşmaya davet ediyor. Sorumluluklarınızın ne olduğuna dair fikirlerinizi değiştirmenin zamanı geldi. Çok inatçı olmamaya dikkat edin ve değişime teslim olun. Kasım, küresel ölçekte büyük değişimlerin olduğu bir aydır ve içsel durumunuz, isteseniz de istemeseniz de bunu yansıtmalı (ve yansıtacaktır). Akışa ayak uyduramamak muazzam bir gerginliğe neden olur. Öte yandan, pes edip hızlı kararlar verirseniz, ödüller hayal edebileceğinizden daha iyi olacaktır. Bekarsanız, bu transit aynı zamanda kalıcı bi beraberliği getirebilir sizlere. 


Bu ayki Dolunay, Ay Tutulması olduğu için oldukça benzersiz. Bu, İkizler-Yay döngüsünün son tutulmasıdır. Bu nedenle, geçen yılın Eylül ayında başlayan bir yaşam döneminin önemli bir sonucudur. 2. evinizde gerçekleştiği için, buradaki tema eşyalar ve kaynaklardır. Muhtemelen geçiminizi sağlama yolunda bazı değişikliklerden geçiyordunuz. İyisiyle kötüsüyle, bunun bu döngünün son kısmı olduğunu bilin. Bu ayı nasıl geçirdiğinize dikkat edin. İkizler, daha küçük ayrıntılara odaklanma eğilimindedir ve karar vermekte zorlanmayı tetikler bilinçli olmaya odaklanın. 

Burcunuzun yöneticisi Venüs de bu tutulmayı Uranüs ile üçgen açı yaparak destekleyecek. Bu, inanç, eğitim ve felsefe evinizi kimliğinizi temsil eden yerle birleşir. Değişim yaklaşıyor ve bu, sabit bir burç olduğunuz için oldukça stresli olabilir. Bununla birlikte, bunun size daha parlak bir umut duygusu ve yaşam için şehvet getirmesi muhtemeldir. Bu, ayak parmaklarınızı yeni sulara daldırmanın zamanı olacak. Bu geçiş, yeni ve yabancı yerlerde güzelliği bulmanızı sağlayacak, bu nedenle metamorfozdan korkmayın. Tırtıl bir kelebeğe dönüştüğünde, daha önce hiç gitmediği bir yere erişebilir.

Ay, Yay burcunda bir Merkür cazimi ile oldukça olumlu bir notla kapanıyor. Bu, hayatın sansürlenmiş yanıyla ilgilenen 8. evinizde olur. Bu ilk bakışta biraz olumsuz gibi görünse de, bu evde meydana gelen Güneş ve Merkür kavuşumu, insanların genellikle uğraşmaktan korktukları şeyler hakkında fikir edinmemizi sağlar. Bu ruhu güçlendirir ve daha geniş bir bakış açısına izin verir. Bu geçişle, değişime hala direniyor olsanız bile, en azından tek seferde her şeyi bir araya getirmek zorunda kalmadan diğer tarafta ne olduğuna dair bir fikir edinirsiniz.


 Aşk ilişkilerinizde romantizm olacak ve kalıcı ilişkiler arıyorsunuz. Ay, aşk ve ortaklıklar için çok olumlu.

Evlilik ilişkileri, ayın başında canlılıktan yoksun olacak, ancak daha sonra canlı olaylarla dolu olacak. Ay, bol miktarda romantizm, tutku ve aileyi genişletme şansı ile sona erecek.

Boğalar bu ay duyguları tarafından yönetilecek. Aşk ortaklıklarınızda özveri ve duygusallık olacak. Aşkında kaybolacaksın ve başka hiçbir şeyin önemi olmayacak aşka emek verme zamanı. 

Kariyer
Bu ay, kariyer gelişiminize yardımcı olacak uygun bir yıldız kombinasyonunuz var. Az veya hiç seyahat etmeden ve normalden daha hafif olan iş yüküyle, hedeflerinizi başarıyla gerçekleştirebilir ve beklenen kazanımları elde edebilirsiniz. Yazı, resim, müzik ve diğer güzel sanatlarda ünlü olanlar son derece iyi iş çıkaracaklar. 

Çalışma ortamı mükemmel olacak ve en ufak bir gerilim olmayacaktır ay boyunca. Aslında, hayatınızı çok önemli bir şekilde zenginleştirecek, bilgili ve ruhsal açıdan yüksek insanlarla ilişki kuracaksınız. Bazılarınız sosyal veya dini çalışmalara yaptığınız katkılarla  iz bırakmaya devam edecek.

Öğrenciler , öğrencilerin akademik gelişimi için çok hayırlıdır. Gezegensel konfigürasyonlar uygundur ve bu sizi zihinsel olarak keskinleştirir. Çalışmalarınızı yönetmekte ve sınavlarınızı geçmekte sorun yaşamayacaksınız.

Normal çalışmalar ve koçluk ile rekabetçi sınavlardan geçmek oldukça kolay olacaktır. Dil ve iletişim kursu öğrencileri derslerinde sorun yaşamazlar. Yaratıcı sanatlar öğrencileri derslerinde başarılı olacaklardır.

Seyahat
Önümüzdeki ay boyunca, seyahat planlarınızı dikkatlice incelemeniz ve bunları minimuma indirmeniz iyi olur, çünkü seyahatten çok az kazanç beklenebilir. Yine de, koşullar böyle olacağı için bazı seyahatlere çıkmanız gerekir. Çoğu, kara yoluyla, yani demiryolu veya karayolu ile, ve hava yoluyla olacaktır.

 

Sağlık

Kasım 2021 Boğa burcu sağlık sorunları için herhangi bir umut sunmuyor. Yıldız açıları uygun değildir ve bu kronik hastalıkların yeniden ortaya çıkmasına neden olur. Hem küçük hem de büyük sağlık komplikasyonlarına dikkat edin.  Bu sorunlarla ilgilenmek için çok zaman ve para harcamanız olası. 

Sağlığın h 22'sine kadar izlenmesi gerekiyor. Bu nedenle, geçen ay belirtildiği gibi, yeterince dinlendiğinizden emin olun. 5'ine kadar uyluk masajı ve karaciğer refleksi masajı ile sağlığınıza önem verin.  5. Kasımdan sonra sırt ve diz masajından sonra güçleneceksiniz. 22'sinden sonra sağlık ve enerji önemli ölçüde iyileşecek.

Sıkı egzersiz ve sağlıklı beslenme programları ile bu sorunları azaltmaya odaklanmalısınız. Anksiyete sorunları meditasyon gibi gevşeme teknikleri ile halledilebilir. Tüm aşırılıklardan kaçınılmalıdır.
Çocuklar
Bu ay, yıldızların konfigürasyonu hiç de olumlu olmadığından, aile işlerinizin sorunsuz bir seyir izlemesi pek olası değil. Çocuklarınıza daha fazla özen göstermelisiniz, çünkü onları disiplinsiz kılacak olumsuz bir şekilde etkilenmeleri muhtemeldir.

Performansları da çalışmalarda ve diğer faaliyetlerde oldukça düşük kalabilir. İşlerini çok yakından denetleyin, buna daha fazla zaman ve enerji verin. Aile ortamı da çekişmelerle bozulabilir ve anne akrabalarınızla olan ilişkilerinizin çok hızlı bir şekilde bozulmasına neden olabilir. Akrabalarınıza karşı tutumunuzda aceleci ve dikkatsiz davranmayın.

Yıldızlar pek elverişli olmadığı için, çocuklarınızın işlerinin sizin için birçok sorun yaratan zorluklarla bataklığa uğradığı bir ay.

Herhangi bir muhasebe dalında okuyanlar, özellikle zor koşullarla karşı karşıya kalabilirler. Ebeveynler gerektiğinde teşvik etmeli ve yardım etmelidir. Rekabetçi sınavlara girenler çok çalışmalı ve geçmek istiyorlarsa ekstra koçluk almalılar. Ebeveynler, çocuklarının ilerlemesini yakından izlemelidir.

Finans
Boğa burcu için 2021 Kasım tahmini , iş adamları ve tüccarların finansalları için olumlu değil. İhracatçılar ve güzel sanatlar tacirleri ürünlerini satamayabilir ve ciddi zararlar görebilirler. Çoğu, masraflarını karşılamak için borca girebilir.

Yıldız konfigürasyonları yardımcı olmaz ve bu, yeni iş projeleri başlatmak için iyi bir alamet değildir.  Maddi destek gelmeyecek. Yatırımlar ve spekülasyonlar iyi getiri sağlamayacaktır.

1'inde (Merkür Jüpiter ile iyi açılar yaptığı için) ve 27'sinde ve 28'inde (Merkür ve Güneş birlikte seyahat ediyor) mali durumunuz iyi. Bununla birlikte, 19'unda ve 20'sinde fazla harcama yapmamaya dikkat edin. 18'inde ve 19'unda, çok mutlu bir kariyer fırsatı kendini gösterebilir iyi değerlendirin. 

Boğa için önemli sayılar:
1, 8, 10

Boğa Kasım önemli tarihleri:

1, 3, 7, 9, 20

Boğa burcu için Kasım ayı özel notu:

Ayın sonu, beraberinde kasvetli, melankolik bir ruh hali getirecek. Amirinizin mesai saatlerinden sonra işte kalma zorunluluğundan veya başka, ekstra dersler alma ihtiyacından hoşlanmayacaksınız, ancak bu sizin amirinizdir, bu nedenle alçakgönüllülükle ne yapmanız gerektiğini kabul etmeniz daha iyi olacaktır. Ağzınızı  sıkı tutun  ve gururunuzu cebinize koyun - bunda çok daha iyi olduğunuzu göreceksiniz. 

İkizler Burcu

İkizler genel görünümü 
Kasım ayı İkizler daha önce hiç bu kadar çok Akrep enerjisi hissetmemişti. Ay, burçtan geçen üç kişisel gezegen arasında bir stelyumla başlar: Mars, Merkür ve Güneş. Tüm bu gezegensel etkiler emek, sıkı çalışma ve sağlıkla ilgili 6. evinizde gerçekleşiyor. Kötü haber şu ki, Kasım ayında dinlenme zamanı olmayacak. Bu tamamen kendi amaçlarınıza ulaşmak için çok çalışma zamaı mars niteliklerini somutlaştırmakla ilgilidir. Akrep, dokunduğu her şeyin derinliklerini keşfetmekten de hoşlanır, bu yüzden alıştığınızdan çok daha fazla iş yapmak zorunda kalırsanız şaşırmayın.

Mars ayrıca geçen yılın Aralık ayından bu yana 9. evinizden geçiş yapan Satürn ile son karesini yapacak. Odak, ufkunuzu genişlettiğini ve yabancı yerlerden gelecek faydaları temsil eder. Eğer bir öğrenciyseniz  ve bir bakıma hepimiz öyleyiz bu, öğrenme sürecinde bir gerilim zamanına işaret edebilir. Yeni becerilere ayak uydurabileceğinizden daha hızlı bir şekilde öğrenmek için baskı hissedebilirsiniz, ancak bunu yapmak oldukça stresli olsa da, sonunda gelişiminizi hızlı bir şekilde takip etmekten memnuniyet duyacağınızı bilin.

Bu ay Yeni Ay, son birkaç yıldır 12. evinizden geçen Uranüs ile karşıt açıda olacak. Bir Yeni Ay, bundan daha fazla bırakmakla ilgili olmamıştı. Muhalefet, sonuçlardan ayrılıp hayatın rastgeleliğine teslim olduktan sonra gelen ödülleri verir. 12. ev ayrıca mecazi anlamda inziva ve yalnızlık ile ilgilenir. Kendi kendine ya da tesadüfen bu kayıp duygusunu somutlaştırır. Kendi başınıza olmaya çağrıldığınız ve hedeflerinize odaklandığınız bir zaman olabilir.


Dolunay bu ay ilk evinizde gerçekleşiyor ve oldukça önemli. Bu, geçen yılın Eylül ayında baştan başlayan bir ekliptik döngünün son parçası. Bu, kimliğinize ve kendinizi ifade etmenize önemli ölçüde odaklanan 18 aylık bir döngü oldu. Benlik fikrinizi yeniden şekillendiriyor  belki de ilk başladığınızda yaptığınızdan çok daha farklı görünüyorsunuz.

Aynı gün Venüs ve Uranüs de bu tutulmayı üçgen açı ile destekleyecek. Bu, her ikisi de yoğun dönüşümle uğraşan 8. ve 12. eviniz arasında bir birlik yaratacaktır. Bu transitin güçlü dünya enerjisi, sizi daha önce hiç hissetmemiş bir avatar yaratmak için bu yeni kimliğinizi sağlamlaştırmanıza yardımcı olacaktır. 8. evinizde Venüs'ün etkisi ile, kendinizi ifade etme şeklinize biraz gizeml getirebilir. Bu, olumlu sonuçlara yol açan doğru kullanılmadığında pervasızlığa ve sinsi davranışlara neden olabilir. Sadece, iyi  davranışlarınız gökler tarafından desteklense bile, bunun karmadan muaf olduğunuz anlamına gelmediğini unutmayın.

Ay, Yay burcunda bir Merkür cazimi ile oldukça olumlu bir notla sona eriyor. Bu, ilişkilerle ilgili 7. evinizde gerçekleşir ve karşılıklı anlayış ve genel netlik getirir. Bir ilişkiniz varsa, bu muhtemelen daha büyük bir birliktelik ve dürüstlük döngüsünün başlangıcıdır. Size geçmişteki herhangi bir gerilimi ve karışıklığı iyileştirme gücü verir. 7. evde herhangi bir samimi sevgi alışverişi şekli olduğu için bu, romantik ilişkilerin ötesine geçer. Daha da yakınlaşmanın ve ilerlemeye devam etmeniz için size neyin ilham verdiğini konuşmanın zamanı geldi. 

Aşk
15'inde, aşk dürüstlükle zenginleşecek sizler için.  Zor zamanlarda ailenin desteğine güvenebilirsiniz.

Evlilik hayatınız kariyer zorunlulukları nedeniyle bozulabilir ve ev işlerinizi yönetmek için eşinizin desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. Evli eşler arasında hamilelik konusunda fikir ayrılıkları olacaktır.

Bekar kişiler bu ay aşk partnerleri bulmayı bekleyebilirler. Eski dostluklar bile canlanabilir. Hayat coşkuyla dolu olacak ve aşk ilişkilerinizden keyif alacaksınız.

Kariyer
Profesyonel beklentileriniz için bu ay yıldızlarda çok az cesaret verici bir nitelik var. Çok fazla sıkı çalışmaya rağmen, beklenen kazanımları gerçekleştirme olasılığı çok azdır. Aslında, astların çok uyumlu olmaması ve üstlerin işbirliği yapmaması nedeniyle işleri halletmeyi zor bulursunuz. Sahip olduğunuz bu tür liderlik nitelikleri, görevlerinizi yerine getirmede yardımcınız olabilir. 

Ruhsal açıdan bilgili insanlarla birlikte olmanın hayatınızı bir ölçüde zenginleştireceği enerjiler ile karşı karşıyasınız. Bu etkileşim, bazılarınızın yararlı sosyal veya dini işler yapmasını sağlayabilir. Yazarlar da ortalama düzeyde ellerinden gelenin en iyisini yapabilirler.

Toplum yararına insani eylemlerle ilişki kurmak size biraz zihinsel teselli verecektir. Ayrıca ileri eğitim yoluyla profesyonel yeteneklerinizi geliştirmeyi düşünebilirsiniz.

Eğitim
Kasım 2021 İkizler burcu astrolojisi, öğrenciler için eğitim beklentileri için zor zamanlar öngörüyor. Yıldız konfigürasyonları avantajlı olmadığı için zihinsel yetenekleriniz zarar görür. Bu, tüm bilim adamları için öğrenmeyi zorlaştırır. Profesyonel öğrenciler, sıkı çalışmalarına rağmen istedikleri notları almakta zorlanabilirler. 

 Teknik öğrenciler, daha düşük sonuçlar için kendilerini normalden çok daha fazla çalışırken bulabilirler. Beceri seviyesi bile ortalamanın altında olabilir. Bununla birlikte, mutlak bir şey yoktur, ancak belirli bir miktar kararlılık ve gerekli ekstra çaba ile düzeltilebilir.

Ticaret öğrencileri de çalışmalarını iyi yönetemeyeceklerdir. Rekabetçi sınavlardan geçmek zor bir görev olacak ve daha fazla çalışma gerektirecektir.

Seyahat
Çoğunuz mesleki hedeflerinize ulaşmak için demiryolu veya karayolu ile seyahat edeceksiniz.

En uygun yön Kuzey olacaktır, ancak mevcut koşullarda bu da çok az avantaj sağlayacaktır. Bazılarınız yurtdışına seyahate bile çıkabilir ve bu da beklentileri karşılayamaz. Seyahatin yeni yollar açtığı normal kazanç bile eksik olacaktır.

Sağlık
Aile bireylerinizin ciddi hastalık olasılıkları olacak ve sürekli tıbbi bakımla onlara bakmakla meşgul olacaksınız. Kronik hastalıklar da ortaya çıkabilir. Kötü sağlık, mizacınızı değişken ve depresif hale getirecektir.

22'sine kadar sağlık iyi ama bundan sonra dikkat edilmesi gerekiyor. Ciddi bir şey yok; kısa vadeli gezegenler biraz stres yaratıyor ve etkileri kısa vadeli. İyi haber şu ki, 22'sine kadar sağlığa odaklanmanız, daha sonra için iyi durumda olmanızı sağlayacak. 

Çocuklar
Gezegensel açılar cesaret verici değil ve kardeşlerinizle yanlış anlamalar yaşayabilirsiniz. Aile üyeleri arasındaki ilişki bile stresli olacaktır. Aile üyeleriyle iyi bir ilişki sürdürmek için çok çaba sarf edebilirsiniz.

Çocuklar, akademik ve ders dışı faaliyetleri için uygun koşullarda başarı sağlayabilirler. Yıldız etkileri olumludur ve çocuklar ne yaparlarsa yapsınlar başarılı olacaktır. Ticaret öğrencileri eğitimlerinde çok başarılı olacaklardır. Güzel sanatlar ve benzeri yaratıcı konulara ilgi duyuyorlarsa ay çok faydalıdır.

Finans
İkizler burcu için 2021 Kasım tahmini , iş adamları ve tüccarlar için karlı değil. Astral konfigürasyonlar uygun değil ve finans kurumlarından herhangi bir yardım alamayabilirsiniz. Bu, yeni iş girişimlerine başlamanızı engelleyecektir. Yatırımlar ve spekülasyonlar kayıplara neden olabilir dikkatli olun.
Bu ay mali beklentileriniz hakkında pek cesaret verici bir şey yok. Dahil olabileceğiniz herhangi bir anlaşmazlık veya dava, neredeyse kesinlikle aleyhinize sonuçlanacaktır. Bu tür bir anlaşmazlıkla ilgili kararın daha sonraki ve daha uygun bir döneme ertelenmesi için çok çalışmalısınız.


İkizler için önemli sayılar:
2, 6, 9

İkizler Kasım önemli tarihleri:

2, 4, 17, 28, 29

Kasım ayı İkizler için özel not:

Ayın ortasında yaratıcı fikirlerin habercisi size eşlik edecek. Aklınıza gelen tüm düşünceleri gerçekleştirebilirsiniz. Son olarak, tamamen aile ve arkadaşlarla ilgili konulara ayırabileceğiniz daha fazla boş zamanınız olacak.

Yengeç Burcu

YENGEÇ   genel bakış 
Yengeçler, süper şarjlı bir Akrep sezonu için hazırlanın. Bu ay Akrep stelyumunun gerçekleşmesiyle Mars, Merkür ve Güneş, Akrep'in kuralları altında çalışacak. Bu geçiş 5. evinizde gerçekleşiyor ve yaratıcılığınızı nasıl kanalize ettiğinize ve kendinizi nasıl eğlendirdiğinize çok dikkat etmenizi istiyor. Bu evde gerçekleşen geçişlerin çoğu bu ay oldukça zorlayıcı olacak. Ama bu aynı zamanda 5. evinizde de gerçekleştiğinden, alışkın olmadığınız bir şey değil.

Akrep burcundaki bu Mars, 8. evinizden yavaş yavaş geçiş yapan Satürn'ü bu yıl son kez kare yapacak. Bu geçiş, muazzam dönüşümlerin diğer tarafına geçmek için gerekli enerjiyi toplar. Güçlü bir şekilde engelleri aşmaya çalışma duygusu verecek sizlere.  . Tüm dünyayı bir savaş alanı gibi hissedeceksiniz, ancak Mars'ın 5. evinizden geçişi size sorunlarla mücadele gücü verecek.  Yengeçin sert kabuğu, sizi kurşun geçirmez hale getirdiği için bu ay işinize yarayacak.

Akrep temasıyla devam ederken, 5. evinizdeki Yeni Ay, 11. evinizdeki Uranüs'e karşı olduğu için şifaya çarpıcı bir vurgu yapacak. Bu döngü sırasında topluluğunuzdaki önemli değişikliklere dikkat edin. Bu beklenmedik olaylara uyum sağlamak için yaratıcılığınızı kullanmak zorunda kalacağınız bir konuma gelebilirsiniz. Bu döngü sırasında kendi ihtiyaçlarınıza dikkat ettiğinizden emin olmak da çok önemlidir. 


Dolunay, İkizler-Yay döngüsünün son Ay tutulması olduğu için oldukça özeldir. Bu, geçen yıl başlayan bağımsızlığınızla ilgili zorlukların doruk noktasıdır. Ruhunuzun karanlık köşelerini ziyaret etme zamanı sona eriyor, ancak bu yapılacak daha fazla iş olmadığı anlamına gelmiyor. Şimdi kim olduğunuzu yeniden tanımlarken öğrendiğiniz her şeyi uygulamaya koymanız önem taşımakta. İkizler değişken bir burçtur, aynı zamanda hayata yeni bir çok yönlülük duygusu getirir.

Bu Dolunay sırasında Venüs de Uranüs ile üçgen açı yapacak. Bu, Venüs ile ilişkiler evinizden geçmek için oldukça mükemmel bir geçiş. Oğlak burcunun çalışkan burcunda olmasına ve Aşk Tanrıçası için birkaç zorluk çıkarmasına rağmen, bu uzun süreli bir aşk ve birliktelik sağlar. İşlerin daha ciddi hale gelmesi muhtemel olduğundan, kararlı bir ilişki içinde olanlarınız için bu iyi bir zaman. Uranüs, her şeyi taze ve canlı tutmak için yeni enerjiler getiriyor; bu, siz ve eşinizle tanıştığınız ilk günü tekrar zihninizde uyandıracak ve  romantizmi neredeyse nostaljik hissettirecek sizlere. 

Güneş ve Merkür Yay burcunda birleşirken, ay oldukça umut verici bir geçişle sona eriyor. Pek çok darbe ile geçen bir ayın ardından, yılın son ayına girmemiz gereken şey bu. Yay burcunda Güneş tarafından aydınlatılan Merkür, bugünün üstesinden gelmeniz için gerekli sürüşü getiriyor. Bu, hizmet ve emekle ilgili 6. evinizde gerçekleşiyor. Bu, ay boyunca sağladığınız tüm yardımlarla el ele gider ve bu nedenle, çabalarınızın karşılığını almanız muhtemeldir. Bu ödüller maddi kazanç şeklinde değil, genişleme ve manevi tatmin fırsatları şeklinde gelebilir. Bu zamanda Merkür büyütüldüğünde, sözleriniz birçok kulağa ulaşacak ve bu da esnekliğinizden ilham alacak.


Karamsar ve takıntılı düşüncelerinizi kontrol altına almalı daha keyifli olmak için çaba göstermelisiniz. Aksi takdirde, İlişkilerinizde ayrılıklar yaşanabilir.  Hatalarınızı düzeltmeye çalışmalı ve kendinize daha fazla güvenmelisiniz.

Eşinizle daha fazla zaman geçirerek evlilik uyumu daha uyumlu hale getirilebilir. Sosyalleşmek için çok iyi fırsatlar olacak ve bu, çocukla evlilik bağını güçlendirecektir.

Bekar kişiler, ayın son haftasında kalıcı ilişkiler kurabilirler.  
Kariyer
Bu ay, kariyer gelişimi için oldukça faydalı fırsatlara sahip olacaksınız. Gerilimden ve siyasetten tamamen arınmış bir ortamda, uğraşlarınızı sürdürür ve beklenen kazanımları gerçekleştirirsiniz. Aslında, bazılarınız sosyal veya dini çalışmalara katkılarınızla bir iz bırakmaya devam edecek, yazarlar ve bu tür mesleklerde başkaları da özellikle  yükselişe geçecekler. 

Bu, elbette, ruhsal açıdan yüksek eğitimli insanlarla olan birlikteliğinizden elde etmeyi bekleyebileceğiniz şeylere eklenecek bir memnuniyet kaynağı olacaktır. Genel olarak, çok şey başarabileceğiniz mükemmel bir ay.

Eğitim
Yengeç öğrencilerin akademik ilerlemeleri için mükemmel beklentiler söz konusu olabilir.  Gezegenler öğrenmeyi destekler ve bu da sınavları geçmeyi kolay bir iş haline getirir. Profesyonel öğrenciler çalışmalarında başarılı olacaklar ve sıralarını koruyacaklar. Ticaret ve iletişim öğrencileri derslerinde başarılı olacaklardır. 

Her türlü muhasebecilikle uğraşanlar ve otel işletmeciliği, özellikle yemek servisi okuyanlar, faydalı bir zaman geçireceklerdir. Sanata yatkın olanlar, kayda değer bir başarı elde etmeye devam edebilir. Herhangi bir rekabet sınavına girenler, en azından normal türden bir çabayı samimiyetle ortaya koymaları koşuluyla, başarıyı dört gözle bekleyebilirler.

Seyahat 
 Çoğunuz, iş veya resmi amaçlar doğrultusunda karayolu veya trenle seyahat etmek için koşullar tarafından yönlendirilirsiniz. Ancak bu hedefler gerçekleşmeyebilir. Bu şartlar altında seyahat planlarınızı mutlak minimuma indirmek en iyisi olacaktır. Bazılarınız aile üyelerinizle tatile çıkabilir. 

Sağlık
Gökyüzü Yengeç burcu sağlığı için harika beklentiler öngörüyor. Gezegen konumları elverişlidir ve bu nedenle ciddi tıbbi rahatsızlıklar olmayacaktır. Küçük sağlık sorunları rutin tıbbi müdahale gerektirecektir. Kronik rahatsızlıklar şifalanacaktır.

Tutulma, sağlık gezegeniniz Jüpiter'i vursa da, sağlık bu ay iyi görünüyor. Vücudun bir detoksu olabilir, ama bu hastalık değil. Sadece vücudun kendini temizlemesidir. 6. sağlık eviniz 22'sinden sonra güçlenir, bu nedenle sağlığa büyük bir odaklanma olacaktır.  Her küçük sancıyı büyütmemeye ve büyük bir şeye dönüştürmemeye dikkat edin.

Dikkatinizi düzenli egzersiz ve diyet programları ile sağlığınızı korumaya odaklamalısınız. Aktivitelerinizi uygun şekilde planlayarak stres seviyeleri azaltılabilir. Meditasyon ve spor zihinsel zindeliğinize yardımcı olacaktır.
Çocuklar
 Gezegensel açılar uğurludur ve aile üyeleri arasında iyi bir samimiyet olacaktır. Yaşlılar saygılarını kazanacak ve projeleriniz için işbirliği sağlanacaktır. Aile finansmanı, yakınların katkılarıyla muhteşem olacak.

Bu, tüm aile üyeleri için büyük bir memnuniyet kaynağı olacaktır. Bazılarınız anne akrabalarınızdan önemli ölçüde kazanç sağlarsınız. 

Astral konfigürasyonlar çocukların geleceği için çok faydalıdır. Eğitim kariyerleri önemli ilerleme kaydedecektir. Ticaret veya güzel sanatlar okuyorlarsa, ilerlemeleri muhteşem olacaktır. Ailenin kıdemli üyeleri ve yabancılarla olan ilişki çok uygun olacaktır.

Finans 
Bu ay finansal beklentileriniz hakkında özellikle cesaret verici hiçbir şey yok. Çoğunuz planlanan hedefleri gerçekleştirmek için epeyce mücadele etmeniz gerekecek ve bundan sonra bile çok az başarı elde edebilirsiniz.

İş adamları ve tüccarlar ticari faaliyetlerinden para kazanamazlar. Güzel sanatlar bayileri ve ihracatçıları da aynı akıbete uğrayacak. Her iki ucu bir araya getirmek için dış yardıma güvenmeniz fayda getirebilir. 
Her türden  yatırım ve yeni girişimler başlatmak için de uygun olmayacaktır. Bunlar kolayca  yarım kalabilir. Önümüzdeki dönem uygun değil ve bu nedenle, bu enerji bitene kadar keskin kararlar almamalısınız. 

Yengeç için önemli sayılar:
4, 7, 15

Yengeç Kasım önemli tarihleri:

3, 7, 16, 17, 18

Burç Kasım ayı Yengeç burcuna özel not

Tüm yeni girişimler ayın ikinci yarısında başlar. Ayrıca sağlık konularına daha yakından ilgi duymak ve gerekli tüm araştırmaları planlamak için iyi bir zaman olacaktır. Ortak tutkularınız olacak, bu yüzden sohbet konularını kaçırmayacaksınız, bu da sizi eş ya da sevgiliniz ile daha da yakınlaştıracak.

Aslan Burcu

Aslan'a genel bakış 
 Kasım, ölüm ve yeniden doğuş ayıdır. Bunlar genellikle Akrep mevsimi ile gelen ana temalardır, ancak bu, dünyaya en yakın üç gezegenin hepsi bir burçta bir  stelyum oluşturacağından çok daha yoğun olacaktır. Mars, Merkür ve Güneş, hepsi 4. evinizde olacak. Bu, ev ortamınıza ve ailenize dikkat çeker. Akrep, derinlere inmekten ve halının altına tıktığımız tüm bastırılmış duyguları keşfetmekten çekinmediği için bazı duygusal anlar bekleyebilirsiniz. Bu, yeni bir kırılganlık ve samimiyet ayının başlangıcını işaret ediyor, bu yüzden heyecanlanın.

Mars, geçen yılın Aralık ayından beri 7. evinizden geçiş yapan Satürn ile açı yapacak. Bu, gerçek özgünlüğü bulma amacıyla samimi yaşamınızın hızını yavaşlatır. Satürn sabit bir hava burcunda olduğundan, bu tamamen ilişkilerimizde gerçekten görmek istediklerimizi keşfetmekle ilgilidir. Tabii ki, bu birkaç istenmeyen an ile geliyor, ama sonunda geleceğimiz için ne istediğimizden emin oluyoruz. Mars ve Satürn arasındaki bu kare, özellikle sizinle yaşayanlar  sevdikleriniz söz konusu olduğunda, yetersizlik duygularını ve samimiyetle ilgili gerçekleri görmenizi sağlacaktır mutlaka ki bu zor olabilir, ama açılma zamanı.

Ayın Yeni Ayı, 10. evinizden geçen Uranüs'e karşı çıkıyor. Bu geçiş ile, Kariyerinize odaklanarak sorunlarınızdan kurtulma şansınız var. Bilin ki içinizde kilitli tuttuğunuz duygular nereye giderseniz gidin peşinizden gelecektir. İçindeki aslanın kükremesine izin vermek ve tüm durumu yapılandırmak çin hepsini değerlendirmek en iyisidir.


Bu ayki Dolunay, yılın son Ay tutulması olması nedeniyle oldukça nefes kesici. İkizler'de ve 11. evinizde olur. Bu, geçen yılın Eylül ayında baştan başlayan ekliptik bir döngünün sonunu işaret ediyor. Bu döngüler, işaret ettiği evdeki arızalara ışık tutmayı amaçlar, böylece onları dönüştürebilir ve ilerleyebiliriz. 11. ev arkadaşlıklarımızın, sosyal medyamızın ve topluluğumuzun yeridir. Muhtemelen geçen yıl bu konuda oldukça iniş çıkışlarla uğraşmak zorunda kaldınız. İkizler bir belirsizlik duygusu getirir ve belki de artık sizinle yankı uyandırmayan bir arkadaş grubundan ama kesin olarak uzaklaşıp sizi kendi çıkarları için sömürmelerine son verebilirsiniz.  Durum buysa, iyi haberlerin geldiğini bilin ve bu Tutulma bu bölümü tamamlarken, yakında sizinle aynı fikirde olan kişiler ile ilişkilerinizi güçlendireceksiniz. 

Bu Tutulma, 6. ve 10. evlerinizde üçgen açı yapan Venüs ve Uranüs tarafından da desteklenecek. Bu tamamen kendi kişiliğinize çalışmakla ilgili. Dramatik değişikliklere ihtiyaç olabilir, ancak muhtemelen bunu zaten biliyorsunuzdur. Bu Tutulma ile ilgili olduğundan, başkalarını istekleri değil kendi istekleriniz ön plana çıkacak. Bu bilinçli kararlar olmayabilir, ancak muhtemelen yetersiz görülme kaygısından kaynaklanmaktadır. Venüs, gerçek iç güzelliğinizi bulmanıza yardımcı olmak için geliyor. İhtiyacınız olan gerçekten sevilme duygunuza inancınız artacak  tek şey sevilmeyi ve takdir edilmeyi hak ettiğinize inanmaktır  çünkü öylesiniz şimdi sevme ve sevilme zamanı. 

Ay, 5. evinizde gerçekleşen bir Merkür cazimi ile umutlu bir şekilde sona eriyor. Bu neşe, eğlence ve lüks ile ilgilidir. Güneş, Merkür'ü Yay burcunda maksimuma kadar aydınlattığında,. Bu, yılın son ayına başlamak için harika bir geçiş, bu yüzden spontane bir kutlama yapmaktan çekinmeyin. Çocuksu merakınızı yeniden kazanmanın ve dünyayı macera ve bir bilge gözünden görmenin zamanı geldi. Dünya şu anda daha küçük görünecek, bu nedenle hareket kolaylığından yararlanın.

Aşk 
Aslan uyumluluğu , sizin tarafınızdan mesleki yükümlülüklerden etkilenecektir. Romantizm için yeterli zaman ayırmanız ve eşinizle sevgiliniz ile zaman geçirmeniz önemlidir. Ancak 23'ünden sonra aşk işlerinde hem sevgi hem de tutku daha da artaak. Bu, bir bebek için plan yapmak için iyi bir zaman.

Ayın başında evlilik hayatınız zayıf olacak ve mizacınız romantizm için elverişli değil. Ayın ikinci yarısında her şey daha keyifli hale gelecek ve aşk daha keyifli olacak sizler için. 

Bekar kişiler çok tutkulu olacaklar ve ayın üçüncü haftasında karşıt altı kişiyi baştan çıkarabilecekler. Venüs, romantizmi yükseltecek sizler için. 

Kariyer 
Kariyer açısından çok iyi iş çıkarabileceğiniz oldukça faydalı bir ay. Gerilimden ve iç politikadan tamamen arınmış bir ortamda ilerlemeli, hedeflerinizi takip etmeli ve beklenen kazanımları gerçekleştirmelisiniz. Bu size çabalarınızın karşılığını vermez, aynı zamanda sizi bir başarı duygusuyla doldurur.

Tutulma, kariyerinizin 10. evinde gerçekleşir ve o evin yöneticisi Venüs'ü etkiler. Yani, kariyer değişiklikleri veya sarsıntılar oluyor. . Ay, ruhsal hayatınızı yönettiği için burada da dramalar var. Duygularınızı kabulleneceğiniz dönüşeceğiniz çok özel enerjiler ile karşı karşıyasınız. 

Öğrenim ve ruhsal açıdan önemli kişilerle ilişki kurarak hayatınızın eğilimine girme olasılığınız daha da yüksektir. Bu türden yazarlar ve diğerleri, özellikle kendi alanlarında başarılı olurlar.

Eğitim
Aslan burcu , öğrencilerin akademik ilerlemeleri için rahatsız edici koşullar olabilir. Yıldız pozisyonları faydalı değildir ve bu zihinsel melekelerinizi olumsuz etkiler. Rekabetçi testleri geçmek yorucu olacaktır ve ek koçluğa ihtiyacınız olabilir.

Pek çok öğrenci Aslan davranışlarınızda kendinizi iddialı ve biraz dikbaşlı kılacak ve öğrenmeyi zorlaştıracak şekilde etkilenmiş olabilirsiniz. Böyle bir tutum kontrol edilmelidir.

Dil öğrencileri, eğitim kurslarında sert hava koşullarıyla karşı karşıya kalırken, hemen hemen tüm eğitim kursları için işler eşit derecede kötü olacaktır.

Seyahat 
 Gezegensel konumlar, profesyonelleri ve iş adamlarını çok seyahat edecek. Ancak bunlardan elde edilen faydalar, hemen hemen hiç finansal karla kabul edilemez. Herhangi bir iş geliştirme olanağı olmayacaktır.

Önümüzdeki ay boyunca, kesinlikle gerekli seyahatleri neyin içerdiği konusunda biraz düşünmeli ve yalnızca bu tür yolculuklara çıkmalısınız, çünkü seyahatin beklenen temettüleri getirmesi olası değildir. Bir bakıma en çok tercih edilen yön Kuzey olacaktır. 

Sevdiğiniz veya aile üyelerinizle yapacağınız keyifli geziler, ilişkileri güçlendirecektir. 

Sağlık 
Sağlığınız açısından endişelenecek çok az şeyin olduğu iyi bir ay. Bununla birlikte, sağlığın devam etmesini sağlamak için bazı önlemler alınması gerekecektir. En önemlisi kendinizi fazla yormamak. Bu, kendinize tüm normal etkinliklerinizi tam olarak izin veren ve aynı zamanda gücünüzü gereksiz yere zorlamayan makul bir program belirleyerek yapılabilir.

Bunu yaparsanız, kesinlikle güvende olursunuz ve herhangi bir uyumsuzluk zincirleme bir sorun reaksiyonu başlatabilir ve bu da size hiçbir fayda sağlamayacaktır. Ayrıca, derhal tedavi edilmesi gereken göğüs bölgesindeki herhangi bir enfeksiyona karşı dikkatli olun.

Aile ve Çocuklar 
Ailenizin refahı söz konusu olduğunda, . Aile ortamının çekişme ve anlaşmazlıklarla bozulması muhtemeldir. Anne akrabalarınızla olan ilişkileriniz özellikle  gerginliğe maruz kalabilir.

Böyle bir aile ortamında çocuklar, disiplinsiz olmalarına neden olacak şekilde etkilenirler. Çalışmalar ve oyunlardaki bu performans, vb. de hedefine ulaşamayacaktır. İşlerini çok yakından denetleyin, buna daha fazla zaman ve enerji ayırın. Sorunların birçok yönden karşınıza çıkacağı bir ay.

Önümüzdeki ay boyunca, yıldız etkileri çoğunlukla elverişsiz olduğundan, çocuklarınızın gelişimi sizin için birçok sorun yaratan zorluklarla tıkanabilir
Finans 


Finansman iyi ve çok aktif görünüyor. Merkür bu ay hızlı ilerliyor – haritanızın üç burcu ve evinden geçiyor, bu da finansal güvenin iyi olduğunu gösteriyor – hedeflere hızla ulaşan biri. 7'sine kadar, iletişim ve entelektüel ilgi alanlarınız ile ilgili 3. evinizde olacak. Bu satış, pazarlama, reklam, ticaret, alım ve satımı destekler. Spekülasyonlar ve bilmediğiniz alanlara yatırımlar karlı olmayacaktır.

Aslan için önemli sayılar:
2, 11, 15

Aslan Kasım önemli tarihleri:

3, 14, 18, 22, 23

Aslan için özel not

19'unda bir ay tutulması sizi çok zorlayacak, o yüzden bu dönemi iyi ve rahat bir şekilde geçirin. Yapılması gereken yapılmalı, ancak kızgınlıkla alınan kararların ertelenmesi daha iyi olabilir. Bu tutulma sadece Ay'ı değil, diğer iki gezegeni de – Venüs ve Jüpiter'i – etkiler. Bu onu daha da güçlü kılıyor. 

Başak Burcu

Başak genel görünümü 
Başak burçların mükemmeliyetçilik eğilimi ile Kasım ayı, günlük işlerden  ve ev becerilerini geliştirmenin zor olacağı bir dönem olacak. Sıkıcı olabilir, ama en azından Akrep'in sevdiği gibi aşırı duygusal değil.

Mars da yılın son karesini Mars ile yapacak. Uranüs, Mars'a savaşçı benzeri çabalarında yardım etmeye istekli ve yetenekli olduğundan, bu kareler dizisi yıl boyunca oldukça karışıklık yaratıyor. Bu, 3. ve 6. evinizde oluyor ve tamamen hazırlıklı olmayabileceğiniz çok büyük görev patlamalarına neden oluyor. Bunlar rastgele görünse de, tezahür ettirildikleri alanlarda büyük bir dönüşüme yol açtıklarını bilin. Şimdiye kadar işyerinde olanlara dikkat edin ve bunun nereye gittiğine dair ipuçları alacaksınız.

Bu ayın Yeni Ay'ı, neredeyse yarım on yıldır 9. evinizden geçiş yapan Uranüs'e karşı olacak. Dünyayı ve inanç sisteminizi nasıl gördüğünüzle ilgili uzun bir değişim döneminden geçme şansınız var. Bu değişimler, duygusal bedeninize daha yakından bağlı olacağından, bu geçiş döngüde önemli bir nokta oluşturacaktır. Bunun aynı zamanda üçüncü iletişim ve öğrenme evinizde de gerçekleşmesi, zaten bildiğiniz şeylere daha derine dalmak için bir itici güce sahip olacağınızı gösterebilir.


Bu ayki Dolunay, geçen yılın Eylül ayında başlayan İkizler-Yay döngüsünün son tutulması. Bu, sizin için büyük bir kariyer döngüsünün sonucudur. Yeni tekniklerin hızlı bir şekilde öğrenilmesini gerektiren daha fazla sorumluluk almak ve adım atmak zorunda kalmanız için bir şans var. Bu, tüm çabaların kesin sonuçlar göstermeye başladığı, ancak  kararsızlığı alt etmelisiniz. Kariyerinizde nereye gitmek istediğiniz konusunda bazı ciddi kararlar vermek üzere çağrılacaksınız. Dolunaylar zaten biraz endişe ve kafa karışıklığı getirebilecek bir zaman, bu yüzden kendinize karşı çok nazik olun.

Bu Tutulma aynı zamanda Venüs ve Uranüs tarafından 5. ve 9. evlerinizde gerçekleşen bir üçgen açı ile destekleniyor. 5.evdeki Venüs, özellikle Uranüs'ün etkisiyle büyük neşe ve ödüller getiriyor. Görünüşe göre bu nimetler bir anda ortaya çıkacak. Bunu akılda tutarak, aktif olarak onları aramaya gitmenin bir faydası yok. Sadece inatçılıktan uzaklaşın ve bunun olacağına güvenin ve onları en beklemediğiniz anda gelecekler. Zaferlerinizin tadını çıkarın ve kaydettiğiniz tüm ilerlemelerden gurur duyun. 
Ay, Yay burcunda bir Merkür cazimi ile olumlu bir notla sona eriyor. Bu, aile ve evle ilgili 4. evinizde oluyor. Bu, sevdiklerinizden bir şeyler öğrenmek ve onların duyulması için alan açmakla ilgilidir. Bu bir hayırseverlik işareti gibi görünse de, aslında burada kazanacağınız çok şey var. Yay, daha büyük resim ve varoluşumuzun felsefesi ile ilgilidir. Daha önce hiç gitmediğiniz yerler, yeni bir rahatlık duygusu bulacağınız yerlerdir. Kendi  kabuğunuzdan çıkmanın ve ailenizle birlikte olasılıklarınızı keşfetmenin zamanı geldi.


Başak uyumluluğu, ayın başında travmatik olacak.  Aşk, ay boyunca pek çok beklenmedik şeyle birlikte keyifli olacak. Aşk ilişkilerinizi bozmak için ailevi sorunlara dikkat etmeli gereken tepkileri vermelisiniz. 

Evlilik hayatı, ayın ilk haftasında bazı yanlış anlaşılmalardan etkilenecektir. Neyse ki eşiniz bazı şeyleri çözebilecek ve ilişki keyifli hale gelecek. O zaman bir bebek için planlamaya başlayabilirsiniz,

Bekar kişilere, iyi aşk ortakları bulma konusunda astral etkiler yardımcı olur. İşlerinizde bir ihtiyat unsuru olacak. 

Kariyer 
Bu ay karşınıza çıkacak yıldızların birleşimiyle ilgili profesyonel hedefleriniz söz konusu olduğu sürece sizin için pek avantajlı bir şey yok. Bu ay boyunca çok fazla sıkı çalışmaya rağmen, beklenen kazanımları gerçekleştirme olasılığı çok az. Bu doğal olarak sizi hayal kırıklığına uğratma eğiliminde olacaktır.

Aslında bu ay pekala sıkıcı bir ağır ağır yürüme büyüsü anlamına gelebilir. Çalışma ortamı da pek hoş olmayabilir. Yine de, bazı bilgili ruhani kişilerin bir araya gelmesi, pekâlâ kurtarıcı bir lütuf olacaktı. Sabır ve azim, koşullar altında tek reçetedir.

Eğitim 

Başak burcu, bilim adamlarının akademik gelişimi için çok iyi haberler öngörüyor. Gezegensel konfigürasyonlar uygundur ve öğrenme çok daha kolay hale gelir. İyi bir zihinsel keskinlikle, rekabetçi sınavlar rutin çaba ve rehberlikle temizlenebilir.

Bu aynı zamanda dil gazeteciliği veya diğer kitle iletişim biçimlerini okuyan insanlar için de geçerli olacaktır. Burada da kayda değer başarılar yolunuza çıkabilir. Güzellik uzmanları da oldukça başarılı olabilir. Ayrıca, rekabetçi sınavlara girenler, hemen hemen normal türden bir çabayla hedeflerinde başarılı olabilirler.

Güzel sanatlar ve el sanatları okuyan insanlar son derece yaratıcı ürünlerle karşımıza çıkacaklar. Dil kursları kolayca takip edilebilir ve öğrenciler iyi dereceler alırlar.
Seyahat
Önümüzdeki ay boyunca, elverişsiz bir yıldız konfigürasyonu nedeniyle bunların size fayda sağlama olasılığı düşük olduğundan, seyahat planlarınızı dikkatli bir şekilde rutin hale getirmek iyi bir fikir olacaktır.

Kendinizi, sizden kaçmaya devam edebilecek profesyonel hedeflerin peşinde burada ve orada seyahat ederken bulmalısınız; Bir kısmı hava yoluyla olmak üzere, demiryolu veya karayolu ile çok sayıda seyahati üstlenmenizi zorunlu kıldığı durumlarda bir tür yakalama durumu. Ertelenebilecek her şeyi ertelemeye kesin olarak karar vermelisiniz.

Sağlık 
Kasım 2021 Başak burcu , mükemmel sağlık beklentileri için uygundur. Astral konfigürasyonlar faydalıdır ve kronik rahatsızlıklardan kurtulacaksınız. Küçük sağlık sorunları minimum tıbbi müdahale gerektirir. İyi sağlık sizi neşeli ve iyimser tutar.

Ancak düzenli egzersiz yapmayı ve sağlıklı beslenmeye dikkat etmeyi unutmamalısınız. Kondisyonunuzu korumak önemlidir. Kaygı, iyi gevşeme teknikleri ile uzak tutulmalıdır.

Aile ve Çocuklar 
Bu ay, yıldızlar çok uygun bir şekilde yerleştirilmediğinden, aile ilişkileriniz muhtemelen zorluklarla dolup taşacak. Aile ortamının çekişme ve anlaşmazlık nedeniyle bozulması muhtemeldir. Bazılarınızın anne akrabalarınızla ilişkilerinizde ciddi sorunlar yaşama ihtimali de var.

Böyle bir ortamda, çocuklarınızın huysuz davranmaları ve derslerinde ve diğer ders dışı etkinliklerde başarısız olmaları muhtemeldir. Faaliyetlerini yakından denetleyin, hem zaman hem de enerji açısından çok daha fazla dikkat gösterin. Mali açıdan çok iyi durumda olmayabileceğiniz için harcamalarınızı dikkatli bir şekilde planlayın.

Yıldızlar olumlu yönde eğimli olduğundan, çocuklarınızın beklentilerinin oldukça umut verici göründüğü bir ay. Herhangi bir muhasebe dalında okuyanlar son derece başarılı olur. Her durumda, çocukların çoğu derslerinde ve müfredat dışı etkinliklerinde oldukça başarılı olacaktır.

Finans 
Finansal gezegeniniz Venüs, 11 Ekim'de tekrar 'sınırların dışına çıktı ve tüm ay boyunca öyle kalacak. Bu nedenle, her zamanki yerlerinizde finansal çözümler bulunmaz. Normal çevrelerinizin dışına çıkmak ve mali konularda olağan sınırlarınızın dışında düşünmek zorunda kalıyorsunuz.

Yıldızlar zorlayıcı bir ruh halinde değiller ve bu nedenle finansal beklentileriniz çok parlak değil. İklim, yatırım veya yeni girişimler için hiç de uygun olmayacak, bunlar kolayca sıkışıp kalabilir. Ve mevcut işinize gelince, çoğunuz planlanan hedefleri gerçekleştirmek için biraz mücadele etme ve o zaman bile çok az başarı elde etme eğilimindesiniz.

Başak için önemli sayılar:
8, 10, 13

Başak Kasım önemli tarihleri:

1, 11, 22, 23, 25

 Başak için özel not

Son zamanlarda sizi rahatsız eden birçok sıkıntı ve şüphenin katılımınız olmadan çözüleceği izlenimine sahip olacaksınız. Ne yazık ki, bu yanlış bir inanç olacaktır. İşleri kendi elinize almanın zamanı geldi!

Niteliklerinizi yükseltmeye değip değmeyeceğini merak etmediniz mi? Bir yabancı dil kursuna veya başka bir ek eğitime ne dersiniz? Ayın ilk haftasında, zamanınızı sipariş konularına ve her gün kaldığınız şeylere ayırın. 

Terazi Burcu

Terazi'ye genel bakış 
Akrep mevsimi Terazi için hiç bu kadar "akrep enerjisini" hissetmedikleri bir ay olacak . İlk birkaç hafta boyunca burçta bir stelyum meydana gelirken, Mars, Merkür ve Güneş, çoğu kişinin gitmekten rahatsız olduğu yerlerin derinliklerine dalmak için güçlü bir ihtiyaca dikkat çekecek. Bu ilk başta rahatsız edici gelebilir, ancak aynı zamanda şu anda ihtiyaç duyulan gelişimin çoğunu da hızlı bir şekilde takip edecek enerji budur. 

Bu ay epeyce inişli çıkışlı geçişler olsa da, iyi haber şu ki, bunlar önümüzdeki 200 yılı aşkın bir süre içinde tekrarlanmayacak bir döngünün sonuncusu. Bunu akılda tutarak, bunun bu metamorfozun son uzantısı olduğunu bilin. Mars, bu yıl 2. ve 5. evinizde son kez Satürn ile kare açı yapacak. Bu, aktivite akışında bazı istenmeyen duraklamalara ve çocuksu meraklara neden olabilir. 2. ev meselelerini iyileştirmeye odaklanmak genellikle hayatı biraz sıkıcı hale getirebilir, bu yüzden buradaki zorluk, hayattaki küçük şeylerde heyecan bulmaktır. Büyük olasılıkla, bir  boşvermişlik havası yaratabilecek Mars niteliklerini somutlaştırmanız gerekecek.

Bu ayki Yeni Ay da 8. evinizde Uranüs ile karşıt açıda olacak. Bu yeni döngü, sizi nelerden vazgeçmeniz gerektiğine dair kararlar almaya teşvik ediyor. Bu, özellikle diğer insanlarla ilgili eski takıntıların serbest bırakılması için bir zamandır. Bu ay, bu dünyadaki hiçbir şey kalıcı olmadığı için bağımsızlık duygunuzu bulmaya çağırıyor. Hayatın birincil amacı yeni şeylerin doğması için eskiyi bırakmak olduğundan, geçmişte olana yas tutmanın zamanı değil. Eğer bırakmayı reddederseniz, bolluk akışınızda bir tıkanıklık yaratacaksınız. Bunun olmasına izin vermeyin. Evrenin sizden bırakmanızı istediği şey son derece acı verici olsa bile, sizin ve herkesin anlayışının ötesinde nihai bir amaç olduğunu bilin.

Bu ayki İkizler Dolunayı, hepimizin beklediği uzun bir tutulma döngüsünün sonu olduğu için oldukça benzersiz. Bu Ay Tutulması, 9. evinizde gerçekleşecek ve inanç duygunuzu ve yüksek bilginizi sağlamlaştırmaya yardımcı olacak. Bu büyük bir netlik zamanıdır ve hem kendinizin hem de dünyanın tüm kusurlarını görmek için neredeyse bir kartal gözünüz varmış gibi hissedebilirsiniz. Kesinlikle bu süreçten korkmayın, çünkü bu kılık değiştirmiş bir nimettir. Hayatınızı ve diğerlerini nasıl daha iyi bir deneyim haline getireceğinize dair büyük ipuçları alıyorsunuz. İkizler'de gerçekleşmesiyle, ikilinin ötesini görmenizi sağlayacak en zıt inançları bile sentezleyebileceksiniz.

Sırasıyla 4. ve 8. evinizden geçen Venüs ve Uranüs arasındaki üçgen açı da bu ekliptik dönüşümü destekler. Venüs, Uranüs'ün yaklaşmakta olan bu yeni döngüye olumlu bir değişiklik getirmesine yardımcı olur. Eviniz muhtemelen bu zamanda hem içeride hem de dışarıda meydana gelen tüm değişikliklerle rahat olmanıza yardımcı olacak kutsal bir alan olacaktır. Yeniden dekore etmek için zaman ayırın ve artık size hizmet etmeyen evin etrafındaki çöplerden kurtulun. Yeni ay ve yaklaşan yeni yıl için temiz bir sayfa oluşturmak çok önemlidir. Beklenmedik yerlerden yardım gelme ihtimali de var, bu nedenle bu süre zarfında hayırsever eylemlere açık olun.

Kasım ayı açıkça zorlu bir ay olmasına rağmen, Jüpiter tarafından yönetilen Yay burcunda bir Merkür cazimi ile oldukça olumlu bir notla sona eriyor. Bu, iletişim ve öğrenme ile ilgili 3. evinizde gerçekleşecek. Yay burcu bir Merkür, hızlı ve benzeri görülmemiş bir kolaylıkla öğrenmemizi sağlar. Hem Güneş hem de felsefe ve inanç burcu tarafından desteklendiği için Merkür'ü durdurabilecek hiçbir şey yoktur.

Aşk

Terazi uyumluluğu , bu ay dinamizm ile geliştirilecek. İlişkilerinizde neşe bulacaksınız ve gelecekteki olaylar hakkında endişelenmeyeceksiniz. İyi olduğunda hayatın tadını çıkarın!

Evlilik ilişkileri mutlulukla dolu olacak ve mutluluğun tadını çıkaracaksınız. Partnerinizle çok iyi bir iletişiminiz var ve ikiniz de bebek için gelecek planlarınız konusunda aynı düzlemdesiniz.

Bekar kişiler, manyetik kişilikleriyle aşk ortaklarını çekebileceklerdir. Partner bulmakta sorun yaşamayacaksınız ve onlar sizin romantizminiz ve tutkunuz ile karşınızda ki insanları şaşkına çevirebilirsiniz. 

Kariyer 
Önümüzdeki ay boyunca profesyonel beklentileriniz için teşvik yok, çünkü önünüzdeki yıldızların kombinasyonu pek uygun değil. Çabalarınız beklenen kazanımları sağlayamaz ve bu sizi önemli ölçüde hayal kırıklığına uğratma eğiliminde olur. Bu, normalden çok daha fazla olan sıkı çalışmanıza rağmen olabilir. 

Bu ay herhangi bir seyahat nedeniyle hiçbir beklenmedik düşüş veya hatta küçük kazançlar beklenemez. Aslında, profesyonel olarak bu ay, herhangi bir iniş veya çıkış olmadan düz bir yatay çizgi olabilir. 
Eğitim 
Terazi burcu için Kasım 2021 tahmini , öğrencilerin akademik gelişimi için iç karartıcı bir senaryo öngörüyor. Astral konfigürasyonlar uğurlu değildir ve bu, çalışmaları ve öğrenmeyi çok zorlaştırır. Profesyonel öğrenciler ilerleme kaydedemezler ve notlarını koruyamazlar.

Ayrıca, çoğunuz zirveye çıkmak için gereken  motivasyondan yoksun olabilirsiniz. Bu elbette performansınıza yansır ve bunu düzeltmek için ilham almak için içe bakmanız gerekir. Ayrıca bu, herhangi bir rekabet sınavına girenlerin ekstra koçluk için girmeleri gerektiğini de gösterir.

Seyahat 
Sizin tarafınızdan yapılan seyahatlerin çoğu, doğası gereği resmi olacaktır. Bu, çoğunlukla demiryolu veya karayolu ile, bir kısmı da muhtemelen hava yoluyla olacaktır.

Ancak, tüm geçici sürelerinizin beklenen kazanımları getirmesi olası değildir. Aslında, en çok tercih edilen yön, yani Kuzey bile, önemli bir şekilde faydalı olmayacaktır. Olumsuz koşullarla karşı karşıya kalacağınız için seyahat planlarınızı en aza indirmeniz iyi olur.

Sağlık
Kasım 2021 Terazi burcu, muhteşem sağlık beklentilerini öngörüyor. Astral kombinasyonlar cesaret vericidir ve ay boyunca ciddi bir tıbbi problem yaşama ihtimali yoktur. Kronik rahatsızlıklar kontrol altında kalacaktır.

Dikkatiniz sağlığınızın korunmasına çevrilmelidir. Düzenli egzersiz ve sağlıklı beslenme, hastalanmamanızı sağlayacaktır. Anksiyete bozuklukları meditasyon ve atletik aktivitelerle halledilebilir.

Aile ve Çocuklar 
Aile ortamı da çekişme ve anlaşmazlıklarla bozulur. Anne akrabalarınızla ciddi farklılıklar yaşama ihtimaliniz var. Böyle bir ortamda, çocuklar huysuz davranma eğiliminde olacaklar ve ayrıca derslerinde ve diğer ders dışı etkinliklerde çok iyi performans gösteremeyeceklerdir. Faaliyetlerini yakından denetleyin, bunun için daha fazla zaman ve enerji verin.

Çocuklarınızın işleri söz konusu olduğunda, Bazılarınızın başka bir fiziksel sorundan yaralanması veya etkilenmesi için belirgin bir olasılık var. Bu, maceraya meyilli olanlar için çok daha fazla geçerli olacaktır. Bu nedenle, ebeveynler, çocukları için  bu tür gereksiz riskler almamalarını sağlamalıdır.

Siz insanların çoğu koğuşunun performansı ortalamanın altında olma eğiliminde olacaktır. Herhangi bir muhasebe dalında okuyanlar özellikle olumsuz koşullarla karşı karşıya kalabilirler. Ebeveynler projelerini yakından takip etmelidir.

Finans 
Güzel sanatlar bayileri ve ihracatçıları giderlerini karşılayacak kadar para kazanamayabilirler. Spekülasyonlar ciddi kayıplara neden olabilir. 

Gezegensel açılar olumlu değil ve bu yeni girişimlere başlamayı çok zorlaştırıyor. Yatırımlar istenilen getiriyi vermeyecektir. Finans kurumları sorunlarınızı hafifletmede yardımcı olmayacaktır.

Önemli sayılar Terazi
2, 4, 12

Terazi Kasım önemli tarihleri:

1, 4, 7, 14, 23

 Terazi için özel not

Önemli bir şey yapmak isteyeceksiniz, diğer insanlar için muhteşem bir anlamı olacak bir şey. Yine de dikkatli olun, çünkü sevdiklerinizden biri kendi hedeflerinize ulaşmak için yardımınızı ve iyi kalpliliğinizi kullanmaya çalışabilir. 

Bu, yeni kıyafetler almak ve gardırobunuzu zenginleştirmek için harika bir zaman olacak. Belki de görünüşünüzü iyileştirmek için düşünmenin zamanı gelmiştir? Bu, zirveye ulaşmak için itirazınızı alma şansınızın en yüksek olduğu zamandır. 

Akrep Burcu

Akrep burcuna genel bakış 
Kasım, Akrep burçları için  güçlü enerjileri barındırmakta. Sadece Güneş sizin burcunuzda olması değil aynı zamanda Mars ve Merkür de tüm ay boyunca burcunuzda olması ile, Kasım sizin kendi bölgenizi güçlendirecek. Akrep'in çok özlediği büyük duygusal derinlikteki derin anlara hazır olun. Bunların hepsi ilk evinizde gerçekleştiğinden, kendinize daha yakından bakmanın zamanı geldi.

Mars yılın son karesini Satürn ile yapacak. Bu, yıl boyunca oldukça fazla drama karıştıran dört karenin sonuncusu. Özellikle oradaki Uranüs'ün etkisiyle, işlerin iyice çılgına dönme ihtimali var. 4. ev aile ve ev hayatıyla ilgili olduğundan, bu yıl boyunca birçok anlaşmazlığın odak noktası olmuş olabilir. Bu son kare, işleri bir kez daha sarsabilir, ancak bu uzun bir süre için sonuncusu olacağından  en azından bu kadar drama eşliğinde  bu sefer her şeyin çok daha kesin olmasını bekleyebilirsiniz. Söylenmesi gerekenleri söylemenin ve daha iyi günlere doğru ilerlemenin zamanı geldi.

Bu ayın Yeni Ay'ı, son yarım on yıldır romantik hayatınızı hareketlendiren Uranüs ile de karşı karşıya geliyor. Bu Yeni Ay, bu döngüde önemli bir nokta olacak ve yeni başlangıçlara izin verecek. Bir ilişkiniz varsa, yakınlığınıza tamamen yeni bir ışık altında bakma şansınız var. Ve bekarsanız, bunun neden böyle olduğuna dair biraz daha fikir edinmenin zamanı gelebilir. Yeni bir bakış açısının yetiştirilmesi bu alanda bolca iyileşmeye izin verecektir. Bu bahsettiğimiz hala Mars'ın yönettiği bir şarkı olduğu için bu şifa gergin anlardan geçiyor ama bu duygusal ve kaotik durumlara teslim olursak egomuzun ötesinde şeyler görüyoruz. Bu döngü, sıkı çalışma gerektirmeyecek bir döngü değil, ama olmayacak bir döngü de değil'


Bu ayki Dolunay, geçen yılın Eylül ayında başlayan İkizler-Yay döngüsünün son tutulması. Bu, yeniden doğuş ve dönüşümlerin evi olan 8. evinizde gerçekleşiyor. Bu evde meydana gelen bir dizi tutulmanın üstesinden gelmek için çok şey olabilir. 18 ay boyunca birbiri ardına yaşamı değiştiren bir olaydan geçmek yeni başlayanlar için değil. Bu son uzama. Döngünün bu noktasında, Güneş İkizler'de Ay'ı maksimumda aydınlatırken işler anlam kazanmaya başlar. Bu işaret öğrenme, karar verme ve çok yönlülük ile ilgilidir. Bu döngünün amacı, önümüzdeki süreçte size yardımcı olacak inanılmaz araçlar olacağından, bu nitelikleri içinizde geliştirmekti. Hâlâ geçmişe takılı kalıyorsanız, sizi yeni bir hayata götürecek yeni bir şeyin geldiğini bilin.

Aynı gün üçgen açı yapacakları için Venüs ve Uranüs de bu dönüştürücü geçişe yardımcı oluyor. Bu, 3. ve 7. evinizi birbirine bağlar. Bu transit, sizinle asla titreşmeyeceğini düşündüğünüz insanlar tarafından anlaşılmakla ilgilidir. Bu transit, sizi ilk bakışta "sizin tipiniz" olmayan, ancak şu anda tam da ihtiyacınız olan şey olduğunu kanıtlayan yeni ilişkilere açmaya geliyor. Bu, başkalarının görüşlerine ve yargılarına meydan okumak için harika bir zaman. Eğer içsel olarak bir dönüşüm yaşıyorsanız, dış dünyanızın da sizinle birlikte değişmesi doğaldır. Bu her kimse geçmişten uzaklaşmanıza ve ileride ne olduğuna bakmanıza yardımcı olacaktır.

Ay, Yay burcunda bir Merkür cazimi ile oldukça olumlu bir notla sona eriyor. Bu, maddi mülkiyet ve parasal kazançla ilgili 2. evinizde olur. Özellikle Güneş tarafından tamamen aydınlatıldığı için ticaret gezegeninin ticaret yerinde olması oldukça büyük bir nimet. Merkür genellikle tam destek aldığı Yay burcunda pek başarılı olmaz ve bu ateş burcunun oluşturabileceği her türlü engelin üstesinden gelmesine izin verir. Bu transit, para kazanma ve inançlarınıza dayalı sınırlamaların üstesinden gelme konusunda yeni fikirler getiriyor özellikle de kıtlık zihniyetiyle zorlanıyorsanız. Bu transit, genişleme yolculuğunuzda sahip olabileceğiniz sınırlamalara bakmak ve akılcı bir pozitiflikle bunların üstesinden gelmekle ilgilidir.


Akrep uyumluluğu bu ay romantizm dolu olacak. Yıldız yönleri aşk ilişkileri için hayırlıdır ve hemen şimdi bir karar vermelisiniz. Emin değilseniz, içgüdülerinize göre hareket edin ve bu doğru karar olduğunu kanıtlayacaktır.

Eşinizle uyum, evlilik mutluluğunu artırır. Çatışma yok ve ilişkide hem romantizm hem de duygusallık olacak. Ay, yıl boyunca keyifli bir tatil planlamak veya bebek sahibi olmak için hayırlıdır. Bekar kişilerin aşk ilişkilerine girmesi için astral destek geliyor. Ayın son haftası olumlu. 

Venüs bütün ay 'sınırların dışında' olacak. Geçen ay bu konudaki tartışmamıza bakın. 5. günde Venüs 3. evinize geçiyor. Böylece, aşk ve aşk fırsatları evinize daha yakın  kılacak. 

Kariyer
Üstlerinizle belirgin bir gerginlik ve ciddi fikir ayrılıkları olasılığı vardır. Sorunlu noktaları tahmin etmeye çalışın ve sorunlardan kaçınmak için çok çalışın.

 Üstün zekalı öğrenen kişilerle ilişki kurmanın size küçük maddi avantajlar sağlayabileceği ve aynı zamanda çok fazla zihinsel tatmin sağlayabileceği enerjiler ile karşı karşıyasınız. 

Eğitim 
Akrep burcu için Kasım 2021 astrolojisi , öğrencilerin akademik gelişimi için faydalı değildir. Gezegensel açılar zorlayıcı olduğu için, Rekabetçi sınavlar çok çaba ve daha fazla koçluk gerektirecektir.

Ticaret öğrencileri dersleriyle başa çıkmakta zorlanacaklar. İleri eğitim öğrencileri kendi seçtikleri konuları alamayabilirler. Hemen hemen tüm dersleri geçmek zor olacak.

Muhasebe veya hukukla ilgilenenler çok fazla çabaya hazır olmalıdır.

Seyahat 
 Bu ay zarfında herhangi bir yurtdışı seyahatinin sizin için son derece faydalı olacağına dair güçlü göstergeler var.

Çoğunuz, iş veya resmi amaçlarla ülke içinde demiryolu veya karayolu ile oldukça fazla seyahat edeceksiniz. Bu çabalarda da başarı gösterilir. Genel olarak konuşursak, seyahat sizin için keyifli ve kazançlı olacaktır.

Sağlık 
Kasım 2021 Akrep burcu, sağlık için harika umutlar vaat ediyor. Astral beklentiler faydalıdır ve bu nedenle herhangi bir önemli sağlık sorunu olmayacaktır. Küçük sağlık sorunları, acil tıbbi yardımla halledilebilir. Kronik hastalıklar kontrol altına alınacak.

Düzenli egzersiz ve sağlıklı beslenme rejimleri ile formunuzu korumanız gerekir. İyi sağlık neşeli bir mizaç getirir. Stres seviyeleri, faaliyetlerin uygun şekilde planlanmasıyla kontrol edilebilir. 

Bu nedenle, uygun olmayan çeşitlilikteki insanlardan ve yerlerden uzak durmanız çok önemlidir. Bunu yaparsanız sağlığınızı koruyacaksınız. Bu ay öksürük ve soğuk algınlığına dikkat etmelisiniz. 

Aile ve çocuklar 
Bu ay, yıldızların hiçbiri çok uygun bir şekilde yerleştirilmediğinden, ailenizin işlerinin sorunsuz seyretmesi pek olası değil. Bazılarınızın erkek kardeşlerinizle olan ilişkilerinizde ciddi bir gerilim yaşayabilirler. Bu son derece tatsız bir duruma bile yol açabilir. Sabırlı olun ve herhangi bir  kışkırtılmaya aldanmadan hareket edin.

Ayrıca, anne akrabalarınızla gergin ilişkiler olasılığı vardır. Bu aslında, gerilimin hakim olduğu bir bütün olarak aile ortamı için geçerli olacaktır.

 

Çoğunun performansı da çok fazla güven uyandırmaz. Yüksek öğrenime girecek veya hukuk ya da muhasebe eğitimi alacak olanlar özellikle zor zamanlar geçireceklerdir. Ancak anne babalar onların uğraşlarında sebat ettiklerini ve gerektiğinde yardım etmeliler.

Finans 
İş insanları ve güzel sanatlar  olumsuz etkilenecek ve masraflarını karşılamak için birikimlerine güvenmek zorunda kalacaklar. Spekülasyonlar ciddi kayıplarla neden olabilir ve yatırımlar istenilen karı vermeyebilir. Ay, yeni projelere başlamak için uygun değil.

22'sinde, Güneş para evinize girerken,  Yapmanız gereken finansal değişiklikler iyi sonuç verecek ve Müreffeh bir dönemi karşılayacaksınız. 

Akrep Önemli sayılar:
5, 9, 12

Akrep Kasım önemli tarihleri:

1, 2, 9, 21, 22

Akrep Burcu Kasım özel notu:

Mali konulardatüm giderleri ve gelirleri titizlikle değerlendirmeniz iyi olur. Ve daha da iyisi, hesaplarınızın tutulmasını sorumlu ve güvenilir bir kişiye emanet etmeniz gereken bir aydasınız. 

Yay Burcu

Kişisel gezegenlerin çoğunluğu  Akrep burcunda. Mars, Merkür ve Güneş bu ay 12. evinizden geçiyor olacak. Bu, içinde çok fazla gezegen olduğu için biraz rahatsız edici bir ev olabilir. Burası genellikle yalnızlık ve inziva ile ilgili yerdir ve Kasım ayında kesinlikle aşırı kalabalıklaşıyor. Bu, yılın ilerlemesiyle birlikte gelen birçok duyguyu işlemek için biraz yalnız kalmanız gerekebileceği bir zamanı işaret ediyor.
 12. evinizde olan Mars, bu yıl son kez Satürn ile kare açı yapacak. Savaşçı gezegen, 2021'deki birçok sarsıntının sorumlusudur ve onun önceki hamlesini yapması oldukça heyecan verici bir olaydır. 3. evinizin karesini almak, insanlardan uzak o zamana ihtiyaç duymanızın ana nedenlerinden birinin kendinizi nasıl ifade ettiğinizi gözlemlemek olduğunu gösterir. Bu geçiş, konuşmalar ve tartışmalar sırasında düşebileceğiniz bilinçaltı tuzaklarla ilgilidir. Talihsiz bir iletişimsizlik vakası nedeniyle bu yıl bir arkadaşınızla veya bir aile üyesiyle bağlantınızı kaybetme olasılığınız var dikkatli olmalısınız. 

Bu ayki Yeni Ay, 6. evinizde Uranüs ile karşıt açıda olacak. Bu transit, tamamen başkalarının hizmetinde kendini feda etmekle ilgilidir. Buna direnmek istemeseniz de, burada güçlü bir görev duygusu var. Sahne arkasından çalışıyor olabilirsiniz, bu da tüm çabalarınız için takdir edilmediğinizi hissetmenize neden olabilir. Bir ihtimal olsa da, haklı olabilirsiniz. Bu ay döngüsünün ödülü, başkalarından değil, çabalarınızın somut somut sonuçlarından gelecektir  doğrudan ondan zevk alan siz olmasanız bile. Bu ay alçakgönüllü olmaya hazır olun.


Ayın Dolunayı 7. evinizde gerçekleşiyor ve bu oldukça özel. Bu, İkizler-Yay döngüsünün son tutulması ve eminim ki bittiğini bilmekten memnun olacaksınız. Eylül 2020'de başlayan bu tutulma dizisi, kimliğiniz ve yakın ilişkileriniz üzerinde önemli ölçüde odaklanıyor. 7. evinizde gerçekleşen bu son olay, romantik hayatınızdaki kuraklığın son baskısını işaret ediyor. Bu bölgede hala bir miktar gerilim olabilir, ancak bu zamanda gerçekleşen hiçbir şeyin yaşamınız boyunca bir daha asla olmayacağını bilin  kelimenin tam anlamıyla. Tutulmalar hayattaki büyük karmik noktalardır.

Tutulma ile aynı gün Venüs ve Uranüs de üçgen açı yapacak. Bu transit 2. ve 6. evinizde gerçekleşir. Bu, olumlu kazançlar olasılığını gösteriyor. 2. evden geçen Venüs, özellikle Uranüs Güzellik Tanrıçası tarafından yönetilen burçta olduğu için lüks ve para kazancı sağlar. Bu, hiç beklemediğiniz bir anda gelecek ve muhtemelen bazı küçük şanssız olayların teminatı olacaktır. Bu moralde çok ihtiyaç duyulan bir destek olacak, bu yüzden iyiyi kötüyle birlikte ele alın.

1. evinizden geçen bir Merkür cazimi ile ayı bitiriryorsunuz. Bu, en kötünün sona erdiğini ve önümüzdeki döngünün hız ve hareketten biri olduğunu gösterir. 1. sıradaki Merkür, bağımsızlık ve entelektüel ustalık sağlar. Özellikle bu nitelikler Jüpiter'in yönettiği bir burçta Güneş tarafından aydınlatıldığından, bu kendini sevme ve inancın görkemli patlamalarına neden olacaktır. İleride, sadece ışığa doğru bakmak var ve Merkür, istikrarlı ilerleme kaydetmeye devam etmenizi sağlayacak. Fırtına gerçekten bitti.

Aşk
Yay uyumluluğu ayın üçüncü haftasından sonra daha güçlü olacaktır. Gezegensel açılar aşk ilişkileri için elverişlidir. Aile içi çatışmaların romantik hayatınızı mahvetmesine veya bebek planlamasına mani olmasına izin vermemelisiniz.

Evlilik hayatı bu ay tutkulu olacak. Partneriniz, ilişkiyi geliştirecek çeşitli faaliyetlere ve alınacak önlemlere karar verecektir. Bekarlar, eski aşklarıyla yeniden büyülenecekler. Ay, ilişkiler için hayırlıdır ve ayın sonunda aşk hayatınızda şaşırtıcı şeyler bekleyebilirsiniz.

Kariyer 
Çok çalışmanız gerekecek ve dahası işin yükünü hissedeceksiniz  tüm bu çabayla, beklenen kazanımları gerçekleştirme olasılığı için mücadele edeeksiniz. 

Birkaç yetenekli kişi ile birlikteliğin, bazı marjinal maddi kazanımlar ve adil bir derecede zihinsel tatmin getireceği enerjiler ile karşı karşıyasınız. 

Eğitim
Öğrenciler ve akademik faaliyetleri için ekstra çaba göstermeniz gereken bir aydasınız. Yıldız pozisyonları uygun değildir ve bu, zihinsel yeteneklerinizi doğrudan etkileyecektir. Çok çalışmaya rağmen öğrenme zorlaşıyor ekstra sabırlı olmak şart. 

Çoğunuz, hedeflerinize ulaşmak için kendinizi epeyce mücadele ederken bulursunuz. Yüksek öğrenim için girenler özellikle zor bir dönemle karşı karşıya kalabilirler.. Bu nedenle zorluklar karşısında sabırlı olmalı ve pes etmemelidirler.

Dil ve ticaret öğrencileri dersleriyle başa çıkmakta zorlanacaklar. Rekabetçi sınavlar sadece çok daha fazla çalışma değil, aynı zamanda uzman rehberliği de gerektirecektir. Yüksek öğrenim öğrencileri, seçtikleri enstitülere kabul edilmekte zorlanabilirler. 

Seyahat
Seyahat planlarınızı dikkatli bir şekilde yapmalısınız koşullar öyle olabilir ki, iş amaçları doğrultusunda biraz seyahat etmeniz gerekebilir. Ancak bu amaçların gerçekleşemeyeceği ihtimalini göz önünde bulundurmalısınız. 

Çoğunuz, bir kısmı hava yoluyla olmak üzere, çoğunlukla demiryolu veya karayolu ile seyahat edeceksiniz. 

Sağlık
Kasım 2021 Yay burcu, sağlık için harika umutlar öngörüyor. Gezegenlerin faydalı yönlerine sahipsiniz ve bu, herhangi bir ciddi rahatsızlığın sağlığınıza etki etmesini önleyecektir. 
Sağlığınızı korumak için dikkatinizi odaklamanız önemlidir. Sıkı egzersiz ve sağlıklı beslenme rejimleri yardımcı olacaktır. Gerginliği azaltmak için meditasyon yapabilir veya spor aktivitelerine katılabilirsiniz.

Aile ve Çocuklar
Bu ay, aile ilişkileri için sinir bozucu bir zamana işaret ediyor. Aile ilişkilerinde dışarıdan müdahale olabilir ve uyum bozulabilir. Sorunları çözmek için çaba göstermeli ve aile ortamında huzuru sağlamaya çalışmalısınız.

Bu ay çocuklarınızın geleceği söz konusu olduğunda, . Çoğunun performansı normalin altında olabilir. Bununla birlikte, herhangi bir pratik ticaret  peşinde koşanlar nispeten daha iyisini yapacaktır.

Aslında, çoğu elleriyle normalden daha yüksek düzeyde beceri sergileyebilir. Bu mümkün olduğunca teşvik edilmelidir. .

FİNANS
Bu ay finansal beklentileriniz son derece cesaret verici olacaktır. Sizden yaşça büyük kişiler tarafından size yapılan ve son derece faydalı olacak bir hizmetle,  iyi bir Şansın gelmesi için her türlü olasılık söz konusu sizler için. 
İşadamları ve tüccarlar için müreffeh bir zaman öngörüyor. Yıldız pozisyonlarından cesaret alıyorlar ve ticari faaliyetlerinden iyi karlar elde edecekler. İhracatçılar ve güzel sanatlar ile ilgilenenler işlerinin patladığını görecek.

İş geliştirme için sosyal bağlantıların desteğine sahip olacaksınız. Meslektaşlarınızla olan ilişkiniz arkadaşça olacak ve bu daha fazla kar elde etmenize yardımcı olacaktır. Ay, yeni iş projelerine başlamak için de uğurlu. Bu ay yatırımlar iyi kazançlar sağlayacaktır.

Yay Önemli sayılar:
3, 7, 10

Yay Kasım önemli tarihleri:

8, 13, 15, 20, 23

Yay Burcu Kasım özel notu:

Ev bütçenizi zenginleştirme fırsatınız var, dengeleri korumak için ekonomik olmaya çalışın. Ayın ortasında bir ruh hali değişimi hissedeceksiniz. Bir kez üzgün ve depresif olduğunuzda, bir anda vücudunuz tepki verebilir alerjik reaksiyonlar yaşayabilirsiiz. Ay boyunca, herkesle konuşmaya başlamadan önce ve bunun sizi ne kadar etkilediğini, gerçekten öyle olup olmadığını düşünün. Ancak, sizi gerçekten rahatsız edip etmediklerini düşünün. Belki de gönderdikleri sinyalleri yanlış değerlendiriyorsunuz. 

Oğlak Burcu

Oğlak burcuna genel bakış 
Oğlak burçları için Kasım, dünyada bize en yakın üç gezegenin burçta bir stelyum oluşturması nedeniyle süper şarjlı bir Akrep enerjisi getirecek. Mars, Merkür ve Güneş 11. evinizde olacak ve arkadaşlıklarınıza büyük bir odaklanma getirecek. Akrep, hangi alanda görünürse görünsün derinlemesine duygusal keşifler yapar. Bu ay, sevdiklerinizin duygularıyla bağlantı kurma ayıdır. Hem iyi hem de karmaşık olarak ifade edilecek duygular.

11. evinizdeki Akrep partisinin bir parçası olan Mars, 2. evinizde yılın son zamanı için Satürn ile kare açı yapacak. Bir Kova ve Akrep karesi, kaynak alışverişinin yanı sıra hayırseverlik ve fedakarlık sağlar. Bu, Oğlak temelli becerilerinizi topluluğunuzun çapası olmak için kullanma zamanıdır. İkinci ev aynı zamanda maliye ve dünyevi mülklerin yeridir. Bu, çevrenizdeki birinin tekrar ayağa kalkabilmesi için biraz ayağa ihtiyacı olacağını gösterebilir.

Aydaki Yeni Ay da 5. evinizdeki Uranüs ile karşıt açıda olacak. Bu yeni ay döngüsü tamamen yaratıcılık ve yenilikle ilgilidir. Çevreniz telaşlı olsa da, kasırgalar karşısında Oğlak burcunun dayanıklılığına sahip olursunuz. Bu döngünün sosyal medya ile yakından bağlantılı olma ihtimali de var. Topluluğunuzu huzursuzluk içinde tutan sorunlar hakkında konuşmak için çağrılabilirsiniz. İsyanla ilişkilendirilen gezegenin desteğine sahip olmak, tüm bu süre boyunca işe yarar, ancak bu süreçte sözlerinizi silah haline getirmemeye ve insanları incitmemeye dikkat etmelisiniz.


Ayın Dolunayı, 6. evinizde gerçekleşen bir tutulma olduğu için oldukça dikkat çekicidir. Bu, Eylül 2020'de başlayan Yay/İkizler döngüsünün son Tutulmasıdır. Hayattaki amacınız ve görev duygunuzla ilgili bazı büyük açıklamalara hazır olun. Bu aynı zamanda, daha önce bahsedildiği gibi, Akrep stellium nun tüm temalarıyla gerçekten iyi bir şekilde bağlantılıdır. Bu, yolunuza çıkan engelleri yıkmak için iç savaşçınızı yönlendirmeye çağrıldığınız bir zamanı işaret ediyor. Bu aynı zamanda döngünün son tutulması olduğundan, bundan sonra işlerin daha kolay yönetileceğini de gösterir.

Bu Tutulma, 1. ve 5. evlerinizde gerçekleşen Venüs ve Uranüs arasındaki üçgen açı ile de destekleniyor. Bu süreçte Venüs'ün varlığı oldukça olumlu bir alâmettir. Bu ay kendinizi tanıtma şeklinizde neredeyse kahramanca bir hava var. Bu Akrep sezonunun sonunda, kendinizi çok farklı bir ışıkta görme ihtimaliniz var. Doğal armağanlarınızı benimseyerek bu ayı kusursuz bir şekilde geçireceksiniz ve bu, neler yapabileceğinizin bir kanıtı olacak. Stres altında geçmişin izlerini  yenebilirseniz, engelsiz neler yapabileceğinizi hayal edin?

Kasım ayı Yay burcunda bir Merkür cazimi ile sona eriyor. Bu geçiş 12. evinizde gerçekleşiyor ve diğer alemlerle daha derin bir bağlantı olduğunu gösteriyor. Şu anda, Merkür hiper ışıklıdır. Keşfetme susuzluğumuzu güçlendirir. Jüpiter tarafından yönetilen bir burçta gerçekleştiğinden, gezegen bir inanç ve merak duygusu geliştiren bilgiler sunar. Bu gerçekten tünelin sonundaki ışıktır ve teselliyi maneviyatta, felsefede ve hatta mistisizmde bulmanız muhtemeldir.

Aşk
Oğlak uyumluluğu, şüphelerinizi uzak tutarak geliştirilebilir.  Aşk hayatınızda bolca duygusallık olacak. Bu hamilelik için uygun iyi bir aydır.

Ayın ilk on beş günü evlilik ilişkilerinde sorunlar yaşanabilir. Eşiniz bir şeyleri halletmek için öncülük edecek ve her şey normal olacak.

Bekar oğlaklar ayın ilk iki haftası aradıklarını bulamayabililrler. Bundan sonra durum düzelir ve ayın üçüncü haftasında sevginizi elde etme şansınız çok yüksektir.

Kariyer
 Oldukça sıkı çalışma eğiliminde olacaksınız Ayrıca,  astlarınızla olan ilişkilerinizi iyileştirmek için mücadele etmelisiniz. Bu, iyi davranışlarla ve sorunlu noktaları çözümleyebilirsiniz. İş yerinizde ya da kurumsal çalışmalarınızda size karşı genel olarak bir araya gelen kişiler ile diplomasi ile sorunlarınızı çözebilirsiniz. 
Eğitim  gökyüzü öğrencilerin akademik gelişimi için pek iyiye işaret etmiyor. Gezegensel açılar uğurlu değildir ve bu, öğrenmeyi zor bir görev haline getirir. Profesyonel öğrenciler, notlarını yükseltmek için biraz mücadele etmek zorundadır.

Bu ay, yıldızlar pek elverişli olmadığı için eğitim çabalarınızın sorunsuz bir şekilde ilerlemesi pek olası değil. Bu ay çoğunuzun tüm sınav sonuçları en hafif tabirle beklentilerinizin altında olacaktır. Teknik öğrencilerin sıralamalarını korumak için normalden çok daha fazla çalışması gerekebilir. 

 

Seyahat
 Tek başınıza  demiryolu ve karayolu ve bir hava yolculuğu ölçüsü ile seyahat etme eğiliminde olabilirsiniz. Yurt dışı seyahati de göz ardı edilemez. 

Bu nedenle seyahat planlarınızı iyice gözden geçirmeli ve seyahatlerinizin bir amaca hizmet ettiğinden emin olmalısınız. 

Sağlık
Kasım 2021 Oğlak burcu sağlık beklentileri için çok hayırlı. Ek olarak, iyi bir yıldız desteği alırsınız. Ay boyunca ciddi bir sağlık sorunu olmayacaktır. Kronik rahatsızlıklar ortaya çıkmaz. 

Sağlığınızı korumak için dikkatinizi başka yöne çevirmelisiniz. Düzenli egzersizler ve sağlıklı beslenme faydalı olacaktır. Meditasyon ve spor aktiviteleri zihinsel sağlığınıza yardımcı olacaktır.

Aile ve çocuklar 
Bu önümüzdeki ay boyunca aile meseleleriniz söz konusu olduğunda,  Sosyal katmanlarda sizden aşağı olan bazı kişilerin hepinize sorun çıkarma ihtimali var. Durum kontrolden çıkmadan önce bununla sıkı bir şekilde ilgilenin. Çocuklarınızın işlerine özellikle dikkat edin, buna daha fazla zaman ve enerji ayırın. Aslında, faaliyetlerini yakından incelemeniz iyi olur.

Çoğunuzun eğitimdeki koğuşlarının performansı ortalamanın altında olma eğiliminde olacak ve birçoğunuzun geçinmek için fazladan yardıma ihtiyacı olabilir. Rekabetçi sınavlar için oturanlar ekstra koçluk için girmelidir.

 

Finans 
Oğlak burcu için 2021 Kasım tahmini , finans için harika beklentiler öngörüyor. İşadamları ve tüccarlar faaliyetlerinde çok başarılı olacaklar ve çok iyi karlar elde edecekler. Spekülasyonlar ve yatırımlar da iyi getiri sağlayacaktır. Ayrıca miraslardan veya bilinmeyen kaynaklardan para bekleyebilirsiniz.

Astral konfigürasyonlar cesaret vericidir ve iş faaliyetlerinizi genişletmek için girebilirsiniz. Finans kurumlarından sorunsuz bir şekilde yardım alırsınız. 

Önemli sayılar Oğlak:
4, 8, 9

Kasım ayı önemli tarihler Oğlak :

20, 21, 25, 28, 30

 Kasım ayı Oğlak burcuna özel not:

Yakın çevrenizdeki bir kişi nedeni ile zorluklar yaşayabilirsiniz. Bunun nedeni, size kendi istekleri ile baskı yapması olabilir bu tamamen gereksiz olması ve sizin hiç umursamadığınız dedikoduları dinlemeye ne zamanınız ne de eğiliminiz yok hayır demeyi öğrenmeli tepkileri zamanında vermelisiniz. 

Kova Burcu

Kova genel burç yorumu
Kasım , duygularımızı keşfetmek ve geçmişten kalan yarım kalmış işleri işlemek için bir ay ama bir şekilde içinizdeki Satürn devreye girdi ve bu enerjiyi kariyerinize kaydırdı. Bu  Akrep mevsimi ve bir stelyum oluşturan iç gezegenlerin üçü ile  etkili olacak. Mars, Merkür ve Güneş. Şimdiki zamana iyi bakmanın ve daha iyi hale getirmek için ne yapabileceğinizi kendinize sormanın zamanı geldi. Kova, doğal olarak neyin iyileştirilmesi gerektiğine dair keskin bir göze sahiptir. Yine de, daha iyi hissetmesi gereken şeylerden kopma eğilimi vardır. Yine de endişelenmeyin; Akrep mevsimi bunun farkındalığını kazandıracak sizlere. i

Ayın ilk haftaları boyunca, 1. evinizde Mars'ın Satürn'e kare açısı olacak. Bu, kendinizi görme biçiminiz ile diğer kişilerin sizi nasıl gördüğü özellikle iş yerinde arasında küçük bir sürtüşmeye neden olabilir. Bu noktada, kariyerinizin bir neşe kaynağı mı yoksa korku kaynağı mı olduğunu kendinize sorabilirsiniz. Herhangi bir şekilde doyumsuz hissediyorsanız, bu değişikliği yapmak için harekete geçmenin tam zamanı. Bu, eşyalarınızı toplayın, işinizi bırakın ve bir dağın tepesinde bir yerde yaşamaya başlayın, ama en azından bir şeyler yapılması gerektiğinin farkına varın kaçış değil mücadele zamanı. İşyerinde otorite sorunlarıyla uğraşıyor olabilirsiniz. Bu durumda yapılacak en iyi şey, aynı sorunları yaşayan diğer kişileri arayarak birlikte bir eylem planı yapmaktır. Bu geçiş yoluyla ortaya çıkan zorluk ne olursa olsun başarılı olabilirsiniz. 

Bu ayki Yeni Ay, 4. evinizde Uranüs ile karşıt açıda olacak. Bu, Ay da 10. evde olduğu için Satürn ve Mars karesine dikkat. İyi haber şu ki, bu yeni bir döngünün başlangıcı, ancak dikkatli ve sabırla yürümeniz gereken bir döngü. İş hayatınızın ev hayatınıza taşmasına izin vermemek önemlidir. Dürtüsellik ve duygusal patlamalar için yüksek bir kovalamaca var, bu yüzden kendinizi topraklamak için ekstra çaba göstermeniz gerekecek. Günlük tutmak, son geçişten kaynaklanan streslerle başa çıkmak için harika bir araç olabilir, böylece bu Ay sırasında, kafanızdaki tartışmaları tekrarlamak yerine ilerlemeye odaklanabilirsiniz. Uranüs sizi hayatınızı değiştirecek kararlar almaya meyilli hale getirebilir, bu yüzden harekete geçmeden önce iki kez düşündüğünüzden emin olun.


Bu ay Dolunay bir Ay Tutulması olacak ve geçen yılın Eylül ayında başlayan tutulma döngüsünü sona erdirecek. Bu, zevk ve eğlenceyle ilgili 5. evinizde gerçekleşiyor. Her şeyi güzelleştirmek için harcadığınız çabalara rağmen, hayatınızın bu alanında bir zorluk olmuş olabilir. Bu tutulmalar İkizler ve Yay burcunda gerçekleştiğinden, buradaki amaç, neşeli maceralar için farklı kaynaklar bulmak için yeni yollar keşfetmenizi sağlamaktır. Bu Tutulma'nın, bıraktığınız bir çocukluk hobisine ışık tutması ihtimali var. Hayatınızda yeni bir heyecan kaynağı olabileceğinden eski ilgi alanlarınızı tekrar gözden geçirmenin zamanı gelmiş olabilir. Dünyanın bu zamanda yaşayacağı birçok değişimle buna çok ihtiyaç duyulacak.

Tutulma ile aynı gün Venüs de Uranüs ile üçgen açı yapacak. Bu hem 4. hem de 12. evinizi birbirinize destek olacak şekilde bağlayacaktır. Venüs 12'nci evden geçerken, ana tema gizemli yerlerde güzellik bulmaktır. Uranüs karışıma eklendiğinde, yaramazlık için eğlenceli bir tat veren bir isyan ve bağımsız düşünce gücü elde edersiniz. Bu  geçiş aldatmaya ve perde arkasında ilerlemeye meyilli hissettiğiniz bir dönem olabilir. Sadece aşırı bir şey yapmadığınızdan emin olun ve öfkeyi hırsı kontrol altına alın. 

Ay, Yay burcunda bir Merkür cazimi ile kapanıyor ve gelecek yıl için umut verici bir enerji oluşturuyor. Bu transit, arkadaşlıklar ve topluluk evinizde gerçekleşiyor. Bu, arkadaşlar dostlar ile yeniden bağlantı kurma ve derin fikirleri paylaşma zamanıdır. Bu, daha derin bir bağlantı ve karşılıklı anlayış döngüsünün başlangıcına işaret eder. Yay burcundaki Merkür, dünyayı farklı bir ışıkta görmenizi sağlayan anlamlı ilişkiler bulmanıza yardımcı olur.

Aşk 
Kova uyumluluğu , ilişkilerle ilgili hızlı kararlar almayı gerektirir. İlişkiler ile ilgili beklentileriniz çok ağır hızında ilerlesede bu ay  karşınıza çıkan fırsatı kaçırmamalısınız. Bu ay birçok fırsat olabilir.

Bakış açılarınızda katıysanız, evlilik ilişkileri çatışmalara dönüşebilir. Evlilikte uyum adına eşinizin görüşlerini dinlemelisiniz. Bebek sahibi olmayı planlamadan önce iki kez düşünün.

Bekar kişiler aşk ilişkilerinde şanslılar. Aşkı zahmetsizce bulabilirsiniz ve onu yakalamalısınz. İlişkiler sevecen ve keyifli olacak.

Eğitim 
Kova burcu için Kasım 2021 astrolojisi, bilim adamlarının akademik büyümesi için uygun değil. Astral açılar elverişli değildir ve herhangi bir konuyu öğrenmekte zorluklar yaratacaktır. Rekabetçi testler, daha fazla talimatla birlikte çok iyi çaba gerektirecektir. İletişim öğrencileri derslerini tamamlamakta zorlanacaklar.

Profesyonel kurs öğrencileri notlarını korumak için çok mücadele etmek zorunda kalacaklar. İleri eğitim öğrencileri, istedikleri doğru konuları ve kurumları alamazlar. Bu ay, yıldızlar özellikle uygun bir ruh halinde olmadığı için, eğitim çabalarınızın sorunsuz bir şekilde ilerlemesi pek olası değil. Teknik öğrenciler, bazılarınız pratikte çok başarılı olmanıza rağmen, sıralamalarını korumak için normalden çok daha fazla çalışmak zorunda kalabilirsiniz.

Seyahat
Yıldızlar uygun şekilde konumlandığından, zengin bir kazanç hasadı elde etmeyi dört gözle bekleyebileceğiniz bir ay. Bazı kutsal yerleri  ziyaret etmek, hayatınızda unutulmaz bir dönüm noktası olabilir

Kova güneş işareti için 2021 zodyak, profesyoneller ve işadamları için çok sayıda seyahat öngörüyor. Yurt içi ve yurt dışı seyahatleri olacak. Gezegensel etkiler elverişlidir ve bu nedenle tüm bu seyahatler mükemmel finansal kazançlar ve çok iyi iş büyümesi ile sonuçlanacaktır.

Yurtdışında veya uzak bir yerde daha yüksek eğitim veya eğitim almak isteyenlerin sorunsuz bir yelken açma şansı vardır. İş seyahatiniz, hedeflerinizi tam anlamıyla gerçekleştirmeniz açısından son derece verimli olacaktır. Yurtdışına çıkma şansı da var. Batı en uygun yöndür. Aile üyeleriyle yapacağınız tatil gezileri çok keyifli olacak ve güzel anılar biriktirebilirsiniz. 
Sağlık 
Sağlık için Gezegen enerjiler destekliyor sizleri ay boyunca ciddi rahatsızlıkların olmayacağını müjdeliyor gökyüzü sizlere.  Kronik rahatsızlıklar kontrol altına alınacak ve acil tıbbi bakım tüm küçük sağlık sorunlarını iyileştirecektir.

 

Genel tavrınız iyimser ve olumlu olacak. Aktivitelerin uygun zamanlaması yoluyla stres seviyelerinin azaltılmasıyla zihinsel esenlik sağlanabilir. Fiziksel sağlık, düzenli fitness programları ve iyi beslenme planları ile korunabilir.

Aile ve çocuklar 
. Bazılarınızın ailenin büyükleriyle olan ilişkilerinin durgunluğa girdiğini görme ihtimaliniz çok yüksek. Soğukkanlılığınızı kaybetmemeli ve herhangi bir çatışmaya girmeyi reddetmemelisiniz.

Aile ortamı bundan olumsuz etkilenebilir ve aile üyeleri arasında hiçbir uyum belirtisi olmaksızın gerginlik ve anlaşmazlık açıkça ortaya çıkabilir. Çocuklar tüm bunlardan olumsuz etkilenecek ve onlara özel dikkat göstermelisiniz.

Bazılarınızın öğretmenleriyle ciddi sorunlar yaşaması ve bu nedenle çalışmalarını olumsuz etkilemesi ihtimali çok yüksektir. Ebeveynler, işleri düzeltmek için zamanında müdahale etmelidir.

Çoğunun çalışmadaki performansı ortalamanın altında olacaktır. Yüksek öğrenim görenler ve hukuk öğrencileri özellikle zor koşullarla karşı karşıya kalacaklardır.

Finans 
Kova burcu finansal konuları için. Yıldız pozisyonları olumludur ve iş ve ticaret faaliyetlerinden çok iyi kazançlar bekleyebilirsiniz. Borsalara ve spekülasyonlara dahilseniz çok iyi getiriler bekleyebilirsiniz. Beklenmedik kaynaklardan gelen miras ve para olasıdır. İhracatçılar ve güzel sanatlar ile ilgilenenlerde kazançlı bir dönem geçirecek.

Yeni iş projelerine başlamak için uygun bir ay. Bağlantılardan ve finans kuruluşlarından kesinlikle maddi destek alacaksınız. Önümüzdeki ay boyunca finansal ilerleme için birkaç karlı fırsatı dört gözle bekleyebilirsiniz.

Kova Önemli sayılar:
7, 14, 15

Kova Kasım önemli tarihleri:

1, 3, 5, 9, 26

Kova burcu için Kasım ayı özel notu:

Başkaları üzerinde iyi bir izlenim bırakmak istiyorsanız, dış görünümle veya daha doğrusu kendinizi ifade ediş şekliniz ile ilgili konulara daha fazla dikkat edin. Ufukta sosyal hayatın gelişimini görebilirsiniz.

Balık Burcu

Balık burcuna genel bakış
Akrep burcundaki  Mars, geçen yılın Aralık ayından bu yana son kez 12. evinizden geçen Satürn ile açı yapacak. Satürn'ün 12'nci evden geçişi oldukça önemlidir, çünkü geleneksel olarak Satürn evi yönetir. Savaşçı gezegenin bulunduğu kare, hedeflerinizin aktif olarak izlenmesini gerektirir. Çalışmalar ve bilgi toplama bu ayın ana odak noktası olduğundan, bu, alıştığınızdan daha hızlı bir şekilde bir şeyler öğrenme ihtiyacı şeklinde kendini gösterebilir. Fırtınalı bir aya hazır olun. Mola vermek, meditasyon yapmak ve kendi kendinize check-in yapmak için zaman bulmak imkansız görünse bile, bu gerçekten önceliğiniz olmalıdır. Kasım, dünyayı görme şeklinizi yeniden şekillendirecek çok önemli bir ayda çok önemli bir aydır ve bu kolay bir iş değildir. Bunu yapabilmek  için kendinize en az bir tam gün ayırın ve hiçbir şey yapma. Ona ihtiyacın olacak.

Bu ayın Yeni Ay'ı da 3. evinizde bulunan Uranüs ile karşıt açıda olacak. Üçüncü ev aynı zamanda eğitimle de ilgilenir, ancak 9. evin zıttı olarak ayrıntılar ve günlük öğrenme deneyimleri ile ilgilidir. Uranüs ile sabit bir burçta karşıt olan böylesine felsefi bir Yeni Ay'a sahip olmak, bazı varsayımlarınızı yeniden gözden geçirmenize neden olabilir. Muhtemelen, bu ay öğreneceğiniz şeyler o kadar dramatik olacak ki bilişsel uyumsuzluğa neden olabilir. İnançlarınızın yapılarını yeniden bir araya getirmek için zaman ayırmanız çok önemlidir. Gerçeğe direnmemek önemlidir, onu yutmak ne kadar zor olursa olsun. Bu döngüde sebat etmek için en iyi tavsiye, Kasım ayına açık bir merak duygusuyla odaklanmanız olacaktır. 


Bu ayki Dolunay, Eylül 2020'de başlayan İkizler-Yay döngüsünün son Ay Tutulması olduğu için oldukça muhteşem. Tutulma döngüleri yoğun bir karmik eğilime sahiptir, bu nedenle bu 18 aylık görev boyunca çalışmak başlatılmamış değildir. 4. evinizde gerçekleşen Dolunay, evinizi, konforunuzu ve/veya ailenizle olan ilişkinizi yeniden tanımlamaya geliyor. Bu son gerginlik, bu yüzden bu Ay'ın bir patlama ile dışarı çıkmasını bekleyin. Bazı anlaşmazlıkları gösterebileceğinden, birlikte yaşadığınız insanlara karşı biraz sabırlı olmanız gerekebilir. Çift gövdeli İkizler burcunda, karşıt bakış açıları asla fark edilmez.

Bu Tutulma aynı zamanda Venüs ile Uranüs arasındaki üçgen açıyla da destekleniyor. Bu geçiş 11. ve 3. evinizde gerçekleşir ve arkadaşlarınızdan, sosyal medyadan ve hatta topluluğunuzun yeni üyelerinden gelen cömert desteği önerir. İyi haber şu ki, ev ortamında bazı anlaşmazlıklar olsa da, hala etrafta dolaşacak çok fazla sevgi var. Bu, aynı bakış açısını paylaşan insanlarla kendinizi çevrelemeye odaklanmanız gerektiğini gösterir. Bu ayki zorluklarla arkadaşlarınıza güvenebileceğinizi bilin kendinize olan özgünlüğünüz için takdir edilme duygusu var. Bununla birlikte, bu saatlerde daha fazla dışarı çıkmak için çaba gösterin. 

Ay, 10. evinizde gerçekleşen bir Merkür cazimi ile olumlu bir notla sona eriyor. Bu sizin kariyer eviniz ve haritanızdaki Yay burcudur. Bu, gayretli çalışma sonuçlarının önümüzdeki ay meyvelerini vermeye başlayacağına dair basit bir anlatı ortaya koyuyor. Merkür çok entelektüel bir gezegendir ve sürece biraz kolaylık getirir. Bu, kariyer yerinizde gerçekleştiğinden, bu başarılı sonuçların iyi bir alametidir. Yeni bulgularınızın büyük bir grup insan için faydalı olma şansı var. Bir bakıma, iyi haberlerin vaizisiniz, bu yüzden öğrendiklerinizi dünyayla paylaşmaktan korkmayın.

Aşk
Balık uyumluluğu bu ay aşk ilişkileri için hayırlıdır. Yeni ilişkilere girebilirsiniz ve aşk hayatındaki gereksinimleriniz konusunda netsiniz. Mevcut ilişkiler romantizm ve tutkuyla dolu olacak.

Evlilik hayatı, bol miktarda sevgi ve şehvetle son derece uyumlu olacaktır. Eşinizle aranız çok iyi olacak ve aşk hayatınızın güzel geçtiği zamanlarda tadını çıkarmalısınız. Bekar kişiler ay boyunca aşkı bulacaklardır. Zaten bir ilişkiniz varsa, ilişkiyi onaylamanın ve ilerlemenin zamanı geldi.

Kariyer
 Bazılarınızın hızlı kazançlar için yasaların dışında hareket etme ve böylece kontrol edilemeyen olumsuz durumlar yaratma olasılığı çok yüksektir. Bu tür faaliyetlerden kesinlikle kaçının ve normal işinize bağlı kalın.

 

Eğitim, öğrenciler ve eğitim kariyerleri için  gezegen açıları uygun değildir ve bu onların zihinsel yeteneklerini olumsuz etkiler. Çok çalışmasına rağmen, öğrenciler ilerleme kaydetme çabalarında başarıyı yakalamakta zorlanabilirler. 

Rekabetçi sınavlardan geçmek, ek çalışmalar ve talimatlar gerektirecektir. Profesyonel öğrenciler derslerinde başarılı olamayacaklardır. Neredeyse tüm çalışma kursları öğrencilere zorluklar çıkarabilir SABIRLI olmak VAZGEÇMEMEK şart. 
Seyahat
Bu ay  boyunca seyahatlerdde belirgin bir yaralanma veya başka bir fiziksel sorun olasılığı vardır. Kendinize iyi bakın ve riskleri en aza indirin.

Bu ay, çoğunlukla demiryolu ve karayolu ile adil bir hava yolculuğu ile yalnız seyahat etme eğiliminde olacaksınız. Bir yurtdışı seyahati de göz ardı edilemez, ancak son tahlilde, tüm bu seyahatlerin tamamen yararsız ve tamamen gereksiz olduğu ortaya çıkabilir. Bu nedenle seyahat planlarınızı dikkatlice incelemeli ve seyahatlerinizin bir amaca hizmet ettiğini görmelisiniz. Batı en uygun yöndür.

Sağlık 
Bu ay sağlık harika ama sonrasında daha fazla dikkat gerekiyor. Genel olarak, sağlık iyidir. Bu sadece kısa süreli gezegenlerin neden olduğu stres ve ciddi bir sorun gibi görünmüyor. Bununla birlikte, enerji düşük olduğunda (ve kendinizi fazla yorgun hissetmenize izin verirseniz), enfeksiyonlara karşı daha savunmasız hale gelebilirsiniz.

Bu nedenle, enerji seviyelerini yüksek tuttuğunuzdan emin olun. Egzersiz yaparken vücudu konfor bölgesinin dışına itmeyin. 22'sinden sonra uyluk masajı ve karaciğer refleksine masaj yapmak faydalı olacaktır.
Aile ve Çocuklar
Bu ay aile meseleleriniz söz konusu olduğunda, aile bireylerinizin seçiimleri  mali durumunuzu ciddi şekilde etkileyebilir. Bu nedenle, harcamalarınızı önceden iyi bir şekilde planlamalısınız.

Ailenin büyükleri arasında ciddi fikir farklılıkların olması muhtemel sorunlara yol açabilir. Soğukkanlılığınızı kaybetmemeli ve herhangi bir çatışmaya girmeyi reddetmemelisiniz. 

Çocuklar, olumsuz aile olaylarından çok rahatsız olurlar.  Akademik performansları zarar görebilir. Rekabetçi testleri geçmek oldukça zor olacak ve daha fazla rehberlik gerektirecek. Anne babaların geleceklerini şekillendirmede önemli bir rolü vardır.

Finans
Kasım finans için olağanüstü beklentiler öngörüyor. Gelirinizi artırmak için olumlu yıldız yönlerine de güvenebilirsiniz. İş insanları önemli miktarda kar elde edecekler. Beklenmedik kaynaklardan para gelme olasılığı vardır. hracatçılar da projelerinden iyi bir hasat almayı bekleyebilirler.

Bu ay, ticari faaliyetlerinizi genişletmek için çok iyi fırsatlar sunuyor gökyüzü sizlere. Ayrıca finansal kurumların desteğine de güvenebilirsiniz.

Bu ay finansal beklentilerinizi geliştirmek için birçok fırsatınız çıkaracak karşınıza. Size büyük bir özgüven ve inisiyatif alma yeteneği bahşedilecek bu enerjileri iyi değerlendirin. 

Kasım ayı için burcunuza özel not: 
Kasım ayında çok fazla ruh hali değişikliği yaşayacaksınız. Sevinç ve üzüntü arasında denge kurmalı kararlı olup zorlukların üstesinden gelmelisiniz. 

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık