Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Ekim 2021 Aylık Burç Yorumları

Koç Burcu

Olmak istediğinde gururla, şiddetle bağımsızsın, Koç, ama derinlerde, işin icabına bakmak için senin yanında benzer düşünen önemli bir diğerinin, en iyi arkadaşının veya meslektaşının olmasının seni daha da güçlü biri yaptığını biliyorsun. 22 Eylül'de başlayan Terazi sezonu, size bunu hatırlatmaktan başka yardımcı olabilecek astrolojik bir andır. Ve 6 Ekim'de, ortaklık bölgenizde yeni ay olduğunda, sadece en anlamlı ortaklıklarınızı nasıl bir sonraki seviyeye taşımak istediğinizi düşünmekle kalmayıp, aslında her ne iseniz ona göre hareket etmek için özel bir fırsatınız olacak. hayalini kurun.

Bunların hepsi, iki gün sonra Terazi'de güneşle birleşen ve size yapabileceğiniz bir enerji patlaması veren, eylem odaklı,  oldukça önemli bir görünümü sayesindedir. Ve gezegenlerin hareketlerinden bağımsız olarak dünyada risk almak ve cesur hamleler yapmak üzere olsanız da, romantik Venüs'ün 7 Ekim'den 5 Kasım'a kadar macera bölgenizdeki yolculuğu, bu iç ateşi harekete geçirir ve inanç sıçramaları yapmaya yönlendirir, Bilgiyi içinize çekin ve sevdiğiniz insanlarla ufuk açıcı anlara öncelik verin. Bu daha tasasız anlar, özellikle 20 Ekim'deki yıllık dolunayınızın birkaç günü içinde olduğumuzda yardımcı olabilir. Farklı bir yöne hareket etmeye hazırlanıyorsanız  özellikle profesyonel yolunuz açısından  bu olabilir uzun, sinir bozucu bir yolun sonu. Ancak bir bölümü kapatmak, yenisine başlamak için size bolca yer bırakır, bu yüzden o kadar uzun süre keder modunda sıkışıp kalacağınızı düşünmeyin.

Boğa Burcu

22 Eylül'den bu yana tüm hızıyla devam eden Terazi mevsimi, güneşin yolculuğu sayesinde size kendinize bakma en yakın ve en sevdiğiniz bağlantınızı daha düzenli, günlük olarak besleme fırsatı sunuyor. sağlıklı yaşam bölgeniz şifalanıyor. Ve 6 Ekim'de, yeni ay oraya düştüğünde ve Mars ile eşleştiğinde, denediğiniz her şeyi somut sonuçlara dönüştürmek için kararlı hissediyor olabilirsiniz. İster daha iyi sınırlar belirleyerek daha iyi bir iş-yaşam dengesi elde etme konusunda heyecanlı olun, ister favori fitness rutininizde kişisel rekorunuzu kırın, kararlılığınız kıskanılacak bir şeydir. Yavaş ve istikrarlı bir tempoya bağlı olduğunuzu ve bu yaklaşımdan elde ettiğiniz büyümenin genellikle en sürdürülebilir olduğunu unutmayın. Sen DEĞERLİSİN.

Yöneticiniz,  Venüs'ün de 7'sinde, 5 Kasım'a kadar yakınlık bölgenizden geçecek bir burç geçişi var, böylece aşk ve seks hayatınızın daha duygusal, dönüştürücü bir hal almasını bekleyebilirsiniz. Derinden iyileştirici konuşmalar, kıvılcımların uçmasına zemin hazırlar. Ardından, 23'ünde başlayan Akrep sezonu, ortaklık sektörünüzü aydınlatıyor ve romantik veya platonik bir sevgili ile güçlerinizi birleştirmek özellikle tatmin edici ve üretkenliği artırıcı olabilir. Aslında, 30 ila 13 Aralık arasında, yoğun Mars da aynı bölgeden geçiyor, bu nedenle en büyük hedeflerinize ulaşmak,  veya iş ile birlikte plan yaptığınızda, planladığınızda ve eylem adımları attığınızda daha da mümkün olabilir. 

İkizler Burcu

Ay başlarken , yılın üçüncü geri gidişinin ortasında olan hükümdarınız haberci Merkür sayesinde kurucusu olduğunuz oyununuzdan biraz atılmış hissedebilirsiniz . Bu sefer, romantizm ve kendini ifade etme bölgenizde, yani 27 Eylül'den beri (veya muhtemelen daha da erken)), flört ederken, kalbinizden geçenleri tartışırken, bir sevgili veya arkadaşlarınızla bağlantı kurmaya çalışırken ve yaratıcı bir projede ilerleme kaydetmeye çalışırken gecikmeler, yavaşlamalar ve genel kafa karışıklığı ile uğraşıyorsunuz.

Neyse ki, 6 Ekim'de aynı bölgeye düşen yeni ay gibi, sizi romantik bir niyeti netleştirmeye ve doğru yönde önemli bir adım atmaya teşvik eden birçok başka yön, hayatın bu alanından zevk alma yeteneğinizi destekliyor. Ve 7 ile 5 Kasım arasında, ilişki odaklı Venüs'ün ortaklık bölgenizdeki yolculuğu, taptığınız insanlarla bire bir bağlantı kurmanızı kolaylaştırabilir. Romantizm bölgenizdeki kendinden emin güneşin macera bölgenizdeki şanslı Jüpiter ile uyum sağladığı 15 Ekim'de özellikle aşk hayatınız önem kazanacak.

18'inde, Merkür geri hareketini sona erdirdiğinde, aşk ve sanatsal arayışlarda ilerleyebilirsiniz. 20'sinde, dolunay  alanınızı aydınlattığında arkadaşlarınızla veya iş arkadaşlarınızla aranızda oluşabilecek gerginliğe dikkat edin. Şimdi ortaya çıkan herhangi bir drama, gruba katkılarınızın önemli olduğunu ve etkili, destekleyici bir ekibin parçası gibi hissetmenin sizin için önemli olduğunu hatırlatıyor. Ardından, 23 Kasım'dan 21 Kasım'a kadar, güneşin rutin bölgenizdeki yolculuğu, sağlığınıza ve günlük yapılacak işlere odaklanmanızı sağlayacaktır. Sürekli vızıldayan, günlük koşuşturmacanız daha merkezli, dengeli ve topa sahip hissetmek için bir makyaj gerektiriyorsa, Akrep sezonu intikam alma yeteneğinizi desteklemek için burada.

Yengeç Burcu

Ayın ilk birkaç haftasında, sade kalmaya, bahçenizden yemek pişirme becerilerinize kadar evle ilgili her şeyle ilgilenmeye ve belki de en önemlisi güneş sayesinde sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirmeye odaklanacaksınız.  Ve haberci Merkür orada 18 Ekim'e kadar geri harekette olduğu için, aynı zamanda, daha önce ikinci plana atılan o yeniden dekore etme projesi gibi, evinizin çevresinde bitmemiş işlere de yöneleceksiniz. 6 Ekim civarında, yeni ay aynı bölgeye düştüğünde, ilgili bir hedef etrafında netlik kazanmak ve hatta aksiyon odaklı Mars'tan biraz yardım alarak cesur bir hamle yapmak için tatlı bir fırsat elde edeceksiniz. Ve ilişki odaklı Venüs 7'den 5 Kasım'a kadar rutin bölgenizde hareket ederken, ailenizin veya arkadaşlarınızın günlük yapılacak işleri yapmanıza yardımcı olabileceği mesajını almaya devam edeceksiniz.

Ve büyük resmin içine girer girmez, profesyonel hedefler, dolunayın kariyer bölgenizi aydınlattığı 20 Ekim civarında ana odak noktanız haline gelebilir. Tanınma arzunuz fırlıyor ve kendinizi değersiz, takdir edilmemiş veya üst kademeler tarafından görülmediğinizi hissediyorsanız, genellikle  ateşli, dürtüsel bir şekilde cüretkar bir tavır almaya hazır olabilirsiniz. Ve takip eden günlerde, 23'ünde, kendinden emin güneşin kendini ifade etme bölgenize kayması ve 30'unda, harekete geçen Mars'ın hemen ardından gelmesiyle, tutkunuzu hayatınıza dökmek için gösterdiğiniz çabalarda daha da fazla desteklenmiş hissedeceksiniz. çalışın ve sesinize sahip çıkın. Ve bu, mevcut yolunuzdaki sonuçlara dönüşmezse, vites değiştirmek için yetkilendirilmiş hissedebilirsiniz.

Aslan Burcu

Terazi mevsimi, güneşin iletişim bölgenizdeki yolculuğu sayesinde randevulardan etkinliklere, . Görmeyi ve görülmeyi ne kadar sevseniz de, haberci Merkür'ün aynı bölgede gerilemesi, sosyal planları tutmanız gereken yokuş yukarı bir savaş gibi hissettirebilir.  Ve 6 Ekim civarında, yeni ay da iletişim bölgenizdeyken, programınızın sorumluluğunu üstlenmenin ve büyük resim hedeflerinizle gerçekten uyumlu olmayan planlara ve taahhütlere "hayır" demenin zamanının geldiğini hissedebilirsiniz.

Bu aynı zamanda bir hesap tablosu veya iş akışı uygulaması kullanmak ya da sadece daha fazla sınır belirlemek gibi verimliliğinizi artırmanın yeni yollarını öğrenmek ve beyin fırtınası yapmak için harika bir an olabilir. Ardından, 7'sinde, romantik Venüs, 5 Kasım'a kadar asılı kalacağı romantizm bölgenize giriyor ve günlük yaşamı daha eğlenceli, kendiliğindenlik, Aşk huzur getiriyor size ve sevdiğinize. 20'sine doğru, dolunay, macera ve daha yüksek öğrenme bölgenize düşerek, düzenli olarak planlanmış programlamanız sırasında yaşadığınız herhangi bir huzursuzluğun sesini yükseltiyor. İçinizi aydınlatan her şeyden ilham alarak büyük bir inanç sıçraması yapmak isteyeceksiniz.

Bu, doğaçlama bir geziye çıkmak veya becerilerinizi geliştirmenize neden olacak bir sınıfa kaydolmak ve böylece kariyerinizi ilerletmek anlamına gelebilir. Ardından, 23'ünden sonra, kendinden emin güneş kendi bölgenizde olacak ve onu 30'unda oraya inecek olan aksiyon odaklı Mars takip edecek ve evinizin etrafında ve sevdiklerinizle iş halletmek ana odak noktası olabilir. Daha yavaş, daha alçakgönüllü bir tempo benimsemek ve en yakın bağlarınızı beslemek, başlangıçta hayal ettiğinizden daha canlandırıcı ve enerji verici olacaktır.

Başak Burcu

Güneşin 22 Eylül'de başlayan para bölgenizdeki yolculuğu ve ayrıca yöneticiniz, haberci Merkür'ün oradaki gerilemesi, geçmiş, şimdi ve gelecek  mali durumunuzun yabani otlarına kafanızı soktu. Ve 6 Ekim civarında, yeni ay, öğrendiklerinizi alıp büyük, uzun vadeli bir yatırım hedefine uygulamak için tatlı bir fırsat olabilir. Belki gerçek para yatırmaya tam olarak hazır değilsiniz, ancak en azından, güvenliğinizi artıracak ve büyümeyi teşvik edecek bir oyun planını tam olarak belirlemek ve topu yuvarlamak için biraz zaman ve enerji harcayabilirsiniz.

Kendinizi daha merkezde hissetmenizi sağlayan  finansal veya başka türlü  temeller etrafında netlik kazanmak, bu ay sizin için oldukça önemli bir tema, aslında, çünkü 7 ile 5 Kasım arasında tatlı Venüs ev bölgenizde olacak, 18'inden sonra, Merkür'ün geri gidişine son vermesi ve para kazandıran projelerde ilerlemeyi kolaylaştırması sayesinde rahat bir nefes alacaksınız. Bununla birlikte, 20 Ekim civarında, dolunay yakınlık bölgenize düştüğünde, dramayı karıştırarak - muhtemelen ortak kaynaklar veya seks içeren - yoldan sapabilirsiniz.

Gerçeklere bağlı kalmak, ancak rahatsız edici, karanlık duyguları tartışmaktan korkmamak, üstesinden gelmenizi sağlar. Ve iyi haber şu ki, bu duygusal açıdan ağır an o kadar uzun sürmeyecek. Ve 23 Kasım ile 21 Kasım arasında, kendinden emin güneşin iletişim bölgenizdeki hareketi sizi koltuğunuzdan - veya bilgisayarınızdan dünyaya daha fazla öne çıkaracak. Aksiyon odaklı Mars da 30-13 Aralık tarihleri arasında orada olacak ve sizi daha bağlı ve desteklenmiş hissetmenizi sağlayacak birçok hareketli, sosyal, yaratıcı anı teşvik edecek.

Terazi Burcu

Sezonunuz 22 Eylül'den bu yana tüm hızıyla devam ediyor, ancak biraz kaotik olduğunu düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Burcunuzda geri giden Messenger Merkür, planları bozuyor ve kafa karışıklığı yaratıyor.ve bu eğilim en az 18 Ekim'e kadar devam edecek. Neyse ki, akışa devam etmek, sakin kalmak, huzuru korumak ve diğer birçok işaretin tamamen baş ağrısına neden olabileceği anlardan en iyi şekilde yararlanmak için kablolusunuz. Ve 6 Ekim civarında, burcunuza yeni ay düştüğünde, uzun vadeli bir vizyon konusunda hoş bir netlik kazanabilirsiniz.

Yoğun Mars'ın varlığı sayesinde, bu, "şimdi bunun hakkında bir günlük ve daha sonra bir şeyler yapın" gibi düşük anahtarlı bir ay olayı gibi hissetmeyecek. Bunun yerine, oyun sonu STAT'ınıza doğru adımlar atmak için harekete geçeceksiniz. Ardından, 7 Kasım'dan 5 Kasım'a kadar, yöneticiniz, tatlı Venüs, iletişim bölgenizden geçerek hayal kurma ve arkadaşlarınızla, sevdiklerinizle, iş arkadaşlarınızla tüm hareketli parçalar aracılığıyla konuşma yeteneğinizi güçlendiriyor.  Ancak, 20'sine doğru, hayatınızdaki insanlardan bahsetmişken, dolunay ortaklık bölgenizi aydınlatacak ve ihtiyaçlarınız , sevgili arkadaşınızın veya iş ortağınızın ihtiyaçları konusunda zaten çok keskin olan farkındalığınızı güçlendirecektir.

Her ikisini de tatmin etmenin bir yolunu bulmak için zorlanacaksınız ya da ikinizi de bitmiş hissetmenize neden olmayacak başka bir tür uzlaşmaya varacaksınız. Bu ders aynı zamanda 23'ünde başlayan ve para bölgenize çok fazla aktivite getiren Akrep sezonu için bir köprü görevi görebilir. Zaman ve enerji yatırımınızın getirisini en üst düzeye çıkarmak için becerilerinizi masaya nasıl getirmek istersiniz? Sezgisel olarak doğru hissettiren bir şekilde mi yapıyorsun, yoksa maaş günü için mi yapıyorsun ve başka türlü boş ve tatminsiz mi hissediyorsun? Cevapları dürüst bir şekilde kendinize verme zamanı.

Akrep Burcu

Ekim, sizin için enerjilerin ilginç, neredeyse kırbaç uyandıran bir güçlü enerjiyi sunuyor, Akrep, çünkü 22 Eylül'den bu yana maneviyat bölgenizden geçen güneş sayesinde, onu çok özel, yansıtıcı bir şekilde başlatıyorsunuz. 23'ünde imza atın ve ayın ikinci yarısı, sezonunuzun spot ışığında olmaya adanmıştır. Bunu düşünmenin bir yolu: sahne arkası olmak, ilgi odağında güneşlenmeye hazırlanmak - ya da sizin durumunuzda odaya hakim olmak.

Ve 6 Ekim civarında, yeni ay, önümüzdeki haftalarda ve aylarda gerçekten neyi başarmak istediğinizi yansıtmak için önemli bir tarihtir. Yardımcı yöneticiniz, ateşli Mars ay ile eşleştiği için, sadece ilham almıyorsunuz, gözünüze diktiğiniz her şeye hükmetmek için tamamen ateşleneceksiniz. Ve yolunda duran herkes daha iyi dikkat et. Yine de bu ayın başlarında her şey ağır güç oyunu planlaması değil, çünkü tatlı Venüs para bölgenize geçerek biraz hafiflik getiriyor ve sizi para kazanma çabalarında ilerleme kaydetmek için eşiniz veya sevgili bir arkadaşınızla işbirliği yapmaya teşvik ediyor.

20'sine doğru, dolunay rutin bölgenize düştüğünde, şu anki koşuşturmanızın nasıl göründüğünden bıkmış, daha fazla denge ve günlük işlerin üstesinden gelmek için ölçülü bir yaklaşım isteyebilirsiniz. Artık size hizmet etmeyen kalıplardan ve alışkanlıklardan kurtulmanın zamanı geldi. Ardından, 23'ünde, yeni, ilham verici ve benlik duygunuzla tamamen uyumlu her şey için daha fazla alanla sezonunuza başlayabilirsiniz. Yardımcı yöneticiniz, eylem odaklı Mars, 30'unda, kendinden emin güneşle güçlerini birleştiriyor ve önümüzdeki iki ayı orada geçiriyor, bu nedenle görüşlerinizi hırslı bir niyete kilitlediğinizde, bunu yapmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olacaksınız. gerçeklik.

Yay Burcu

Güneşin  yolculuğu 22 Eylül'de başladı ve ay ortasına kadar sürüyor, bu nedenle arkadaşlarınızı, meslektaşlarınızı ve topluluğunuzun üyelerini, özellikle de görmemiş olabileceğiniz kişileri içeren bir aktivite kasırgasının keyfini çıkarmaya devam edeceksiniz. Bir süre sonra, haberci Merkür'ün 18 Ekim'e kadar aynı bölgede gerilemesi sayesinde.

Bu astrolojik an, size daha büyük ve kendi dışınızda bir şeyin parçası olmayı ne kadar sevdiğinizi ve bunun için ortak bir çaba olup olmadığını hatırlatmak için tasarlandı. Daha önce hak ettiği ilgiyi görmediysen, şimdi ekibinle geri dönmenin tam zamanı. Ve bu son derece sosyal titreşimler, yalnızca ilişki odaklı Venüs 7 ile 5 Kasım arasında burcunuzdan geçerken daha belirgin hale gelecektir.  Ve 20'sine doğru, dolunay romantizm bölgenizi aydınlattığında, kendinizi bir kırılma noktasında, başkaldırmak için motive olmuş bir halde bulursanız, bu neşeli, neşeli enerjiye karşı daha da savunmacı hissedebilirsiniz. sıradan sorumluluklar yerine macerayı seçmek.

22'sinde, Gung-ho Mars, para bölgenizde dönüştürücü Plüton ile sert bir kare oluşturacak ve güç mücadeleleri kaçınılmaz olabilir. Herhangi bir drama patlak verdikten sonra, meditasyon, günlük kaydı, yoga için daha fazla yalnız zaman ayırmayı terapötik bulabilirsin, hangi uygulama olursa olsun içsel benliğinizle temasa geçmenize, gölge tarafınızda çalışmanıza ve iç huzuru geliştirmenize izin verir. Bu, hemen köşede olan sezonunuzdan en iyi şekilde yararlanmanız için çok önemli bir adımdır.

Oğlak Burcu

Ay başladığında, en hırslı iş çabalarınızın  içinde olacak ve kendinizi çok yakın hissedeceksiniz.Hangi dağa yavaş yavaş ve istikrarlı bir şekilde tırmanıyorsan, yapmaya meyilli olduğun gibi. Bu vibe, 22 Eylül'de başlayan kariyer bölgenizdeki kendinden emin güneşin yolculuğuna borçludur. Ancak aklınızda tuttuğunuz başarıların veya vizyonun ulaşamayacağınız gibi hissediyorsanız veya yavaşlamalar ve gecikmeler bir adım atıyor. ilerlemenizde sinir bozucu bir anahtar, aynı sektördeki haberci Merkür'ün yaptığı, daha eleştirel düşünme, daha fazla yeniden değerlendirme ve daha fazla kendini yansıtma. Neyse ki, 6 Ekim civarında, yeni ay da oraya düştüğünde, yeni bir bakış açısı ve enerji ile devam eden bir plana yeniden başlayabilir veya muhtemelen arkadaşlarınızdan biraz yardım alarak farklı bir yaklaşım bulabilirsiniz.

Bunların hepsi sizin için oldukça rahat, tanıdık bir bölge, Kaptan, ancak 20 Ekim civarında, dolunay kendi bölgenize düştüğünde, aile draması çirkin yüzünü ortaya çıkarır ve öyleymiş gibi hissederse, elementinizin biraz dışına çıkabilir ve hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Gökyüzü sizi eski  rotadan atacak. Onu havaya uçurmak ve profesyonel yapılacaklar yerine, duygusal olarak tamamen mevcut olmayı düşünün, çünkü bu, başına gelenleri bir kez ve herkes için ele almanın ve iyileştirmenin en iyi yolu olabilir. Birkaç gün sonra, Akrep sezonu, sosyalleşme ve işbirliğiyle dolu yepyeni bir bölüm getiriyor, çünkü kendine güvenen güneş, 23-21 Kasım tarihleri arasında ağ bölgenizde olacak, harekete geçiren Mars ise 30-13 Aralık arasında katılacak. Elinizden gelenin en iyisini yapın. 

Kova Burcu

Kendini gördüğün kadar özgür ruhlu ve açık fikirli Kova,  ve 22 Eylül'de başladığından beri Terazi mevsimi sana öğrenme, büyüme ve duyularını besleme fırsatı sundu. değerli bilgi ve deneyimlerle kendini Şimdi, 23 Ekim'e kadar, haberci Merkür'ün aynı bölgede gerilemesi sayesinde süreç biraz yavaş, sinir bozucu ve hatta zaman zaman kafa karıştırıcı olsa da, diğer bakış açılarını ve görüşleri dikkate almak için deney yapmaya ve bir noktaya değinmeye devam edeceksiniz. 6 Ekim civarında, oradaki yeni ay, konfor alanınızın tamamen dışında olan bir rutini, hedefi veya projeyi benimsemeniz ve sürdürmeniz için size ilham verebilir ve bu fikri eğlendiriyor olmanız bile gerçek ilerleme anlamına gelir.

10'unda, burcunuzdaki görev yöneticisi Satürn, burcunuz aracılığıyla beş aylık geri gidişini sona erdiriyor ve yavaş ama istikrarlı bir şekilde, son zamanlarda öğrendiklerinizi sınırlar koymanın ve sınırlamalar, kısıtlamalar ve zorluklarla çalışmanın gücü hakkında öğrendiklerinizi birleştirmeye başlayabilirsiniz. . Başka bir deyişle, son zamanlarda verdiğiniz zorlu savaşlar - özellikle daha içsel, zihinsel, duygusal olanlar - ilerlemekte olan en büyük süper gücünüzdür. 23'ünde başlayacak olan Akrep mevsimine geçtiğimizde, odak noktanız kariyerinizi geliştirmeye başlayacak - ilerleme, başarı ve tanınmadan bahsetmiyorum bile. Akrep'in enerjisi sizinki gibi sabit olduğundan, bu dönemde artan inatçılıktan da muzdarip olabilirsiniz.

Balık Burcu

Terazi mevsimini hafif, havadar, ortaklık odaklı ve tatlı bir şekilde sosyal olarak düşünebiliriz, ancak sizin için Balık, güneş yakınlık bölgenizdedir, bu da muhtemelen Eylül ayından bu yana oldukça yoğun duygusal bölgelerden geçiyorsunuz demektir. 22. Bu mutlaka kötü bir şey değildir; empatik, derinden hisseden bir su işareti olarak, sonuçta buna bağlısınız. Ancak, özellikle haberci Merkür geri giderken , dikkatinizi eski duygusal yaralara ve daha önce çözülmemiş ilişki savaşlarına çevirerek zaman zaman çok fazla hissedebilir.

6 Ekim civarında, aynı sektöre yeni ay düştüğünde, tüm bu temaları son zamanlarda olduğundan daha eylem odaklı bir şekilde düşünmek mümkün olacak. Daha etkili bir şekilde iyileşmek için şimdi gerçekten ne yapabilirsiniz? Anlatıyı nasıl yeniden yazarsınız, böylece duygusal yaşamınızda çekimleri yapma yetkisine sahip olursunuz? Ayın ikinci yarısı, ayın ev sahipliği yaptığı başka bir dramatik an ile başlıyor. 20 Ekim civarında, para bölgenizdeki dolunay, güç mücadelelerini ve alıp verme konularını yüzeye çıkarır. Kimin için göründüğünüz, kimin sizin için ortaya çıktığı ve bu dinamiklerin nasıl değişmesi gerekebileceği üzerine düşünmek isteyeceksiniz, böylece hak ettiğiniz yatırımın geri dönüşünü elde edeceksiniz.

23'ünde, Akrep mevsimine geçiyoruz ve zaten kaderinizi kontrol altına almak ve bir şeyleri sallamak için cesaretli hissetmiyorsanız, güneşin - hem de aksiyon odaklı Mars'ın - macera bölgenizdeki zamanı olabilir. oyun değiştirici. Sezgilerinize ve kalbinize uyum sağlama konusunda ustasınız, ancak ayın sonundan Aralık ortasına kadar onlara güvenmeyi ve takip etmeyi daha kolay bulabilirsiniz.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık