Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Eylül 2021 Aylık Burç Yorumları

Koç Burcu

Bu ay başkalarına ilham vermek için cesur ruhunuzu ortaya koyabilirsiniz. Eylül başlangıcından 22 Eylül'e kadar, sevdikleriniz ile iletişimiz güçleniyor.  Merkür Terazi burcuna geçtiğinde, açık sözlü ve dürüst yönergeleriniz, meslektaşlarınızın kendi yeteneklerini fark etmelerine yardımcı olabilir . Sizin sayenizde, hayatın çetrefilleriyle başa çıkabileceklerini bileceklerdir. Bununla birlikte, bilgelik sözlerini söylerken sabırlı olun. Mars'ın bu ay nazik Terazi'ye valsi, arkadaşlarınızın eleştirilere duyarlı bir şekilde yanıt vermenizi sağlayabilir.

Boğa Burcu

Boğa, bu ay cazibeniz göz kamaştıracak. Bu durum iş ve eğitim hayatınızda size yeni yollar açacak fark edilir olduğunuz kabul göreceğiniz başarı haneninize yenilikler ekleyeceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Özel hayatınızda ise korku ve kızgınlıkları ardınızda bırakma zamanı sizler için, duygularınızı ifade ederken yaratıcı olun sevgi dolu notlar ve sevginizi ifade edin . Duygusal olmak için hayatında özel birine ihtiyacınız yok kalbinizi dinlemeniz yeterli.  Bir arkadaşınıza nasıl hissettiğinizi söyleyin ve gününü güzelleştirin. İş hayatınızda da büyük enerjiler ile karşı karşıyasınız. 

İkizler Burcu

Siz ikizler  iki kişinin iş yükünü omuzlamadan edemiyorsunuz . Üretken olma dürtüsüne sahipsiniz ama artık mola verme zamanı. Merkür'ün  Terazi'ye girişi, profesyonel yükümlülüklerden uzakta bazı Ar-Ge çalışmaları için mükemmel bir fırsat getirebilir. Yapabiliyorsanız, ay boyunca endişelerinizden uzaklaşacak enerjilerini değerlendirin. 6 Eylül  Başak Yeni Ay, anda kalmanız için bir hatırlatma sunuyor. Acelenizi 20 Eylül'deki Dolunay Ayı'na saklayın.

Yengeç Burcu

Eylül ayı, Yengeçleri en yakın ilişkilerine öncelik verecekler. Ancak bu ay, başkalarına gösterdiğiniz ilginin bir kısmını almayı deneyebilirsiniz. Başak mevsimi boyunca karşılaştığınız zorluk, değerliliğinize inanmak ve dışsal değil içsel doğrulama yoluyla benlik saygısı oluşturmak olabilir. Yine de 6 Eylül Başak burcundaki Yeni Ay ve 20 Eylül Balık burcundaki Dolunayı sırasında, tek başına üstesinden gelemeyeceğin yetersizlik duyguları yaşayabilirsiniz. Bu olursa, arkadaşlarınızla neye ihtiyacınız olduğu konusunda gerçekçi olun  ve aldığınız kararları uygulayın. 

Aslan Burcu

Sevgili Aslanlar bu ay geleceğin temellerini atmakla ilgili enerjiler hakim sizler için. 6 Eylül'de Başak burcundaki Yeni Ay'ı tasarruf etmeye başlamak için bir şans olarak kullanın. 10 Eylül'de Venüs Akrep burcuna geçtiğinde, bütçenizi veya harcama modellerinizi yeniden düşünmenin yolları hakkında güvenilir bir arkadaşınızla veya danışmanınızla konuşun. Yanlış arkadaşlarınız için kendinizi suçlama duygusundan  arınacak gerçekleri daha iyi kavrayacaksınız ama unutmayın, sizi size küstüren insanlardan arınıyorsunuz. Özel yaşamınızda aşk var bu ay sizler için. 

Başak Burcu

Geçen ay , boğulmuş ve özgürce konuşamıyormuş gibi hissetmiş olabilirsiniz. Merkür'ün Terazi'ye ve 6 Eylül'de Yeni Ay'a hareketi size bir güven çizmesi verdiğinden, bu, güneş dönüşünüzün ayı boyunca değişebilir. 20 Eylül'de Balık burcunda Dolunay yuvarlandığında, kendinizi ifade etmeye hazır hissedebilirsiniz. İletişim önem kazanıyor özlü ve doğrudan olmak yerine, sözleriniz hassasiyet ve şefkatle ifade edip maddi manevi kazanacak geçen ayın zorlayıcı enerjilerinden uzaklaşacaksınız.

Terazi Burcu

Tipik olarak, Teraziler, zodyakın barış gücü olarak bilinir ve tekneyi sallamaya eğilimli değilsinizdir.  Ancak bu ay, başkalarıyla olan ilişkilerinizi sarsmak için etkili enerjiler hakim gökyüzünde sizler için.Merkür, Güneş'inizle aynı hizaya geldiğinde, insanlara onlar hakkında tam olarak ne hissettiğinizi bildirmek zorunda hissedebilirsiniz. İlişkilerinizi güçlendirmenin bir yolu olarak zor konuşmaları kullanmamaya çalışın.

Akrep Burcu

6 Eylül'de Yeni Ay ile insani bir amaca uyum sağlamanız için size ilham verebilir. Bu aile ilişkilerinizi yeniden yapılandırmak ta olabilir sevdiğiniz kişi ile yapacağınız bir  organize de Değerlerinize uygun bir hayır kurumu mu arıyorsunuz? Ne olursa olsun, tanınmaya gerek duymadan bir amaca dahil olun enerjinizi arındırın. Özel yaşamınızda kıymet bilme zamanı maddi olanaklarınızı akıllcıa karlı yatırımlara çevirmeniz için gökyüzü destekliyor sizleri.

Yay Burcu

Bu ay Yay burcu, istikrarlı bir iş-yaşam dengesi  kurabilecek . 6 Eylül'deki Başak Yeni Ay'da Merkür'ün Terazi'ye geçişi kariyer fırsatları getirebilir. Sonuç olarak, değerinizi kanıtlamak için baskı hissedebilirsiniz bu da kendinizi başarılı şekilde geliştirmenize yol açabilir. 20 Eylül'de Dolunay  gerçekleştiğinde kendinizi tükenmiş hissedebilirsiniz. Bunu uyarıcı bir enerji olarak kabul edin. Enerjinizin düşük bir noktaya inmesine izin vermeyin. Hafta sonları işten ayrılın. Ofis dışında geçirdikleri zamanı rahatlamak, gevşemek ve eğlenmek için kullanın. Özel hayatınızda ise agresif ve inatçı yaklaşımlar içinde olmayın.

Oğlak Burcu

Eylül ayında daha Motive ve azimli olacaksınız, ufukta yeni bir fırsat göründüğünde heyecanlanma eğilimindesiniz ve bu ayın böyle bir fırsat getirmesi için oldukça güçlü bir şans var. Hemen sıçramadan önce bir saniye durun ve ne istediğinizi düşünün. Bu, kendi değerlerinizle ve vizyonunuzla örtüşüyor mu? Başlamadan önce sezginize güvenin. Parıldayan her şey altın olmayabilir  ama karar vermek size kalmış. Özel yaşamınızda ise saklanan gerçeklerin gün yüzüne çıkması ile kaoslar yaşanabilir. 

Kova Burcu

Kova, bu ay arkadaş çevreniz  de kim dost kim düşman ayırt edip ilişkilerinizi yeniden yapılandırabileceksiniz. Farklı kariyer yolları, hayata bakış açıları ve geçmişleri olan insanlarla bağlantı kurun. Bu konuşmalar sayesinde, kendinizin dışında düşünmeye ve meselelere yeni bir bakış açısıyla bakmaya motive olabilirsiniz. Etkisi canlandırıcı olacaktır. Aslında, dostlarınızın varlığı pek çok düşüncenizin netlik kazanmanıza yardımcı olabilir. 20 Eylül'deki dolunay sırasında uzun zamandır beklenen bir  haber gelişme alıp satım gerçekleşebilir. Özel yaşamınızda ise ay boyunca uyum ahenk ve romantizm etkili olacaktır.

Balık Burcu

Bu ay özellikle sevgiyi emeği sabrı tek taraflı ve sürekli verdiğinizi hissedebilirsiniz. Sonuç olarak, bu ay sınırlarınızın farkında olun, hem başkalarıyla nasıl etkileşimde bulunduğunuzda hem de sizinle nasıl etkileşimde bulunduklarına dikkat edin.  6 Eylül Başak Yeni Ayında pek çok şey beklediğinizden daha iyi şartlarda karşınıza çıkabiloir Ama kalbininizi koruyun ve kimsenin sizi hafife almadığından emin olun. İş hayatınızda istikrar 10 Eylül ile birlikte hakim olacak. Özel yaşamınızda ise kangren olmuş ilişkileri noktalayabilir pek çok balık burcu özgürleşmek ve içsel benliğini koruyabilmek için.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık