Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Aralık 2021 Aylık Burç Yorumları

Koç Burcu

Koç Aylık Burç Genel Bakış
Oğlak burcunda gerçekleşen Venüs ve Plüton kavuşumu ile güçlü enerjiler sizleri karşılıyor. Bu, 10. evinizde gerçekleşir ve muhtemelen kariyerinize ve kamusal yaşamınıza aşırı derecede dahil olmanızı sağlayacak. Bu, durumunuza bağlı olarak hem iyi hem de kötü olabilir. Bitmemiş projelere doğru içinizdeki  ateşi yeniden alevlendirebilir veya işinizi büyümek için genel bir ilham ve motivasyon dalgalanması olabilir. Tutkunuz yükselecek, ilerlemek için çok istekli olmaya dikkat edin, ancak dünya sizin hızınızda gitmiyor olabilir. İçinizdeki ateşin yükselmesine izin verin ve onu Yeni Yıla taşıyın.

Ay tutulması ve Yeni Ay, 9. evinizde Yay burcunda gerçekleşecek. Ay ayrıca Merkür ile kavuşumda olacak ve aya bir merak havası katacak. Bu transit aynı zamanda 9. evinizde seyahat etmeye veya yabancı yerlerden insanlarla etkileşime önem vermek için gerçekleşir. Sonsuz olasılıklar dünyasına bir bakış atarak daha alçakgönüllü olabilirsiniz. Yeni ve size aşina olmayan bir şey öğrenirken bundan korkmayın. Bu ay akışına bırakmaktan kazanılacak çok şey var sizler için.

Ayın ilerleyen saatlerinde Mars, Jüpiter ile kare açı yapacak. Bu, 8. ve 11. eviniz arasında oluyor. Bu transit, artık size hizmet etmeyen eski ilişkilerden kurtulmak ve yeni arkadaşlar ve ittifaklar gerçekleştirmek ile ilgilidir. Jüpiter geçen yılın Aralık ayında 11. evinizden geçişe başladığından beri, bu yıl gelişiminiz için önemli olduğunu kanıtlayan birkaç kişiyle tanıştığınızı fark etmiş olabilirsiniz. Ancak hayatınıza yeni ilişkiler girerken, hala yollarınızı ayırmanız gereken bazı ilişkiler olabilir.

 Para, Sağlık ve Kariyer
 Mars, Ay'ın Güney Ay Düğümü Ketu ile kavuşum yapacak. Bu, Yay burcundaki 9. evinizde oluyor. Bu transit, farklı görüşlere sahip insanlarla bazı kargaşalara yol açabilir. İşleri güvenli oynamak ve kimseyi rahatsız etmemek için öfkeyi bastırma eğilimi olabilir, ancak bu geri tepme ile sonuçlanabilir. Bazı insanlar söylemek zorunda olduklarınızdan hoşlanmasa bile, şimdilik özgünlük zamanı. Davranışlarınıza dikkat etmek önemlidir, ancak bu duyguları dışa vurmak, bastırmaktan daha iyidir. İçinizde biriken olumsuz duygulara sahip olmak,  neşeli vakit geçirmenin tüm baskısıyla baş etmek daha da zorlaşacaktır. Yapmanız gerekeni yapın.

Ayın ilerleyen zamanlarında, yılın son Satürn-Uranüs karesi 2. ve 11. eviniz arasında gerçekleşecek ve arkadaşlık temasını yeniden hassas bir konu haline getirecek. Bu muhtemelen sizin için yeni bir haber değil, ancak 2021, ilişki kurduğunuz insanları çok yakından değerlendirdiğiniz bir yıldı. Yıl sona ererken, önümüzdeki yılda hak ettiğiniz başarıya ulaşmak için büyük olasılıkla planlar yapıyorsunuz. Yine de, eskiden yakın olduğunuz insanlarla eski tartışmalarınız tekrar gündeme gelirse şaşırmayın. Çözülmemiş herhangi bir anlaşmazlık bir sonuç bulmalı ve bu gerçekleşene kadar gündeminize  gelmeye devam edecek.

İkizler Dolunayı bu ay 3. iletişim evinizde gerçekleşecek. Bu, şu anda çok hoş karşılanacak yeni bir netlik duygusu getirecektir. Satürn-Uranüs'ün getirebileceği bulanıklık ile bu Dolunay, daha önce fark etmediğiniz detayları görmenize yardımcı olacak. Aradığınız gerçekleri ortaya çıkarmanın ve onları önümüzdeki yıl ilerlemek için kullanmanın zamanı geldi. Bu ay döngüsü sırasında birkaç "Biliyordum" anına hazır olun.

 

Özel hayatınızda uyumluluğu, eşinize daha fazla ilgi göstererek geliştirilebilirsiniz. Aşk ilişkileri gelişecek ve bu konuda başkalarına bi şeyler ispatlama arzusunda olmayın sevginizi sevdiğiniz kişiye gösterin.

Evlilik hayatı muhteşem olacak ve evlilikte ve hamilelikte çok iyi bir bağ olacaktır. Aile meselelerinin ilişkiye müdahale etmesine izin vermemelisiniz. Sırlarınızı somutlaşana kadar saklamanız önemlidir. Bekar kişiler, ayın 26'sına kadar aşk ilişkilerine girmek için çok iyi fırsatlara sahip olacaklar. Gezegensel açılar olumludur ve zekanız ve çekiciliğinizle sevgiyi çekebileceksiniz.

Sağlık
Aralık 2021 Koç burcu , sağlık için iyi etkiler söz konusu Yıldız açıları faydalıdır ve bu, sağlığınızı etkileyen herhangi bir ciddi rahatsızlığı önler. Kronik rahatsızlıklar bastırılmış olarak kalacaktır ve küçük rahatsızlıklar olağan tıbbi yardımla halledilebilir.

İyi egzersiz rejimi ve sağlıklı beslenme uygulamalarına başvurarak sağlığınızı koruyabilirsiniz. Faaliyetlerinizi uygun şekilde planlayarak stres seviyenizi kontrol altında tutmalısınız. Meditasyon ve spor gibi gevşeme teknikleri oldukça faydalı olacaktır.

Eğitim
Bu ay gökyüzü konfigürasyonu hiç de olumlu olmadığından, eğitim alanındaki hedefleriniz önümüzdeki ay boyunca muhtemelen zorlaşacak. Zirveye ulaşmak için gereken  motivasyondan yoksun olabilirsiniz. Bu, performansınıza yansır ve bunu düzeltmek için ilham almak için içe bakmanız gerekir.
Elektrik mühendisliği, elektronik, tıp öğrencileri ve dil, gazetecilik ve diğer kitle iletişim biçimlerini takip edenler, biraz daha zorlanabilirler eğitim koçundan danışmanlık almak faydalı olacaktır, fazladan çaba göstermeye zihinsel olarak hazırlıklı olmalısınız.

 Kariyer


Kariyer için 2021 Koç burcu, profesyonel gelişim için harika şeyler vaat etmiyor. Çok çalışacaksınız ve orantılı faydalar olmayacak. Astral etkiler cesaret verici değildir ve bu, işyerinde uyumsuzluk yaratacaktır. İşleri halledemiyorsunuz ve bu, kariyer ilerlemenizi etkileyecek.

Bu zamanı uzmanlarla etkileşim kurarak mesleki becerilerinizi geliştirmek için kullanmalısınız. Manevi faaliyetler zihinsel dengenizi korumanıza yardımcı olacaktır.

Seyahat
Herhangi bir amaç için herhangi bir seyahate çıkmadan önce iki kez düşünmenizin iyi olacağı bir ay, çünkü bu hedefi gerçekleştirmeniz pek olası değil. Yine de, elverişsiz bir yıldız konfigürasyonu nedeniyle, koşullar çoğunuzu tam da bunu yapmaya yönlendirebilir.

Çoğunuz, bir kısmı hava yoluyla olmak üzere, demiryolu veya karayolu ile seyahat edebilirsiniz. Kuzey olması gereken bu dönemdeki en uygun yön bile herhangi bir temettü getirmeyebilir. Bu bir yana, seyahat çoğu insan için normalde olduğu gibi bir zevk kaynağı olmayacağı gibi yeni anlayış ve fırsat ufukları da açmayacaktır.

 

Koç burcu için 2021 Aralık tahmini , finans için çok faydalıdır. İş adamları ve tüccarlar kar hedeflerine ulaşabilecekler. Yaratıcı konularla uğraşan insanlar, ürünlerini pazarlamakta ve para kazanmakta sorun yaşamazlar.

Astral etkiler olumludur ve bu, yeni iş girişimlerine başlamayı kolay bir teklif haline getirir. Spekülasyonlar ve yatırımlar mükemmel getiriler sağlayacaktır. Eğer kurumlardan finansman arıyorsanız çok başarılı olacaksınız.

 Aile ve çocuklar
Bu ay gezegen konfigürasyonu oldukça elverişli olduğundan, aile işlerinizin oldukça sorunsuz ilerleyeceği bir ay. Bazılarınız anne tarafından akrabalarınızdan önemli ölçüde kazançlı çıkacaktır. Aksi halde, genel aile gelirinde neredeyse kesin bir artışla hepiniz mali açıdan oldukça iyi durumda olmalısınız.

Çoğunuz babanıza olan bağlılığınızın önemli ölçüde arttığını ve aile üyeleri arasında böyle bir iyi niyet ve uyum ortamında çocuklarınızın derslerinde ve diğer müfredat dışı etkinliklerinde çok iyi performans göstereceğini göreceksiniz.  Çok az endişe duyacağınız hoş beklentilerle dolu bir ay.

 

Şanslı tarihler:
1, 6, 12

Aralık önemli tarihleri:

5, 10, 12, 18, 22

Burç Aralık özel notu:

Seyahat etmek ve ufkunuzu genişletmek için sınırsız bir arzu hissedeceksiniz. Kova veya Aslan burcunda doğan bir kişi, ile önemli iş birlikleri gerçekleştirebilirsiniz ancak dikkatinizi önemli konulardan uzaklaştırmalarına izin vermeyin.

Boğa Burcu

Boğa Aylık Burç  Genel Bakış
Aralık ayı  Oğlak burcundaki Venüs ve Plüton'un kavuşumu ile karakterize edilir. Bu geçiş 9. evinizde gerçekleşiyor ve tamamen bilinmeyene doğru bir manyetizma ile ilgili. Oğlak, yaşamımız boyunca hepimizin yüzleşmesi gereken uzun vadeli zorluklarla ilgilidir. Bu bağlantı ile başarılı olmak kolay olabilir. Bu, hayatınızı dönüştürebileceğiniz zorlukları aşmanız için ilham verici bir enerji olabilir. Yine de, bunun 9. evde olması, şu anda çabaladığınız şeyin biraz uzak olduğunu gösterebilir. Bu, erişiminizin ötesinde olduğu anlamına gelmez, ancak başarılı olmak istiyorsanız gerçekçi bir bakış açısına sahip olmak önemlidir. Mücadele edin kazanın.

 Yeni Ay ve Güneş tutulması önümüzdeki 18 yıl içinde son kez Yay burcunda gerçekleşecek. Bu, 8. evinizde gerçekleşiyor ve önemli yaşam dönüşümlerine, borçlara ve paylaşılan kaynaklara kesin bir sonuç getiriyor. Merkür, hayatınızın bir sonraki aşamasına ilerlemek için uygulanabilir stratejilere işaret eden bu Yeni Ay ile yakın bir kavuşum içinde olacak. Atalardan gelen olumlu enerjiler yaşamlarınızda şifa olacak.

Mars, Jüpiter ile kare açı yapacak. Bu, 7. ve 10. eviniz arasında gerçekleşir. Bu size kariyerinizde büyük hamleler yapmak için itici güç verecektir, ancak aslında bu planların gerçekleşmesini sağlamak beklediğinizden biraz daha zor olabilir. Özellikle yakın ilişkilerinizle ilgili olarak, bazı fedakarlıklar yapmak zorunda olduğunuz duygusu yükselebilir. Bazı anlaşmazlıklar veya planlarınızı bozmak isteyenler ile mücadele edip hedeflerinize ulaşmak için kararlı davranın.

Mars, Jüpiter  içinde bulundukları burçları değiştirecek ve 8. eviniz Yay burcuna geçecek ve Ay'ın Güney Düğümü olan Ketu ile kavuşum yapacak. Bu geçiş, korkularınıza ve endişelerinize dikkat çekiyor. Ketu, eline geçen gezegenlerin niteliklerini bastırma eğilimindedir ve Mars saldırganlık gezegenidir, bu etkiden özgür değildir. Üretken bir yere kanalize edilmesi gereken, depolanmış birikmiş enerjiye sahip olma duygusu anlamını taşır. Bu derinlere yerleşmiş duygular görüşünüzü biraz bulanıklaştırabileceğinden, o çıkışı bulmak için elinizden gelen gayreti göstermelisiniz.


Bu ay aynı zamanda yılın son Satürn-Uranüs karesinin ayı olacak. Bu kareler dizisi 1. ve 10. eviniz arasında gerçekleşiyor. Bu, benlik duygunuz ile iş hayatınız arasındaki dengesizliklerin bir çözüme ulaşmaya başladığını gösterebilir. İşe ait olmadığınızı hissediyorsanız veya amaç duygunuzu yeniden tanımlamak istiyorsanız, bu, ani olayların sizi doğru yola sürükleyeceği bir zaman olacaktır. Kim olduğunuzdan ve dünya tarafından nasıl görülmek istediğinizden hala emin değilseniz bile, güvenmek ve her şeyin yoluna gireceğini bilmek, sonunda omuzlarınızdan çok fazla yük alacaktır. Şimdi işler kaotik görünse de, gelecek çok daha parlak görünüyor sizler için.

Dolunay bu ay İkizler burcunda ve 2. evinizde gerçekleşiyor. Burası finansın, kaynakların ve kazançların yeridir. Ay şu anda maksimum gücünde ışık toplarken, bu ay bir mal akışı bekleyebilirsiniz. İkizler'de olduğu için bilgi paylaşımı, uygulamalı bilgi ve genel entelektüel ortaklık yoluyla bir kazanç söz konusu olabilir sizler için. Bu zamanda, parasal veya başka türlü kazanılabilecek yeni fırsatlar söz konusu iyi değerlendirin.

 Aşk, Kariyer, Sağlık ve Finans
Özel yaşamınız yeniden şekilleniyor kendinizi geliştrererek davranışlarınızı olumlu yönde değiştirecek daha sevecen davranmanın karşılığını aşk ve bağlılıkla göreceksiniz.  
Evlilik hayatı, ayın ilk haftasından sonra büyük değişikliklere uğrayacaktır. Bağlılığınız ve dinamizminiz eşiniz tarafından takdir edilecek ve özel hayat çok keyifli olacak. Bu, bebek planlamak için iyi bir ay. Bekar Boğalar Aşk hayatı size beklediğiniz her şeyi verebilecek ve ilişkide mutluluk sizi bulacak.

 Seyahat
Seyahatler için Yıldız etkileri çok faydalıdır ve bu, işadamlarının ve profesyonellerin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olacaktır. Yeni iş alanlarının gelişimi olacak. İhracatçılar ve turist operatörleri çok iyi finansal kazançlar elde edecekler.

Aile üyeleriyle yapacağınız keyifli geziler son derece keyifli olacak ve geride çok güzel anılar bırakacaktır.

İş hayatınızda,Tamamen gerilimsiz, mükemmel bir çalışma ortamında, beklenen kazanımları gerçekleştirerek arayışlarınızı gerçekleştirebileceksiniz.

Spiritüel düzeydeki bilgili insanlarla birliktelik yoluyla ilerlemenin faydaları da söz konusu sizler için. Aynı zamanda yazarlar, gazeteciler ve benzerleri de olacak. İyi bir anlaşma elde edebileceğiniz iyi bir ay.

 Sağlık
Aralık 2021 Boğa burcu, muhteşem sağlık beklentilerini önceden bildiriyor. Yıldız konfigürasyonu uygundur ve bu, ay boyunca herhangi bir ciddi tıbbi tehlikeyi önleyecektir. Acil tıbbi bakım gerektiren küçük sağlık sorunları olabilir. Kronik rahatsızlıklar bastırılmış olarak kalacaktır.

 

Eğitim
Bu ay, eğitim cephesinde ilerleme yavaş ve sıkıcı olabilir, çünkü sizi etkileyen gezegenlerin konfigürasyonu pek uygun değil. Çoğunuzun hedeflerinize ulaşmak için ekstra çalışacak. Bu özellikle dans, drama, müzik, resim, heykel ve diğer güzel sanatlarla uğraşanlar için geçerli olacaktır.

Dil ve gazetecilik okuyan öğrencilerde benzer şekilde etkilenecektir. Ayrıca, bazılarınız genel davranışınızda kendinizi iddialı ve dik başlı yapacak şekilde etkilenmiş olabilirsiniz. Bu, sizin için öğrenme ve beceri geliştirme kapasitenizi etkileyen olumsuz bir gelişme olacaktır.
 Finans
Ay, yeni iş girişimlerine başlamak için uygun değil.  Yatırımlar ve spekülasyonlar negatif getiri sağlayacaktır. Var olan şartları korumalı yaptığınız işte tanıtımlara önem vermelisiniz.

 Aile ve çocuklar
Yıldızlar oldukça uygun bir şekilde yerleştirildiğinden, aileniz için birçok yönden faydalı bir ay. Aile ortamı, üyeler arasındaki uyum ile ay boyunca hoş kalacaktır.

Böyle bir ortamda çocuklarınız iyi huylu davranır, derslerinde ve diğer ders dışı etkinliklerinde başarılı olur. Bu çok sevindirici bir gelişme olacaktır. Bazılarınız da anne akrabalarınızdan önemli ölçüde kazanç elde edeceksiniz. Bu bir yana, aile, genel gelirde oldukça kesin bir artışla mali açıdan oldukça iyi durumda olması muhtemel enerjiler ile karşı karşıyasınız.

Herhangi bir muhasebe dalında okuyanlar, özellikle zor koşullarla karşı karşıya kalabilirler. Rekabetçi sınavlar için oturanlar, çok çalışmak ve ekstra koçluk almak için iyi olur çünkü bu, geçmek için çok gerekli olabilir.

Şanslı tarihler:
6, 12, 13

Aralık önemli tarihleri:

6, 10, 16, 21, 25

Burç Aralık özel notu:

Ayın sonunda, bir ortaklıkta bir çatışmaya dikkat edin. Bazı konulara göz yumarsanız çok daha iyi olacaktır. Önümüzdeki günlerde gerçekten ihtiyacınız olan tek şey her şeyden uzaklaşıp ruh be bedeninizi dinlendirmek olabilir. Çevredeki koşuşturmacadan, gürültüden, günlük görevlerden ve sorunlardan bir dinlenmeye ihtiyacınız var.

İkizler Burcu

İkizler Genel Bakış
Aralık arasında İkizler Venüs ve Plüton kavuşumu bu ay hakkında ne güçlü bir enerjiyle başlaycak sizler için.  Bu transit, tüm şekil ve formlarda sevgi ihtiyacımızı yoğunlaştırır. Bu, 8. evinizde gerçekleştiğinden, diğer insanların mülkiyetine yönelik çekim bir tema olabilir. Bu, yaşamda eksik olduğumuz şeylere odaklanmayı tetikleyebilir dikkatli davranın.  Sahip olduklarınıza şükretmeli  hayatınızı başkaları ile kıyaslamamaya dikkat etmelisiniz  bu geçiş döneminde bu tavrınız son derece faydalı olacaktır.

4 Aralıkta  Yay burcunda bir Güneş tutulması oluşturan Yeni Ay gerçekleşecek ve Merkür ile yakın kavuşumda olacak. Bu, sizlere bir merak ve heyecan duygusu getiriyor. Bu 7. evinizde gerçekleştiğinden, bazı yakın ilişkilerinizin gelişmesini ve bir sonraki seviyeye ilerlemesini bekleyebilirsiniz. Merkür'ün etkisi karşılıklı anlayış duygusu sağlar. Yay, yeni maceraların başlangıcı ve ilişkilerin daha derin ve daha samimi yönlerinin keşfi için mükemmel bir işarettir. Neye önem verdiğinize ve hem siz hem de karşı taraf için hayatı neyin heyecanlandırdığına odaklanma zamanı.

Ay boyunca Mars, Jüpiter'le kare açı yaptığı ve ardından Ay'ın Güney Düğümü ile kavuşum yapmaya devam ettiği için oldukça görünür olacak. Mars ve Jüpiter karesi 6. ve 9. eviniz arasında gerçekleşecek. Bu geçiş, gelecek planlarınıza ve kendi ustalığınıza lazer keskinliğinde odaklanmayı geliştirir. Bu iki gezegenin birleşimi, uzun vadeli hedeflere ulaşmak için büyük hamleler ve güçlü yaklaşımlar sağlar. Bununla birlikte, bu geçiş, özellikle kişisel bakım söz konusu olduğunda, hayatınızın diğer alanlarındaki sorunları gizleyebileceğinden, iki ucu keskin bir kılıç gibidir dikkatli seçimler yapmalısınız.

Mars, Akrep'ten uzaklaşacak ve Yay burcuna geçecek. Bu önemli değişim, Ay'ın Güney Ay Düğümü olan Ketu ile de kavuşum olacağı anlamına geldiği için özellikle önemlidir. Ketu, eline geçen her gezegeni sakinleştirme eğilimindedir. Bu geçiş, savaşçı gezegeni çok daha az öfkeli ve kinci yapacak, dayanıklılığını çok daha üretken çabalara yönlendirecek. Bu, 7. evinizde oluyor ve hayatınızın o alanında başka bir olumlu geçiş sağlıyor.

Bu ay aynı zamanda yılın son Satürn-Uranüs karesine de ev sahipliği yapıyor. Mar'ın katılımı olmadan, bu sefer Uranüs'ten gelen isyanlar ve hararetli tartışmalar biraz daha sakin ve daha kesin sonuç verebilir sizlere son 9 aydır belirsizlikler ile mücadeleniz sonuç verecek.  Bu kareler dizisi, derin iç gözlem ve karmaşık öğrenmeye adanmış iki yer olan 9. ve 12. evinizde gerçekleşiyor. İç tartışmalarınıza ve inatçı davranışlarınıza bir son vermenin zamanı geldi.

 Aşk, Sağlık, Kariyer, Finans ve Aile
Bu ay Dolunay, İkizler burcundaki 1. evinizde gerçekleşecek. Bu ay tutulması, ön planda olma ve fikirlerinizi  paylaşma ihtiyacını beraberinde getiriyor. Bu, başkalarının söyleyeceklerini duymaktan ve kendi yorumunuzu yapmaktan korkmadığınız için iyi bir döngü sizler için. Bu enerjiyi iyi yansıtmak için bu ay döngüsünden yararlanın ve önümüzdeki yıl içinde öğrenmek istediğiniz şeyler için hedefler belirleyin. Ayrıntılara dikkat etmeyi ve bir konunun ustalığını içeren herhangi bir kou, yıldızlardan önemli ölçüde destek alır, bu nedenle hedef belirleme konusunda spesifik olmaktan korkmayın.

Zorlu bir yılı iyi bir notla bitiren Jüpiter, nihayet ayın son günlerinde kendi burcu olan Balık'a girecek. Bu, haritanızda görünen her eve müreffeh fırsatlar getirir. Bu transitle ilgili heyecan verici olan şey, gelecek yılın büyük bir bölümünde sürecek olmasıdır. Bu, 10. evinizde oluyor, bu nedenle kariyerinizde ve genel kamusal yaşamınızda heyecan verici gelişmelere hazır olun.

İkizler uyumluluğu sakinleşecek ve durumu aydınlatmak size bağlı. 18'inde, olumlu yaklaşımlarınızla aşk ilişkileri kurma fırsatları elde edeceksiniz. Beraberliğin oluşturulmasında öncülük etmelisiniz.

Evlilik hayatı, ay boyunca küçük ve aşılabilir sorunlar ile karşılaşacaktır. Birkaç taviz vermeli ve partnerinizin taleplerini yerine getirmelisiniz. Eşinizle hamilelik düşünülerek yapacağınız bir teklif ile  evlilik uyumu daha da güçlenir.

Bekarlar, ayın üçüncü haftasında aşkı bulmak için çok iyi fırsatlara sahip olacaklar. İçgüdüleriniz doğru partneri bulmanıza yardımcı olacak ve başka hiçbir şeye ihtiyacınız olmayacak.

Eğitim
Eğitim arayışlarınız söz konusu olduğunda, önümüzdeki ay boyunca işler zorlaşabilir. Ay boyunca davranışlarınızda kendinizi iddialı ve biraz dikbaşlı kılacak ve öğrenmeyi zorlaştıracak şekilde etkileyecek enerjiler söz konusu. Bu tür tutumlar kontrol edilmelidir.

İlerlemeniz çeşitli engeller karşınıza çıkabilir .  Dil, gazetecilik ve genel olarak sanatla uğraşanlar, hedeflerine ulaşmak için çok fazla çaba sarf etmek zorunda kalacaklar.

Bu ay, profesyonel büyüme için harika beklentiler sizleri karşılıyor. Gezegensel konfigürasyon çok elverişlidir ve ortaklar ve üstler ile mükemmel bir koordinasyon olacaktır. Bu, projelerin zamanında kolayca yürütülmesini kolaylaştıracaktır. İyi finansal ödüller bekleyebilirsiniz.

Uzmanların yardımıyla sosyal becerilerinizi geliştirmek için yeterli zamanınız olacak. Kendinizi hayırsever faaliyetlere dahil etmek, zihinsel esenliğinizi artıracaktır.

 Seyahat
Önümüzdeki ay boyunca, seyahat planlarınızı dikkatlice incelemeniz ve minimuma indirmeniz iyi olur, çünkü seyahatten çok az kazanç beklenebilir. Yine de, koşullar böyle olacağı için bazı seyahatlere çıkmanız gerekir. Çoğu, kara yoluyla, yani demiryolu veya karayoluyla, biraz da muhtemelen hava yoluyla olacaktır.

 Sağlık
Aralık 2021 İkizler burcu sağlık beklentileri için uygun değil. Yıldız konfigürasyonu uygun değildir ve bu sizi büyük sağlık sorunlarına karşı duyarlı hale getirecektir. Kronik hastalıklar ortaya çıkma eğilimindedir ve sürekli tıbbi bakım gerekebilir.

Sıkı fitness ve sağlıklı beslenme rejimlerini takip ederek hasarı en aza indirebilirsiniz. Anksiyete ile ilgili bozukluklar nedeniyle sorunlar olabilir. Aktivitelerinizi doğru bir şekilde planlayabilir ve stresi azaltmak için meditasyon gibi rahatlama tekniklerine başvurabilirsiniz.

Aile ve çocuklar
Bu ay, size bakan yıldızların konfigürasyonu hiç de olumlu olmadığından, aile işlerinizin sorunsuz bir seyir izlemesi pek olası değil. Çocuklarınıza daha fazla özen göstermelisiniz, onları disiplinsiz kılacak olumsuz bir şekilde etkilenecekleri davranışlardan kaçının.

Performansları da çalışmalarda ve diğer faaliyetlerde oldukça düşük kalabilir. İşlerini çok yakından denetleyin, buna daha fazla zaman ve enerji verin. Aile ortamı da çekişmelerle bozulabilir ve anne akrabalarınızla olan ilişkilerinizin çok hızlı bir şekilde bozulmasına neden olabilir. Akrabalarınıza karşı tutumunuzda aceleci ve dikkatsiz davranmayın.

Yıldızlar pek elverişli olmadığı için, çocuklarınızın işlerinin sizin için birçok sorun yaratan zorluklarla tıkandığı bir ay.

Herhangi bir muhasebe dalında okuyanlar, özellikle zor koşullarla karşı karşıya kalabilirler. Ebeveynler gerektiğinde teşvik etmeli ve yardım etmelidir. Rekabetçi sınavlara girenler çok çalışmalı ve geçmek istiyorlarsa ekstra koçluk almalıdırlar. Ebeveynler, eğitimle ilgili alanların ilerlemesini yakından izlemelidir.

Finans
Gökyüzü, finansal cephede kasvetli beklentilere işaret ediyor. İşadamları ve tüccarlar, orantılı kazançlar olmadan çok çalışacaklar. İhracatçılar ve güzel sanatlar satıcıları pek kazanç sağlamayacak. Birçoğu masrafları karşılamak için birikimlerinden para çekmek zorunda kalabilir.

Astral açılar uğurlu değildir ve bu, yeni iş yatırımlarını uygulanabilir kılmaz. Spekülasyonlar ve yatırımlar iyi kar sağlamaz. Finansal kurumlar faaliyetlerinizi finanse etmede yardımcı olmazlar.
Şanslı tarihler:
8, 9, 11

Aralık önemli tarihleri:

6, 11, 15, 19, 23

Aralık özel notu:

Birçok yanlış anlaşılmaya maruz kalacaksınız. Bu nedenle, kendinizi karmaşık bir durumda bulursanız, tüm ifadeleri açık ve gerçekçi bir şekilde yapmaya çalışın.

Yengeç Burcu

Yengeç Genel Bakış
 Bu ay Oğlak burcunda gerçekleşen Venüs ve Plüton kavuşumu ile renkleniyor. Bu, yakın ilişkilerle ilgili 7. evinizde olacak ve Aralık ayı sizler için oldukça şehvetli bir ay olabilir.

Venüs ve Plüton ne zaman bir araya gelse, aşkın yoğunlaştığını bilirsiniz. Dikkatli olmanız gereken tek şey - özellikle bir Yengeç olarak - şu anda romantik bir ortağa veya yakın bir arkadaşa fazla yapışmak veya bağlanmak. Tutkunuz, ilişkideki bazı sorunlara karşı sizi kör edebilir ve çoğu durumda, ele alınması gereken bazı sorunlardan dikkatinizi dağıtmak için duygusallığı veya samimiyeti kullanıyor olabilirsiniz. Bu geçişin olumlu tarafında olmak için, soğukkanlı davranmak ve akışa devam etmek çok önemlidir. Samimiyetin  heyecanına kendinizi fazla kaptırmayın gerçekçi yaklaşımlar içinde bulunmaya özen gösterin.

4 Aralıkta Yeni Ay ve Güneş tutulması  Yay burcunda gerçekleşecek. Bu, tutulma 6. evinizde olacak emeği ve amacı oldukça büyük bir endişe haline getireceği anlamına gelir. Özellikle yıl sona ererken, bu yıl sahip olduklarınızı ve yapamadıklarınızı düşünmek neredeyse kaçınılmaz olacaktır. Bu ay tutulması sırasında Ay'ın enerjisinden bir ders almak ve açık olmak çok önemlidir. Başarı ve başarısızlıkla ilgili sorularınızın yanıtları üzerinde düşünmek ve meditasyon yapmak için zaman ayırın.

Mars Yay burcuna ve  6. evinize girecek ve Güney Ay Düğümü Ketu ile kavuşum yapacak. Ketu, dokunduğu gezegenin gücünü azaltma eğiliminde olsa da, Mars'ın neşesinin olduğu evden geçeceği gerçeği bu etkileşime karşı koyacaktır. Bununla birlikte, bu iki enerji arasında gel gitleri  deneyimlemek rahatsız edici enerjiler ile zorlanabilirsiniz.  Spor yaparken, stresliyken araba kullanırken ve keskin nesnelerle uğraşırken dikkatli olun, çünkü bu geçiş sizi bazı sakar anlara yatkın hale getirebilir sizleri.

Aşk, Sağlık, Kariyer ve Para
Son olarak, yılın son Satürn-Uranüs karesine sahibiz. Bu kareler dizisi 8. ve 11. evinizde gerçekleşiyor. Uranüs'ün hayatımıza getirebileceği ani olaylar nedeniyle, arkadaş çevrenizde ve ittifaklarında bazı önemli değişiklikler olması muhtemeldir. Bu muhtemelen fikir farklılığından kaynaklanacak veya belki de eski arkadaşlarınızı geride bırakacak ve ne kadar haklı olduğunuzu daha iyi anlayacaksınız.  Bu son kare, dünyaya sizden farklı bakan herkesin geride bırakılması gerekmediğini hatırlatmak için uyandıracak sizleri.

Dolunay bu ay İkizler burcunda ve 12. evinizde gerçekleşecek. Bu, enerji sizleri zorlayacak olsa da  nefes almak için zaman ayırırsanız her şey yoluna girecek. İkizler oldukça konuşkan bir burçtur ve Dolunay, bilinçaltının yerinde gerçekleştiği için iç monologlarınızı yoğunlaştırabilir. Kendinize karşı sabırlı olun ve ani tepkiler vermeyin.

Yıl, uzun zamandır beklenen Jüpiter'in Balık burcuna girmesiyle iyi bir enerji ile sona eriyor. Bu transitin, hayatınızın hangi alanında ortaya çıkarsa çıksın, refah ve şans getirmesini bekleyin. En iyi yanı, geçişin neredeyse 2022'nin tamamı boyunca sürmesidir. Bu, seyahat, genişleme ve yüksek öğrenimle ilgili 9. evinizde gerçekleştiğinden, yıl boyunca bu alanlarda daha fazla kolaylık bekleyebilirsiniz.

Aşk
İlişkileriniz bu ay tutku dolu olacak. Siz oldukça doğalsınız ve aşk ilişkileri hakkında konuşurken dikkatli olmalısınız.

Evli kişilerin aşk hayatı dinamizmle dolacak, eşinizle olan ilişkileriniz daha güçlü ve kalıcı olacaktır. Bebek sahibi olmayı planlarken aynı bağlılığı eşinizden de beklemelisiniz.

Bekar kişiler birçok aşk karşılaşması yaşayacaktır. Bazıları kısa ömürlü olacak ve bazıları daha uzun sürecek. Duygularınıza kapılmamalı ve onları nasıl kontrol edeceğinizi bilmelisiniz.

Eğitim
Aralık eğitim beklentilerinizin iyi göründüğü mükemmel bir ay. Teknik öğrencilerin performanslarından memnun olmaları için iyi nedenleri olacaktır. Aslında, birçoğu el becerisi ve beceri gerektiren bazı teknik çabalarda dikkate değer bir başarı elde edebilirler.

Dil ve gazetecilik okuyanlarda performanslarından memnun olmaları için çok sebepleri olacaktır. Herhangi bir türden muhasebe okuyanlarınız olağanüstü bir performans sergileyecektir. Bir başka iyi haber de şu ki, rekabetçi sınavlara girenler de oldukça başarılı olacaklar.

 Kariyer
Aralık profesyonel alanınızda mükemmelleşmek için uygundur. Yıldız pozisyonları, işyerinde uyumlu bir ortam sağlayacaktır. Meslektaşlar ve meslektaşlar ile ilişkiler samimi olacak ve bu, hedeflerinize ter dökmeden ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Doğal olarak, ödüller sizi takip edecek.

 

Seyahat
Yıldızlardan gelen enrjiler bu konuda pek yardımcı olmadığı için, üstlenebileceğiniz seyahat koşullarından size tahakkuk eden değerli kazançlar olasılığı çok düşüktür. Çoğunuz mesleki hedeflerinize ulaşmak için demiryolu veya karayolu ile seyahat edeceksiniz.

En uygun yön Kuzey olacaktır, ancak mevcut koşullarda bu da çok az avantaj sağlayacaktır. Bazılarınız yurtdışına seyahate bile çıkabilir ve bu da beklentileri karşılayamaz.

Sağlık
Aralık 2021 Yengeç burcu sağlık sorunları için çok iyi beklentiler sunuyor. Yıldız desteğine sahipsiniz ve bu ay sizi rahatsız eden herhangi bir büyük rahatsızlık için endişelenmenize gerek yok.

Mükemmel sağlık nedeniyle mizacınız neşeli ve olumlu olacak. Dikkatler, düzenli egzersiz ve sağlıklı beslenme uygulamaları ile sağlığın korunmasına çevrilmelidir. Stres seviyeleri meditasyon gibi gevşeme teknikleri ile kontrol edilebilir.
 Aile ve çocuklar
 Bazılarınızın kardeşleriyle gergin ilişkiler yaşaması ve son derece tatsız durumlara yol açması gibi belirgin bir olasılık var. Sakin kalmak ve herhangi bir yüzleşmeye kışkırtılmayı reddetmek için akıllıca hareket etmelisiniz.

Aile ortamı da  özellikle annelik ilişkilerinizle olan ilişkileriniz gerginleşebilir. Çocuklarınızın işleri daha sıkı bir güvenlik gerektirir ve buna daha fazla zaman ve enerji ayırmanız gerekir.

Liderlik niteliklerine sahip olanlar, bazı spor dallarında takım kaptanı olabilir veya kurumlarında önemli bir göreve seçilebilirler.

Muhasebe öğrencileri de oldukça başarılı olacaktır. Güzel sanatlarla uğraşanlar da benzer şekilde mükemmel bir yaratıcı aktivite büyüsüne sahip olabilirler. Aslında, çoğu çalışmalarında veya ders dışı etkinliklerinde oldukça başarılı olacaktır. En azından bazılarınızın bazı rekorlar kıracağından şüphe yok.

Finans
Aralık enerjileri iş adamları ve tüccarların finansmanı için uygun değil. İyi kar elde etmek oldukça zor olabilir.

Astral konfigürasyon uygun değildir ve bu, yeni iş projelerine başlamayı beyhude bir alıştırma haline getirir.

Şanslı tarihler:
1, 2, 13

Aralık önemli tarihler:

1, 10, 14, 19, 22

 Aralık özel notu:

En yakın çevreden belirli bir kişi, şimdi çok daha iyi bir ruh halinde olduğunuzu ve sakinleşebileceğinizi ve biraz izole kalabileceğinizi hissedecek. Konuşkan insanlardan sakının çünkü iç sesinizi ve yapmak istediklerinizi etkili bir şekilde bastırırlar.

Aslan Burcu

Aslan Genel Bakış
Aralık ayı, Oğlak burcunda gerçekleşen bir Venüs ve Plüton kavuşumu ile karakterize edilir . Bu, sağlık, rutin ve hizmetle ilgili 6. evinizde gerçekleşiyor. Bir Venüs ve Plüton kavuşumu 6.evden geçen Venüs, sizi görev duyguna odaklandıracak ayrıca fiziksel görünüşe ve genel olarak sağlıklı olmaya daha fazla odaklanabileceğinizi de sembolize eder.

Yılın son Tutulması ve Yeni Ay  4 Aralıkta Yay burcundaki 5. evinizde gerçekleşecek. 5. ev, eğlencenin ve yaratıcılığın evidir.. Özellikle Yay burcundan gelen odak ve irade ile fikirlerinizin tezahür ettiği yer burasıdır.  Bu denklemde yer alan Merkür de kendinizi ifade etmek için doğru kelimeleri bulmanızı zorlaştıracak olsa da duygularınızı sevginizi arzularınızı ifade etmek için çaba göstermelisiniz.
Mars, Jüpiter ile kare açı yapacak. Bu, 4. ve 7. eviniz arasında gerçekleşecek. Buradaki odak aile ve yakınlıktır. Özellikle tatil günlerinde aile konusu biraz karışık olabilir. Herkesin yıl boyunca kaçındığı tüm o dram birdenbire ortaya çıkıp bazı garip anlar yaratabilir.

Aşk, Sağlık, Kariyer ve Para
Mars, Jüpiter ile karesini tamamladıktan sonra Yay burcuna geçecek. Bu gerçekleştiğinde, kızıl gezegen de Ay'ın Güney Düğümü olan Ketu ile kısa bir süreliğine kavuşum yapacak. Bunun 5. evinizde olmasıyla,  Ketu, kavrayışına giren herhangi bir gezegenin gücünü azaltma eğilimindedir, bu nedenle eylem ve canlılık gezegeninin bu birleşimin parçası olması, genel bir düşük enerji duygusu anlamına gelebilir. Bunu aşabilirsiniz kokuları yenmenin tam zamanı şimdi!

Yılın Son Satürn ve Uranüs karesi 7. ve 10. eviniz arasında gerçekleşecek. Muhtemelen yıl boyunca, kariyerinize nasıl yaklaştığınız ve kamuoyunda nasıl algılandığınızla ilgili bazı önemli değişiklikler olmuştur. Ani yeni başlangıçlar hissi  bu döngüde yüksleecek ve bu, bazı yakın ilişkilerinizi olumsuz etkiliyor olabilir kıskanç insanların hakkında gelmelisiniz. Hele bir iş ortağıyla çalışan biriyseniz, o iş dinamiğinde alışık olmadığınız olaylara dikkat edip tepkilerinizi yerinde vermelisiniz.

Dolunay bu ay İkizler burcunda ve 11. evinizde gerçekleşiyor. Bu, ayın son kısmına konuşkan ve güzel bir enerji getiriyor. Dayanma gücünü yeniden kazanma ve sevdikleriniz ile zaman geçirmek, fikir alışverişinde bulunmak ve toplu olarak önümüzdeki yıl için planlar yapmak istemek gibi bir his uyanabilir bunu sizi sevdiğiniz insanlar ile iyi değerlendirin.  Bu Dolunay sizi hassas davranmaya ve takdir ettiğiniz sevdiğiniz insanlara olan sevginizi sözlü olarak ifade etmeye teşvik eder sizleri.

Aşk
Bu ay  Partneriniz iş durumunuzu anlıyor ve hoşgörülü olmaya istekli. Bu da ilişkinizde ki güve duygusunu yükseltirken sevgi bağınızı da güçlendirecek.

Evlilik hayatınızda eşinizle gerekli diyalog eksik olabilir Ayın 14'ünden sonra, ilişkide her şey normalleşecek karşılıklı anlayışın getirdiği güzellikleri deneyimleyebileceksiniz.


Kariyer
Bu ay, kariyer gelişimi için oldukça faydalı fırsatlara sahip olacaksınız. Gerilimden ve siyasetten tamamen arınmış bir ortamda, uğraşlarınızı sürdürür ve beklenen kazanımları gerçekleştirirsiniz.

Bu enerji elbette, ruhsal açıdan yüksek eğitimli insanlarla olan birlikteliğinizden elde etmeyi bekleyebileceğiniz şeylere eklenecek olan büyük bir memnuniyet kaynağı olacaktır. Genel olarak, çok şey başarabileceğiniz mükemmel bir ay.

Eğitim
Olumlu gezegensel etkilerin avantajına sahipsiniz. Ticaret ve yönetim öğrencileri derslerinde başarılı olacaklardır. Güzel sanatlar dersi alıyorsanız, eğitiminizi tamamlamakta sorun yaşamazsınız.

 Seyahat
Çoğunuz, iş veya resmi amaçlar için karayolu veya trenle seyahat etmek için koşullar tarafından yönlendirilirsiniz. Ancak bu hedefler gerçekleşmeyebilir.


Sağlık
Astral konfigürasyon yararlıdır ve bu ay, ciddi sağlık tehlikelerinin ortaya çıkmamasını sağlayacaktır.

Sağlıkla, mizacınız neşeli olacak. Düzenli egzersiz ve sağlıklı beslenme programlarına katılmanın zamanı geldi. Bu, sağlığın korunmasını sağlayacaktır. Gevşeme teknikleri ve spor yoluyla kaygı seviyenizi azaltmaya odaklanmalısınız.

Aile ve çocuklar
Yıldızlar teşvik edici bir konumda olduğu çin çok az problemin olacağı aileniz için oldukça faydalı bir ay. Bu ay boyunca birçoğunuz babanıza olan bağlılığınızın arttığını göreceksiniz.

Bu, tüm aile üyeleri için büyük bir memnuniyet kaynağı olacaktır.

 Finans
Astral pozisyonlar cesaret verici değil ve bu, iş adamları ve tüccarların karları üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olacak.

Ay, yeni iş projelerine başlamak için de uygun değil. Spekülasyonlar ve yatırımlar istenilen getiriyi sağlayamıyor.

Şanslı tarihler:
5, 10, 12

Aralık önemli tarihleri:

2, 10, 15, 24, 29

Aralık özel notu:

İş hayatınızda yüksek bir pozisyondaki kişiden gelecek faydalar söz konusu. Ve size gururlu ve kendini beğenmiş bir insan gibi görünse de, ona bir şans verin.

Başak Burcu

Başak burcu  Genel Bakış
Aralık , Oğlak burcunda gerçekleşen bir Venüs ve Plüton kavuşumu ile karakterize edilir. Bu tutkularımızı yoğunlaştırır ve arzularımızla irademiz arasında güçlü bir bağ oluşturur. Bu transit 5. evinizde gerçekleşiyor, bu da eğlenmeye sevilmeye savurganlığa ve duygusallığa ihtiyacınız olduğunu gösterebilir.

Bu ay, 4 Aralıkta Yay burcundaki Yeni Ay ve Güneş Tutulması, 4. evinizden geçiş yapan Merkür ile yakın kavuşumda olacak. Bu ay döngüsünün odak noktası aileniz ve ev yaşamınızdır. Merkür'ün bu aydaki varlığı, özellikle değişken ateş işaretinin etkisi altında, yakın çevrenizde bazı değişikliklere neden olabilir. Tam teşekküllü bir ev tadilatından evin etrafındaki şeyleri yeniden düzenlemeye kadar her şey bu ay beklenebilir. Yay, Jüpiter tarafından da yönetildiğinden, olumlu ve uzun vadeli değişiklikler için iyi şanslar var.

Mars . Kızıl gezegen, 6. evinizde Jüpiter ile kare açı yaptığı ve ardından 4. evinizde Güney Düğüm ile kavuşum yapmaya ilerlediği için arka arkaya iki önemli geçişe sahip olacak.

Mars Jüpiter karesi, aşırı güçlü bir enerji ve canlılık duygusu gösterir. Bu, 3. ve 6. eviniz arasında gerçekleşiyor ve çalışma, iletişim ve disiplin temalarını ayın ön saflarına getiriyor. Yeni ilgi alanları bulmak ve onunla ilgili her şeyi öğrenmeye çalışmak için güçlü bir şans getirecek sizlere. Jüpiter'in 6. evinizdeki etkisi, zahmetli görevlere karşı açık fikirli bir tutuma izin verecektir. Büyük resmi net bir şekilde görebileceksiniz, bu da hedeflerinizin size genellikle hissettiklerinden daha yakın görünmesini sağlayacaktır.

Mars, Jüpiter ile işini bitirdikten sonra, kırmızı gezegen Yay burcuna geçecek ve sonuç olarak Güney Ay Düğümü Ketu ile birlikte birleşecek. Ketu'nun kavrayışına giren her şey azalır ve Mars'ın öfkesi bu etkiden muaf değildir. Bu geçiş, evinizin ve ailenizin 4.evinde gerçekleştiğinden, bu sizin  için iyi bir haber. Her zamankinden daha sakin bir tatil sezonu bekleyebilirsiniz, bu da dinlenmeyi ve bitmek üzere olan yılı düşünmeyi oldukça kolaylaştırır. Ketu ayrıca geçmişe hükmediyor, Mars'ın yıkıma doğru gidişini, çözüme yönelik bir harekete dönüştürüyor enerjinizi.

Satürn ve Uranüs yılın son karesini yapacaklar. Bu geçiş 6. ve 9. eviniz arasında gerçekleşiyor. Mars, Ketu ile imeşgul olduğu için, onun etkisi bu son Satürn-Uranüs etkileşiminde mevcut olmayacak ve Uranu'sun isyanlarını ve ani ayaklanmaları biraz daha az dramatik hale getirecek. Bu, bu yıl işiniz ve amaç fikriniz ile ilgili olarak yüzleşmek zorunda kaldığınız birçok zorluğun çözümünün başlangıcıdır.

İkizler burcundaki Dolunay size tam da ihtiyacınız olan deneyime yönelik eğilimi getirebilir. Çift gövdeli bir burç olan İkizler, aynı anda birden fazla şey olmaktan korkmaz. Özellikle bu 10. evinizde gerçekleştiği için, yılın daha önceki denemelerinden bazılarının daha anlamlı hale gelmesine hazır olabilirsiniz. Çok yönlülüğünü zü benimsemenin ve karmaşık becerileriniz için minnettar olmanın zamanı geldi. Ay'ı aynı zamanda ticaret gezegeni (Merkür) tarafından da yönetildiğinden,  bonuslar, avantajlar veya işte genel bir tempo değişikliği bekleyebilirsiniz.

 Aşk

İlişkide bazı şüpheleriniz olduğunda kendinizi kısıtlayarak var olan uyumluluğu korunabilir kılabilirsiniz.  Aşk ilişkilerine girmek için çok iyi fırsatlarınız var. Ayın sonunda aşk hayatınızda yüzünüz gülecek.

Evlilik hayatı uyumlu olacak ve ay boyunca bağınız daha da güçlenecek. Partnerinize karşı daha sevecen olacaksınız ve eşiniz bunu takdir edecek. Bu, bir çocuk için plan yapmak için iyi bir zamandır.

16'sından sonra, bekar kişiler aşk ilişkilerine girmek için fırsatlara sahip olacaklar. İlişkilere girmek için acele etmemelisiniz. Bir beraberliğe girmeden önce tüm şüphelerinizi giderin ve kendinize güvenin.

Kariyer
Bu ay karşınıza çıkan yıldızların kombinasyonu, profesyonel başarılarınız için pek uygun değil. Beklenen normal kazanımları gerçekleştirme olasılığınız çok düşükken, kendinizi oldukça sıkı çalışırken bulabilirsiniz. Bu, ayın herhangi bir iniş ve çıkış olmadan düz bir çizgiye dönüşebileceği anlamına gelir.

Tasarruflu olmanız gereken bir aydasınız.

Eğitim
Başak öğrencilerin akademik ilerlemeleri için çok iyi beklentiler söz konusu. Gezegensel konumlar hayırlıdır ve bu sizi zihinsel olarak daha keskin ve rekabetçi hale getirecektir. Bu, minimum rehberlik ve normal çaba ile rekabetçi testleri daha kolay geçmenize yardımcı olacaktır.

Dil ve iletişim öğrencileri çalışmaları ile teşvik edici bir zaman geçireceklerdir. Güzel sanatlar ve yaratıcı konuların öğrencileri kayda değer ilerleme kaydedeceklerdir. Ay, hemen hemen tüm derslerin öğrencileri için hayırlıdır.
 Seyahat
Yıldızlardan gelen enerjiler bu konuda oldukça olumlu olduğundan, seyahatinizden zengin bir temettü hasadı elde etmek için iyi bir ay. İhracatçıların ve yabancı ülkelerle iş yapan diğerlerinin yurtdışında son derece verimli bir yolculuk geçirmeleri belirgin bir olasılıktır.

Ayrıca, çoğunuz bir dizi yeni yere iş veya resmi işlerle ilgili olarak oldukça fazla seyahat edecek ve hedeflerinizi gerçekleştirmeyi başaracaksınız.

Sağlık
Astral pozisyonlar pozitiftir ve ciddi sağlık sorunları olmayacaktır. Ay boyunca kronik hastalıklar ortaya çıkmayacak ve küçük sağlık sorunları rutin tıbbi bakım gerektirecektir.

Sağlığınız nedeniyle eğiliminiz harika olacak. Düzenli egzersizler ve sağlıklı beslenme uygulamaları ile dikkatinizi sağlığınızı korumaya yönlendirebilirsiniz. Anksiyete ile ilgili bozukluklar, iyi gevşeme yöntemleri ile şifa bulacaktır.

Aile ve çocuklar
Çocuklarınızın aktiviteleri ile yakından ilgilenin, buna daha fazla zaman ve enerji ayırın. Sorunların birçok yönden karşınıza çıkacağı bir ayı böylelikle dengeleyebilirsiniz.


 Finans
 Aralık ayı  finansal beklentiler için iyiye işaret etmiyor. İşadamları ve tüccarlar faaliyetlerinde başarılı olamayacaklar ve iyi kar elde etmeyecekler.  Birçoğu, masraflarını karşılamak için birikimlerine güvenmek zorunda kalacak.

Yıldız pozisyonları yeni iş girişimleri başlatmak için faydalı değildir.  Aslında, bu, büyük ölçüde, hedeflerinizi gerçekleştirmek için biraz mücadele etmek zorunda kalacak ve o zaman bile fazla başarı elde edemeyecek olan çoğunuz için geçerli olacaktır. Ayrıca, iklim yatırım ve yeni projelerin başlatılması için uygun olmayacaktır.

Şanslı günler:
2, 13, 14

Aralık önemli tarihler:
1, 4, 7, 17, 30

Aralık özel notu:

Önünüzde çok önemli bir karar  aşaması olabilir kimleri çatınızın altına alıp almayacağınıza karar vermelisiniz. Kendinize ve sizi mutluluğa götürebilecek becerilerinize güvenin.

Terazi Burcu

Terazi burcu Genel Bakış
Aralık , derin ve tutkulu anları teşvik eden Oğlak burcundaki Plüton ve Venüs kavuşumu ile karakterizedir.  Bu enerji eviniz ve ailenizle ilgili 4. evinizde, etkili olacak. Konfor bölgenizde kalmak için biraz fazla çaba sarf edebilirsiniz, ancak Oğlak enerjisi bu anlamda kolaylık sağlayacak bir işaret değildir.

4 Aralıkta ki  Yeni Ay, önümüzdeki 18 yıl boyunca Yay burcunun son güneş tutulması. Bu, eğitim ve iletişimle ilgili 3. evinizde gerçekleşiyor. Bu Ay ayrıca merakınızı uyandıran Merkür ile yakın birleşimde olacak. Bu süre zarfında sorduğunuz sorulara dikkat etmeniz önemlidir. Bazılarının yanıtlarını duymaya hazır olmayabilirsiniz. Bununla birlikte, şu anda beklentilerden kurtulmaktan daha yararlı bir şey yoktur.

Ayın ilerleyen saatlerinde Mars, Jüpiter ile kare açı yapacak. Bu geçiş 2. ve 5. eviniz arasında gerçekleşiyor. Bu tamamen abartılı anlar ve yaşam enerjisiyle ilgili. Yine de, bu geçiş pervasız davranışların kışkırtıcısı olma eğiliminde olduğundan, işleri sakin tutmaya çalışmalısınız. Buradaki slogan, bir şeyi eğlenceli olduğu için yapman gerektiğidir. Özellikle zaman, para veya kaynak yatırımı içeriyorsa, işleri akılla yönetmek en iyisidir.

Mars, Jüpiter ile işini bitirdikten sonra, Yay burcuna geçecek ve sonuç olarak Ay'ın Güney Ay Düğümü Ketu ile birkaç günlüğüne kavuşum yapacak. Bu, iletişim ve öğrenmeyle ilgili 3. evinizde gerçekleşiyor. Kendinizi ifade etmekte bazı zorluklar olabilir veya herhangi bir şekilde tartışmak  için enerji bulmak olabilir. Bu, kavgalardan kaçınmak için mükemmel bir geçiştir, ancak bazen tartışmaların yapılması gerekir.


Yılın son Satürn-Uranüs karesi 5. ve 8. eviniz arasında gerçekleşecek. Muhtemelen, bu kareler dizisi size yakın olan bazı insanları benzeri görülmemiş durumlara sokmuştur. Sonuç olarak, yaratıcı önlemleri kullanmanıza yardımcı olmak için oyununuzu hızlandırmanız gerekebilir. Bunlar muhtemelen kolay görevler olmasa da, işin zorluğu çok geride kaldı. Bu son kare, diğer insanların sorunlarıyla ilgili konuları tekrar gündeme getirebilir, ancak bu sefer durumla başa çıkmak için daha donanımlı olacaksınız.

Ayın Dolunayı 9.evinizde İkizler burcunda gerçekleşecek. Bu transit inanç, ilham ve çalışma ile ilgilidir. Bu Ay, yüksek benliğinizle bağlantı kurmanıza yardımcı olmak için burada. İkizler burcundaki Dolunaylar, düşünme kapasitemizi yükseltir ve sizin için böyle bir ruhsal evde gerçekleştiği için, 6. hissinizin oldukça yükseldiğini hissedeceksiniz. Meditasyon yapmaya çalışın ve bir süre düşüncelerinizle baş başa kalmalısınız.

Aşk
İlişkilerde uyumluluğunuz ay ortasında aktif olacak ve yeni ilişkilerin zamanı geldi. Bundan faydalanacak olsanız da, ilişkilerin büyümesi kademeli olacak gibi görünebilir.

Eşinizin yaptığı her şeye güvenirseniz, evlilik ilişkileri uyumlu olacaktır. Sorunları eşinize zorlamamalısınız ve hamilelik veya ev satın alma gibi önemli konularda fikir birliğine güvenmelisiniz.

Bekar insanlar, sevginin çiçek açması için fırsatlar için sabırlı olmalıdır. Yıldızların desteğine sahipsiniz.

Kariyer
Bu ay karşınıza çıkan yıldızların birleşimiyle ilgili profesyonel hedefleriniz söz konusu olduğu sürece sizin için pek avantajlı bir şey yok. Bu ay boyunca çok fazla sıkı çalışmaya rağmen, beklenen kazanımları gerçekleştirme olasılığı çok az. Bu doğal olarak sizi hayal kırıklığına uğratma eğiliminde olacaktır.

Aslında bu ay pekala sıkıcı bir ağır ağır ilerleme anlamına gelebilir. Çalışma ortamı da pek hoş olmayabilir. Sabır ve azim, koşullar altında tek reçetedir.

 Eğitim

Terazi burcu için Aralık 2021 astrolojik tahminleri, bilim adamlarının akademik gelişimi için faydalı koşulları müjdeliyor. Yıldız yönleri olumludur ve bu onları zihinsel olarak keskin ve rekabetçi hale getirecektir. Rekabetçi testleri geçmek, normal rehberlik ve olağan çaba ile daha sorunsuz olacaktır.

Güzel sanatlar ve ticaret öğrencileri derslerinde sorun yaşamazlar. Dil ve iletişim öğrencileri eğitim kariyerlerinde başarılı olacaklardır.

Aralık ayı için Terazi burcu - Seyahat
Önümüzdeki ay boyunca, elverişsiz bir yıldız konfigürasyonu nedeniyle bunların size fayda sağlama olasılığı düşük olduğundan, seyahat planlarınızı dikkatli bir şekilde rutin hale getirmek iyi bir fikir olacaktır.

Kendinizi, sizden kaçmaya devam edebilecek profesyonel hedeflerin peşinde seyahat ederken bulmalısınız.

Sağlık
Bu ay  sağlık sizler için hayırlıdır ve gökyüzü enerjileri herhangi bir ciddi sağlık tehlikesinin sizi rahatsız etmesine izin vermez. Kronik rahatsızlıklar bile kontrol altına alınacak ve tıbbi yardım ile küçük sağlık sorunları halledilebilecektir.

İyi sağlıkla, dikkatiniz sağlıklı beslenme planlarıyla birleştirilmiş iyi fitness rejimleri yoluyla onu korumaya odaklanmalıdır. Gevşeme tekniklerine ve uygun aktivite programlarına başvurularak stres seviyeleri kontrol altında tutulmalıdır.

Aile ve çocuklar
Gökyüzü sizi güçlendirmeye başladığı için, aileniz için birçok yönden oldukça hayırlı bir ay. Aile içinde hayırlı bir olayı, bol eğlence ve şenlik eşliğinde kutlamayı dört gözle bekleyebilirsiniz.
Böyle bir ortamda, çocuklarınız son derece iyi huylu kalacak ve ayrıca derslerinde ve ders dışı etkinliklerinde iyi performans göstereceklerdir. Bu, genel memnuniyet duygusuna katkıda bulunur. Ayrıca, bazılarınız annelik ilişkilerinizden önemli güzel deneyimler kazanabilirsiniz. Bazılarınız da babanıza olan bağlılığınızın önemli ölçüde arttığını görecektir.

Yıldızlar olumlu yönde eğimli olduğundan, çocuklarınızın beklentilerinin oldukça umut verici göründüğü bir ay. Herhangi bir muhasebe dalında okuyanlar son derece başarılı olur. Her durumda, çocukların çoğu derslerinde ve müfredat dışı etkinliklerinde oldukça başarılı olacaktır.

Finans
Aralık ayı, finansal faaliyetler için iyiye işaret etmiyor. İş adamları ve tüccarlar makul karlar elde edemezler. Güzel sanatlar bayileri ve ihracatçıları ürünlerini pazarlamada sorun yaşayacaklardır. Birçoğu rutin masraflarını karşılamak için borca girecek.

Astral konfigürasyon uygun değildir ve bu, yeni iş projelerinin ortaya çıkmasını engelleyecektir. Spekülasyonlar ve yatırımlar iyi kar getirmez. Finans kurumları destek vermiyor.

Şanslı günler:
3, 4, 10

Aralık önemli tarihler:

2, 4, 8, 15, 25

 Aralık özel notu:

Ayın sonunda, geçmişte meydana gelen belirli bir olay nedeniyle ilgi odağı olacaksınız. Ancak bu konuda bir tartışmaya başlamadan önce, ne söylemek istediğinizi iyi düşünün, sonra söylediğiniz sözlerden utanmayın.

Akrep Burcu

Akrep  Genel Bakış
Aralık ayında Oğlak burcunda Venüs ve Plüton kavuşumu oluyor. Bu, iletişim ve öğrenme ile ilgili 3. evinizde gerçekleşecek. Bu evden bir Venüs geçişi, sanatsal ve hatta şiirsel çabalara dahil olma arzunuzu artırabilir. Sıradan deneyimleri romantikleştirme şansı var. Ve oradaki Plüton'un ilave etkisiyle, bu bir uç noktaya götürebilir sizleri.

Yılın son tutulması 4 Aralıkta Yay burcunda gerçekleşecek. Bu tutulma Yeni Ay 2. evinizde gerçekleşiyor. Bu sadece 2021'in son tutulması olmayacak, aynı zamanda önümüzdeki 18 yıl boyunca Yay burcunda gerçekleşecek son tutulma olacak. Bu, mali durumunuz, kaynaklarınız ve nasıl kazandığınızla ilgili muhtemelen zorlu bir durumun sonunu işaret ediyor. Bu döngü sırasında meydana gelen son küçük bir sıkıntı olabilir hiç endişe etmeyin.

Ayın ilerleyen günlerinde Mars ve Jüpiter, 1. ve 4. eviniz arasında kare açı yapacak. Mars ve Jüpiter oldukça güçlü  ve özellikle bir kare aracılığıyla, bu iki gezegen sizi dürtüsel ve bazen zahmetli durumlara itebilir.


Son Satürn ve Uranüs karesi 4. ve 7. eviniz arasında olacak. Bu, eviniz ve samimiyetinizle ilgili bazı beklenmedik olayları beraberinde getirebilir. Yaşam koşullarınızı yeniden değerlendirmenin ve mutsuz olduğunuz şeyleri gelecek yıl için nasıl daha iyi hale getireceğinizin zamanı geldi. Özellikle oda arkadaşı olanlar veya bir partnerle yaşayanlar için ihtiyaçlarınızı duyurmak için bir ev toplantısı düzenlemek o kadar da kötü bir fikir olmaz.

Ayın Dolunayı 8. evinizde gerçekleşiyor. Bu İkizler burcudur ve bu geçiş sırasında biraz psişik hissederseniz şaşırmayın. Bu Dolunay zihinsel enerjinizi yükseltir, ancak 8. evde gerçekleştiği için gizemli konulara olan ilginizi artırabilir. Bu, 12 burcun en gizemlisi olan bir Akrep için yabancı bir enerji değildir.

Jüpiter sonunda Balık burcuna girerken yıl mükemmel bir şekilde sona eriyor. Bu geçiş gelecek yıl boyunca sürecek ve hayatın hangi alanında ortaya çıkarsa çıksın şans ve refah getirir. Bu, 5. evinizde gerçekleşiyor ve bu geçişin gerçekleşmesi için daha iyi bir ev olamazdı. Burası neşenin, yaratıcılığın ve eğlencenin yeridir.

Aşk
Aşk ilişkilerinde romantizm ve mutluluk olacak. Ayın sonu daha fazla mutluluk getirecek ve tüm sorunlar çözülecek.

Evlilik hayatı duygusallık ile dolu olacak ve bir çocuğun doğumuyla evlilik bağı daha da güçlenecektir. İkinizin de ailenin mutluluğu için yaptığı planlar ayın ortasına kadar meyvelerini verecek.

Bekar kişiler, Mevcut ilişkilerde bazı sürprizler olacak.

 Kariyer
Önümüzdeki ay boyunca profesyonel beklentileriniz için teşvik yok, çünkü önünüzdeki yıldızların kombinasyonu pek uygun değil. Çabalarınız beklenen kazanımları sağlayamaz ve bu sizi önemli ölçüde hayal kırıklığına uğratma eğiliminde olur. Bu, normalden çok daha fazla olan sıkı çalışmanıza rağmen olacaktır.

 Eğitim
Aralık 2021 astrolojisi, öğrencilerin akademik büyümesi için son derece olumsuz beklentileri tahmin ediyor.  Bu ayki gezegen geçişleri daha fazla çaba ve rehberlik gerektirmeden rekabetçi testleri geçmeyi zor bir iş haline getirir.

Teknik öğrenciler, tüm çabalarına rağmen notlarını koruyamazlar. İletişim ve dil öğrencileri, derslerinde ilerlemek için çok çalışmak zorunda kalacaklar.

 Seyahat
Bu, seyahatin sizin için yeni fırsatlar açacağı ve ayrıca yıldızlar oldukça elverişli olduğu için büyük bir zevk getireceği bir aydır. Çoğunuz, iş veya resmi amaçlarla, başarılı yolculuklar yapacaksınız; en uygun yön kuzey olacaktır.

Kuzeye doğru üstlenilen herhangi bir kısa süreli ikamet özellikle kazançlı olacaktır.

 Sağlık

Aralık 2021 Akrep burcu sağlık beklentileri için uygundur. Olumlu yıldız etkileri olacak ve bu, herhangi bir önemli sağlık sorununun olmayacağını müjdeliyor gökyüzü sizlere. Kronik rahatsızlıklar ortaya çıkmayacak ve küçük sağlık sorunları rutin tıbbi yardım gerektirecektir. Mükemmel sağlık nedeniyle eğiliminiz neşeli ve iyimser olacak.

Bununla birlikte, sağlığınızı korumak için egzersizlerinizi ve diyet uygulamalarınızı unutmamalısınız.

 Aile ve çocuklar
Önümüzdeki on iki ay boyunca, ailevi konularda enerjileri korumakta görevler alabilirsiiz. Hepiniz finansal olarak çok iyi durumda olmayabilirsiniz ve işler öyle bir noktaya gelebilir ki bazılarınız ciddi borçlara girebilir. Böyle bir olasılığın önüne geçilebilmesi için harcamalar önceden dikkatlice yapmanızda fayda var.

Aile ortamı da çekişme ve anlaşmazlıklarla bozulur. Anne akrabalarınızla ciddi farklılıklar yaşama ihtimaliniz var. Böyle bir ortamda, çocuklar huysuz davranma eğiliminde olacaklar ve ayrıca derslerinde ve diğer ders dışı etkinliklerde çok iyi performans gösteremeyeceklerdir. Faaliyetlerini yakından denetleyin, bunun için daha fazla zaman ve enerji verin.

 

Finans
Akrepler herhangi bir sonuç alabilmek için çok çabalamalılar.
Yıldız yönleri avantajlı değildir ve bu, yeni iş girişimlerine başlamak için finansman sağlamayı zorlaştıracaktır.  Yazarlar, ressamlar ve diğer sanat uygulayıcıları, son derece yalın bir dönem için hazırlıklar yapsa iyi olur, çünkü bu ay tam da bununla yüzleşmek zorunda kalabilirler.
Şanslı Günler:
10, 12, 15

Aralık önemli tarihleri:

2, 11, 13, 16, 24

Aralık özel notu:

Belli bir kişi hakkınızda gerçek dışı söylentiler yaymaya başlayacak. Mümkünse, söylenenleri kabul etmemeye çalışın, ancak diplomatik ve saldırgan olmayan bir şekilde. Ancak bu konuda herhangi bir adım atmadan önce sevdiğiniz ve güvendiğiniz bir kişiye danışın.

Yay Burcu

Yay Genel Bakış
4'ünde, kendi burcunuzda gerçekleşecek bir güneş tutulması, üzerinizdeki etkisini daha güçlü kılıyor. 3'ünde, 4'ünde veya 5'inde doğum günleri olanlar, önünde çalkantılı, olaylara karşı dikkatli olmalılar. Bu ay burcunuzda seyahat fırsatları söz konusu olsa da, tutulma dönemi civarında bundan kaçınmaya çalışın. Seyahat etmeniz gerekiyorsa, seyahatinizi dönem boyunca planlayın. Üniversite düzeyindeki öğrenciler eğitim planlarında değişiklikler yapmakta ve bazıları okulları değiştirebilirler.

Geçen ay olduğu gibi bir kez daha kendinizi, imajınızı ve benlik kavramınızı yeniden tanımlamanız gerekiyor. Böylece önümüzdeki aylarda giyim tarzınızı, saç stilinizi ve genel sunumunuzu değiştireceksiniz. (Bu, yeniden tanımlamanızın doğal bir sonucudur.) Tutulma, aşk ve kariyer gezegeniniz olan Merkür'ü etkiler. Böylece mevcut bir ilişki test edilir. Eş, partner veya mevcut aşk kişisel dramalar yaşıyor olabilir (aynı zamanda arkadaşlarla ve sosyal çevresinde dramalar). da söz konusu olabilir bunun yanı sıra, Kariyer değişiklikleri olabilir.

Bazen kariyerde tam anlamıyla değişiklikler olur, ancak genellikle bulunduğunuz şirket veya sektördeki sarsıntılardan kaynaklanır. Bazen hükümet, oyunun kurallarını değiştiren yeni düzenlemeler yapar. Ebeveynler ve ebeveyn figürleri kişisel dramalara ve ruhsal değişimlere neden olabilir. Kardeşler ve kardeş figürlerinin aşk ve arkadaşlarla ilgili sorunları ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Bilgisayarları ve yüksek teknoloji ürünü aygıtlarınız test edilecek ve genellikle onarım veya değiştirmeye ihtiyaç duyacaklar. Tutulmanın heyecanı sona erdiğinde, önümüzdeki ay daha da mutlu ve müreffeh olur. 21'inde, Güneş para evinize taşınıyor ve yıllık bir finansal zirveye başlıyorsunuz. 21'ine kadar, iyi hayatın tadını çıkarın 13'ünde, Mars burcunuza geçerek hayata eğlence getiriyor. Çocuk ve çocuk figürleri size adanmıştır.

Para, Sağlık ve Kariyer
Aşk hayatınızda ay boyunca yapılacak bir seçim ile karşı karşıya kalmanız muhtemel. Romantizm ve mantık arasındaki önceliğe karar veremiyorsunuz. Soruna hızlı bir çözüm olacak ve sevgi galip gelecek.
Evlilik hayatı daha iyiye doğru bir dönüşüm geçirecek ve önümüzdeki yıl için beklentileriniz üzerinde kararlarınızı netleştireceksiniz. Bir bebek için planlama da dahil olmak üzere yaptığınız her şeyde eşinizi güvene alıyorsunuz.

Bekarlar ayın üçüncü haftasında aşk ilişkilerine girecekler. Güven ve denge ile aşk karşılaşamanız olası.

Aralık kariyer beklentileriniz için cesaret verici hiçbir şeyin olmadığı bir ay. Üstlerinizle belirgin bir gerginlik ve ciddi fikir ayrılıkları olasılığı vardır. Sorunlu noktaları tahmin etmeye çalışın ve sorunlardan kaçınmak için çok çalışın.

Üstün yetenekli öğrenen kişilerle ilişki kurmanın size küçük maddi avantajlar sağlayabileceği ve aynı zamanda çok fazla zihinsel tatmin sağlayabileceği konusunda enerjiler söz konusuyken iyi değerlendirin.

Eğitim
Yay burcu için Aralık 2021  öğrencilerin akademik gelişimi için pek umut verici değil. Gezegensel açılar uygun değil ve zihinsel keskinliğiniz azalacak. Rekabetçi olmadığınız için rekabetçi testleri geçmek zorlu bir görev olacaktır.

Ticaret öğrencileri dersleriyle başa çıkmakta zorlanacaklar çok çalışmak mottonuz olmalı.


Seyahat
Yıldızlardan gelen kehanet bu konuda oldukça cesaret verici olduğundan, seyahatten zengin bir hasat elde etmek için mükemmel bir ay. Bu süre zarfında herhangi bir yurtdışı seyahatinin sizin için tekil olarak faydalı olacağına dair güçlü göstergeler var. Bir süredir kartlarda bu tür gezilere sahip olanlar, bu noktada bir tane yapmalıdır.

Çoğunuz, iş veya resmi amaçlar için ülke içinde demiryolu veya karayolu ile oldukça fazla seyahat edeceksiniz. Bu çabalarda da başarı gösterilir. Genel olarak konuşursak, seyahat sizin için keyifli ve kazançlı olacaktır.

Aşk, Para, Sağlık ve Kariyer
Aralık 2021 Yay burcu sağlık beklentileri için çok  faydalı değil. Yıldız konfigürasyonu uğurlu değil ve ciddi sağlık tehlikeleri olasılığına dikkat edin. Kronik hastalıklar yeniden ortaya çıkabilir.

 

Aile ve Çocuklar
Bu ay, yıldızların hiçbiri çok uygun bir şekilde yerleştirilmediğinden, ailenizin işlerinin sorunsuz seyretmesi pek olası değil. Bazılarınızın erkek kardeşlerinizle olan ilişkilerinizde ciddi bir gerilim geliştirmesi için belirgin bir olasılık var. Bu son derece tatsız bir duruma bile yol açabilir. Sabırlı olun ve herhangi bir yüzleşmeye kışkırtılmayı reddedin.

Ayrıca, anne akrabalarınızla gergin ilişkiler olasılığı vardır. Bu aslında, gerilimin hakim olduğu bir bütün olarak aile ortamı için geçerli olacaktır. İşlerinin yakından izlenmesi gerektiğinden çocuklara özellikle dikkat edin.

 

Finans

Yay burcu için 2021 Aralık finansal cephede umut sunmuyor. Bu ay yeni iş projelerine başlamak için uygun değildir. Yatırımlar ve spekülasyonlar istenilen karı vermeyecektir.

Şanslı tarihler:
3, 4, 10

Aralık önemli tarihleri:

10, 12, 14, 19, 26

Aralık özel notu:

Mesleki kariyerle ilgili konularda aceleci olmamalısınız. Bu ay her zamankinden daha fazla başarı şansınız var. Bu nedenle, tüm dikkatinizi gerçekten en iyi yapabileceğiniz şeye verin. Mesleki kariyerinizle ilgili konularda acele etmeyin. Bu ay terfi şansı çok yüksek değil, bu yüzden durup en iyi yapabileceğiniz şeye odaklanmak daha iyidir

Oğlak Burcu

Oğlak genel bakış
Yılın son tutulması  4 Aralıkta bir güneş tutulması  maneviyatla ilgili 12. evinizde 4'ünde gerçekleşecek. Geçen ayki tutulma burayı etkileyecek ve bu daha da fazla etkiliyor. Spiritüel uygulamanızda, öğretilerinizde ve tutumlarınızda bir kez daha değişikliğe ihtiyaç var. Tutulma olayları meydana gelen içsel şeyler  hangi değişikliklerin yapılması gerektiğini gösterecek. Her güneş tutulması psikolojik karşılaşmalar getirir. Kara melek  bin gözlü  onun etrafta olduğunu bilmenizi sağlar (ve bunu yapmanın kendi yöntemleri vardır).
 
Korkularınız yükselebilir, kişinin hayallerine ulaşmasının önündeki en büyük engellerden biridir korkular bunu kontrol altına almalısınız. Merkür bu tutulmadan etkileniyor ve iş değişiklikleri getiriyor  ya mevcut şirketinizde ya da başka bir şirkette yeni başlangıçlar söz konusu olabilir. Sağlık korkuları da olabilir. Bununla birlikte, sağlığınız çok iyi olduğu için, korkudan başka bir şey olmamaları muhtemeldir. Her halükarda sağlık rejimi önümüzdeki aylarda önemli ölçüde değişecek. Eş, partner veya mevcut aşk önemli finansal değişiklikler yapmak zorunda kalabilirler. Sizin gibi o da önümüzdeki aylarda iş değişikliği yaşayabilir.


Tutulmanın heyecanı sona erdiğinde, daha huzurlu hissedeceksiniz. Sağlık yine harika. İyi görünüyorsunuz  kişisel görünümünüz parlıyor. Tüm ay burcunuzda olan Venüs ile görüntüde güzellik ve zarafet var. Burcunuzdaki Güneş (21'inden sonra) karizma ve seksilik verir. Başarılı görünüyorsunuz ve mutlu kariyer fırsatları oluyor. İnsanlar sizi başarılı olarak görüyor ve size hayranlıkla bakıyorlar. 21'inden sonra, Güneş burcunuza geçerken, yıllık kişisel huzur dönemine başlarsınız.
Venüs, 11'inden itibaren Plüton'da bir istasyon (kamp kuruyor) yapıyor. Önemli bir kariyer gelişimi yaşanıyor. 19'unda Venüs geri harekette olacağı için bunu hemen göremeyebilirsiniz, ancak ilginç bir şey oluyor. Çocuk ve çocuk figürleri de bu dönemde önemli aşk gelişmeler olarak karşısınıza çıkabilir.

Aşk
Özel hayatınız ay başında barışçıl olacak. Bazı değişikliklerden sonra aşk ta doğru yolda ilerleyeceksiniz. Yeni ilişkiler sürprizlerle dolu olacak ve yeni yollar açacak enerjileri iyi değerlendirin. Hedeflerinize ulaşmak istiyorsanız hoşgörülü olmalısınız.

Eşinizle kaliteli zaman geçirerek evlilik ilişkilerini daha sevecen hale getirebilirsiniz.

Bekar kişiler, kendilerine daha fazla güveniyorlarsa, yeni aşk ilişkilerine girmede başarılı olacaklardır. Ayın üçüncü haftasında, sevginizi elde etme şansınız yüksek olacak. Bu, hayatınızı çok değiştirecek.

 Kariyer
Bu ay kariyer beklentileriniz için hiç de cesaret verici değil. Üstler ve patronlar bile ciddi sıkıntılar yaratabilirler size dikkat edin. Daha da önemlisi, iş yerinizde dolaylı da olsa sert bir muhalefetle karşılaşmanız için belirgin enerjiler var dikkatli davranın. Bu durumla yeteneklerinizle başa çıkmalısınız. Sorunlu noktaları tahmin etmeye çalışın ve zamanında iyileştirici önlem alın.

Eğitim, Bu ay öğrencilerin akademik gelişimi için yararlı değildir. Profesyonel öğrenciler, çalışmalarına devam etmek için çok mücadele etmek zorunda kalacaklar. Ticaret öğrencileri derslerinde başarılı olmakta zorlanabilirler.

Astral açılar umut verici değildir ve bu sizi donuklaştıracak ve rekabetçi sınavları geçmekte sorun yaşayabilirsiniz.

Seyahat
Bu ay seyahatten elde edilecek kazanımlar, yıldızlar çok elverişli bir konumda olmadığı için son derece zor olabilir. Yalnız ve çoğunlukla demiryolu ve karayoluyla da adil bir hava yolculuğu ile seyahat edersiniz. Yurt dışı gezisi de göz ardı edilemez.

Bu nedenle seyahat planlarınızı dikkatlice incelemeli ve bunların bir amaca hizmet ettiğinden emin olmalısınız. Bu aynı zamanda zevk için yapılan yolculuklar için de geçerlidir. Batı en uygun yöndür.

Sağlık
Oğlak burcu, sağlık işleri için muhteşem koşullar öngörüyor. Uğurlu astral açılardan faydalanacaksınız ve herhangi bir büyük sağlık sıkıntısı olmayacak. Kronik rahatsızlıklar kontrol altına alınacak ve acil tıbbi bakım küçük sağlık sorunlarıyla ilgilenecektir. Mizacınız neşeli ve iyimser olacak.

Dikkatiniz sağlığınızı korumaya odaklanmalıdır. Bu, düzenli fitness programları ve sağlıklı beslenme uygulamaları ile yapılabilir. Aktivitelerinizin uygun şekilde planlanması ve gevşeme prosedürleri ile kaygı en aza indirilebilir.

 Aile ve Çocuklar
Aile ortamı da gerilim olmaya devam edecek aile üyeleri arasında uyum sağlamak zor olabilir. Bu gibi durumlarda, huysuz ve itaatsiz olma eğiliminde olabilecek çocuklara özellikle dikkat edin. Aslında, işleri yoluna koymak için işlerine çok fazla zaman ve enerji harcamanız iyi olur.


Bununla birlikte, bazı pratik ticaret veya çıraklık vb. faaliyetlerle uğraşanların nispeten daha iyisini yapma olasılığı vardır. Ayrıca, bazıları asi davranışlarda bulunabilir ve hatta hizmetçilerle ve bu tür kişilerle kavgaya bile girebilir.
Finans
 2021 Aralık ayı mali işler için oldukça müreffeh bir durum öngörüyor. Yıldız pozisyonları hayırlıdır ve iş adamları ve tüccarlar ciddi karlar elde edeceklerdir. İhracatçı ve güzel sanatlar bayileri ürünlerini satmakta sorun yaşamayacak.

Miraslardan ve bilinmeyen kaynaklardan para bekleyebilirsiniz. Spekülasyonlar ve yatırımlar çok iyi temettüler verecektir. Ay, finansal yardımla yeni iş girişimlerine başlamak için hayırlıdır.

Şanslı tarihler:
3, 9, 12

Aralık önemli tarihleri:

2, 5, 20, 21, 25

Burç Aralık özel notu:

Uzakta, önceden organize olmuş dünyanızı alt üst edecek özel biriyle tanışma şansınız var. Kaderin size sunduğu fırsatı kaçırmamak için gözlerinizi ve kulaklarınızı dört açın.

Kova Burcu

Kova Genel bakış
Jüpiter 30'unda Kova para evine taşınacak ve 2022'nin çok müreffeh olmasını sağlayacak sizler için. Venüs, 11'inden itibaren kariyer gezegeniniz Plüton'da uzun bir istasyon yapacak. Bazı önemli kariyer gelişimi getirebilir sizlere. Bu, aileyi veya yabancı bir şirketi veya kuruluşu içerebilir. Bunun sonucunu daha sonra Venüs geri giderken görebilirsiniz, ancak burada güzel bir şeyler olmasını beklemelisiniz. Önümüzdeki ay başka nedenlerle de mutlu. Güç, 21'ine kadar arkadaş, grup ve grup aktivitelerinden oluşan 11. evinizde. Bu yüzden Kozmos sizi güçlü yönlerinize, en sevdiğiniz ve en iyi olduğunuz alanlara itiyor.

4 Aralıkta Güneş Tutulması 
4. evin güneş tutulması, arkadaşlarla ilgili dramaları kışkırtan 11. evinizde gerçekleşecek. Arkadaşlıklar, genellikle arkadaşların hayatlarında yaşanan kişisel dramalar nedeniyle test edilecektir.  Bu enerji ile bilgisayarlar ve yazılımlar bu dönemde test edilir. Düzensiz durum ve arızalara dikkat edin. Bu can sıkıcı olsa da  tehlikeli değildir. Önemli dosyaların yedeklendiğinden ve virüsten koruma, bilgisayar korsanlığı önleme yazılımınızın güncel olduğundan emin olun. Tanımadığınız kişilerden gelen e-postaları açarken dikkatli olun.

Tutulma biraz rahatsızlık getirse de, aşk bu ay temelde mutlu görünüyor. Bugünlerde çok 'ilk görüşte aşk' türünden birine dönüşebilirsiniz.  İlişkilere hızla adım atmanız mümkün. Romantik fırsatlar çevrimiçi olarak veya sosyal medya siteleri aracılığıyla gerçekleşir. Gruplara ve grup etkinliklerine katıldığınızda bunlar olabilir. 21'inden sonra aşk daha manevidir. Romantik fırsatlar manevi ortamlarda gerçekleşir.

 Aşk, Para, Sağlık ve Kariyer 
Bu ay özel hayatınızın tüm yönlerini düzenleyerek geliştirilebilir. Mesleki sorunlarınızın nedeni ile aşk hayatınız bozulmamalıdır. 10'undan sonra aşk hayatınız çok daha  uyumlu olacak.

Evlilik hayatı sevecen olacak ve ay ilerledikçe daha da iyileşecek. Diplomasinizle hiçbir sorunun alevlenmesine izin vermeyeceksiniz. 

Bekar kişiler, ayın ilk iki haftasında aşk ilişkileri kurma konusunda temkinlidir. Bundan sonra ilişki kurma konusunda heveslisiniz ve başarılı olacaksınız.


Karşılaştığınız yıldızların birleşiminin kariyer beklentileriniz için çok iyi olacağı bir ay. Astlarınızı ve  hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayacak bir tarz ve davranışa sahip olacaksınız. Bu, bu aydaki en önemli kazanç olabilir.

 

Eğitim 
Aralık öğrencilerin eğitim beklentileri için umut verici değil. Astral açılar olumlu değildir ve bu öğrenme yeteneklerini doğrudan etkileyecektir. Bu nedenle hemen hemen tüm dersler zor olacaktır. Profesyonel öğrenciler notlarını korumak için çok çalışmak zorunda kalacaklar.Ticaret ve iletişim öğrencileri de eğitimlerinde zorluklarla karşılaşacaklar.


Seyahat  
Yıldızlar oldukça elverişsiz bir şekilde yerleştiğinden, seyahat etme yüzdenizin çok az olduğu bir ay. Tek başınıza ve çoğunlukla demiryolu ve karayolu ile adil bir hava yolculuğu ölçüsü ile seyahat etme eğiliminde olabilirsiniz. Yurt dışı gezisi de göz ardı edilemez. Bununla birlikte, tüm bu konaklamaların oldukça verimsiz geçebilir sizler için. 


Sağlık 
Aralık 2021 Kova burcu, sağlık için harika beklentiler öngörüyor. Astral konfigürasyon hayırlıdır ve bu ay herhangi bir ciddi sağlık sorunu yaşanmayacaktır. 

Sağlıklı bir diyet planıyla birlikte düzenli bir egzersiz rejimi, fitness seviyenizi koruyacaktır. Stres seviyeleri, aktivitelerinizi planlayarak kontrol edilebilir hale getirebilirsiniz. 

 Aile ve Çocuklar
Önümüzdeki ay, yıldızlar olumlu bir ruh halinde olduğundan, ailenizin refahı için beklentiler oldukça parlak. Ailenin büyükleri davranışlarınızdan oldukça memnun olacak Hepiniz, genel aile gelirinde kesin bir artışla, mali açıdan oldukça iyi durumda olmayı bekleyebilirsiniz. Buna ek olarak, aile ortamı da üyeler arasındaki uyumla ve bir anlaşmazlık notu duyulmadığında hoş kalacaktır.

Yıldızlar uygun şekilde ayarlanmadığından, çocuklarınızın işlerinin sorunsuz bir şekilde ilerlemediği bir ay. Çoğunuzun eğitimdeki koğuşlarının performansı ortalamanın altında olma eğiliminde olabilir. 
 Finans 
Aralık ayı sizlerin finansmanı için olağanüstü beklentiler öngörüyor. Ticari faaliyetlerinden çok iyi karlar elde edebileceklerdir. Tüccarlar ve ihracatçılar da çok iyi sonuç almayı bekleyebilirler. Ayrıca, beklenmedik bazı kazanımlar olacaktır.

Gezegensel açılar hayırlıdır ve bu yeni iş projelerinin başlatılmasına yardımcı olacaktır. Kurumlardan maddi destek almakta sorun yaşamazsınız. 

Şanslı günler:
6, 9, 12

Aralık önemli tarihleri:

10, 14, 19, 22, 27

Aralık özel notu:

Ayın başlangıcı, yeni bir girişime başlamak için en iyi zaman olacaktır. Dikkati kendinize ve özel meselelerinize yöneltiyorsunuz. Bazen rutin hale gelen günlük görevler hayatınızı istikrarlı hale getirecektir. Bu şekilde, iyi beklentiler getirecek güçlü temeller oluşturacaksınız.

Balık Burcu

Balık genel bakış 
Balık ayı, Oğlak burcunda bir Venüs ve Plüton birleşimi ile karakterize edilir. Bu geçiş 11. evinizde gerçekleşiyor ve platonik ilişkilerin coşkusunu yoğunlaştırıyor. Arkadaşınızın ilgisine biraz muhtaç hissetmeyi bekleyebilirsiniz, bu yüzden çok Fedakar olmamaya dikkat edin. Arkadaşlıkları ve grup gezilerini sorunlarınıza kaçış yolu olarak kullanıp kullanmadığınızı görmek için bu ihtiyacın nereden geldiğini anlamak önemlidir. Plüton bilinçaltı korkularla ilgilenir ve 11. evde, korkularınıza dikkat edin. 

4 Aralıkta Yeni Ay ve Güneş Tutulması 10. evinizde Merkür ile yakın kavuşumda olacak. Bu, kariyer ve kamusal yaşam yerine sahip olmak için oldukça hayırlı bir geçiş. Bu Ay'ın hükümdarı olduğu için, Jüpiter'in şanlı kutsamalarını almanın ve ondan almanın zamanı geldi. Bu, kariyer hayatınızdaki ortak hedeflerin ve yeni bağlantıların bir geçişidir. İle birlikte

Ayın ilerleyen saatlerinde Mars, Jüpiter karesi olacak. Bu, 9. ve 12. eviniz arasında gerçekleşecek. Jüpiter yılın büyük bir bölümünde 12. evinizden geçtiğinden, maneviyat veya gizliliğe yönelik aleni bir itici güç deneyimleme şansınız var. Her iki konu da ilk bakışta ilgisiz gibi görünse de, her ikisi de görünmeyen şeylerle ilgilenir ve bu nedenle biraz sinsi bir yapıya sahiptir. Mars'ın bu duruma bir kare eklemesi, sorunlu olabilecek veya olmayabilecek bir ahlaki üstünlük duygusu getirebilir. İnançlarınızı gizlemeye çalışan insanlarla karşı karşıyaysanız, bu kendi görüşlerinizi öne sürmek için mükemmel bir geçiş olabilir.
Mars, Yay burcunda10. evinize taşınacak. Kızıl gezegen, Ay'ın Güney Ay Düğümü Ketu ile birlikte burçta gelir gelmez varlığını bildirecek. Bu birliktelik kariyerinizde ve kamusal yaşamınızda hissedilecektir. Mars Yay burcundayken fikirlerini dünyayla paylaşma isteği duyar. Bu, yeni projeler başlatmak için coşku ve dürtü getirecektir. Satürn-Uranüs karesi olmadan 2021 olmazdı. Bu kareler dizisi 12. ve 3. evinizde gerçekleşiyor. Bunların, genellikle orantısız olarak ortaya çıkan küçük yanlış anlamalar nedeniyle, başkaları tarafından düşman hissetmenize neden olma ihtimali vardır. İyi haber şu ki, bu Satürn döngüsünün en zorlu kısmı tamamlandı.

Aşk, Para, Sağlık ve Kariyer 
Bu ay aşk hayatınız  sevecen ve barışçıl olacak ve rahatsız edici olaylar yaşanmayacak. 16'sında, yeni ilişkiler kurulabilir. Karizmanızla karşı cinsi kendinize çekebilirsiniz.

Evli ilişkiler neşe ve mutlulukla dolu olacak. Kutlamalarınız için astral desteğe sahipsiniz. Ay boyunca eşinizle birlikte eğlenmek için bir zevk tatili belirtilir. Bir çocuk için bile plan yapabilirsiniz.

Bekar kişiler, aile toplantılarında aniden aşkı bulabilirler. Eğer hevesliysen ve etrafına bakarsan fırsatlar var. 

 Kariyer 
Bu ay kariyeriniz hakkında pek cesaret verici bir şey yok, bu ay çok disiplinli çalışmanız önem kazanmakta. 

Küçüklerinizi veya astlarınızı bencil amaçlara yönelmemelisiniz.  Bunun önüne geçilmelidir yoksa sizin için çok tatsız bir durum ortaya çıkabilir. Genel olarak zayıfları ve aşağılıkları vicdansız bir şekilde sömürme eğilimi, kurtulmaya çalışmanız gereken bir zihin yapısıdır.

Aşk, Para, Sağlık ve Kariyer 
Aralık 2021 öğrencilerin akademik gelişimi için uygun değildir. Astral pozisyonlar elverişli değildir ve zihinsel melekeleriniz kolay öğrenmeyi kolaylaştırmayacaktır. Teknik öğrenciler, sınıftaki konumlarını sürdürmekte zorlanacaklar.

İleri düzey derslerin öğrencileri, seçtikleri enstitülere girmekte sorun yaşayacaklardır. 

 Seyahat 
Yıldızlar uygun şekilde konumlandığından, zengin bir kazanç  elde etmeyi dört gözle bekleyebileceğiniz bir ay. Bazı kutsal yerleri veya yerleri ziyaret etmek, hayatınızda unutulmaz bir dönüm noktası olacaktır.

Yurtdışında veya uzak bir yerde daha yüksek eğitim veya eğitim almak isteyenlerin sorunsuz ilerleme şansları yüksektir. İş seyahatiniz, hedeflerinizi tam anlamıyla gerçekleştirmeniz açısından son derece verimli olacaktır. Yurtdışına çıkma şansı da var. Batı en uygun yöndür.

 Sağlık 

Aralık 2021 Balık burcu, sağlık için mükemmel beklentiler öngörüyor. Gezegensel konfigürasyon elverişlidir ve bu, ay boyunca ciddi bir tıbbi sıkıntı olmayacağından emin olacaktır. Küçük tıbbi sorunlar uygun bakım ile tedavi edilebilir. Kronik hastalıklar kontrol altına alınacak.

Odak, sağlığınızı korumak olmalıdır. Düzenli egzersizler ve sağlıklı beslenme rejimi çok yardımcı olacaktır. Aktivitelerinizi zamanlayarak stres seviyeleri en aza indirilebilirsiniz. 
Aile ve Çocuklar  
Çok uygun olmayan bir yıldız kombinasyonu nedeniyle işlerinizin ileriye dönük ivmesinin çoğunu kaybedeceği bir ay. Bazılarınızın ailenin büyükleriyle olan ilişkilerinin durgunluğa girdiğini  deneyimleyebilirsiniz.  Soğukkanlılığınızı kaybetmemelisiniz.

Aile ortamı bundan olumsuz etkilenecek ve üyeler arasında hiçbir uyum belirtisi olmaksızın gerginlik ve anlaşmazlık açıkça ortaya çıkacaktı. Çocuklar tüm bunlardan olumsuz etkilenecek ve onlara özel dikkat göstermelisiniz.

Yıldızlar pek uygun olmadığı için çocuklarınızın işlerinin sizin için ciddi sorunlar oluşturacağı bir ay. Bazılarınızın  öğretmenleriyle ciddi sorunlar yaşaması ve bu nedenle çalışmalarını olumsuz etkilemesi kuvvetli bir ihtimal. Ebeveynler, işleri düzeltmek için zamanında müdahale etmelidir.
Finans
 Aralık tahmini, finans için karlı bir zaman öngörüyor sizler için. İş insanları ve tüccarlar zahmetsizce iyi karlar elde edebilecekler. Beklenmedik kaynaklardan para alabilirsiniz. İhracatçılar ve güzel sanatlar satıcıları büyük paralar kazanacaklar.

Yıldız yönleri hayırlıdır ve finansal kurumlardan yeni iş projeleri başlatmak için mali destek alacaksınız. 

Şanslı tarihler:
3, 6, 10

Aralık önemli tarihleri:

6, 10, 13, 21, 22

Aralık özel notu:

Elbette, Aralık sizin ayınız olacak. Ve mümkün olan her şekilde. Ay başında uzun süredir beklediğiniz mesleki durumunuzu değiştirecek ilk teklifler olacak. Değişikliklerin sizin için yararlı olabileceği ortaya çıkar çıkmaz, uygulanmaları için bir dakika beklemeyin. 

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık