Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

İkizler Burcunda Gerçekleşen Süper Ayın Burçlara Etkileri

Koç Burcu ♈

Güneş Yükselen ve yada burcu Koç olanlar,

Her aydınlık düşünceyi paylaşmanın cazibesi yükselebilir sizler için fakat yeni enerjilerin ışığı altındayken siz susun bırakın haklıyı haksızı yaşamın kendisi üstlenirken siz sessizliğinizle seyirci kalın. Ne kadar az konuşursanız o kadar hızlı ilerler her şey. İkizler'deki Süper Dolunay spiritüel bir macerayla size eşlik etmek için hayallerinize gerçek kılmak için uyandırıyor ruhunuzu şimdi hayal gücünüzün yollarını aramaya istekli iseniz keşfedebileceğiniz birçok hazinenin sizi beklediğinin farkına varmalısınız. Şefkat derin bir iyilik ve ilahi ile güçlü sizlere yeni yollar açabilir.

 

Boğa Burcu ♉

Güneş Yükselen yada Ay burcu Boğa olanlar,

İkizler burcunda ki SÜPER Dolunay beklentilerinizi güçlü hale getiriyor. İletişime önem vermeli fakat her doğruyu her yer de söylememelisiniz. Bu enerji iş ve özel yaşamınızda yenilikler getirebilir sizlere. Çocukluğunuzdan beri hayalini kurduğunuz bir peri masalı bu enerji altında yaşamınızı taçlandıracak şekilde gerçeğiniz olabilir. Şimdi kendinize sezgilerinize güvenin ve beklentilerinizi netleştirerek güçlü enerjiyi hayatınızın tümüne yaymak için çaba gösterin. Yaşam yaptığınız güzelliklerin geri dönüşümünü vermek için sizlere yeni kapıları aralıyor.

 

İkizler Burcu ♊

Güneş Yükselen yada Ay burcu İkizler olanlar,

Burcunuzda gerçekleşen SÜPER Dolunay sıkıntılarınızı hafifletmek için sizleri aydınlatacak enerjileri beraberinde getiriyor Her yaptığınızı iki kere gözden geçirmeli ne isteyip neden gerçekten rahatsızlık duyduğunuzu belirlemelisiniz. Zihninizi bilinçaltınızı yoran herşeyi eski kalıpları yenilemeniz için dönüşüm sizleri karşılıyor. Hem kişisel hem de mesleki alanlarınızda daha verimli çalışmanıza engel olan yorucu enerjileri ardınızda bırakabilirsiniz. Yeter ki isteyin ve harekete geçin. Çekiciliğinizin yükseldiği günlerdesiniz. Yeni bir ilişkiye adım atabilir var olan ilişkinizi AŞK la canlandırabilirsiniz önceliklerinizi yeniden değerlendirmek için Kalbinizin mesajlarını takip edin ve sağduyunuzu kaybetmeden seçimlerinizi hayata geçirin.

 

Yengeç Burcu ♋

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yengeç olanlar,

Hayallerinizi sevinçlerinizi pişmanlıklarınızı tekrarlarken yorulan ruhunuzu dinlendirmeniz gerektiğinin farkına vardıracak İkizler burcunda gerçekleşen Süper dolunay sizleri. Uykusuz geceler korkular takıntılar sizleri fazlası ile yordu yüzleşmelerden kaçmadan kendinizi affetmeli geliştirmeli hayatla kavga etmek yerine hayatı ve sahip olduklarınız daha fazla sevmek ve sahiplenmek için çaba göstermelisiniz. İş hayatınızda insanların eleştirel yaklaşımlarını yanlış değerlendirerek gerçekleri sakladıklarından korkmaya başlayabilirsiniz. Gerçek şu ki büyük sırları paylaşan biriyseniz sorunlar yaşayabilirsiniz. Eğer sırlarınızı paylaşmıyorsanız sorun olmayacaktır. Önümüzde ki 3 hafta boyunca rüyalarınızı önemseyin ve rüyalarınızda gördüğünüz sembollerini dikkate alarak hayatınızı bir başyapıta çevirin.

 

Aslan Burcu ♌

Güneş Yükselen yada Ay burcu Aslan olanlar,
İkizler burcunda gerçekleşen Süper Dolunay ı ile Toplumdaki konumunuzu etkileyecek. Egonuzu kontrol altında tutarsanız size inanan güvenen kişileri hayal kırıklığına uğratmazsınız. Bu enerji YİN&YANG denge empati ve doğallığı koruyabildiğiniz takdirde olumlu olarak yansıyacaktır sizlere. Bu enerji altında iş ve özel yaşamınızda başkalarının beklentilerini yerine getirmek, gerçek potansiyelinizi bırakmanızı engelleyen büyük bir tuzak olabilir sizler için. Tutkulu şekilde başkalarının avukatlığına soyunur ya da haklı çıkmak adına kendinizi zora sokacak söylemlerde bulunursanız ateş etrafınızı sarabilir.

 

Başak Burcu ♍

Güneş Yükselen yada Ay burcu Başak olanlar,

İkizler burcunda Süper Dolunay ın etkisi Kişisel ve mesleki hayatınızda üretkenlik için yeni yollar keşfetmeniz gerektiğinin habercisi. Karışıklıklara bir son vermek istiyorsanız zor gününüzde yanınızda yer almayan size sırtını dönen arkadaşlarınızdan uzaklaşıp yeni insanlar tanımaktan korkmamalısınız. En önemli gelişmeleri yeni tanıdığınız insanlarla keşfedebilirsiniz alışkanlıklarınızın esiri olmamalı kendinizi tekrarlardan uzaklaşmalısınız. Zihninizi yoran konuşmaları kapatın ve önceliklerinizi objektif bir gözle yeniden değerlendirin. Kusursuzluğu beklemek hayal kırıklığı olacaktır ve gideceğiniz yolu aşılmaz kılacaktır. Bu güçlü ve dönüştürücü enerji ile kendi Merkezinizi bulun ve yaşamınızı yeniden konumlandırmak için harekete geçin.

 

Terazi Burcu ♎

Güneş Yükselen yada Ay burcu Terazi olanlar,

Yorucu enerjilerden uzaklaşmak öfkenin ateşinin yakıcı gücünden uzaklaşıp ruhen bedenen dinlenmeniz gerektiğinin mesajını içeriyor İkizler burcunda gerçekleşen Süper Dolunay sizler için. Gerçekten, günlük rutininizin tekrarlarından sağlıksızlığından uzaklaşmanızın zamanı geldi. Zihinsel ve fiziksel sınırlarınızı yeterince zorladınız. Şimdi yenilenmek için her şeyden önce kendinizi sevmeli önceliklerinizi yeniden belirlemelisiniz. Hayatınızda ki karışıklıkları minimuma çekmek için yaşam tercihlerinizi yeniden yapılandırmalı başkaları için fedakarlıkları bir yana bırakıp size değer veren sizin için fedakarlık edenlerle yolunuzu yeniden çizebilmelisiniz. Bu enerji ile yapabileceğiniz en doğru şey kalbinizi dinlemektir.

 

Akrep Burcu ♏

Güneş Yükselen yada Ay burcu Akrep olanlar,

İkizler burcunda gerçekleşen Süper Dolunayın enerjisi ile Yapılması gereken en güvenli şey yaşadığınız tüm zorluklara rağmen gülümsemek ve mücadele etmeye devam etmek; Gerçek büyüme dış etkilere karşı kulağınızı kapatıp samimiyetsiz insanlarla mesafenizi korumayı başardığınız anda gerçekleşecek. Aşk hayatınızda kavgaları tartışmaları bir yana bırakıp sizi gerçekten mutlu edene odaklanmalısınız. Rüya ve hayal dünyasından çıkmalı yapabileceklerinizi gerçekçi bir şekilde ele alıp vakit kaybetmeden tepkinizi de seçimlerinizi de ortaya koymalısınız.

 

Yay Burcu ♐

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yay olanlar,

Karşıt burcunuz İkizler de gerçekleşen Süper Dolunay özgürlükler ve bağlılık arasında doğru denge bulmak için mücadeleci kılacak sizleri her konuda. Özellikle aşk ve evlilik hayatınızda bağımsızlık ile baskı fedakarlıkla vurdumduymazlık arasındaki ayrım elle tutulur şekilde ortadayken bu ayırımı yapmalı ve hiç bir şeyin sizi kendinize yabancılaştıracak kadar değişim noktasına taşımasına sessiz kalmamalısınız. Bu enerji ile Kalbinizin gerçekten ne istediğini bulmak için zaman ayırarak kendinizi sevin ve hayat sizin özgürlüklerinizi kısıtlamazken hiç kimsenin sizin adınıza patronluk taslayarak kısıtlamalar la sizi değiştirmesine izin vermeyin. İş ve aşk hayatınızda sizi gerçekten sevenler karakterinize kişisel ihtiyaçlarınıza saygı duyar ve acıyı bile tatlı söyleyerek sevecen uyarılarda bulunur.

 

Oğlak Burcu ♑

Güneş Yükselen yada Ay burcu Oğlak olanlar,

İkizler burcunda gerçekleşen Süper Dolunay enerjisini kendinize adil ve sevecen davranarak pozitif yönde değerlendirebilirsiniz. Zihninizi karıştıran size yanlışlar yaptıran kişilerin gerçek yüzünü görmeli hiç bir şey için değil pişmanlıklarınıza bir yenisini daha eklememek için bu kişilerin yanlışlarının bir parçası olmayı reddetmelisiniz. Akrabalarınız ve sözde arkadaşlarınız sizi temelden uzak tutmak için elinden geleni yapabilirler. Her zaman yaptıkları gibi şimdi uyanmalı gerçeklerden kaçmamalı aynı tekrarların olumsuzluğunun karanlığında kaybolmamalısınız. Bu uzun metrajlı filmi daha önce yaşadınız! Gerçek şu ki, bu kozmik enerji dönüşüm gelişim ve hakkaniyetli olanı bulabilmek için bir fırsat sizlere. Manevi bir yol izlemek hazineyi keşfetmenize olanak tanıyacaktır.

 

Kova Burcu ♒

Güneş Yükselen yada Ay burcu Kova olanlar,

İkizler burcunda gerçekleşen Süper Dolunay Fırsatlar ile kapınızı çalabilir, İş ve özel hayatınızda birçok kişiye aynı anda cevap verebilirsiniz. Fakat ne zaman ne söylemek gerektiğini bilmelisiniz yoksa durum sizler için kritiktir, Duyduğunuz her şeyi doğru kabul etmemeli araştırmalı emin olmadan hiç bir yeni şeye evet dememelisiniz. Hayatın size yaşattıklarından aşırı hoşnutsuzluk ve bunun getirisi daha fazla haklı çıkmak daha fazla kazanmak kendinizi daha fazla ifade etmek gibi düşüncelere dönüşürse hatalar birbiri ardına tekrarlanabilir geçmişte olduğu gibi. Buna fazlası ile dikkat etmelisiniz. Tekrar aynı yanlış yollardan geçmeden fırsatları değerlendirmek istiyorsanız şayet.

 

Balık Burcu ♓

Güneş Yükselen yada Ay burcu Balık olanlar,

Kozmik ikizler süper ayı pek çok enerjiyi kişisel bir şekilde yaşatacak sizlere. İş hayatınızda eğitsel konular da önlenemeyen bir başarı elde edebilirsiniz. Farkına vararak değişimin yeniliğin peşinden gidebildiğiniz takdirde. Duyguları 2nci plana almalı gerçekleri görmeli yeni bir kan değişiminin her bakımdan sizi kazançlı çıkacağınızı fısıldayan kalbinizin söylemlerini önemsemelisiniz.. Başkalarını gülümsetmekten zevk duyarsınız, ancak başkalarını mutlu ederken kendinizin de mutlu olmaya ne denli ihtiyacınız olduğu gerçeğini de görmezden gelmemelisiniz.

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık