Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Hislerimden Nasıl Emin Olabilirim?

Çoğu insan zaman zaman hislerinden emin olmayabilir. Bu durum aslında kişinin burcuyla da alakalı bir durumdur. Burcunuza göre hislerinizden nasıl emin olabileceğinizi öğrenerek sizler de hislerinizi daha net bir şekilde karşı tarafa aktarabilirsiniz.

Koç

Sevginizi kolay kolay belli eden biri olmadığınız için hoşlandığınız kişiye soğuk davranabilirsiniz. Bu durum duygularınızdan tam olarak emin olamamanıza da sebep olabilir. Ancak istemsiz şekilde heyecanlanmanız ve bazı konulara öncü olma isteğinizi karşı tarafa bıraktığınız zaman hislerinizin daha kolay anlaşılabilmesini sağlayacaktır.

Boğa

Dediğim dedik tavrınızı zaman zaman kendinize karşı kullanıyor olabilirsiniz. Bu sebeple, emin olduğunuz hislerinizde dahi kendiniz ile inatlaşabilirsiniz. Hislerinizden emin olmak için ilk olarak gereksiz inatlaşmalardan ve ”Acaba”lardan uzak durmanız gerekiyor.

İkizler

Hislerinizde, duygularınızdan çok düşüncelerinizin izlerine rastlanıyor. Düşüncelerinizin izinden gittiğiniz zaman hissettiklerinizi daha kolay çözümlüyor olabilirsiniz. Ancak iletişim de sizler için son derece önemlidir. Gereksiz endişelerinizi bir kenara bıraktığınız ve tüm işleri iletişimin akışına bıraktığınız zaman hisleriniz size kendisini açmaya başlayacaktır.

Yengeç

Duygusal ve hassas bir yapıya sahip olduğunuz için duygularınızı çoğu zaman kendi içinizde yaşıyorsunuz. Dolayısıyla en basit hisler bile sizler için karmaşık bir hal alabiliyor. Duygularınızdan emin olmak istiyorsanız biraz daha dışa dönük ve paylaşımcı olmanızda fayda olacaktır. Hissettiklerinizi karşı tarafa doğrudan açamasanız bile güvendiğiniz arkadaşlarınız ile paylaşmayı deneyebilirsiniz.

Aslan

Mantık üzerinden ilerleyen bir mizaca sahip oluşunuz, zaman zaman kendi hislerinize karşı bile zırhlar örebilmeniz ile sonuçlanabiliyor. Aslında bir yandan kendiniz ile yüzleşebilecek kadar cesursunuz. Hislerinizden emin olmak istiyorsanız hangi konularda gardınızın düştüğüne bakmanız gerekiyor. Örneğin, korkularınızdan bahsetmeye başladığınız bir kişi mevcut ise o halde artık hislerinizi sorgulamaya ve dikkate almaya başlayabilirsiniz.

Başak

Sizin için hisleriniz tamamen detaylarda saklıdır diyebiliriz. O halde neden detayları takip etmek konusunda kararsız kalıyorsunuz? Olduğunuzdan daha heyecanlıysanız ya da sürekli düşünüyorsanız hislerinizden emin olmanızın vakti gelmiş demektir.

Terazi

Genel olarak ağırbaşlı bir yapıya sahip olan terazi burçlarının hislerinden emin olabilmesi için gündelik hayattaki değişim gösteren davranışlarını yakından takip etmesi gerekiyor. Eliniz ayağınıza dolaşıyor ve kendinize engel olamayacak şekilde sürekli konuşuyorsanız hislerinizden emin olma vaktiniz gelmiş demektir.

Akrep

Hislerinizden emin olabilmek için ilk olarak iç sesinizi dinlemelisiniz. İç sesiniz her zaman size en doğru cevabı sunacaktır. Buna rağmen hala hislerinizden emin değilseniz abartılı davranışlarınızı gözden geçirin. Olduğunuzdan daha şık, daha gösterişli ve daha neşeliyseniz hislerinizden emin olabilirsiniz.

Yay

Duyduğunuz hislerin sizler için neler ifade ettiğini düşünmelisiniz. Bu sorunun cevabını düşünerek yola çıktığınız zaman sonuca daha sağlıklı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Hislerinizi sürekli olarak anlatma ihtiyacı hissediyorsanız, eskisinden daha dingin ve sakinseniz, kontrolü karşı tarafa bıraktıysanız, hisleriniz kendisini ele veriyor demektir.

Oğlak

Duygularınızın önüne mantığınızı koymaya çalışsanız bile bazı zamanlarda işler karışık bir hale gelmeye başlayabilir. Hislerinizden emin olmak istiyorsanız hayatınızda ona yer verip vermediğinize ve güven duygunuzu tatmin edip etmediğine bakabilirsiniz. Hatta inadınızın kırıldığını hissediyorsanız hisleriniz büyük ihtimalle yerine oturmuştur ve gerçektir.

Kova

Hisleriniz doğrultusunda farkında olmadan gelecek ile ilgili planlarınızda değişiklikler yapıyor, sürekli olarak o kişi için fikirler üretiyor ve korumacı davranıyorsanız hislerinizden emin olabilirsiniz.

Balık

Duygularınızı kolay kolay dile getiren biri olmadığınız için hislerinizden emin olmanız da bir hayli zor olabilir. Duygularınızdan emin değilseniz işiniz daha da zorlaşacak demektir. Anılarınıza dahil edebilmek için o kişiye ait eşyaları saklıyorsanız ve zamanın nasıl akıp gittiğinden habersizseniz duygularınızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca kendinizi nasıl davranacağınızı bilmeyecek şekilde buluyorsanız da hisleriniz yerine oturmuş demektir.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık