Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Hint Astrolojisine Göre Satürn Kova Geçişi ve Burçlara Etkileri

Satürn, bir kişiye hayatta disiplinli kalmayı ve Adalete saygı duymayı öğretir. Bir öğretmenin bizi enerjimizi doğru yönde kullanmaya hazırlaması gibi, bir hata yaparsak önce sevgiyle düzeltip sonra da aynı şekilde cezalandırarak, Satürn de kişinin hayatta disiplinli olmasına yardımcı olur, bize sorumluluk bilincini öğretir. nimetleri ve sonra insan da sınırlar içinde çalışmayı öğrenir. Satürn Kova Burcu Geçişi ile ilgili bu yazımızda Satürn bazı zor kararlar aldığında sonucun ne olacağını ve hayatta zorluklarla karşılaşan yerlileri Satürn'ün onları ne kadar kutsayacağını anlayacağız. Bu düşünce hayatımıza ve kariyerimize de istikrar getiriyor. Kova burcundaki Satürn geçişi nedeniyle hedeflerimizin farkında olmalıyız, ancak o zaman gücümüze göre hedeflerimize ulaşabiliriz,

Satürn Kova Burcuna Geçiş 2023: Burçlar Üzerindeki Etkisi Kova 2023'e Satürn geçişi her burcu farklı şekilde etkileyecek, bazıları son derece fayda sağlarken diğerleri zorluklarla karşılaşacak. Bizim için lehte mi yoksa aleyhte mi olacağını görelim.

Satürn Geçişi 2023 Koç Burcu

Satürn, Koç burcundaki onuncu ve on birinci evin yönetici gezegenidir , Koç burcundan on birinci eve hareket edecektir. Bu burç değişikliği nedeniyle, gelir evi olarak kabul edilen on birinci evin etkisi ve on birinci evde en faydalı kabul edilen Satürn transiti bu yıl size çok şey sunacak.

Gelirinizde beklenmedik bir artış olasılığı olacak ve bu yıl güvenilir bir kaynaktan da bazı kazançlar elde edeceksiniz. Şimdiye kadar katlandığınız zorluklar ve yaptığınız sıkı çalışmalar ne olursa olsun, şimdi bunun tam sonuçlarını alacaksınız. Tüm arzularınız ve emelleriniz yerine getirilecek. Yarım kalan planlarınız da tamamlanacak ve kendinize olan güveniniz geri dönecektir. Aşk ilişkilerinde, rolünüzü dürüstçe oynamanın ve planlamanın zamanı gelecek. Sağlık sorunlarınız konusunda dikkatli olmalısınız. Ayrıca ani parasal kazançlar elde etme şansı da olacaktır. Kayınvalidenin evinde bazı işler için size ihtiyaç duyulacak ve onlara yardım ederseniz, o zaman kendinizi çok iyi hissedeceksiniz ve kayınvalidenizle olan ilişkiniz daha iyi olacaktır.

Satürn Geçişi 2023 Boğa Burcu

Satürn Transit 2023 tahminlerine göre Boğa burcundaki dokuzuncu ve onuncu evin sahibi gezegen olan Satürn, Boğa burcundan onuncu eve geçiş yapacak. Satürn, kaderinizden veya kader evinizden geçiş yapacak ve karmik evinize girecek. Hem kaderinizin hem de karma evinizin efendisi olan Satürn Gezegeni 2023, sizin için güçlü bir fırsat koruyucusudur ve Satürn'ün onuncu evdeki bu geçişi size beklenmedik bir zafer getirecektir. Yaptıklarınızın (karma) efendisi olacaksınız.

Satürn Transit Burç 2023'e göre, ister iş yapın ister iş yapın, her iki alanda da büyük başarılar elde edeceksiniz. Kariyerinizde istikrar için zaman olacak. Terfi alma ve işte ve işte yükselme olasılığı da yeni planlarla büyüyecek ve işlerde artış şansı olacaktır. İşiniz için yurt dışına seyahat etme olasılıklarınız güçlü olacak ve yurt dışına giderek işinizi daha da büyütebileceksiniz. Aile için daha az zaman olacağı için aile hayatında biraz gerginlik olacaktır. İşinizle çok meşgul olacaksınız. Evlilik hayatındaki sorunlar sizin tarafınızdan fark edilecek ancak onları  iyileştirmek için gereken çabayı göstereceksiniz. Hayat arkadaşınız için bir şeyler yapmak için zamanınız olacak.

Satürn Geçişi 2023 İkizler Burcu

İkizler'deki sekizinci ve dokuzuncu evin sahibi gezegen olan Satürn, İkizler'den dokuzuncu eve geçiş yapacak . Bu yıl Shani'nin Dhaiya'sından kurtulacak ve huzur içinde nefes alacaksınız. Şans evindeki bu Satürn geçişi, size çok uzaklara seyahat etme şansı verecek. Uzun yolculuklar hayatınızda başarı şansını beraberinde getirebilir. Bu yolculuklar sizi yorgunluk ve rahatsızlık olarak da etkileyecek olsa da fazla yorulmamak için rahat bir ortam oluşturmalısınız.

Babanla olan ilişkiniz etkilenecek ve bu sefer onun sağlığı için kötü olacak. Çok çalışarak geleceğinizi kurma şansına sahip olacaksınız, bu yüzden ne kadar çok çalışırsanız, bu sefer o kadar verimli sonuçlar alacağınızı unutmayın. İş transferi olasılığı olacaktır. Gelirinizde güzel bir artış olabilir ama bunun için çok çaba sarf etmeniz gerekecek. Bu, iş hayatında risk almak için iyi bir zaman olabilir. Borç azalacak ve onu azaltmak için çok çaba sarf edeceksiniz ve başarılı da olacaksınız. Üstelik rakiplerinize karşı zafer elde edeceksiniz.

Satürn Geçişi 2023 Yengeç Burcu

Satürn Transit 2023'e göre Satürn, Yengeç burcundaki yedinci ve sekizinci evin sahibi gezegendir ve Yengeç'ten sekizinci eve geçiş yapacak. Bu yıl Kantak Shani'nin Dhaiya'sının etkisini alacaksınız. Kayınvalidenize yardım etme şansınız olacak. Çalışmada bazı zorluklar olacaktır, ancak tüm çabayı gösterirseniz başarılı olabilirsiniz. İşle ilgili bir miktar baskı ile birlikte biraz zihinsel stres olacak, ancak aynı zamanda sıkı çalışmanız ve zekanız ile her sorundan kurtulabileceksiniz. Ani parasal kazançlar elde etme şansları olacaktır. Kayınvalidenizin evinden para veya herhangi bir mutluluk kaynağı alabilirsiniz. Çocuğunuzla ilgili bazı kaygılar hissedeceksiniz. Aşk ilişkilerinde inişler ve çıkışlar olacaktır. Öğrenciler, eğitimleri için çok çalışma ihtiyacı hissedecekler. Bazı sorunlarınızı ciddi bir şekilde düşünecek ve onlar adına büyük kararlar alarak onlardan çıkabileceksiniz.

Satürn Geçişi 2023 Aslan Burcu

Aslan burcunda altıncı ve yedinci evin sahibi olan Satürn, Aslan'dan yedinci eve geçiş yapar. Evlilik hayatınızda kendinizi çok düzenli hissedeceksiniz, ancak her türlü patronluk taslamaktan veya diktatörce bir tavır sergilemekten kaçınmalısınız, aksi halde evlilik hayatı bozulabilir. Hayat arkadaşınızın desteğini alacaksınız ve birlikte yeni bir işe başlayabilirsiniz. İş hayatında başarılı olma şansınız olacak ve iş verimliliğiniz size başarıyı getirecektir. İş için uzun yolculuklara çıkabilirsiniz. Ayrıca, bu seyahat yerlerini keşfetmeyi içerecek bir yaşam partneri ile seyahat ederek biraz eğlenme şansı da olacak. Sağlığınızla ilgili meşgul ve dikkatsiz olmaktan kaçınmanız sizin için çok önemli olacaktır, aksi takdirde bazı sağlık sorunları canınızı sıkabilir. Kendinizi düşüneceksiniz ve iyi kişiliğinizi sergilemek için çok çaba sarf ettiğiniz görülecektir. Aile hayatında gergin bir atmosfer olacak ama aile üyeleriniz ve onların mutluluğu için bir şeyler yapmanız gerekecek. Ev harcamaları artabilir. Üstelik evde inşaat yapabilir veya yapmayı planlayabilirsiniz.

Satürn Geçişi 2023 Başak Burcu

Satürn Transit Tahminleri 2023'e göre, beşinci ve altıncı evin sahibi gezegen olan Satürn, Başak'tan altıncı eve geçiş yapacak. Bu sefer rakipleriniz için zor olacak çünkü Satürn'ün burada bulunması sizi güçlü kılacak ve düşmanlarınızı ne kadar uğraşırlarsa uğraşsınlar yenebileceksiniz, onlar sizi aşamayacaklar. Bu süre zarfında borcunuzu yönetmeniz gerekecek çünkü burada bulunan Satürn size, bir zorunluluk olmadıkça ve maddi olarak çok fazla sıkıntı olmadıkça, borç almamanız gerektiğini ve bu süre zarfında krediyi geri ödemeye odaklanmanız gerektiğini öğretecektir. Satürn'ün bu konumu, işiniz için çok yardımcı olacaktır. İşinizde uzmanlaşacaksınız ve işteki konumunuz güçlenecek. Bu sırada, ayrıca mali durumunuzu istikrara kavuşturmak için çok çalıştığınız da görülecektir, bu nedenle sağlığınızda fiziksel sorunlar sizi rahatsız edebilir. Yurtdışına seyahat etme şansınız olabilir ve harcamalarınızda artış olabilir, bu da sizi zihinsel olarak biraz daha stabil hale getirecektir. Kardeşlerinizle dostane ilişkiler sürdürmeye çalışmanız gerekecek. Kısa yolculuklar sizi sınar.

Satürn Geçişi 2023 Terazi Burcu

Satürn, Terazi'deki dördüncü ve beşinci evin yönetici gezegenidir ve Terazi'den beşinci eve geçiş yapacaktır. Bu yıl Shani'nizin Dhaiya'sının etkisi tamamen sona erecek ve rahatlayacaksınız. Beşinci evdeki Satürn geçişi, aşk ilişkileri için bir test zamanı olacak. İlişkinizde samimi ve sadıksanız o zaman ilişkiniz çok güzelleşecek ve sevdiğiniz kişiyi sevme ve onun tarafından sevilme şansı elde edeceksiniz, aksi halde ilişkide gerilimler artacaktır. Satürn Geçişi Burcu 2023, öğrencilerin çalışmalarında zorluklarla karşılaşacaklarını ancak düzenli çalışır ve program yaparlarsa başarıya ulaşabileceklerini söylüyor. Bu süre zarfında, çocuğunuzu disipline etmek için her türlü çabayı gösterdiğiniz görülecektir. Ayrıca bu dönem evlilik hayatı için de iyi olacaktır. Birinden hoşlanıyorsanız ve onunla evlenmek istiyorsanız, bu süre zarfında başarılı olabilirsiniz ve aşk evliliği gerçekleşebilir. Evlilik hayatında da aşk artacak ve maddi kazanç elde etme durumu söz konusu olacaktır. Gelirinizde iyi bir artış şansı olacağından ve arzularınızın yerine getirilmesinden dolayı mutlu olacaksınız.

Satürn Geçişi 2023 Akrep Burcu

Satürn, Akrep'teki üçüncü ve dördüncü evin yönetici gezegenidir ve Akrep'ten dördüncü eve geçiş yapacaktır. Bu yıl, Dhaiya zamanınız Satürn'ün Kova burcundaki geçişiyle başlayacak. Dördüncü evinizdeki Satürn'ün etkisi nedeniyle, ailenizle aranızdaki boşluk artacaktır. Mevcut ikametgahınızı değiştirmeniz gerekecek ve oradan uzaklaşabilirsiniz. Bu, aileden uzaklaşma zamanı olabilir, bu nedenle kendinizi biraz duygusal ve zihinsel olarak da hissedeceksiniz. Aile ve ev kaygısı sizi gerginleştirecek ve aile bireylerinin her türlü ihtiyacını giderdiğiniz görülecektir. Ev yaptırmak için banka kredisine başvurabilirsiniz ve bunda başarılı olursunuz.

Bu süre zarfında, herhangi bir mülk satın almadan önce, kapsamlı bir yasal araştırma yapın. Annenin sağlığında bozulma olasılığı olacaktır, bu nedenle sağlığına dikkat edin. Bu süre size kariyerinizde başarı getirecek ve çok çalışacak ve işkolik de olabilirsiniz. Daha çok fiziksel yorgunluk ve halsizlik şikayetleri olabilir ama işinizde kararlı olacaksınız ve bundan fayda göreceksiniz.

Satürn Geçişi 2023 Yay Burcu

Satürn Yay burcundaki 2. ve 3. evin sahibi gezegendir ve Yay burcundan 3. eve geçiş yapacaktır. Sade-Sati'niz tamamen bitecek ve kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz. Üçüncü evdeki Satürn transiti de kendi burcunda olacak ve bu burç değişimi sizler için bir eklenti olacak. Yapmak istediğiniz iş ne olursa olsun tam bir azim ile yapacak ve bu işte başarı elde edebileceksiniz. Arkadaşlarınız, komşularınız, akrabalarınız veya kardeşleriniz işinizde size yardımcı olacaktır.

Bir iş yaparsanız ofisteki meslektaşlarınız da size tam destek verecek ve onlar sayesinde iş yerinizde iyi bir konuma gelebileceksiniz. Cesaretiniz ve kudretiniz artacak. İş hayatında da risk alma eğilimini artırarak, işinizin beklenen büyümesini artırmada başarılı olabilirsiniz. Aşk ilişkilerinde başarı olacaktır. Aşkınız için sınırları zorlamaya hazır olacak ve onları tutkuyla seveceksiniz. Bu sefer çocuklarınız için ilerleme olacak. Öğrenciler eğitimde de iyi sonuçlar alacak ve sıkı çalışmaları güzel sonuçlara dönüşecektir. Uzun yolculuklar ve kısa mesafeli yolculuklar yıl boyunca devam edecek ve bunun faydasını göreceksiniz. Yurtdışına taşınma ihtimalleri olabilir.

Satürn Transit 2023 Oğlak Burcu

Oğlak burcunda, Oğlak burcunun yönetici gezegeni ve ikinci ev olan Satürn, Oğlak burcundan ikinci eve geçiş yapacak. Shani Sade Sati'nizin ikinci aşaması bitiyor ve üçüncü ve son aşama başlayacak. İkinci evinizdeki Satürn geçişi sizin için karışık sonuçlar getirecek. Ailenizde gergin bir ortam olacak ve aile üyeleri kendi aralarında biraz dağınık hissedecekler, ancak çok çalışırsanız tüm durumların üstesinden gelmeyi başarabilirsiniz.

Mali durumunuz güçlenmeye başlayacak. Geçmişte ne kadar sıkı çalışmış olursanız olun, bu dönemde onlar için en iyi sonuçları alacaksınız ve banka bakiyeniz istikrar kazanmaya başlayacak. Servet biriktirebileceksiniz. Ayrıca mülkün alım satımından da iyi karlar elde edeceksiniz. Ailenin ihtiyaçlarını karşılama konusunda kendinizi kısıtlayacak ve dolayısıyla aile bireylerinin gözünde konumunuz yüksek olacaktır. Ancak sadece ailenizle iyi ilişkiler kuramayacaksınız, eşinizin ailesiyle yani kayınvalidenizle de aranız iyi olacak ve gerektiğinde onlara da yardım edeceksiniz. Bu süre zarfında sosyal statünüz de yüksek olacaktır. İşe akıllıca yatırım yapmalısınız ve işte iyi bir pozisyon alacaksınız.

Satürn Transit 2023 Kova Burcu

Kova burcundaki 12. ve 1. evin sahibi gezegen olan Satürn, sadece Kova burcunda geçiş yapacak. Kova burcunun yerlileri için Shani Sade-Sati'nin ilk aşaması sona erecek ve ikinci aşama başlayacak. Burcunuzdaki Satürn'ün etkisi nedeniyle, eylemlerinizi doğru yönde hizalamanız gerekecek. Çalışma alanınızda çok çalışırsanız ve çok fazla bir şey beklemezseniz ve sadece iyi iş çıkarmaya odaklanırsanız, o zaman her türlü başarıyı elde edersiniz. Ne kadar çok çalışırsanız, o kadar iyi sonuçlar alırsınız.

Bu sefer kariyerin için çok iyi olacak. İş yaparsanız genişler. Yabancı iş yapma konusunda da başarı elde edebilirsiniz. İşteki konumunuz da yükselecek ve kişiliğiniz gelişecektir. Güçlü bir kişiliğe sahip olacaksınız ve yaptığınız işte istikrar olacak. Bu kendinizi çok rahat hissetmenizi sağlayacaktır. Kardeşlerin işbirliği sizinle olacak, ancak bir tür fiziksel sorun onları rahatsız edebilir. Evlilik hayatı için pek iyi bir dönem olmayacak ve iş nedeniyle eşinizden bir süre uzak kalmak zorunda kalabilirsiniz ancak ilişkide karşılıklı uyum sağlayarak bu dönemi sonuna kadar değerlendirebileceksiniz.

Satürn Geçişi 2023 Balık Burcu

2023'te Balık burcundaki Satürn transiti on birinci ve on ikinci evin yönetici gezegeni olarak Balık burcundan on ikinci eve geçiş yapacak. Balık burcu yerlileri için Sade Sati'nin ilk aşaması başlayacak. On ikinci evdeki Satürn transiti nedeniyle sağlığınıza çok dikkat etmeniz gerekecek. Bu Satürn geçişi sırasında, ayaklarınızda ağrı, ayak bileklerinde ağrı veya ayağınızda herhangi bir yaralanma veya burkulma yaşayabilirsiniz. Bunun dışında gözlerde sulanma, gözlerde ağrı, görme kaybı gibi şikayetleriniz de olabilir. Biraz ilgilen.

Bu dönemde içinizde tembellik artacak ve daha çok uyuyacaksınız ancak bunun dışına çıkıp işinize odaklanmanız gerekecek. Yurtdışına gitmek istiyorsanız, plan yapmak için en iyi zaman budur. Yurtdışına giderek iyi bir pozisyon elde edebilirsiniz. Harcamalarda çok büyük bir artış olacak ve siz de bir yakınınızın sağlığı için iyi bir meblağ harcayabilirsiniz. Dış ticaretten daha fazla döviz elde etme şansı olabilir. Rakipler ve mahkeme ile ilgili meseleler için para harcamanız gerekecek, ancak o zaman zafer sizin olacaktır. Bu sefer sizi uzun yolculuklar için planlar yapacak ve birçok yolculuk isteğiniz dışında olacak ve size zihinsel stres verecektir. Bu sırada doğru yolu seçmeniz sizin için çok önemli olacaktır.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık