Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Balık Burcundaki Satürn ve Burçlara Etkileri

Balık burcundaki Satürn, dünyaya birçok önemli karmik ders getirecek. 7 Mart 2023'te başlayacak büyük bir dönüm noktasına hazırlanın. Karma ve yaşam derslerinin kudretli gezegeni Satürn, 24 Mayıs 2025'e kadar ve tekrar 1 Eylül 2025'ten 13 Şubat 2026'ya kadar Balık burcunun derecelerinde süzülecek. Balık burcunun yönettiği tüm alanlarda önemli öğrenme eğrileri ve karmik geçişler gerçekleşecek: maneviyat, yaratıcılık, psikoloji, akıl sağlığı, reçeteler, hapishaneler, bilinçaltı ve şifa. Önümüzdeki dönemde korku, kaygı ve bağımlılıklar hakkında önemli bilgiler ortaya çıkacaktır. Karma önümüze gelecek ve onu iyileştirip şifalandırma zamanının geldiğini anlayacağız. Bu, bizi en yüksek hayrımıza yükselmekten alıkoyan her şeyi şifalandırmak için muazzam bir dönem olacak. Sahte peygamberler, gurular ve gizli toplulukların yanı sıra ana akım ruhaniyet ile ilgili pek çok maske düşecek.  Tıbbi, psikolojik ve cezaevi sistemleriyle ilgili olarak büyük olasılıkla büyük bir revizyon olacak. Son otuz yılda gizlenen sırlar, hayatımızda ve küresel ölçekte de ortaya çıkabilir. Nasıl dinlendiğimize, "gerçeklikten kaçtığımıza" ve illüzyonlar veya sanrılar içinde yaşadığımıza büyük bir odaklanma olacak. Anahtar, kaçmak yerine gerçekle yüzleşmek olacaktır. Bunu yapanlar büyük kayıplara maruz kalabilir ve gelecekte ya da gelecek yaşamlarda çözülmesi gereken zehirli karma oluşturabilirler. Anahtar, kaçmak yerine gerçekle yüzleşmek olacaktır. Bunu yapanlar büyük kayıplara maruz kalabilir ve gelecekte ya da gelecek yaşamlarda çözülmesi gereken zehirli karma oluşturabilirler.

Nasıl etkileneceğinizi öğrenmek için aşağıdaki Güneş burcunuzu okuyun!

KOÇ 

Satürn, karma sektörünüze girmek ve 2026'ya kadar dinlenmek için köşeyi dönüyor. Bu, önümüzdeki üç yılda, hayatınızda şimdiye kadar, özellikle de son otuz yılda oluşturduğunuz tüm kararlarla ve karmalarla yüzleşeceğiniz anlamına geliyor. . Pozitif karmanın bedeli artık ödenebilirdi ama karanlık eylemler, özellikle de gizli düşmanlar ve kaygılar biçiminde, peşinizi bırakmamak için burada olabilir. Ayrıca önümüzdeki üç yıl içinde özellikle düşünceli ve ruhunuzu, geçmişinizi ve ruhsal gücünüzü anlamaya odaklanmış olabilirsiniz.  

BOĞA 

Satürn, derslerini ve öğrenme öğretilerinizi önümüzdeki üç yıl için uzun vadeli hedeflerinize, umutlarınıza, hayallerinize ve özlemlerinize getirecek. Plan listenizi iyileştirecek ve gelip geçici olan ya da artık sizi tatmin etmeyen planları bırakacaksınız. Sadece geniş bir ağdan ziyade gerçek arkadaşlara değer verdiğiniz için sosyal hayatınız da zayıflamaya başlayabilir.  

İKİZLER 

Satürn profesyonel hayatınızın üzerine ağır bir yük koyacak. Bir yandan, en büyük emellerinize ulaşmak için çok zorlu bir dönem yaşayabilir, rakiplerle veya otorite figürleriyle çıkmaza girebilirsiniz. Ayrıca, yeni zirvelere ulaşmak için hiç bitmeyen bir çalışma ile tekerleklerinizi sürekli döndürüyormuş gibi hissedebilirsiniz. Bu, sahip olduğunuz her şeyi çalışma hayatınıza koymak için son derece önemli üç yıllık bir dönemdir ve bunun sonunda kendinizi her zamankinden daha sağlam bir şekilde sağlamlaştırdığınızı göreceksiniz.

YENGEÇ

Satürn, 2026'ya kadar akademisyenler, medya çalışmaları, uluslararası seyahat veya ticaret ve hatta yasallıklar etrafında ağır bir yük getirebilecek genişleme bölgenize girecek. Dönüştürmeniz gereken alışkanlıklarınız ve korkularınız ile yüzleşeceksiniz.

ASLAN

Satürn, İş ve arkadaşlarınız ile ilgili güven sorunları, yakınlık  özel yaşamın yanı sıra, özellikle varlıklar ve yatırımlar olmak üzere tüm servet meseleleriyle ilgili olarak önümüzdeki üç yıl boyunca size zorlu dersler getirecek. Daha fazlasını inşa etmek için can atacaksınız ama ne yazık ki yine onlar için akıllıca savaşmanız gerekecek. Bunun uzun vadeli bir eğilim olduğunu ve cezalandırılmadığınızı, hayatınızı düzene sokmaya yönlendirildiğini bilin ve bunun için elinizdeki her şeyin maddi manevi kıymetini bilerek hareket edin.

BAŞAK

Satürn, Şubat 2026'ya kadar karşıt burcunuzda olacak. Dürüst olmak gerekirse, tüm hayatınızın en zorlu dönemlerinden birine giriyorsunuz. Bunu sizi korkutmak için söylemiyorum.  Bir Satürn Karşıtıyla karşılaştığınızda, yolunuzu bulmak için inanılmaz bir güç kullanmanız gerektiğinden, kendinizi ağır bir bulutun altındaymış gibi hissedeceğiniz anlamına gelir. Bu, kişisel veya profesyonel olarak size göre olmayan zayıf ilişkileri de yok edecektir. Bu, bu ilişkilerin "kötü" olduğu anlamına gelmez, ancak sizin tamamen daha fazlası ve başka biri için yaratılmış olduğunuz anlamına gelir. Bununla birlikte, bu sonraki çağda sağlamlaştırdığınız veya şekillendirdiğiniz herhangi bir taahhüt, muhtemelen zamana karşı koyacaktır ve doğası gereği karmiktir.

TERAZİ

Satürn, zor derslerini hayatınızın yeni bir alanına, işinize, iş ve yaşam dengenize ve fiziksel sağlığınıza getirecek. Bir yandan, sorumluluklar içinde boğuluyormuş gibi hissedebilir veya yorgunluk hissedebilirsiniz. Bu, yakında sizi yeni bir istihdam veya iş biçimi aramaya itebilir. Var olan işinize sahip çıkacak iletişime önem verdiğiniz takdirde sorunları aşacaksınız. Diyetinizde, zindeliğinizde ve ilaçlarınızda da değişiklikler yapmanıza yardımcı olabilir. Bunlar 2026'nın ana temaları olacak.

AKREP

2026 yılına kadar Satürn, zorlu derslerini tutku sektörünüze getirecek ve bu da sizi kalp, romantizm, yaratıcılık, çocuklar veya doğurganlık konularında çetin bir savaşta savaşırken görebilir. Bu sizi cezalandırmak için değil, sizin için en önemli olan şey için savaşmaya teşvik etmek içindir. Hayatınız biraz daha gri gibi görünse de, sevgi vermenin ve almanın yeni yollarını bulmanın yanı sıra hayatınızı daha fazla renk ve ilhamla doldurmak size kalmış.

YAY

Satürn, önümüzdeki yıllarda ev alanınıza fırtına gibi girecek. Aile ve ebeveynler ile ev ve yaşam alanları önümüzdeki dönemde çetin bir mücadeleye dönüşebilir. Ayrıca, içinizden daha fazla "sınanmış" ve duygusal hayal kırıklığı hissedebilirsiniz. Bu sizi cezalandırmak için değil, ihtiyaç duymadığınız şeyleri ortadan kaldırmak ve ileriye dönük yolunuzu iyileştirmek içindir.

OĞLAK

Satürn, üç yıl boyunca entelektüel bölgenizden geçecek. Bu, iletişimle ilgili becerilerinizi veya projelerinizi oluşturmaya oldukça odaklanabilmenizi sağlar. Ancak seyahat, özellikle kısa mesafeli seyahatler  de iptaller yaşayabilirsiniz. Daha özgür huzurlu hissedeceğiniz ilişkileri yeniden yapılandırabileceğiniz güçlü bir dönemdesiniz.

KOVA

Satürn, önümüzdeki üç yıl boyunca zenginlik, mülkler ve değer verdiğiniz şeyler - özellikle öz değer ve kendini sevme açısından hayat dersleri getirecek. Bu, mali durumunuzu, gelirinizi ve işinizi daha sıkı hale getirebilir, ancak aynı zamanda bütçenizi değerlendirmek ve uzun vadeli düşünmeye başlamak için olağanüstü bir zaman olabilir. Fazla harcamaların kesilmesi kesinlikle gerçekleşecektir.

BALIK 

Satürn önümüzdeki üç yıl boyunca burcunuza girecek. Dürüst olmak gerekirse, aşılmaz sorumlulukların ağır bir ağırlığı ve kayıtsızlık veya kederin karanlık, fırtınalı bulutları altında boğuluyormuş gibi hissedebileceğiniz için, bu son derece zorlu bir zaman olacak. Zayıf yönler gösterilecek ve modası geçmiş planlar ve ilişkiler kaybolacak. Ancak bu sizi cezalandırmak için değil. Önümüzdeki otuz yıl boyunca yankılanacak yeni planlar ve modeller oluştururken sizi daha da güçlendirmek içindir.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık