Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Finansal Astroloji Satürn Rahu ve Jüpiter Küresel Durgunluk için Uyarıcı

"Gezegenlerin Ateşli Burçlardaki Yoğunlaşması Satürn Yönü Rahu Jüpiter Küresel Durgunluk İçin Uyarıcı" Enerjileri Barındırmakta. Klasik Astroloji Metinlerine göre, Satürn'ün Koç burcundaki ağır Gezegenler Rahu ve Jüpiter üzerindeki görünümü, 22 Nisan 2023'ten itibaren Küresel Durgunluk ve Borsa Çöküşü ve derin bir Düzeltme için bir kombinasyon olduğu için Küresel Durgunluk uyarısında bulunuyorum. 29 Ekim 2023'teki Büyük Durgunluk sırasındaki 29 Ekim 1929'a biraz paralel olan gezegen konumlarımız var.

Koç burcundaki gezegenlerin konsantrasyonu aşağıdaki geçişe göre başlayacak ve Satürn'ün Rahu ve Jüpiter'deki yukarıdaki görünüm kombinasyonlarından önce bile bir düşüş eğilimi olacak.

Aşağıdaki zaman çerçevesi, Borsa düşüş trendleri ve ardından aşağıda verilen zaman çerçevelerine göre bir Küresel Durgunluk için kritiktir. 

  • 12 Mart Venüs Koç burcunda Rahu'ya kavuşuyor
  • 31 Mart'ta Merkür Koç burcuna kavuşuyor.
  • Güneş, 14 Nisan'da Koç burcuna kavuşuyor.
  • Amavasya Ay da 20 Nisan 2023'te Koç ve Tutulma'ya katılıyor.

22 Nisan Jüpiter ayrıca Koç burcuna katılıyor ve Koç burcunda 4 Gezegenin konsantrasyonu ve Guru Chandal yoga ve Satürn'ün görünümü 20 Nisan 2023'teki Ay ve Tutulma'dan hemen sonra Durgunluk Başlıyor. 22 Nisan 2023 05-15 saat tarihinde Jüpiter en fazla etkilenen durumda Guru Chandal yoga oluşturur ve ayrıca Satürn aşağıdaki görünüme sahip olacak.

9 derecede Jüpiter ve Rahu'nun derece birleşimi ve 12 derecede Satürn'ün görünümü Satürn, 19 Haziran 2023'te Jüpiter'e 13 derecede açı yapıyor. Mars Aslan burcunda Satürn'e karşı 1 Temmuz 2023 Borsa için kritik. 29 Ekim 2023 29 Ekim 1929'daki Büyük Durgunluğa Paralel Derin Durgunluk.

Aşağıdaki Parametreler, Durgunluk için yukarıdaki tabloda kritik öneme sahiptir. Ağır Gezegenler Satürn ve Rahu Ateş burçlarında. Terazi'de Mars Ketu ve GüneVenüs Zayıfladı ve Satürn'ün görünümüne sahip.

Minimum Merkür ve Venüs arasındaki Boyuna Mesafe

Şimdi 29 Ekim 2023'te 94 yıl sonra tutulma anında aşağıdaki tabloya bakalım. 

Aşağıdaki Parametreler Küresel Derin Durgunluk için endişe kaynağıdır.

  • Rahu Ay ve Jüpiter Koç'ta Satürn'ün yönüne sahip
  • Satürn'ün etkilediği Venüs
  • Mars Ketu Merkür ve Güneş Terazi'de

2 7 11 üçgeni Rashi Sanghatta çakrasında Satürn Mars Ketu Güneş ve Merkür'den etkilenir bu kombinasyon Savaşlar için de parametredir ve Borsa ile doğru orantılıdır. Satürn 25 Mart 2025'te Kova burcundan ayrılıp 1 Mayıs 2024'ten sonra Sulu Balık burcundaki Rahu'ya ve Boğa burcundaki Jüpiter'e katılana kadar herhangi bir rahatlama olması güç.

NOT: BU ANALİZ HERHANGİ BİR KİŞİ YA DA KURUM İÇİN YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR! 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık