Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Hint Astrolojisine Göre Eylül Ayı Gezegen Geçişleri

Gezegenlerin Geçiş Listesi Eylül 2021
Eylül 2021'de Jüpiter, Kova'daki geçici geçişini takiben Oğlak burcuna dönecek. Venüs de aynı gün Terazi'ye girecek olan kırmızı gezegen Mars ile kavuşum oluşturmak için Terazi burcuna doğru yol alacak. Ardından 2021 yılının ikinci ekinoksu olan Güz Ekinoksu'na tanık olacağız. Eylül ortasında Balık burcunda Dolunayı gözlemleyeceğiz. Ayrıca Merkür, Eylül ayının sonunda R gerilemeden önce Terazi burcuna girecek.

Venüs Terazi Burcunda – 6 Eylül 2021
Mars Terazi Burcunda – 6 Eylül 2021
Jüpiter Oğlak Burcunda Transit – 14 Eylül 2021
Balık Burcunda Dolunay – 20 Eylül 2021
Merkür Terazi Burcuna Giriyor – 22 Eylül 2021
Sonbahar Ekinoksu – 22 Eylül 2021
Merkür Retrosu – 27 Eylül 2021
Ayrıca şunu da bilin: 2021 Ağustos için Astrolojik Geçişler

Pekala, şimdi Eylül 2021'deki gezegensel değişiklikler hakkında ayrıntılı olarak konuşalım 

Venüs Terazi Burcunda
Venüs,  güzelliği, yaratıcılığı ve sanatsal yaklaşımı temsil eder. Aşk tanrısı olarak da bilinir. Dişi gezegen şu anda Başak burcunda geçiş yapıyor ve 6 Eylül 2021'de Terazi burcuna geçecek. Venüs'ün kendisi Terazi burcunu yönetir ve bu nedenle Venüs, Terazi'de rahatça otururken size nimetini yağdırmaktan mutluluk duyacaktır. Bu geçiş nedeniyle, ilişkiler yapılanacak evlilik hayatlarındaki geçmiş sorunları çözebilirler. Bekarlar da arzu ettikleri hayat partnerinden evlilik teklifi alabilirler.

Mars Terazi Burcunda
Kızıl gezegen Mars da Venüs'ün Terazi'ye geçtiği gün, yani 6 Eylül 2021'de Terazi burcuna geçiş yapacaktır. Mars, saldırganlık ve bireylerin kardeşleri ile ilişkilidir. Ayrıca Mars, Venüs'e karşı nötrdür, bu nedenle Venüs'ün sahip olduğu burçta geçiş yapmak pek çoğumuza karışık sonuçlar verebilir. 22 Ekim 2021'de bir sonraki burcuna geçene kadar Mars Terazi burcundan geçecek. Yani Terazi'de Mars ve Venüs kavuşumu olacak. Mars'ın bu hareketi sizi tutkulu bir aşık yapabilir, ancak aynı zamanda agresif davranışlarınız ilişki durumunuzu engelleyebilir.

Oğlak Burcunda Jüpiter Geçişi
14 Eylül 2021'de Jüpiter Oğlak burcunda geçiş yapacak. Bazılarınız gezegenin bu hareketi hakkında kafa karıştırabilir, ama bu doğru. Genellikle, Jüpiter bir burçta geçiş yapmak için bir yıl sürer. Şu anda sarı renkli gezegenlerin geçici evresi olan Kova burcunda ilerliyor. Ve bundan sonra Eylül ortasında Oğlak burcuna dönecek. Bu, etki pek çok kişinin yaşamları üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olacaktır. Daha sonra, Kasım 2021'de Kova'da olacak.

Balık Burcunda Dolunay
Dolunay 20 Eylül 2021 tarihinde Balık burcunda görülecek. Balık Neptün gezegeni tarafından yönetilir, bu nedenle hepimizin günlük yaşamları üzerinde küçük bir etkisi olabilir. Kişiler Ay'ın lütfuyla zihinlerindeki olumsuz etkileri ortadan kaldırabilirler. Ay gezegeni, burcunu yaklaşık olarak değiştiren en hızlı hareket eden gezegenlerden biridir. İki buçuk gün. Balık burcunda yaklaşan Dolunay zihinsel gücünüzü ve yeteneğinizi etkileyebilir.

Merkür Terazi Burcuna Giriyor
Vedik astrolojide Merkür , halk arasında 'Tanrı'nın Elçisi' olarak bilinir ve mantıklı bir zihin ve iletişim becerileri ile bağlantılıdır. Şu anda Merkür kendi burcu Başak'ta geçiş yapıyor ve Yakında 22 Eylül 2021'de Terazi burcuna geçecek. Merkür'ün Terazi burcuna gelmesi, pazarlama ve tekstil sektörlerinde değişiklikler olabileceğini gösteriyor. Merkür'ün bu geçişi, pazarlama, yaratıcılık ve iş alanlarıyla ilişkili kişiler için verimli olabilir. Kısacası, Merkür geçişi Eylül 2021 , pek çok kişi için adil bir zaman getirebilir.

Sonbahar Ekinoksu
Yılda iki kez bir ekinoks meydana gelir, biri 23 Mart civarında düşen bahar ekinoksu, diğeri ise Eylül ayına düşen Sonbahar Ekinoksu. Hayatlarındaki zorlu zamanlarla uğraşanlar sonbahar ekinoksunda biraz rahatlama bulabilirler. Cömert işlerde yer almak için fırsatlar getirebilir. Bu yıl Sonbahar ekinoksu 22 Eylül 2021'de olacak. Aynı zamanda sonbaharın ve Terazi mevsiminin ilk günü olacak. Bu, hayatınızdaki dengeyi düzeltmek için uygun bir zaman olacaktır.

Merkür Retrosu
Merkür Terazi burcuna girdiğinde, 27 Eylül 2021'de yakında kendi burcu Başak'ta geri hareket yapacak. Temel olarak, Merkür'ün Dünya'dan bakıldığında geriye doğru hareket edeceği anlamına geliyor. Merkür konuşmamızın göstergesi olduğundan, pek çoğumuz için başkalarıyla iletişimle ilgili sorunları olması muhtemeldir. Kişiler partnerleri veya arkadaşları ile kolayca yanlış anlamalara düşebilir. Başak burcundaki Merkür gerilemesi, otomotiv endüstrisindekiler için daha fazla zorluğun olacağını gösteriyor. Aracınızı dikkatli kullanmanız tavsiye edilir, aksi takdirde kazalara maruz kalabilirsiniz.

Kesin olarak, bunlar henüz gözlemlemediğimiz Eylül 2021 gezegen hizalamasıydı . Venüs kendi burcuna giriyor, Terazi partnerine bağlı olan kişiler için iyi haberler getirebilir. Ayrıca Mars ve Venüs'ün kavuşumu da olumsuz zamanlar getirebilir. Oysa Merkür'ün pozisyonundaki değişiklikler, başkalarıyla etkileşime girmenizi engelleyebilir. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık