Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Başak Yeni Ayında İçinizde Ki Çocuğu Travmaları Şifalandırın

6 Eylül 2021'de Başak Yeni Ay, karışık enerji dalgaları gönderiyor yeryüzüne. Ne zaman bir ay döngüsü böyle bir enerji sunsa, kendinize karşı sabırlı olmak ve sizin için doğru olanı ayarlamak ve onunla bağlantı kurmak her zaman önemlidir.

Kozmik gökyüzümüzde akan karışık enerjilerle, bu Yeni Ay'ı nazik veya yoğun veya her ikisi duygudanda  biraz hissedebilirsiniz! 

Bu Yeni Ay altında sizin için ne tezahür ederse, bilin ki dünyevi Başak'ın topraklama enerjileri rehberiniz olacak. Bu enerjinin zihninizi, bedeninizi ve ruhunuzu şimdiye ve varlığınızın gücüne köklendirmesine izin verin.

Ataların şifasının asteroiti Nessus , bu Eylül Yeni Ayında çok aktif olacak yaralarımızı şifalandırmak için bizlere yardımcı olacak. 

Başak Yeni Ayında içinizdeki çocuğu iyileştirmeniz ve sakinleştirmeniz için size rehberlik edecek, ayrıca sizin için ortaya çıkan her ne olursa olsun size destek ve rahatlık hissi verecektir.

Umarım Başak Yeni Ay çalışması ile sonunda sevildiğinizi, rahatladığınızı ve desteklendiğinizi hissedersiniz!

İçinizdeki Çocuğu İyileştirmek İçin Başak Yeni Ay ÇALIŞMASI
Bu ritüel en iyi 1-15 Eylül 2021 arasında yatmadan önce yapılır. 
İhtiyacın olacak:
Tercih edilen aura temizleme aracı (SANDAL AĞACI TÜTSÜSÜ) 
Rüya Oracle Meditasyonu
Yeşil PERİDOT Taşı
Talimatlar:
1.) Sandal ağacı tütsünüz ve Yeşil Peridotunuzu kullanarak auranızı ve çevrenizi temizleyerek başlayın. Auranızı temizlerken aşağıdakileri okuyun:

“Her gün kendimi biraz daha seviyorum. Her gün stres ve endişelerimden kurtulmak ve özgürleştirmek için çalışıyorum. Bugün, beni engelleyen, beni tetikleyen, korku içinde tutan her şeyi temizleyerek ve şifalanarak bedenimi destekliyorum. Hafif hissediyorum, açık hissediyorum.  Kendimi seviyor değerimi biliyorum. Enerjim korunuyor ve güçleniyorum. 
Ardından çevrenizi temizleyin. Çevrenizi temizlerken aşağıdakileri okuyun:

“Bu alanı temizlemek ve korumak için sevginin ve ışığın gücünü kullanıyorum. Bu alan neşe için en güçlü enerjileri barındırıyor iyi olan her şeyi yaşamsal alanlarıma çekiyorum. Alanım temizlendi, alanım korundu. Teşekkürler teşekkürler teşekkürler."
2.) Ruhunuzu şifalandırmak için zihninize odaklanın

Seçenek 1:  Daha gençken meydana gelen travmatik veya yaşamı değiştiren bir olayı düşünün. Bu travmatik veya yaşamı değiştiren olay gerçekleştikten hemen sonra neler hissettiniz? Nelerden kaçtınız? Genç halinizin neyi bilmesini isterdiniz? O anda genç halinizin ne duymasını isterdiniz?

Seçenek 2:  Çocukken korktuğunuz bir şeyi tanımlayın. Bu korku size nasıl hissettirdi? Korkunun nereden geldiğini düşünüyorsunuz? Hepsini  düşünün. Şimdi, bu duyguların bugün hayatınızda nasıl tezahür etmeye veya ortaya çıkmaya devam ettiğini düşünün. En az 3-5 örnek bulmayı hedefleyin. 

 

3.) Kaçmadan korkmadan kendiniz ile yüzleşin ve şunları söyleyin:

“İçsel çocuğumun iyileşmesini almak için Yüksek Benliğim, atalarım, meleklerim ve ruh rehberlerim ile bağlantı kurmayı istiyorum. İçimdeki çocuk sevildiğini hissetsin. Şimdiki benliğim sevildiğini, desteklendiğini ve tutulduğunu hissetsin. Sevgi ile iyileşmek ve hayatımdan artık en yüksek iyiliğime hizmet etmeyen nesiller arası döngüleri özgürleştirmek için destek istiyorum. Bu şifa, benim için hazır olduğum her şekilde yoluma aksın. Teşekkürler. Teşekkürler. Teşekkür ederim .”


5.) Meditasyon mantranıza tıklayın: https://www.youtube.com/watch?v=ps43KwRm6pQ Bu meditasyon, şifa enerjisini memnuniyetle karşılayabilmeniz ve derin ve keyifli bir dinlenme gecesinin tadını çıkarabilmeniz için ortaya çıkabilecek endişeleri veya ağır duyguları yatıştırmaya yardımcı olacaktır. Meditasyon sırasında uykuya dalarsanız kesinlikle sorun yok. Benim yarattığım veya atalarımdan bana aktarılan: tüm karmalarımdan, tüm sihir ve büyülerden, tüm beddualardan, tüm korkulardan, yerine getirilemeyen bütün sözlerden, ödenmeyen borçlardan, varlığımdaki tüm negatif enerjilerden beni - bedenimi arındır, yuvamı arındır, ailemi arındır, ilişkilerimi arındır, yaşadığım mekânları arındır. Arındır Mikail.. (Derin Nefes.)

Arınıyorum… Fiziksel bedenim arınıyor. Ruhsal ve enerji bedenim arınıyor, zihnim ve duygularım arınıyor. Yaşadığım mekanlar arınıyor. Ailem arınıyor. İlişkilerim arınıyor. (Derin Nefes….. Derin Nefes…)…… Teşekkür ederim Mikail… Teşekkür ederim..

Şu an ne sorun yaşıyorsam hayatta,

Şu an ne sorun yaşıyorsam sağlığımda,

Şu an ne sorun yaşıyorsam ailemde,

Şu an ne sorun yaşıyorsam ilişkilerimde,

Şu an ne sorun yaşıyorsam kariyerimde,

Şu an ne sorun yaşıyorsam parada-maddiyatta,

Hepsini sevgiyle kabulleniyorum. Bunları hayatıma ben çağırdım. Bunları sevgiye dönüştürmeye ve temizlemeye niyet ediyorum. (Derin Nefesler...)

Allahım ’m: Bugüne kadar; bilinçli veya bilinçsiz, farkındalıklı veya farkındalıksız; tüm yaptığım hataların sorumluluğunu üzerime alıyorum... Seni seviyorum... Varlığımda bunlara kaynaklık eden ne varsa bunlardan dolayı senden özür diliyorum... Lütfen beni affet.. Teşekkür ediyorum. (Derin Nefes..)

Bugüne kadar: beni kıran, beni üzen, canımı yakan, bana zarar veren, hakkımı yiyen herkesi bağışlıyorum.. Her şey Allahım  ile benim aramdaydı. Ben özgürüm.. (Derin NEFES..)

Kendimi olduğum gibi koşulsuzca seviyorum.. Varlığımı kusurlarımla ve hatalarımla kabul ediyorum. Var olan her şeyi ve her durumu ve tüm insanları olduğu gibi kabul ediyorum..

Sağlığı, huzuru, mutluluğu, şansı, iyilikleri, parayı, sevgiyi, ideal eşimi, güzel insanları, kariyerimi, ideal işimi kendime çekiyorum.. (Derin NEFES).

Allahım  benimle.. Evren benimle.. Dünya evim gibi. Bütün insanlık ailem gibi. Huzur doluyum… (Derin NEFES)."
ÇALIŞMANIZ tamamlandı! Bu içsel çocuk çalışmasıyla ortaya çıkan tüm düşünce ve duyguları yansıtmaktan çekinmeyin. 

BAŞAK YENİ AYında Okunacak Esmalar 
" Ya Hakim Celle Celalühü" 148 kez El Muhsi, 312 kez El Rakib, 156 kez El Kayyum, 78 kez  " Ya Hakim Celle Celalühü"

 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık