Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Merkür R Durağan Konumu İle Yılın Son Retro Geçişini Tamamlıyor

Merkür R DURAĞAN KONUMU BAŞLIYOR Eylül-Ekim 2021

2021 yılının son Merkür Retrosu 26 Eylül'de başlayacak ve Terazi burcunda 18 Ekim'e kadar sürecek.

Tüm 2021 boyunca, Merkür hava burçları aracılığıyla gerileyerek biraz tema yarattı. Merkür, hissettiğimiz enerjinin gücünü yoğunlaştırabilen hava burçlarında oldukça rahattır.

Belki de 2021'deki Merkür Gerilemelerini çoğundan daha güçlü hissettiniz?

Merkür Retrosu kesinlikle kötü bir üne sahiptir, ancak doğal ve normal döngüsünün sadece bir parçasıdır. Onu ne kadar kucaklayabilirsek, getirebileceği hediyeler ve derslerle o kadar çok bağlantı kurmaya başlayabiliriz.

Merkür Gerilemesi, gezegen, dünyadaki bizim bakış noktamızdan geriye doğru hareket ediyor gibi göründüğünde meydana gelir. Bu süre zarfında, Merkür'ün enerjisi dışarıdan ziyade içeriye yönlendirilir.

Mesajların, iletişimin ve düşünce süreçlerimizin gezegeni olan Merkür Retrosu, esasen içimize girip bilinçaltımızla bağlantı kurmamız için yönlendirildiğimiz bir zamandır.

Merkür doğrudan seyahat ettiğinde, net düşünmemize, iletişim kurmamıza ve çevremizdeki dünyadan mesajlar almamıza yardımcı olur. Ancak gerilemede odak noktası, görünmeyen alemlerden ve iç dünyamızdan mesajlar almamıza yardımcı olmak için değişir.

Hava işaretleri aracılığıyla geri hareket eden Merkür, nasıl iletişim kurmayı, kendimizi ifade etmeyi ve bilgi almayı seçtiğimiz konusunda bir tema yarattı.

Bunun küresel ölçekte, ama belki de kişisel düzeyde de tezahür ettiğini kesinlikle gördük.

Bu yıl iletişim tarzınızın nasıl değiştiğini düşünmek için bir dakikanızı ayırın. Aklınıza bir şey geliyor mu?

Bunu boğaz çakramızın merceğinden düşünmemiz yardımcı olabilir. Boğazımızda yer alan güçlü bir enerji merkezi, ifade etmemize, gerçeğimizi paylaşmamıza ve hikayemizi konuşmamıza yardımcı olur.

Bu yıl bunları yapmak için çağrıldığınızı nasıl hissettiniz? Ve yaklaşımınızda bir değişiklik fark ettiniz mi?

Boğaz çakra , Merkür R döneminde odaklanmak için harika bir enerji merkezidir.

Bu Merkür Retrosu Terazi hava burcunda gerçekleştiğinden, ilişkilerimize veya başkalarıyla nasıl iletişim kurmayı seçtiğimize de odaklanıldığını fark edebiliriz.

Terazi, ortaklığın ve çevremizdeki insanlarla nasıl ilişki kurduğumuzun ve etkileşime girdiğimizin işaretidir. Bu Merkür Retrosu altında, bu alanda vurgulanan sorunları bulabiliriz.

İlişkilerimizde nasıl daha iyi iletişimciler olabiliriz? Sınırlar koymamız mı gerekiyor yoksa duvarları yıkmamız mı gerekiyor?

Bu Eylül-Ekim Merkür Gerileme enerjisini, bu sorular üzerinde düşünmek ve iletişim kurmanın ve ilişkilerinizde ne düşündüğünüzü ve hissettiğinizi paylaşmanın daha iyi yollarını düşünmek için kullanabilirsiniz.

Merkür Retrosu da hayallerinizle bağlantı kurmak için harika bir zamandır. Rüyalarımız bilinçaltımız için bir portal olabilir ve Merkür rüyalarımızda bize sık sık mesajlar bırakabilir.

Mercury Retrograde sırasında bu rüya çalışmasına daha derinden dalmak istiyorsanız, Mercury Retrograde sırasında deneyebileceğiniz kendi hızınızda bir atölye oluşturmak için Dream Oracle, Holly Emmerson ile birlikte çalıştım.

Atölye, tam bir Merkür Gerileme döngüsü boyunca hayallerinizle çalışmanız için size rehberlik eder ve bilinçaltınıza, rüyalarınızın anlamı ve sezgilerinize daha derin içgörüler kazandırmanıza olanak tanır.

Çalıştay hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

Yılın bu son Merkür Retrosu, başlamak için güçlü bir şey gibi hissedecek. Bunun nedeni kısmen Merkür gerilemeye girdiğinde, toplam altı gezegenimiz geri harekette olacak.

Bu, güçlü bir retrograd enerjidir! İşlerin yavaşladığını hissedebiliriz veya ilerlemek için kendimizi birkaç adım geri atmamız gerektiğini görebiliriz.

Merkür Retrosu her zaman yavaşlama zamanıdır, ancak diğer gezegenler de retrodayken, bu daha önemli hale gelir.

İleriye gitmek yerine, geçmişten nasıl öğrenebiliriz? Sabırlı olmayı ve doğru ilhamın bizi bulmasını beklemeyi nasıl öğrenebiliriz?

Bununla birlikte, bir Merkür Gerilemesi sırasında sezgimiz güçlenir, bu nedenle kalp tarafından yönlendirildiğini ve yönlendirildiğini hissediyorsanız, o çağrıyı takip edin!

Eylül-Ekim Merkür Retrosu , bu yılın Haziran ayında yaygın olan temaları yeniden gözden geçirmemizi de görebilir .

Haziran, Merkür'ün en son gerilemesiydi ve bu özellikle güçlü bir döngüydü. Kendimizi bu andan itibaren temaları tekrar gözden geçirirken bulabiliriz veya yaşadığımız tüm aksiliklerin sonunda çözüldüğünü ve sıralandığını görebiliriz. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık