Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Hint Astrolojisine Göre Altı Gezegen Boğa Üçgeni Rahu 2021 Etkileri İşareti

Altı Gezegen Boğa Üçgeni Rahu 2021 Etkileri İşareti
Başak ve Oğlak burcundaki gezegenlerin bu geçişi, şu anda Boğa burcundan geçmekte olan Rahu'yu üçgen yapacak. Uzmanlar, hayatımızın önemli alanlarında olumsuz etkileri olacağını tahmin ediyor. Tüm burçların yerlileri üzerindeki etkilerini bilmek için daha derine inelim.

Rahu İle Üçgendeki Altı Gezegen: Koç Üzerindeki Etkiler
R
Güneş'in geçişi, Koç bireylerini çocukları nedeniyle strese sokabilir . Sporcu istediği sonucu alamayabilir. Güneş Başak burcunda görünene kadar babanızla tartışabilirsiniz. Mars üçgeni Rahu, zihinsel sağlık sorunlarınız olabileceğini gösterir. Kuzenlerinizle ilgili mülkiyet farklılıklarınız olabilir.

Yakınlarınızla iyi ilişkiler geliştirebilirsiniz. Kurumsal dünyada veya devlet sektörlerinde olanlar için iyi zaman. Jüpiter'in Geçişi, alanınızdaki büyümeyi artırmanıza yardımcı olabilir. Oysa Satürn üçgeni Rahu, parasal kazançlar elde etmenize yardımcı olabilir. Profesyonel çalışanlar yavaş bir hızda ilerleme kaydedebilir.

Rahu İle Üçgendeki Altı Gezegen: Boğa Üzerindeki Etkiler

 Güneş üçgen Rahulara üzerinde olumsuz etkileri olabilir. Bu aşamada annenizle olan ilişkileriniz zarar görebilir. Kendi evini satın almak isteyenlerin kararı ertelemesi gerekebilir. Yeni bir araç satın almak için iyi bir zaman değil. Yurtdışına yerleşmeyi planlayan yerliler, Başak'ın Mars üçgeni Rahu gibi engellerle karşılaşabilir. Yavaş yavaş ruhsal faaliyetlere yönelebilirsiniz.

Jüpiter Üçgeni Rahu, kardeşlerinizden destek alabileceğinizi gösterir. Sağlık açısından, sağlığınızı ve zindeliğinizi koruyabilirsiniz. Kötü sağlıktan muzdarip olanlar iyileşebilir. Çalışan bireylerin adil bir zamanı olabilir. Öğrenciler çalışmalarında ilerleme sağlayabilirler.

 

Rahu İle Üçgendeki Altı Gezegen: İkizler Üzerindeki Etkiler

Bu altı gezegen geçişleri, ikizlerin kuzenleriyle ilişkilerini engelleyebilir. Bu nedenle, onlarla iletişim kurarken dikkatli olmanız gerekebilir. Başak burcundan geçiş yapmak, parasal kazançlar elde etmenize yardımcı olmayabilir. Hafif vücut ağrınız olabilir, ancak zihinsel olarak güçlü olursunuz. Annenle iyi ilişkiler sürdürebilirsin.

Anneleriyle geçmişte sorunları olanlar çözülebilir. Bu uygun zamanda yeni bir araç almayı planlayabilirsiniz. İkizler burcunu taşıyan meslek uzmanları yeni zirvelere ulaşabilir. Hayatında ruhsal gelişime ihtiyaç duyanlar için mükemmel bir zaman. Plüton Üçgeni Rahu, kardeşlerin mülk işleri için uygun bir zaman önerir.

Rahu İle Üçgendeki Altı Gezegen: Kanser Üzerine Etkileri

Transit Güneş Rahu'yu üçgenleyecek, Yengeçlerin kişisel yaşamlarında parasal kazanç ve uyumdan yoksun olabileceği anlamına gelir . Başak burcundaki Mars geçişi, çocuğunuzun eğitimi için gerilimi artırması muhtemeldir. Babana saygı duymalısın, yoksa onunla aranı bozabilirsin. Merkür üçgeni Rahu nedeniyle kısa yolculuklara çıkmayı planlayabilirsiniz.

Ayrıca, Jüpiter üçgeni Rahu, profesyonel çalışanlar için iyi bir servet ve büyümeyi gösterir. Bu, aile üyelerinizle dini gezilere çıkmak için uygun bir zamandır. Oğlak burcundaki Satürn, annenizle mutlu anlar geçirmeniz gerektiğini temsil eder. Evli insanlar geçmişteki sorunlardan kurtulabilir. Bekarlar hayatlarının aşkını bulabilirler.

Rahu İle Üçgendeki Altı Gezegen: Aslan Üzerindeki Etkiler

Aslan burcunun yönetici gezegeni Güneş, Rahu'yu üçgen yapacak ve zihinsel olarak formda kalmanıza yardımcı olabilir. Öte yandan, Mars Rahu'yu da üçgenler, bu da annenle olan ilişkilerine engel olabilir. Yüksek öğrenim görmek isteyen öğrencilerin planlarını bir süre ertelemeleri gerekmektedir. Merkür üçgeni Rahu, parasal kazançlar elde etmenize yardımcı olabilir. Maddi olarak ekstra bir gelir kaynağınız olabilir.

Jüpiter üçgeni Rahu, ruhsal gelişiminizi de gerçekleştirebileceğinizi öneriyor. Sağlık açısından, iyi bir zindelik seviyesini koruyabilirsiniz. Kardeşlerinizle ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Kısa gezilere çıkmayı planlayabilirsiniz. Profesyonel çalışanlar ve iş arayanlar ilerleme kaydetme fırsatlarına sahip olabilir.

Rahu İle Üçgendeki Altı Gezegen: Başak Üzerindeki Etkiler

Başak burcu yerlileri , Güneş Rahu'yu üçgen yapacağı için dini işlerinde gecikmeler yaşayabilir. Bu, ani parasal kazançlar elde edebileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca sağlığınıza da dikkat etmeniz gerekebilir. Bu tür faaliyetlerde gecikmeler yaşayabileceğiniz için ruhsal gelişim sağlayamayabilirsiniz. Babanızla sorunsuz bir ilişkiniz olabilir.

Başak burcu ile doğan profesyonel çalışanlar, kariyerlerinde büyüme bekleyebilirler. İş yerinizde terfi alabilirsiniz. Bu, Başak öğrencilerinin yüksek öğrenim görmeleri için mükemmel bir zamandır. Özel hayatınız ile ilgili olarak, hayat arkadaşınız veya kardeşlerinizle ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz. Jüpiter'in Oğlak burcunda kalması ayrıca maneviyata yönelebileceğinizi gösterir.

Rahu İle Üçgendeki Altı Gezegen: Terazi Üzerindeki Etkiler

Güneş üçlü Rahu, Terazi yerlileri üzerinde kişisel yaşamlarında olumsuz bir etkiye sahip olabilir . Bu nedenle kuzenlerinizle olan ilişkilerinizi bozabilirsiniz. Maddi kazanç elde etmekte zorlanabilirsiniz. Başak burcunun Mars'ı büyük alanlarda rahatsızlık yaratabilir. Evlilik hayatınızda iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. Ayrıca, sosyal olarak aktif kalmaktan hoşlanmayabilirsiniz.

Bunun dışında partnerinizle yakındaki yerleri ziyaret edebilirsiniz. Sağlık açısından, zihinsel ve fiziksel olarak formda kalmanız beklenir. Plüton Üçgeni Rahu, annenizle tatlı ilişkiler kurmanızı sağlayabilir. Kendi mülkünüzü almak için uygun bir zaman. Öğrenciler daha yüksek çalışmalara katılmak için yeşil sinyal alabilirler.

Rahu İle Üçgendeki Altı Gezegen: Akrep Üzerindeki Etkiler

Akrep burcuna bağlı olan kişilerin babalarıyla ilişkilerini bozma ihtimalleri olabilir. Bu, Güneş üçlü Rahu'nun geçişi nedeniyle mümkün olabilir. Profesyonel çalışanlar, iş hedeflerine ulaşmak için ciddi çabaya ihtiyaç duyabilirler. Ofisinizde istenilen ilerlemeyi sağlamak kolay olmayabilir. Devlet memurları olumsuz sonuçlar alabilir. Merkür üçgeni Rahu, kardeşlerinizle zorlu bağlantılar kurabileceğinizi gösterir.

Jüpiter üçgeni Rahu, ruhsal yaşam hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olabilir. Ebeveyn mülklerinizle ilgili iş için olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Jüpiter Oğlak burcunda geçiş yapmak, ekstra gelir elde etmenize yardımcı olabilir. Çocuklarınızla tatlı ilişkiler kurabilirsiniz. Öğrenciler kariyerlerinde ilerleme kaydedebilirler. İş gezileriniz veya kısa dini gezileriniz olabilir.

Rahu İle Üçgendeki Altı Gezegen: Yay Üzerindeki Etkiler

Yay burcu arkadaşları, kariyer gelişimleri açısından olumsuz bir zaman geçirebilir. Mars Rahu ile üçgen açı yapacağı için erkek ve kız kardeşlerinizle iyi ilişkiler sürdüremeyebilirsiniz. Bu, kişisel yaşamınızda engeller yaratabilir. Aynı miktarda sevgiyi çocuklarınızdan alamayabilirsiniz. Oğlak burcundaki Jüpiter sizi istikrarlı bir sağlıkla kutsayabilir ve zindelik seviyenizi koruyabilirsiniz.

Bu süre zarfında annenizle ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Kendi mülklerinizle ilgili çalışmalarınızı tamamlamak için iyi bir zaman olacaktır. Öğrenciler daha yüksek eğitim almayı planlayabilir. Yay burcuna sahip çalışan bireyler , iş yerlerinde ılımlı bir zaman geçirebilir. Mali cephede, parasal kazançlar elde edebilirsiniz.

Rahu İle Üçgendeki Altı Gezegen: Oğlak Üzerindeki Etkiler

Güneş üçlü Rahu, ebeveyn mülkleriyle ilgili bekleyen işleri olanların gecikebileceğini temsil eder. Bu tür işleri tamamlamak için uygun bir zaman değil. Ayrıca, sağlığınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Manevi gelişim arayanlar, yollarında engeller bulabilirler. Bu, yeni bir araç satın almak için olumsuz bir aşama olacaktır.

Kurumsal dünyada çalışan yerliler ofislerinde iyi vakit geçirirler. Kişisel yaşamınızda, hayat arkadaşınızla sorunsuz bir ilişki yaşayabilirsiniz. Dini faaliyetlere dalmak için uygun bir zaman değil. Başak burcunda güneş geçişi, babanızdan iyi bir destek aldığınızdan emin olabilir. Oğlak burcundaki Plüton sizi fiziksel ve zihinsel olarak zinde tutabilir.

Rahu İle Üçgendeki Altı Gezegen: Kova Üzerindeki Etkiler

İşareti tutan bireyler Kova kendi kişisel yaşamında rahatsızlık hissedebilirsiniz. Bu, Güneş üçlüsü Rahu'nun sonucu olacaktır. Ayrıca Merkür üçgeni Rahu, kardeşlerinizle olan ilişkilerinize zarar verebileceğinizi önerir. Babanıza saygı duymalısınız, çünkü onunla ilişkilerinizi bozma şansınız var.

Oğlak ve Rahu üçgeninden geçen Satürn, kendi mülkünüzle ilgili işlerinizi tamamlamanızda size destek olabilir. Manevi yaşam yapmak isteyenler yeşil bir sinyal alabilirler. Oğlak burcuna bağlı plüto üçgen Rahu, yurt dışına yerleşmek isteyenlere yardımcı olabilir. Yurtdışında yüksek öğrenim görmek isteyen öğrenciler başarı elde edebilirler. Genel olarak, sizin için ılımlı bir zaman olacaktır.

Ayrıca Okuyun: Oğlak burcunda Satürn Geçişi 2021

Rahu İle Üçgendeki Altı Gezegen: Balıklar Üzerindeki Etkiler

Balık burcunda dünyaya gelen bireyler meslek hayatlarında zorluklarla karşılaşabilirler. Sun trine Rahu, işyerinizdeki işleri dikkatli bir şekilde ele almanız gerektiğini önerir. Sizin için ekstra bir gelir olmayacağı için hayal kırıklıklarına düşebilirsiniz. Özel hayatınızda eşiniz veya ebeveynlerinizle olan ilişkilerinizi zedeleyebilirsiniz.

Bu, kendi mülkünüzle bağlantılı işinizi tamamlamak için uygun bir zamandır.
Sosyal olarak aktif kalabilir ve bu sayede arkadaş çevrenizi genişletebilirsiniz. Yakın yerlerde eski arkadaşlarınızla takılmak isteyebilirsiniz. Manevi gelişim yapmak isteyenler için mükemmel bir zaman. Büyük olasılıkla istikrarlı sağlığınızı koruyorsunuz. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık