Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Terazi Yeni Ayı Dengeler Yeniden Yapılanıyor!

Yeni Ay sırasında etkin olan Astroid 

Asteroid 269 Justitia, adını Roma adalet tanrıçasından almıştır. O, yargı sistemlerinde ilahi düzeni, hukuku ve geleneği temsil eden ahlaki güçtür. Justitia, kanıtları tartmak için bir dizi teraziye sahiptir. Ayrıca otoriteyi temsil etmek ve adaletin hızlı ve nihai olabileceği fikrini iletmek için bir kılıç taşır.

Asteroid 3811 Karma, adını Hintçe sebep ve sonuç felsefesinden almıştır ve reenkarnasyonla yakından ilişkilidir. Niyetinizin ve eylemlerinizin (neden) geleceğinizi (etki) etkilediğini varsayar. İyi niyet ve eylemler, iyi karmaya ve daha mutlu yeniden doğuşlara katkıda bulunur. Kötü niyet ve eylemler kötü karmaya ve kötü yeniden doğuşlara katkıda bulunurken.

Yeni Ay Ekim 2021 Özeti

6 Ekim yeni ayı, hatırlayabildiğim en tehlikeli ay evrelerinden biridir. Ana gösterge, yeni ay ile Mars kavuşumu. Mars, hedeflerinize ulaşmak için enerji ve cesaret sağladığından, bu kendi başına bir sorun değildir. Bununla birlikte, Uranüs'ün zor yönü ve agresif sabit yıldız, Mars'ın daha yıkıcı doğasını ortaya çıkaracaktır.

Dolayısıyla Ekim 2021 astrolojisi, öfkenin şiddete dönüşme potansiyeline işaret ediyor. Fiziksel saldırganlık, tecavüz ve cinayet tehlikesi vardır. Protestolar, isyanlar, terörist saldırılar, siber saldırılar, suikastlar, füze testleri ve hatta muhtemelen savaş olabilir.

Bu, intikam eylemleri olacağı anlamına gelir. Ancak bu aynı zamanda bu eylemlerin sert bir şekilde yargılanacağı ve hızlı misillemeye tabi tutulacağı anlamına gelir.

İlginç bir şekilde, Plüton istasyonları yeni aydan 7 saatten biraz fazla bir süre sonra yönlendirme yapıyor. Plüton, ölüm ve yeniden doğuş gezegenidir, bu nedenle reenkarnasyon ile ilişkilidir. Satürn karma gezegenidir. Yeni aydan 4 gün sonra, 10 Ekim'de doğrudan istasyon yapar . Dolayısıyla misilleme hızlı ve nihai olabilir ve şiddet döngüsünü sona erdirebilir.

6 Ekim yeni ayının etkisi 4 Kasım yeni ayına kadar dört hafta sürer. Yeni projelere başlamak için en iyi zaman, 6 Ekim'den 20 Ekim dolunayına kadar olan  aşamasıdır.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık