Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Terazi Yeni Ay Çalışması Ekim 2021

Terazi Yeni Ay 6 Ekim 2021 tarihinde, kendi hayatımızda dengeyi oluşturarak etrafında bir farkındalığı yaratarak, Terazi burcundaki gezegenlerin aktive eder.Mars, Jüpiter ve Plüton da bu zamanda çok aktif, bu da Yeni ay döngüsü deneyimimizi renklendirecek ve şekillendirecek.Yaşamlarımızda daha fazla denge yaratmaya gelince kendimizi tutkulu ve korkusuz hissedebilir, aynı zamanda bolluğun enerjisiyle bağlantı kurabilir ve nasıl vermeyi ve almayı seçtiğimiz konusunda huzur içinde hissetmenin yollarını bulabiliriz.
Bu çalışma Ekim Yeni Ayının enerjileriyle uyum içinde çalışmanıza yardımcı olmak içindir. 

BU ÇALIŞMA En iyi 2021 Ekim 6- 13 tarihleri  arasında yapılır

Tercih edilen enerji temizleme aracı (Örn. PAÇULİ tütsü çubukları ve günlük bitkisi. 10 yaprak (defne yaprağı)Mavi renk 1 adet Mum Talimatlar:1.) Tüm malzemelerinizi toplayın ve rahat edebileceğiniz sessiz ve güvenli bir yer bulun. Mumunuzun üzerine aşağıdaki sembolü çizin ve yakın.2.) Seçtiğiniz temizleme aracını kullanarak auranızı temizleyerek başlayın. Auranızı temizlerken, aşağıdakileri okumaktan çekinmeyin:“Ruhuma ağır gelen her şeyi temizliyor ve bırakıyorum. Arınıyorum, artık bana gerekmeyen her şeyi bırakıyorum. Kendimi takıntılarımdan, yargılarımdan ve içimdeki şüphe sesinden ayırıyor ve gerçeğime, ruhuma ve en yüksek uyumuma erişmeyi seçiyorum”Ardından, tütsüzlerinizi yakın ve alanınızı  temizleyin. Bunu yaparken aşağıdakileri okumaktan çekinmeyin-“Bu alanı ve bu malzemeleri ışık ve sevgi dolu enerjiyle temizliyorum. Bu alan artık güvenli, korumalı ve sevginin enerjileriyle uyumlu. Teşekkürler. Teşekkürler. Teşekkürler. Allahım"3.) Oldukça rahat olun ve “Ben Hizalanmış Kozmik Meditasyona” başlayın . Bu  çalışmanın geri kalanı için uyum sağlamanıza yardımcı olacaktır.
Ezelden Ebediyete, bu boyutta ve her boyutta, bu Evrende ve paralel Evrenlerde, şu anki zaman diliminde ve tüm zaman dilimlerinde;
Benim yarattığım veya atalarımdan bana aktarılan: tüm karmalarımdan, tüm sihir ve büyülerden, tüm beddualardan, tüm korkulardan, yerine getirilemeyen bütün sözlerden, ödenmeyen borçlardan, varlığımdaki tüm negatif enerjilerden beni - bedenimi arındır, yuvamı arındır, ailemi arındır, ilişkilerimi arındır, yaşadığım mekânları arındır. Arındır Mikail.. (Derin Nefes.)
Arınıyorum… Fiziksel bedenim arınıyor. Ruhsal ve enerji bedenim arınıyor, zihnim ve duygularım arınıyor. Yaşadığım mekanlar arınıyor. Ailem arınıyor. İlişkilerim arınıyor. (Derin Nefes….. Derin Nefes…)…… Teşekkür ederim Mikail… Teşekkür ederim..
Şu an ne sorun yaşıyorsam hayatta,
Şu an ne sorun yaşıyorsam sağlığımda,
Şu an ne sorun yaşıyorsam ailemde,
Şu an ne sorun yaşıyorsam ilişkilerimde,
Şu an ne sorun yaşıyorsam kariyerimde,
Şu an ne sorun yaşıyorsam parada-maddiyatta,
Hepsini sevgiyle kabulleniyorum. Bunları hayatıma ben çağırdım. Bunları sevgiye dönüştürmeye ve temizlemeye niyet ediyorum. (Derin Nefesler...)
Allahım ’m: Bugüne kadar; bilinçli veya bilinçsiz, farkındalıklı veya farkındalıksız; tüm yaptığım hataların sorumluluğunu üzerime alıyorum... Seni seviyorum... Varlığımda bunlara kaynaklık eden ne varsa bunlardan dolayı senden özür diliyorum... Lütfen beni affet.. Teşekkür ediyorum. (Derin Nefes..)
Bugüne kadar: beni kıran, beni üzen, canımı yakan, bana zarar veren, hakkımı yiyen herkesi bağışlıyorum.. Her şey Allahım  ile benim aramdaydı. Ben özgürüm.. (Derin NEFES..)
Kendimi olduğum gibi koşulsuzca seviyorum.. Varlığımı kusurlarımla ve hatalarımla kabul ediyorum. Var olan her şeyi ve her durumu ve tüm insanları olduğu gibi kabul ediyorum..
Sağlığı, huzuru, mutluluğu, şansı, iyilikleri, parayı, sevgiyi, ideal eşimi, güzel insanları, kariyerimi, ideal işimi kendime çekiyorum.. (Derin NEFES).
Allahım  benimle.. Evren benimle.. Dünya evim gibi. Bütün insanlık ailem gibi. Huzur doluyum… (Derin NEFES)."4.) Meditasyonunuzdan sonra yapraklarınızı bir elinizle yarısını diğer elinizle tutarak aşağıdakileri okuyun ya da o an ne hissettiğinizi söylemekten çekinmeyin.“Dileklerimi  niyetlerimi belirlemem ve dünyaya geri vermem için bana bu güzellikleri  sağladığı için teşekkür ederim Toprak Ana.”5.) İlk 5 yaprağınıza hayatınıza ne çağırmak istediğinizi veya ne almak istediğinizi yazın. Yapraklarınızın boyutuna bağlı olarak, her yaprak için birkaç anahtar kelimeye bağlı kalmak en kolayı olabilir. Sonraki 5 yaprağınıza dünyaya geri vermek istediklerinizi veya hayatınıza ve sevdiklerinize geri vermek istediklerinizi yazın. Yine, yapraklarınızın boyutuna bağlı olarak, her yaprak için birkaç anahtar kelimeye bağlı kalmak isteyebilirsiniz.6.) Bir an için dilekleriniz üzerinde düşünün almanın vermenin veya almanın yollarını bulmak sizin için daha kolay mıydı? Nerede mücadele etmiş olabileceğinizi veya sizin için hangi duygu ve duyguların ortaya çıktığını not edin. Ardından, tüm yaprakları bir araya getirin.7.) Karanlık gece gökyüzünün altında dışarı çıkın ve yapraklarınızı doğaya geri sunun. Yapraklarınızı toprağa veya bir saksıya gömmeyi tercih edebileceğiniz gibi, onları okyanusa veya rüzgara sunabilirsiniz. Sadece sizin için en kolay olanı yapın.8.) Yapraklarınızı Toprak Ana'ya geri bıraktıktan sonra, etrafınızdaki doğa ile bağlantınızı hissetmek için bir dakikanızı ayırın. Ve isterseniz mumunuzun önünde basit bir dua edin. İşte bir rehber-“Sağladığınız her şey ve bize her gün sunduğunuz lütuf için teşekkür ederim Toprak Ana. Geceleri yıldızlar, yaz rüzgarındaki ağaçlar ve okyanusun yumuşak kükremesi için teşekkür ederim. Gün batımınız ve gün doğumunuz için ve sunmaya devam ettiğiniz her şey için teşekkür ederiz. Sana minnettarım, minnettarım. Allahım Teşekkürler. Teşekkürler."
Mumu söndürün ve çalışmanız tamamlandı.Terazi Yeni Ayı ile ŞİFA sizler ile olsun.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık