Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Hint Astrolojinse Göre Doğum Haritasındaki İlişkilerde Aldatma Ve Evlilik Dışı İlişkiler Nasıl Kontrol Edilir?

Doğum Haritasındaki evlilik dışı ilişkiler nasıl kontrol edilir?
İnsanlar her zaman aşk ve cinsellik meselesiyle ilgilenmişlerdir. Dünyanın her yerinden insanların aşk hayatı üzerine binlerce film çekildi. Tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi, gerçek hayatta da insanlar aşık olurlar ve hayatlarının aşkıyla düğümü bağlarlar. Bununla birlikte, bir süre sonra, insanlar evlilik dışı ilişkilere girdikçe, evlilik hayatlarını mahvedebilecek aşk ve romantizm evlilik dışında gerçekleşmeye başlar.


Bir kişinin evlendikten sonra nasıl davranacağı çözülmemiş bir muamma olarak kalır. Hayat arkadaşınızın size sadık kalıp kalmayacağını hiçbir bilimsel fenomen ortaya çıkaramaz. Fakat Doğum haritalarımız SİNASTRİ Eşleşim analizleri bu konuda bize oldukça NET bilgiler verecektir. 

Hiç kimsenin aldatan bir eş istemediği doğrudur, çünkü sadakat, ister aşk ister evlilik ilişkisi olsun, herhangi bir ilişkideki en temel faktörlerden biridir. Öyleyse, bir kişiyi sosyal normları yıkmaya ve gizli bir aşk ilişkisi başlatmaya iten astrolojik faktörleri anlamaya çalışalım.

Doğum Haritasındaki Evlilik dışı İlişkilerden sorumlu Gezegenler ve Evler

Toplumumuz, etik bir davranış olarak neyin kabul edilip neyin kabul edilmediğine dair ritüellere, geleneklere ve bazı belirlenmiş kural ve düzenlemelere bağlıdır. Bir süre boyunca meydana gelen çeşitli psikolojik ve sosyal değişiklikler nedeniyle, günümüzün modern dünyasında evlilik dışı ilişki yaygın olandan daha fazladır. Bununla birlikte, çoğu durumda hala bir tabu olarak kabul edilmektedir, çünkü hile yapmak birinin duyguları ve hisleriyle oynamaktır, ki bu tamam değildir.

Rahu

Bu alışılmışın dışında görünüm, Ay'ın kuzey düğümü olan sözde gezegen 'Rahu'nun önemini vurguluyor. Bir  Doğum haritasında ki sadakatsizliği yargılamak için 'Rahu', geleneksel olmayan yaklaşımı ve anti-sosyal unsuru ifade ettiği için önemli bir rol oynar. Takıntı, çapkınlık, korku, kafa karışıklığı, aldatma, manipülasyon ve tatminsiz arzular bu sisli gezegen tarafından ifade edilir. Yukarıda belirtilen tüm özellikler evlilik dışı ilişki veya aldatma ile bağlantılı olabilir.

Ay

İzlenmesi gereken ikinci önemli gezegen, duygularınızı ve duygularınızı kontrol eden gezegen olan Ay'dır. Doğal içgüdü olarak gelen duygu ve herhangi bir kişiyi herhangi bir adım atmaya iten sezgi, Ay tarafından yönetilir. Doğum haritasındaki zayıf bir ay, bir kişiyi duygusal olarak dengesiz hale getirebilir ve bu nedenle kişi duygusal dalganın akışına gidebilir. Bu nedenle, Astrolojide evlilik dışı ilişkilerden zayıf bir Ay sorumludur.

Merkür

Zeka gezegeni olan Merkür, astrolojide sevimli prens olarak kabul edilir. Kişilere genç bir tavır verir. Merkür dostane işaretlere veya evlere yerleştirilirse, karşı cinsi bir mıknatıs gibi çekmeniz için güçlü şanslar vardır. Aynı zamanda size bir sohbete başlama ve sorma cesaretini verir. İlişkinizi dış dünyadan bir sır olarak tutma eğilimindesiniz.

Vedik Astroloji terimleriyle, Merkür uçucu bir gezegen olarak kabul edilir. Merkür'ün etkileri, diğer gezegenlerin birleşim, görünüm veya değişim yoluyla üzerindeki etkisine göre değişir.

Mars

Ateşli gezegen Mars, Doğum haritasındaki güç merkezidir. Herhangi bir işlem yapmak için gereken enerjiyi verir. Mars irade gücünü, cesaretini ve coşkuyu temsil eder. Ayrıca evlilik dışı ilişkilerde sıklıkla görülen cinsel gücü ve tutkuyu da yönetir.

Venüs

Venüs, aşk ve romantizm gezegeni, lüksü ve eğlenceyi, güzelliği ve sanatı ve bedensel arzular da dahil olmak üzere materyalist zevkleri ifade eder. Herhangi bir egzotik ilişkinin en temel itici gücü olan Venüs, aşkta çekicilik ve heyecandan sorumludur.

Rahu, Ay, Merkür, Mars ve Venüs, evlilik dışı ilişkiler için görülmesi gereken en önemli gezegenlerdir. Bu nedenle, bu gezegenlerin üçüncü, yedinci ve on birinci evlere, cinsel arzuların evlerine (Kama sthana) ve / ve romantik ilişkilerin yedinci evine, yedinci evliliğe ve ilişkiye bakmalıyız. , gizliliğin sekizinci evi veya yatak zevklerinin on ikinci evi.

Ayrıntılı kombinasyonlara geçmeden önce ilişkilerde aşk, romantizm ve fiziksel yakınlıktan sorumlu evlerin önemini tartışalım .

Üçüncü Ev

Üçüncü ev aynı zamanda arzu üçgeninin (Kaam trikona) bir parçasıdır ve Astrolojide ekstra evlilik ilişkilerinden sorumludur. Bir kişiyi sosyal normları çiğnemeye teşvik eden çabalarınızı, iradenizi ve cesaretinizi ifade eder. Bu evin yukarıda bahsedilen diğer önemli evler veya gezegenlerle bağlantısı, evlilik dışı ilişkilerin önemli bir göstergesidir.

Dördüncü Ev

Genel mutluluk ve refah dördüncü evde görülür. Bir ilişki aşk ve seksten yoksunsa, o zaman kişi evlilik dışında romantizmi bulabilir. Zararlı gezegenlerin dördüncü ev üzerindeki etkisi, kişi evlilik mutluluğundan mahrum kalabilir ve evlilik dışı ilişkilere dahil olabilir.

Beşinci Ev

Herhangi bir Doğum haritasında, beşinci ev, her türlü romantik ilişki için görülmesi gereken ana evdir. Düşünce süreci ve hayal gücü, yaratıcı arayışlar, romantizm, kur yapmak istediğiniz yol ve çıkabilecek insanlar, bu evde konumlandırılan beşinci ev / Lord ve gezegenler aracılığıyla görülür.

Yedinci Ev

Yedinci ev ilişkinizi ve saygınlığınızı yönetir. Bunun yanı sıra, evliliğinizi yönetir ve bu nedenle birisinin evlilik dışı ilişkilere karışacağını tahmin ederken incelenmesi çok önemli hale gelir. Kötü niyetli kişinin varlığı ve etkisi evliliğinizde sorunlar yaratır ve başka herhangi bir meseleyi tetikleyebilir. Bu ev aynı zamanda cinsel arzuların üç evinden biridir ve fiziksel yakınlığa olan eğiliminizi gösterir. Yedinci ev, iç üreme ve cinsel organları da yönetir.

Sekizinci Ev

Sekizinci ev gizem ve gizlilikle tanınır. Sekizinci ev aynı zamanda tabu konuları ve insanların bunlara tepki verme biçimleriyle de ilgilenir. Aynı zamanda ikinci ila yedinci ev ve evliliğin yıkıcısıdır. Skandallar ve dış cinsel organlar da sekizinci evin altına giriyor. Akrep burcunun orijinal evi, kendi gizli çekiciliği ve özlemi olan bir doğum haritasındaki yerdir.

Dokuzuncu Ev

Dokuzuncu ev, etik doğruluk evi olarak kabul edilir. Dokuzuncu ev / yönetici güçlüyse ve Jüpiter ile bir bağlantısı varsa, kişi eşine sadık kalacaktır. Bununla birlikte, dokuzuncu eve veya Rabbine Rahu, Mars veya Satürn tarafından herhangi bir sıkıntı, evlilik dışı ilişki olasılıklarını gösterecektir. Ayrıca, Rahu'nun Jüpiter'le veya Jüpiter ile üçgen şeklinde yerleştirilmesi kafa karışıklıkları yaratacak ve kişiyi kışkırtacak ve astrolojide evlilik dışı ilişki olasılığını artıracaktır.

Onbirinci Ev

Bir haritadaki on birinci ev normalde kazançların ve başarıların evi olarak kabul edilir. Bununla birlikte, evlere veya ilişkilerin gezegenlerine bağlıysa ilişkilerdeki kazanımları da içerir. Zodyakın en esrarengiz burcu olan Kova burcunun orijinal evi olarak, kişiye asi bir tavır verir ve tuhaf içgüdüye katkıda bulunur. Yedinci evden beşinci ev olduğundan astrolojide evlilik dışı olayları gösterir. Bu ev aynı zamanda cinsel arzu üçlüsünden (Kaama- trikona) biridir.

Onikinci Ev

On ikinci ev, yatak zevklerinin evidir. Vedik Astrolojide şehvetli zevkleri ifade eder. Gizli fanteziler ve derin bilinçaltı bağlantı da bu evde görülüyor. 12. ev duygusal bağ olmadan cinsel ilişki gösterir. Bu ev aynı zamanda kişiyi maddi ve fiziksel zevklerden özgürleştirebilir ve onları maneviyata yöneltirsiniz, ancak yatak zevklerinde yeterince hoşgörü verdikten sonra. Bu, yerine getirilmemiş arzuların da evidir.
 
Bazı Önemli Astrolojik Faktörler

Herhangi bir ilişkinin gelişmesi için duygularınız ve zihniniz üzerinde kontrol sahibi olmanız önemlidir. Bu nedenle, duygular, tutku veya cinsel dürtüyle ilgili gezegenlerin, Ay, Mars, Venüs veya Rahu'nun cıva ile bir PAC (yerleştirme, görünüm veya birleşme) yapması çok önemlidir.Ay, Merkür'e üçgen, Rahu ve Merkür'ün birleşimi, Venüs'ün Rahu veya Mars ile kavuşması, kişiyi gizli bir aşk ilişkisi başlatmaya kışkırtır.Rahu'nun aşk veya tutku gezegenleri (Venüs veya Mars) ile herhangi bir kombinasyonu da kişinin yasadışı bir yol izlemesine neden olacaktır. Ay'ın Rahu veya Satürn ile birleşmesi ve karşılıklı yönü, Doğum haritasında evlilikte faydalı sonuçlar vermeyen bir 'Punarbhu' dosha yaratır.Koç, Akrep, İkizler veya Terazi burçlarında böyle bir birleşim meydana geldiğinde, evlilik dışında herhangi bir romantizme dahil olma olasılığı oldukça güçlü hale gelir. Benzer şekilde, Bharni'nin Nakshatra'sının katılımı da etkileri yoğunlaştırabilir. Bir şekilde Satürn'ün bir yönü veya yerleşimi varsa, kişi sadakatsizliği nedeniyle açığa çıkabilir.Üçüncü, yedinci ve on birinci evler 'kaama'yı veya arzuyu temsil ettiğinden, bu evlerdeki veya bu evlerin efendileriyle olan herhangi bir kötücül kombinasyon (Rahu satürn veya mars), bir tür gizli aşk ilişkisine dahil olma dürtüsü yaratacaktır.Bununla birlikte, Jüpiter Merkür ile birleşmiş veya üçgen içindeyse, bu kişiyi evlilik konularında çok olgun, pratik ve gerçekçi kılar. Bu nedenle, kişinin evlilik dışı veya gizli aşk ilişkilerine dahil olma olasılığı daha düşüktür.

Sonuç

Bu nedenle, herhangi bir evlilik dışı ilişkinin gerçekleşmesi için Üçüncü, dördüncü, beşinci, yedinci, sekizinci, on birinci ve onikinci evlerin ve onların efendilerinin birbirleriyle PAC (yerleşim, görünüm ve birleşme) bağlantısı olması gerektiğini söyleyebiliriz. zararlı gezegenler ile. Bu evlerin / gezegenlerin kombinasyonu ne kadar fazlaysa, evlilik dışı bir ilişkiye dahil olma olasılığı o kadar büyüktür.

Koç, Akrep, İkizler ve / veya Terazi burcu dahil olursa, sonuçlar daha belirgin hale gelir. Bununla birlikte, dokuzuncu evin / lorda veya Jüpiter'in Merkür veya Ay ile bağlantısı veya yukarıda belirtilen evlerle veya yükselenle yerleştirilmesi bir nimet olarak çalışacak ve evlilik dışı ilişki şansını ortadan kaldıracaktır.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık