Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

12 Nisan 2021 Koç Burcunda Yeni Ay

12 Nisan 2021  Koç yeni ayı, Mars Jüpiter'in üçgen üçgeninin orta noktasında. Dolayısıyla, Nisan 2021 astrolojisinin yeni ayının manevi anlamı, büyüme fırsatlarından yararlanmak için cesaret ve sağduyu kullanmamız ile ilişkili. 

Bununla birlikte, Nisan 2021 Koç yeni ayı, engelleme, rezerv ve talihsizlikle ilişkili sabit bir yıldızdan tam tersi enerji alıyor. Yani bu, utangaçlık ve depresyon gibi kişisel sınırlamaların üstesinden gelmek için özellikle iyi bir yeni ay. İlerleme ve başarıya giden diğer engelleri aşmak için de gökyüzünün bizlere HEDİYESİ.

11 Nisan 2021'de 22 ° 24 ′ Koç burcundaki yeni ay, sekiz gezegenden altısının görünümlerini oluşturuyor. Yeni ay, bol miktarda pozitif enerji ve iyi bir servet yaratan Mars üçgen Jüpiter'in orta noktasındadır.

Yeni Ay Nisan 2021 Özeti
11 Nisan yeni ayı, küçük bir büyük üçgen üçgeninin odak noktası olan Mars üçgen Jüpiter'in orta noktasında. Bu, Mars Jüpiter'in tüm pozitif enerjisinin, inisiyatifinin, cesaretinin, seksiliğinin ve iyi şansının yeni ay boyunca güçlendirildiği anlamına gelir fark edip cesaretle değerlendirebildiğimiz takdirde! 

Bununla birlikte, Nisan 2020 yeni ayına hizalanan sabit yıldız talihsizlik, engeller, engelleme ve rezerv ile ilişkilidir. Bu Satürn nitelikleri, Mars üçgen Jüpiter'in tam tersidir. Utangaç ve iç karartıcı bir yıldızın dışa dönük ve iyimser yönleriyle bu kombinasyonu, özellikle Koç burcunun yeni ay derecesinde bir gezegeni olan insanlar için eşsiz bir fırsattır.

Birincisi, utangaçsanız veya depresyondan muzdaripseniz, bu yeni ay size yeni ve cesur bir başlangıç yapma şansı verir. Bu, konfor alanınızdan çıkıp kabuğunuzdan çıkmak için harika bir fırsat. Satürn'ün engelleme, karamsarlık ve yalnızlığın zincirlerini kırmak için Mars üçlü Jüpiter'den cesaret, coşku, inisiyatif ve iyi şansı kullanabilirsiniz.

İkinci olarak, dinamik Koç yeni ayı Nisan 2021 astroloji yönleri, çok uzun süredir önünüzde duran engelleri aşmak için kullanılabilir. Bu, dış sınırlamaların ve engellerin üstesinden gelmek için mükemmel bir yeni aydır. Ayrıca başarısızlık veya başarı korkusunun üstesinden gelebilirsiniz. Bu, kendi işinizi kurmak veya biriyle çıkma teklif etmek kırdığınız kalbi şifalandırıp yeniden kazanmak için özellikle iyi bir yeni ay. Şans, bu ay evresinde cesur olanlardan yana.

11 Nisan yeni ayının etkileri, 11 Mayıs yeni ayına kadar dört hafta sürer. Ve yeni başlangıçlar için en iyi zaman, 11 Nisan'dan 26 Nisan'a kadar olan evresidir.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık