Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Haftanın Numerolojik Kodları 19 Ve 103

Gururunuz hayatınızı mı sabote ediyor?

Her yerde 19 numarasını görüyorsanız, bu kesinlikle yanlış düşüncelerde reddedilme korkusu ve hatalarınızı telafi etmekten korktuğunuzu ve pişmanlığı yaşasanızda  itiraf etmekte zorlandığınızı gösterir. Şimdi kendinize de sevdiklerinize de dürüst itiraflarda bulunmanın tam zamanı. Düşünüyorsunuz, bunu inkar etmiyorsunuz ve özür dilemeye cesareteiniz yok inatçı gururunuz bunu engelliyor. Özür dilemek sözle olmasa da kabiniz ile atacağınız her adımla anlaşılır.

Şimdi yanlışlarınızı hatalarınızı telafi edin. Olayları diğer kişinin bakış açısından görmeye çalışın. Onlarla aynı fikirde olmak zorunda değilsiniz ama şefkatli olmak gururunuzu kontrol altında tutmanıza yardımcı olur.

Gururunuzun neşenizi nasıl engellediğinin farkında olduğunuzda, titreşiminizi yükseltir ve hayatınıza daha fazla kolaylık getirir. Bir tavır alın ve konuşun ama bunu kalbinizle şefkatle yapın. Kova çağının enerjisi bunu hemen şimdi değerlendirmemiz gerektiğini vurguluyor. 

Haklı olma ve durumun kontrolünü elinizde tutma ihtiyacınızı bir kenara bırakın Gereksiz inat ve gururun hayatınızda yarattığı hasarı görün şefkatle yaklaşımlarınız bırakın hayatınıza güzellikler katsın ve yaralarını iyileştirsin. 

1 - Dilek Tutun / Motivasyon / Dua
9 - Sonlar / Hizmet
1 + 9 = 10; 1 + 0 = 1 - Dilek Tutun / Motive olun Dua edin!

19 - Hayatınızda önemli olan şeylere odaklanın ve gururunuzun mutluluğunuzun önünde durmasına izin vermeyin!

AŞK VE İLİŞKİLER
Aşk açısından, eylemleriniz veya sözleriniz için sorumluluk alma zamanı. Hatalı Olup olmadığınızdan değil, daha çok geliştirebileceğiniz alanlarla ilgili. Daha iyi olmak için yapabileceğimiz şeyler var. Yarışınız sevdikleriniz ile olmasın. Kazanmanın yolu şefkat ve sevgi ile başlar. Daha iyisi için çabalayın. Kendinizin en iyi versiyonu olmaya çalışın. En yüksek hayrınız için eleştiriye gelişime ve değişime açık olun.

BEYAN EDİN İÇ SESİNİZ İLE
Her gün ve her şekilde gücümün farkına erişiyor ve gerçeğimi sevgiyle söylüyorum.

NUMEROLOJİK KOD 103 
Kendinize sorun 

Akıntıya karşı yüzmeye meyilli miyim?
Kendiniz için işleri olması gerekenden daha zorlaştırıyor musunuz?

# 103 bugün hayatınızda dönüşüm özgürlük huzur için titreşimleri ile kuşatıcı!

Düşünceleriniz bir biri ile çelişiyor ve kendiniz ile kavgayamı tutuşuyorsunuz? 

Düşüncelerinizle böyle olmanız ve hayata karşı herhangi bir direnişi bırakmanız gerekir. Hoşlanmadığımız şeyler ortaya çıktığında ilk içgüdümüz geri adım atmaktır. Yeni dönemin Ruh bilimcisi Eckhart Tolle'nin bize yaşamda sahip olduğumuz her deneyimin ruhumuzun evrimi için olduğunu sevgiyle hatırlattığı gibi. Hayat size olmuyor, senin için oluyor bunu fark etmeliyiz! 

Direniş, geçmişte sıkışıp kaldığınızın bir işaretidir. Her ne kadar daha iyi olsalar ya da bir değişiklik size iyi gelse bile, işlerin olduğu gibi rahatsınız, gerekli eylemi yapmanız için çok fazla korku var. Hayatla akmıyorsunuz. Tartışıyorsunuz, inkar ediyorsunuz, kayıtsızsınız.

Her zaman söyledim gibi, ilk adım FARKINDALIKtır.

Hayatın TÜM durumları ile akmaya karşı direncinizin farkına vardığınızda, o zaman iyileşmeye başlayabilirsiniz.

Fırtına gelecek.

Gözyaşları düşecek.

Acı çekecek.

Biz insanlar olarak bunun için kaydolduk. Yaşam deneyimleri. Her gün yaptığımız güzel bir danstır. Etrafınızda ne olursa olsun güzel bir sevgi ve barış durumunda olmak bir AKIŞ ve perspektifte değişim yaratır.

Daha iyi öğrendiğinizde öğrenmeye açık olduğunuzda her zaman daha iyisini yaparsınız. HAYAT SEÇİMLERDEN İBARET!

103 
1 - Dilek Tut 
0 - Bütün / Sonsuzluk / Yanındaki sayıları büyütür
3 - Yükseliş / Büyüme
1 + 0 + 3 = 4 - Melekler / Kararlılık

103 - Hayatın akışında kalın ve yolculuğunuza daha fazla kolaylık sağlayın.

AŞK VE İLİŞKİLER
# 103, aşkla ilgili hayatınıza girdiyse, bu, romantizmde uyumsuz olduğunuzun bir işaretidir. Bu nedenle, bekar veya bir ilişkide olsanız da, hataları kabullenmek tek taraflı haklı olmaya değil mutlu olmaya gayret gösterme ne istediğinizi yeniden değerlendirmek ve her seferinde ön yargısız sevgi ile yaklaşmak önemlidir. Hayatınız Ama lar  “Ya eğer” ile bir adım öne geçmeyin ve kendinizi o “Nasıl olsa olmayacak” şeklinde düşüncelere takılırken bulursanız, onu terse çevirin…  Şimdi kendi hür iradenizin gücünü fark edin kabullenin  işin sırrı bunun olabileceğine olan inancınızda yatıyor

BEYAN EDİN İÇ SESİNİZ İLE
Hayatla akarken uyumlu deneyimler yaratırım.

Gururunuz şefkatinize engel olmasın ve güzel bir akışa girerken hayatınızda yeni başlangıçlar sevgi ile gerçekleşir

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık