Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Haziran Ayı Güneş Tutulması Durağan Gezegen Geçişleri Ve Süper Dolunay İle Bizleri Karşılıyor!

Haziran 2021 yoğun bir ay olacak bizler için.Tutulmalar döngüsü boyunca yolculuğumuza devam ediyoruz ve ayrıca enerjinin yavaşlamasına neden olabilecek durağan konumdaki gezegen enerjileri ile de karşı karşıyayız. 

Haziran enerjileri altında ileriye doğru hızla ilerliyormuş gibi hissedeceğiz, ancak şimdi Evren bizi gerçekten önemli olanın üzerinde durmaya teşvik etmeye devam edecek gibi görünüyor.

Tutulma Mevsimi değişim ve kargaşa getirme eğilimindedir, Bu nedenle enerjinin  yavaşlaması memnuniyetle karşılanabilir ve meydana gelen herhangi bir geçiş veya değişikliğin etrafından dolaşmamıza yardımcı olabilir.

10 Haziran Yeni Ay Güneş Tutulması bu sezonun son Tutulmasıdır ve seyahat ettiğimiz yolculuğa daha fazla netlik ve anlayış getirecek bizlere. 

Haziran ayı için bir başka kayda değer kozmik olay, Öğretmen Satürn ve Uranüs Karşılaşması olacak. Bu, 2021 boyunca üzerinde çalıştığımız önemli bir astrolojik tema, ancak enerjisi bu ay en yüksek hali ile etkileyecek bizleri. 

Satürn Kare Uranüs bir fikir çatışmaları getirebilir. Kendimizi bir itme-çekme dinamiği içinde bulabilir ve bir şekilde uzlaşmaya ihtiyaç duyabiliriz.

Satürn Uranüs karesi aynı zamanda küresel sahnede de gerilimleri tetikleyebilir, Satürn'ün enerjisinin dayattığı bir güvenlik ihtiyacını ve aynı zamanda Uranüs'ün enerjilerinin dayattığı bir özgürlük ihtiyacını ortaya çıkaracak. Bunun nasıl gelişeceğini görmek ilginç olacak, ancak Aralık ayında yolda başka bir Satürn Kare Uranüs ile karşı karşıyayız, şu anda ortaya çıkan her şey muhtemelen hikayenin sadece bir parçası olacak.

Ayın sonuna yaklaşırken, Gündönümü'nü birkaç gün sonra Oğlak burcunda bir Süper Dolunay gerçekleşcek. Bu, bize sezgilerimizle bağlantı kurma, enerjimizi topraklama ve Dünya Ana'nın ritimleriyle çalışma fırsatları sunan çok güçlü olumlu bir hafta olacak.

Haziran, bazı nadir ve özel kozmik hizalamalar sunsa da, kesinlikle zor bir çalışma gibi hissedilebilecek bir aydır, ancak zamanımızı alırsak, yavaş hareket edersek ve Evrenin ritmine ve akışına güvenirsek, kendimizi çok daha iyi keşfedeceğimiz enerjilerin kapılarını aralayacağız.

2 Haziran Venüs Yengeç'e Giriyor
Venüs yumuşak, hassas ve besleyici Yengeç burcunda geçişine başlıyor. Duygularımızın daha fazla farkında veya daha hassas hissedebiliriz. Gerekirse belirlenen sınırlarda hayır demekten korkmayın kalbinizde AŞK varsa ayrılık yaşıyorsanız AŞKI AŞKLA Tamamlamak için harekete geçin. 

5 Haziran Mars Plüton Karşıtı
Bu hizalanma, 2020'de deneyimlediğimiz birçok Mars-Pluto enerjisiyle bağlantılı olacak. Geçen yılın Ağustos, Ekim ve Aralık aylarında ortaya çıkan olaylarla ilgili hikayeyi daha fazla görebiliriz. Bu zaman periyodunda göze çarpan önemli bir şey varsa, geriye bakıp bu Mars-Pluto enerjisinin bize öğretmek ve göstermek için mesajlarını anlamamız önem taşımakta.  Unutma, mesele bu sefer aynı şeyler tekrarlanmayacak, Kendimizi yenip yenileceğiz FARK edebildiğimiz takdirde. 

10- Haziran İkizler burcunda Yeni Ay Güneş Tutulması
Bu, Sezonun son Tutulması ve 26 Mayıs'ta yaşadığımız Kanlı Ay Tutulmasının kardeş Tutulması . Bu Tutulma, yeni başlangıçları ve geldiğimiz yerden en iyi şekilde yararlanma fırsatını temsil ediyor. Kanlı Ay Tutulması Yaşamlarımızda büyük karanlık bir yolu temizledi ve bu Tutulma diğer tarafta bizim en yüksek büyümemiz için gereken her şeyi bize sağlayan hediyemizdir. Geri dönüş yok, sadece ileri, bu yüzden bulunduğunuz yere güvenin ve bundan en iyi şekilde yararlanabileceğinizi bilin. Önünüzde daha parlak başlangıçlar var, sadece sabırlı olmanız ve Tutulma enerjilerinin ortaya çıkmasına izin vermeniz gerekebilir. Bu Tutulma, bir kapı kapandığında diğerinin her zaman açıldığına dair Evrenden gelen işaretinizdir.

11 Haziran - Mars Aslan'a giriyor
Mars, Aslan burcuna geçiyor. Bu alana dikkat edin, önümüzdeki ay Temmuz ayında Mars öne çıkan bir enerji olacak. Mars'ın Aslan'a geçişi, özellikle tüm Tutulma enerjilerinden dolayı uyuşuk hissediyorsak, güzel bir destek sağlayacak bizlere. 

13 Haziran - Güneş ve Neptün Açıları
Bilgi eksikliğinden dolayı kendimizi biraz kısıtlı veya sınırlı hissedebileceğimiz, potansiyel olarak sisli bir gün olacak. Merkür de hala R durağan harekette, bu yüzden hangi kararı veya yönü alacağınız konusunda kafanız karıştıysa, Sezginizi dinlemek ve daha fazla netlik gelmesini beklemek için bu duraklama süresini kullanın.

14 Haziran - Satürn Rx kare Uranüs
Bu, yılın önemli bir astrolojik olayıdır ve Aralık ayında bir kez daha gerçekleşecek. Satürn şu anda geri harekette ve tüm eylemlerimizin sahipliğini ve sorumluluğunu almamızı istiyor. Uranüs ile bir kare oluştururken, bu enerji yoğunlaşacak ve bu mülkiyet yerine adım atmak için bazı blokları veya sınırları aşmamız gerektiğini görebiliriz. Uranüs, bir özgürlüğün ve gerçek özgünlüğün sahipliğini aldığımızı görmek istiyor. Burada daha fazla özgürlük çağrısı var. Küresel düzeyde, bu enerji, otorite ile özgürlük çatışmasını gördüğümüz halihazırda var olan gerilimleri karıştırabilir. 2

20 Haziran - Jüpiter R Durağan konuma başlıyor 
4 büyük gezegen  (Merkür, Jüpiter, Satürn ve Plüton) Durağan konumda. Kozmosun enerjisi yavaşlıyor ve ilerlemeden önce adımlarımızı takip etmemiz isteniyor. Eskiler, Durağan gezegen enerjilerinin, ilk seferde kaçırmış olabileceğimiz şeylerle yüzleşmek için yeraltı dünyasına girme zamanı olduğuna inanıyorlardı. Jüpiter R durağan konumu ile, hangi fırsatları kaçırdığımızı ve genişleme için daha fazla yer olduğunu görmek için son birkaç ay içinde geriye gitmemizi hatalarımızı telafi etmemizi kolaylaştıracak. 

20/21 Haziran- Güneş Yengeç/Gündönümü'ne giriyor
Kuzey Yarım Küre'de yılın en uzun gününü, Güney Yarım Küre'de ise yılın en kısa gününü yaşarken Güneş “durur”. Bu, Yaz veya Kış'ın resmi başlangıcı ve ayrıca Kanser Sezonunun resmi başlangıcıdır. Gündönümünde, boyutlar arasındaki perdenin inceldiği ve daha ince enerjilere daha kolay erişmemize izin verdiği söylenir. Doğada olmak ve Toprak Ana'yı kullanarak topraklamak için harika bir zaman. Sulu Yengeç burcuna geçiş yapan Güneş, aynı zamanda artan hassasiyet ve kendini sevmenin önemine UYANDIRACAK Bizleri. Kendini sevmeyen bir başkasını SEVEMEZ ve Kendisine sunulan SEVGİNİN Kıymetini bilemez. ŞİMDİ SEVMEK ve SEVİLMEK İÇİN YÜREĞİMİZİ ORTAYA KOYMA ZAMANI. 
22 Haziran - Merkür direkt gidiyor
29 Mayıs'tan itibaren Merkür durağan hareketine devam etti. Merkür R durağan konumda başlangıç ve bitiş tarihlerinde en güçlüsüdür, bu yüzden sabırlı olmaya devam edin. Önümüzdeki haftalarda, daha fazla netlik hakim olacak bizler için. Eğer aksilikler, yanlış iletişimler veya teknik aksaklıklar ile uğraşıyorsanız, cevapları ve çözümleri bulmak daha kolay olacaktır.

24- Haziran Oğlak burcunda Süper Dolunay
Oğlak burcundaki Süper Dolunay, karışık bir enerjiyi barındırıyor. Çalıştığımız Tutulmalar kadar yoğun olmasa da, enerjimiz biraz dağınık hissedebilir ve son birkaç hafta içinde meydana gelen her şeyi sindirmek için hala mücadele ettiğimizi görebiliriz. Kendinizi topraklamak ve biraz öz bakım uygulamak için bu dünyevi Oğlak enerjisini kullanın.

25 Haziran - Neptün R DURAĞAN Konumda
Neptün şimdi yıllık durağan geçişine giriyor ve bizleri DURAĞAN dört gezegen enerjisi daha da güçleniyor. Neptün tamamen yanılsama, perdeyi aralama ve daha yüksek anlayış alemlerine dalmakla ilgilidir. Geçmişin illüzyonlarını yıktığımızı veya sezgimizi daha aktif kullanabileceğimizi fark edeceğiz. Bu süptil bir enerjidir ama Jüpiter, Satürn ve Plüton da Durağan konumdayken, kesinlikle işlerin yavaşladığını hissedeceğiz.

26 Haziran - Venüs Aslan burcuna giriyor
Venüs,Yengeçten ayrılır ve Aslan burcunun ateşini güçlendirir.  Bu, kim olduğumuza sahip çıkmamızı ve kucaklamamızı hatırlatan güçlü bir enerjidir. Bulunduğunuz tende kendinizi güzel hissedin. Sevin Korkuları yenin. Ayrıca, Venüs'ün önümüzdeki ay kozmik sevgilisi Mars ile ender bir hizaya girmek üzere olduğu bu alanı izleyin! Hayatınızı yeniden ŞEKİLLENDİRİN!

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık