Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

6 Haziran 2021 Mars Pluto Karşıtlığı

Haftanın çoğu oldukça keyifli geçmiş olsa da, 6 Haziran Cumartesi günki gezegen konumları  havayı değiştirecek. Bugün Mars, Merkür R Durağan etkisi ile desteklenen öfkeli bir çatışmada Plüton'un karşısında olacak.

Bugün güçlü bir akım var ve ateşli öfke ve suçlama oyunları kızışacak.

Mars Karşıt Plüton Geçişi

Plüton'un karşısındaki Mars, Oldukça yoğundur. Olumlu tarafı, size en derin arzularınıza ulaşmak için ihtiyacınız olan itici gücü verebilir. Bu transit altındaki rekabetçi doğanız, istediğinizi elde etmek için gereken her şeyi yapacağınız anlamına gelir. Bu, olmak istediğiniz yere ulaşmak için başkalarına adım atmak anlamına gelebilir.

Bu geçişin baskın, agresif ve ilkel enerjisi sizi güçlü ve bağımsız kılar ama aynı zamanda Öfke patlamaları yaşanabilir. Bu yüzden kazanma arzunuzun sizi kim olduğunuzdan uzaklaştırmasına izin vermediğinizden emin olun. Bu enerjiyi olumlu yönlerine kanalize edebilirseniz, hedeflerinize ulaşmaya konsantre olacak ve zorlukların üstesinden etkili bir şekilde gelebileceksiniz.

Yine de şu anda başkalarıyla uğraşırken dikkatli olun. Herhangi bir önemli geçişinin ortasında olduğumuzda, enerjinin herkesi etkilediğini unutmayın. Yani, olmak istediğiniz yere ulaşmak için ne gerekiyorsa yapacağınız gibi, diğerleri de yapacaktır. Olmak istedikleri yere ulaşmak için aldatıcı veya manipülatif taktikler kullanan herkese karşı dikkatli olun. Saldırganlık veya şiddet ortaya çıkabileceğinden, insanların hedeflerine ulaşmak için acımasız olabileceği durumlardan kaçının.

Mars, Pluto Transit'in karşısında

Doğum haritanızda Plüton'un karşısında Mars varsa, olasılıkları yenmede, başkalarının yanlış olduğunu kanıtlamada ve herkesin düşündüğüne rağmen hedeflerinize ulaşmada bir şampiyonsunuz. Bir şeyi başarmak istediğinizde hissettiğiniz içinizdeki yoğunluk yine de sorunlu olabilir dikkatli olun. 
Ne pahasına olursa olsun kazanma arzunuz var ve bu, ilişkileriniz için zararlı olabilir. Ama dikkat etmeniz gereken sadece diğerleri değil. Kendinizsiniz!

Hedeflerinize ulaşamazsanız kendinize karşı son derece sert olabilirsiniz ve bu, genel benlik saygınız ve özgüveniniz üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olabilir. Algılanan savunmacı ve kibirli doğanız, yeni insanlarla tanışırken sizi çok ani ve yoğun olduğunuzu varsaydıkları için genellikle arka ayağa kaldırabilir.

Şimdi savaşçı ruhunuz konuşuyor. Bağımsızlığınız, tam olarak anlayamayabilecekleri için başkaları için can sıkıcı olabilir. Bu nedenle, kendinizi kanıtlama ve hedeflerinize ulaşma arzunuz gerçek bir güç olsa da, hayatınızdaki en zayıf alanı da tetikleyebilir. Bununla birlikte, bu yönün doğası, enerjilerinizi daha olumlu eylemlere yönlendirebileceğiniz dönüştürücü anlamdadır iyi değerlendirin. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık