Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Haziran Ayı Gezegen Geçişleri

DÜŞÜNCÜDÜRÜ DÖNÜŞTÜRÜCÜ BİR HAZİRAN KARŞILIYOR BİZLERİ Merkür , Satürn ve Plüton Durağan hareketinden kaynaklanan inkar edilemez engelleyici etkilere rağmen, Haziran ayı tüm hızıyla başlayacak ve sizi tutulma mevsiminin ikinci yarısına doğru güçlendirecek. 10 Haziran'da yaklaşan yeni ay güneş tutulması DİRİLTECEK ÖLÜ RUHLARIMIZI  Haziran 2021 burcunuz bir dizi astrolojik geçişle dolu.

Birincisi, Güneş İkizler'den geçerken, gezegenin bilgili yöneticisi Merkür R durağan harekettedir ve bu da sezonun genel dinamiğini değiştirecektir. Örneğin, İkizler mevsiminde genellikle çok fazla koşuşturma enerjisi vardır. İnsanlar dışarıda geziyorlar, yeni insanlarla flört ediyorlar, Ama bunu gönülsüz yapıyorlar. Bununla birlikte, Merkür R durağan konumunda, sosyal mesafe kısıtlamaları göz önüne alındığında, geçen yıl aynı zamanlarda kıymetini bilemediğimiz kişilere geri dönme fırsatı verecek gökyüzü bizlere. HAREKETE GEÇME ZAMANI!

2 Haziran'da romantik Venüs, 27 Haziran'a kadar kalacağı Yengeç'in duygusal sularında ay ışığında yüzmeye başlayacak. Bu süre zarfında, duygusallık ve güzellik tanrıçası, finansal ve romantik bakış açınızı duygusal güvenliğe bırakacak. Venüs'ün ilahi karşılığı Mars, 11 Haziran'da  Güneşin enerjisi Aslan'a girerek kollektife büyük miktarda tutkulu enerji bahşeder. Kısa bir süre sonra, 14 Haziran'da, Satürn ve Uranüs, 21 Şubat'tan bu yana, statükodan modası geçmiş yaşam biçimlerine kadar her şeyi yenileyecek ve ikinci kez karşı karşıya gelecek. Güneş, 20 Haziran'da, Jüpiter de Balık'ta R durağan etkisinden sadece birkaç dakika önce sezgisel Yengeç'e girecek ve bu da sizi içsel pusulanızla yeniden bağlantı kurmak için içsel yolculuğunuza doğru gitmeye teşvik edecek.

Merkür, duygusal zeka mevsimi olan Yengeç sezonu için tam zamanında, 22 Haziran'da Doğru seyrine başlayacak. 24 Haziran'da Oğlak burcundaki dolunaydan sonra, Neptün 25 Haziran'da Balık burcunda R  geri durağan seyrinde olacak. Bu, her iki dünya arasındaki sisi çözecek, sezgilerinize ve hayal dünyanıza çok daha az kafa karışıklığı ve daha kolay erişmenizi sağlayacak. Cilveli Venüs, aşkın hayatın kendisinden daha büyük olduğunu hissettiği gösterişli Aslan burcunda ışıltılı başlangıcını yapacağı için Haziran ilginç bir ay olacak hepimiz için. 

Tutulma mevsimi, Merkür durağan konumu ve Aslan burcundaki Venüs etkilerini bir araya getirdiğinizde, bu yazın romantizmle dolu olacağı kaçınılmaz olacak.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık