Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Plüton R Durağan Konumu ve Burçlara Etkileri

Plüton yılda yalnızca bir kez R Durağan konumda olur ve  beş ila altı ay sürer. Plüton, astrolojideki dış gezegenlerden biridir ve güneşten en uzak olanıdır , bu nedenle etkileri daha farklıdır ve diğer R Durağan konumlar (Merkür gibi!) . Başka bir deyişle, bu gerileme çok fazla stres yaratmaz UYANIKLIK FARKINDALIK Kazandırır bizlere. 

Bununla birlikte, Pluto R konumunun anlamını anlamak, bize öğretmeye çalıştığı kozmik derslerden yararlanmamıza yardımcı olabilir. Plüton, dönüşümün gezegenidir ve bu küçük ama kudretli göksel kuvvet, içimizde ve genel olarak dünyada yoğun ve köklü değişiklikleri katalize etme gücüne sahiptir. Plüton geçişleri, bilinçaltı zihnimizin gizli enerjileriyle ilgili sorunları ortaya çıkarır bu yüzden Plüton'un R dönemlerinde, yüzeyin altına dalma ve ruhlarımızı daha derin bir seviyede incelemeye başlama şansımız olur. Plüton, yavaş hareket eden nesilsel bir gezegen olduğu için, genellikle kişisel yaşamlarımıza ek olarak kolektif üzerinde de eşit derecede derin bir etkiye sahiptir, bu nedenle geri dönüş, bazı güç dinamiklerine, kontrol konularına, ve bir bütün olarak toplumumuzda meydana gelen yapısal değişiklikleri tetikler. 

Bu yıl, Pluto , gezegene daha da sert ve titiz bir yaklaşım sağlayan Oğlak burcunun çalışkan enerjisini ortaya koyacak. 

KOÇ
Plüton, R Durağan konumu, kendi başarınız ve işiniz ile ilgili taşıdığınız  bastırılmış korkularla başa çıkmanın zamanı geldiğini vurgulamakta.  Hayallerinizin peşinden gitmenin kariyerinizi sürdürmekten sizi alıkoyan bir şey var mı? Mesleki yaşamınızda güdülerinizi ve zirveye ulaşmak için kullandığınız yöntemleri inceleyin.

BOĞA: 
Plüton, R Durağan konumu,Önümüzdeki altı ay boyunca kişisel inanç sisteminize derin bir yolculuk içinde olacağınızı vurguluyor ve bu yolculuk tam anlamıyla bir paradigma değişimini katalize edebilir. Pluto bilgi ve büyüme , inancınızı yeniden inceleyecek ve kendiniz ve dünya hakkında bildiğinizi düşündüğünüz her şeyi yeniden değerlendireceksiniz. Ufkunuzu genişletin.

İKİZLER
Plüton, R Durağan konumu, sizi bilinçaltınıza zihninizin kalbine taşır, bu nedenle yavaş ama sürekli ruh seviyesi değişikliklerinin gerçekleşmesini bekleyin. İlişkiler ve genel olarak dünya içinde belirlediğiniz enerjisel sınırları incelemeyi öğreniyorsunuz. Ve istemeden verdiğiniz kontrolün bir kısmını geri almanın zamanı gelmiş olabilir. Gücünüze sahip çıkın! 

YENGEÇ
Plüton, R Durağan konumu,Pluto, başkalarına verdiğiniz taahhütler ile ilgili konularda etkili olacak. Son altı ayda ilişkilerinizde hangi güç dinamikleri değişti veya gerçekleşti? Şimdi sizi diğer insanlara bağlayan süptil enerjileri keşfetme ve onlara bağlılık nedenlerinizi inceleme zamanı.

ASLAN: 
Plüton, R Durağan konumu,Bu enerji sizi günlük alışkanlıklarınızın sıradan yönlerinin ince ama güçlü bir keşfine gönderecek. Rutininizin yüzeyinin altında ne var? Şu anda hayatınızı yaşama şeklinizde ne işe yarıyor ve ne yaramıyor? Daha yüksek hedeflerinizden uzaklaşan veya enerjinizi tüketen tüm alışkanlıklardan uzaklaşıp kendinizi yenileme değişiklik yapma zamanı.

BAŞAK
Plüton, R Durağan konumu,Bu etki sizler için ciddi bir geçiş olabilir, ancak önümüzdeki altı ay ilişkileriniz hakkında  daha fazla odaklayacak. Şimdi hayatın daha açık yürekli yönlerinin tadını çıkarmanıza izin veriyor musunuz? Sizi hayattaki tüm zevklerden alıkoyabilecek her şeyi yapılandırma zamanı. 

TERAZİ
Plüton, R Durağan konumu Ultra hassas ev ve aile ile ilgili konularda kendinizle yüzleşme zamanıdır. Hayatınızın temelleri değişiyor ve önümüzdeki altı ay boyunca, Ruhunuza bakma ve bu kişisel dönüşümleri anlamaya başlama fırsatınız var. Ne kadar yumuşak olursanız, değişiklikler konusunda o kadar başarılı olursunuz.

AKREP
Plüton, R Durağan konumu, Plüton'un burcunuzun yönetici gezegeni olduğu düşünüldüğünde, bu etki sizin için ekstra kişisel hissettirebilir . Öyleyse önümüzdeki altı ay boyunca, gerçeğinizi söylerken daha rahat olmaya ve sesinizi duyurmaya hazırlanın. İletişim evinizdeki Plüton, fikirlerinizi dünyaya ifade etme şeklinizi değiştiriyor.
YAY
Plüton, R Durağan konumu,Parayla ilişkiniz nedir? Ve değerleriniz genel anlamda toplumun değerleriyle uyumlu mu?  Bu geçiş altında para ve servet hakkında oluşturduğunuz takılmaları incelemeyin ve eğer derine inmeye ve sınırlayıcı inançlarınızı ortadan kaldırmaya istekliyseniz, belirli alışkanlıklardan kurtulma şansınız var. 

OĞLAK: 
Plüton, R Durağan konumu, tam özünüzde kim olduğunuzun keşfine çıkaracak sizleri sizi  dönüştürüyor, bu yüzden derin bir iç işlem yapmaya hazır olun. Görüntünüzden benlik duygunuza kadar her şey, geçtiğimiz yıllarda yavaş ama istikrarlı bir şekilde değişti ve şimdi arkanıza yaslanıp dönüştüğünüz kişiyi yansıtma şansı sunuyor. İyi değerlendirin. 

KOVA
Plüton, R Durağan konumu,size sessiz iç gözlemin ince bir yolculuğuna çıkarıyor ve bu aslında maneviyatınızla ve doğal sezgi duygunuzla bağlantı kurmanız için güzel bir şans. Mistik alemlerin hayallerine ve bilinçsiz zihne derin bir inceleme yapmaktan korkmayın. Bu arayış süreci, kendinizin yepyeni bir versiyonu olarak ortaya çıkmanıza yardımcı olacaktır.

BALIK
Plüton, R Durağan konumu,grup ve arkadaşlık ile ilgili alanlarda etkili olacak  bu nedenle toplumdaki rolünüzün son yıllarda değiştiği yolları fark etmeye başlayabilirsiniz. Bu, artık ruhunuza uymayan arkadaşlıkları bırakmanız anlamına gelebilir, ancak aynı zamanda gücünüzü farkındalığına adım atabileceğiniz ve kalabalığın arasından sıyrılmak için yeni yollar bulabileceğiniz anlamına da gelebilir. İçinizde ki liderinizi kucaklayın. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık