Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

10 Haziran 2021 Müthiş Bir Güneş Tutulması Bizleri Karşılıyor

10 HAZİRAN GÜNEŞ TUTULMASININ BİZLERE MESAJI: 
Ve bilesin üstüne aşkı giydirdiğim bu yüreğe ben söz verdim, Hiçbir harfi, sensiz bir cümleye kurban etmedim. Şemsi Tebrizi

26 Mayıs'taki Kanlı Ay Tutulması'ndan bu yana, eski ile yeni arasında, bir bilinç durumu ile diğeri arasında bir portalda yürüyoruz. Bu portal nihayet 10 Haziran'da Yeni Ay Güneş Tutulması'nın gelmesiyle sona eriyor.

Bu Yeni Ay Güneş Tutulması yeni bir başlangıcı temsil ediyor. Kanlı Ay bizim için hangi yolu temizlediyse artık nereye gittiğimizi görmeye başlayabiliriz.

Şu anda nerede olursak olalım, bu Güneş Yeni Ay Tutulması doğru yönde ilerlememizi sağlayacak. Yeniyi kucaklama zamanını işaret ediyor gökyüzü. 
Sizin için mücadele eden sizi seven her şeye güvenin. Bilin ki, düşmesi gerekenler düşecek, kalması gerekenler kalacak. Tutulmaların doğası ve gücü budur.

Bu 10 Haziran Yeni Ay Güneş Tutulması, 19 derecede gerçekleşecek, Gerçek Yalanı Alt Edecek. Seven Güven Veren Kalbi Ateşin İçinde Yanıp Yenilenenler Kazanacak.  Dünya'nın gölgesinin Güneş'in ortasına hareket ederek bir ateş çemberi oluşturacağı anlamına gelen bir Halkalı Tutulma ile karşı karşıyayız. 

Ruhlarımız da bedenlerimiz de Ölüm ve Ölümsüzlüğü barındırır, Bu tutulma Dünya'da karşılaştığımız ikiliği temsil ediyor. Bizler fiziksel bedenlerimizle sınırlı ve maddi rahatlıklara ihtiyaç duyan insanlarız, ama aynı zamanda sonsuz bir büyüme yolculuğunda sınırsız ruhlarız.

İnsan düzeyinde, kendimizi  olayları iyi veya kötü olarak etiketlerken bulabiliriz, ancak ruh düzeyinde, büyük resmi anlıyor ve tüm deneyimlerin amaçlarına hizmet ettiğini biliyoruz.

İçimizdeki bu dualiteyi tanımak sarsıcı olabilir, ancak yolumuza akan değişen veya sarsıcı enerjilerde gezinirken uyanıp fark edecek yenileneceğiz. 

Kendimize anlattığımız inandırmak istedğimiz hikayeleri nasıl bir kenara bırakıp olaylara yeni bir pencereden bakabiliriz!
Uyanmış Bir RUH tekrar UYUMAZ
Seven bir KALP Yara alsa da ŞİFALANIR!

Neptün'ün bu Haziran Tutulması'na dahil olması ve Merkür'ün hala R durağan harekette olması nedeniyle , kendimizi yeni bilgilerle  geliştirirken  bunaltıcı veya kafa karıştırıcı hissedebilecek zihinsel süreçlerle yüz yüze gelebiliriz.

Bu Yeni Ay Tutulması yeni başlangıçlar vaat etse ve tohum ekmek için verimli bir zaman olsa da, yavaş hareket etmemizi ve sezgilerimize güvenmemizi gerektiriyor. Bir şey hissediyorsanız, dinleyin.
KENDİNİZİ KANDIRMADAN KENDİNİZE DÜRÜST OLUN!
Rehberiniz KALBİNİZ Olsun!

Aslında bu Tutulma enerjisinin altında iyi bir hatırlatma, düşündüğünüz veya duyduğunuz her şeye inanmamanızdır!

Şimdi yeni bir zeminde yürüyoruz ve güvenle ilerlemeden önce yönümüzü belirlememiz gerekiyor, bu yüzden durup kendinizi daha net hissedene kadar beklemekten korkmayın.
Sezgilerimiz rehberimiz olacak, bu yüzden eğer işler zihinsel olarak korkularınız varsa ve birileri tarafından manipüle ediliyormuş gibi hissediyorsanız,  Kimin ne dediğini önemsemeden  ruhunuzun bilgeliğine ve içsel rehberliğine güvendiğinizden emin olun.

Neptün ve Merkür'ün her ikisi de bu Tutulma'da aktif olmakla birlikte, Satürn de etkili enerjleri barındırıyor bu tutulmada. 

Satürn de şu anda R durağan konumda ve geçmişimizden ders almamız yapılan hataları yaptığımız hataları görme ve iyileştirme ZAMANI! 

Bu, geçmişi düşünmek için geri dönmekle ilgili değil, daha çok kabul etmekle ilgili -ne öğrendim?

Bu Tutulma altında yeni bir bölgeye geçiyoruz, ancak geçmişimizin bilgeliği sadık bir rehber olabilir.
Tutulmanın geçmiş anılarımızı farklı şekilde tetiklemesi muhtemel olsa da, 2020 yılının Mayıs ve Kasım aylarında gerçekleşen olaylara dönüp bakmalı yaşananları gözden geçirmeliyiz. Hatta Aralık 2011 dönemini hatırlayın. Bu zamandan öne çıkan bir şey var mı? 
Mutlaka vardır. Tekrarlardan KURTULUŞ 
Bizler yaratılmış en donanımlı varlıklarız. Hür İrademizi ortaya koyup kalbimizin mesajlarını anlama ZAMANI!

Bu Haziran Tutulması bu geçmiş tarihlerle bağlantılıdır ve bu Tutulma enerjisinin yaşamınızda neyi harekete geçirdiğine dair önemli ipuçları verecek bizlere. 

Unutmayın, aynı olayların meydana gelmesi muhtemel değildir, evrim yolculuğunuzda seviye atlayacak veya belki de yeni bir büyüme durumuna ulaşacaksınız.

 

Bu Haziran Güneş Tutulması, ortak kaderimizin yeni bir bölümünün açılışına işaret eden bir Kuzey Düğüm tutulmasıdır.
Küresel düzeyde, bu Tutulma sırasında yaptığımız kolektif seçimler, kolektif geleceğimizi dikte ediyor. Bu aynı zamanda 2029'a kadar İkizler'de yaşayacağımız son Tutulma, yani şimdi ne ekilirse bu zamana sürecine kadar onu biçeceğiz DİKKAT!
Nasıl bir gezegende yaşamak istiyoruz? Nasıl bir toplum yaratmak istiyoruz?

Seçimlerimiz, sözlerimiz ve düşüncelerimiz, gezegeni daha yüksek bir frekansa Yükseltmeye yardımcı olabilecek bir güce sahiptir.

Başkalarının ne yaptığını kontrol edemesek de, kendi düşüncelerimize, eylemlerimize ve seçimlerimize dikkat ederek gücü kendi elimize alabiliriz.

Bu Güneş Tutulması etrafında gerçekleştirilen eylemlerin veya inisiyasyonların ek bir ağırlığı olduğunu ve gelecek yıllar için kolektif geleceğimizin dokusunu oluşturabileceğini AKLINIZDAN ÇIKARTMAYIN!
İstemediğiniz şeyler yerine istediğiniz şeylere odaklanmak için Tutulmanın enerjisini kullanın. Düşüncelerinizin nerede olduğuna ve sizi nasıl hissettirdiğine dikkat edin.

Bu, pozitif taklidi yapmamız gerektiği anlamına gelmez, ancak düşüncelerinizin sizi yönlendirmesine nasıl izin verdiğinizin farkında olmak güçlü olabilir. Bir sevgi veya korku yerinden mi yönetiyorsunuz?

Ve eğer cevap korku ise, bunu nasıl güvenle kabul edebilir, sahiplenebilir ve süreç boyunca kendinizi nasıl destekleyip sevebilirsiniz keşfedin ve hayatınıza UYGULAYIN!

Bu Haziran Güneş Tutulması, Tutulma Mevsimini sona erdiriyor, ama hadi bu enerjiyi sonuna kadar kullanalım.

Tutulmalar perdeleri açar ve sezgilerimize daha kolay erişmemizi sağlar. Bize rehberlik ve daha yüksek bir varlık durumuna sıçrama fırsatı sağlarlar.

Bu enerji altında bir şeyleri zorlamayın tam tersi Astroloji deki en önemli gezegen enerjileri TUTULMALARDIR Bu enerjinin Kendinize yol göstermesine izin verin. Kalbinize yüreğinize izin verin ve ardından sizi nereye götürdüklerini görün.

Tutulma enerjileri güçlüdür, bu yüzden gelene teslim olun ve bu Haziran İkizler Yeni Ay Güneş Tutulmasının sizi gitmeniz gereken yere hazırlayacağına güvenin.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık