Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Haftanın Numerolojik Kodu 7777

HAFTANIN NUMEROLOJİK KODU 7777 
7777 Sayısının Anlamı Nedir?
7777 sayısını görmek çok güçlü bir alamettir. Korkuların şifalanacağı kendimizi sevmeye başlayarak çözümler üreteceğimiz enerjileri fark etmemizin önemini vurgular. Bu sayı karşınıza sıklıkla çıkıyorsa şifa enerjisi sizler ile demektir. 

Bu derin mistik bir sayıdır. 7777 anlamı hem başlangıçları hem de bitişleri temsil eder .

7777 sayısı şu anda yolunuzda sahip olduğunuz ilahi desteği gösteriyor öğrenme seviyeniz hepimiz için faydalıdır, bu yüzden kendi gücünüze ve etkinize inanın! 7777 sayısı 1'e (7+ 7 + 7 + 7 = 28 ve 2 + 8 = 10 ve 1 + 0 = 1) düşer, yani merkezde SEN varsın! Kendinize ve yolculuğunuza güvenmeniz gerektiğinin bir işaretidir, çünkü şüphelenecek ve korkacak hiçbir şeyiniz yoktur. Eşzamanlılıklara dikkat edin ve işaretleri takip edin!


7777 sayısının manevi ve ezoterik doğası nedeniyle yolunuz sizi gizemli, gizli ve hatta tabu konuların alemlerine götürüyor olabilir sizleri. Yıkıldıysanız şimdi YAPILANMA Zamanı Ancak 7777 numarasının  ortaya çıkışı, orada yatan bilgiyi ortaya çıkarmaya hazır olduğunuz anlamına gelir. Ruhsal büyüme böyle çalışır.

7777 sayısını görmek, şu anda ilahi olarak yönlendirildiğinizin ve desteklendiğinizin bir işaretidir ve hayatınızın bu noktasında ihtiyaç duyduğunuz bilgelik orada, yüzeyin hemen altında bekliyor! Tek yapmanız gereken fark etmek ve kararlı bir şekilde ilerlemek ihtiyacınız olan cevaplar ortaya çıkacak.

SEMBOLİZMDE 7 

Yedi ile ilgili sembolizm her an karşımıza çıkmaktadır.

Yedi sayısı ile ilgili sembolizmin kökeninde eskiden yedi gezegen olduğuna inanılması vardır. Dünya sabit, bütün gezegenlerin onun etrafında döndüğüne inanıldığı için bu gezegenler Merkür, Venüs, Mars, Jüpiter, Satürn, Ay ve Güneş’tir. Eskiden her gezegenin bir gök katında olduğu düşünülmekte olduğundan “Göğün yedi katı” deyimi o günlerden kalmadır. Aynı şekilde “yukarıda olan aşağıda olanla aynı olduğu” için yerin de “yedi katı” vardı. Bazı ezoterik öğretilerdeki yedi basamaklı inisiyasyon da sembolik olarak göğün yedi katına ulaşmayı ifade etmektedir.

Eskiden her gezegene bir kutsal gün olduğu için bir haftada yedi gün vardır. Haftanın günlerinden Pazartesi Ay, Salı Mars, Çarşamba Merkür, Perşembe Jüpiter, Cuma Venüs, Cumartesi Satürn , Pazar ise Güneş ile alakalıdır.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık