Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Dönüşüm Yenilenme Yapılanma Enerjileri Hakim Haziran'da Bizler İçin

Astrolojide bu ay, Merkür R duralama döneminin sonu da dahil olmak üzere her türlü heyecan verici enerjileri.   Ancak Haziran 2021'in şahene bir güneş tutulması bizleri karşlıyor. Yoğun gezegen durağan konumları başlangıcına hizmet edeceği için uyandıracak bizleri. Haziran 2021'deki büyük astrolojik olayların tüm burçları etkileyeceği kesin, bu nedenle takviminizi bazı önemli kozmik tarihler için işaretlemek isteyeceksiniz.

Güneş burcu Yengeç, Akrep ve Balık burçları 2021 baharında Merkür R durağan  konumundan en az etkilenecek burçlar olacak. 
Güneş burcu Koç, Aslan, Başak ve Yay burçlarını olumlu etkileyecek.

10 Haziran'dayeni ay güneş tutulması sırasında doruğa ulaşan ve 2021 (aynı zamanda gezegenin ana burcu olan İkizler'de olan) Merkür R durağan konumda  Ancak , ayın ilk yarısında aşk gezegeni Venüs ve aksiyon gezegeni Mars'ın burç değiştirmesi sayesinde yeryüzündeki titreşimlerin değiştiğini hissedeceğiz .

2021 Yengeç sezonu , aynı zamanda yazın ilk günü olan 20 Haziran'da başladığında ruhlarımız biraz daha hassaslaşıyor . Ayın bu son üçte birlik kısmında, Merkür R durağan konuma devam ederken. Tüm söylenenler ve yapılanlar gözden geçecek.

10 Haziran'da Yeni Ay ve GÜNEŞ Tutulması
Bu ayın ilk birkaç haftası, bir sosyal aktiviteden diğerine geçmemizi ve normalden daha fazla zihinsel enerjiye sahip projelerde çoklu görev yapmamızı sağlayan  enerjiler hakim bizler için . İletişim gezegeni Merkür de ay boyunca n keskin zekalı ve sosyal açıdan pürüzsüz faydalarından yararlanmamızı engellese de İLETİŞİM ile ilgili hata ve yanılgalarımızı şifalandıracak. 

10 Haziran'da , yılın ilk güneş tutulması olan Haziran 2021 de güneş ve ay, zihinsel odaklı Merkür ile aynı hizaya gelecek ve bu da bizi çevremizdeki dünya hakkında daha fazla iletişimsel ve meraklı hissettirecek. Bahar mevsiminin son büyük ay tutulması olan bu yeni ay ve Güneş tutulması, tutulma mevsiminin getirdiği tüm değişikliklere karşı açık fikirli olmamızı teşvik edecek bizleri. 

14 Haziran'da Satürn Kare Uranüs
14 Haziran'da , 2021 boyunca gerçekleşen üç ardışık Satürn/Uranüs karesinden ikincisini deneyimleyeceğiz. Bu gezegensel bağlantı yaklaşık her 20 yılda bir gerçekleşir (sonuncusu 2000'de gerçekleşti) ve onlar' eski yapıları yeni düşünce biçimleriyle harmanlamak söz konusu olduğunda bazı ciddi çatışmalar ve değişimler yaratması muhtemeldir. Satürn disiplin ve kurallar gezegenidir , bu nedenle bu gergin kare açıların seyri sırasında, kısıtlayıcı enerjisi geleneği sürdürmenin ve geçmişe tutunmanın yollarını bulmaya çalışacaktır. Bu arada, asi Uranüs (ani değişim gezegeni), statükonun sarsılmasını ve fütüristik yenilikleri teşvik edecek. UYANIN!

Bu yön, bizi daha ilerici olmaya ve hayatımızdaki otorite figürlerini sorgulamaya ve aynı zamanda kolektif olarak neyin mümkün olduğunu tamamen yeniden düşünmeye zorluyor. Bu, hayatımızın veya genel olarak toplumun temel unsurlarında bizi bir şekilde gelecekle yüzleşmeye zorlayacak değişiklikler olarak tezahür edebilir. Bu titreşimlere dikkat edin, çünkü Aralık ayında, yılın son Satürn/Uranüs karesinde bize bir kez daha gerçekleşecek.

Yengeç Mevsiminin Duygusal Dalgası
2 Haziran'da Yengeç burcuna giren Venüs , entellektüel İkizler mevsimi tüm hızıyla devam etse de kalplerimizi yumuşatıyor ve aşk konusunda bizi ekstra duygusal yapıyor uyandırıyor suçlu aramak yerine mutlu olmanın yollarını keşfedecek ortaya kocaycağız. 20 Haziran ile, Bu nazik ve romantik enerji yolumuza çıkan güzelliklerin kalbimizde ki hislerin habercisi olarak hizmet edecek bizlere. Yengeç burcunun duygusal bölgesine bu büyük güneş geçişi, duygularımızı ön plana çıkarır ve hepimizi sevgi enerjisine karşı daha duyarlı ve koruyucu yapar. Zamanı öldürmek yerine SEVGİ ile CANLANDIRACAĞIZ. 

24 Haziran Oğlak burcunda Dolunay
Yengeç sezonunun başlamasından günler sonra, 24 Haziran'da yazın ilk dolunayını yaşayacağız. Haziran 2021 dolunayı , bize yeni keşfedilen bir disiplin duygusu aşılayan ve kariyerlerimize odaklanan Oğlak burcunda yükseliyor. iş hayatları. Bu üretken ve çalışkan hava, yaz planlarımıza bir ateş yakmak veya profesyonel hayatınızdaki şeyleri heyecan verici bir doruğa getirmek için mükemmeldir.

Haziran ayındaki dolunay (aynı zamanda yıllık Çilek Ayı olarak da bilinir) bazı tanımlara göre bir Süper Ay olarak kabul edilir , bu da onu 2021'in son Süper Ay'ı yapar. ekstra büyük ve parlak görünmesini sağlar ve enerjisinin daha da güçlü hissetmesini sağlar. Son dolunay kaotik bir tutulmaydı. İnatçı yaklaşımlarımızı gerçeklerden kaçan tutumlarımızı  btelafi etmek için bu sefer dolunay enerjisini doğru kullandığınızdan emin olun !

Gerileme Mevsimi: Bitişler ve Başlangıçlar
Daha önce fark etmediyseniz, 2021 baharı Merkür R durağan konumu, Haziran ayının çoğunu zihinsel ve lojistik meseleler söz konusu olduğunda dönüştürüyor bizleri. Merkür 22 Haziran'da doğrudan harekete geçecek kendimizden kaçışlara son verecek ve iletişim, zamanlama ve teknolojide bir miktar normallik duygusuna geri dönmemize izin verecek.

Bununla birlikte, aynı hafta boyunca, hem Jüpiter hem de Neptün, yıllık R DURAĞAN dönemlerine başlayacak  bu, beş dış gezegenden dördünün Haziran ayı sonuna kadar DURAĞAN konumda olacağı anlamına geliyor . Neyse ki, hem Jüpiter hem de Neptün'ün enerjileri. 20 Haziran'da Jüpiter R durağan konumu zihnimizi genişletmemize yardımcı olacak, paradigma değişimlerini ve yeni felsefeleri hayata entegre etmemizi sağlayacak. 25 Haziran'da başlayacak olan Neptün R durağan konumu karanlık düşüncelerimizde ki perdeyi kaldıracak ve gül rengi gözlükler olmadan gerçeği görmemizi sağlayacak.

Romantizm gezegeni Venüs ve toplu olarak astrolojide aşk gezegenleri olarak biline Mars ile , Haziran ayından itibaren bu yaz bizim için işleri hızlandırıyor. Bunun nedeni, her iki gezegenin de bu ay gösterişli ve muhteşem ateş burcu Aslan burcuna girmesi , bu da tüm burçların romantizm ve cinsel ilişki söz konusu olduğunda daha cesur ve etkileyici hissetmesini sağlıyor. Hedef odaklı Mars, 11 Haziran'da Aslan'a girerek bize yol gösteriyor ve duygularımız hakkında daha fazla ilerlememiz için bize ilham veriyor. Venüs, 27 Haziran'da bize göz kamaştırıcı bir avantaj ve romantik bir özlem vererek İLİŞKİLERİMİZİ güçlendirecek. 

Venüs ve Mars'ın Aslan burcuna girişi, aşk hayatlarımız içinparlak bir sıfırlama olacak Temmuz'daki Venüs/Mars kavuşumuna öncülük ediyor - bu yüzden titreşimlere dikkat edin. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık