Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

6 Haziran 2021 Gökyüzü Büyük Bir Enerji İle Ruhsal Dönüşümünü Tetikliyor

Bugünün numerolojik sayısı 6 Ve size vermesi gereken mesaj gün gibi açık… Dikkat ediyor musunuz?
Birçok insan (yanlışlıkla) çift 6'ları görmekten korkar. 6“kötü” veya “kötü” işaretler ve sadece talihsizlik ve bela anlamına gelebilecek alametler olarak ilişkilendirmeye geldiler. KORKULARI ile Yaşayan KORKU ile İnsanları kendilerine bağlamak için yaşayanlar için.

Ama gerçek şu ki, sayılar iyi ya da kötü değildir. Sayılar bir önyargı taşımazlar,  ne negatif ne de pozitiftirler  titreşimleri saftır. Tüm sayılar olumlu ve olumsuz yönler içerir, ancak doğal olarak dengelidirler. Hiyerarşik değildirler ve enerjileri ruhsal olarak saftır. Bu yüzden damgalamayı atmanın ve yeni bir çift 6'lar fikrini benimsemenin zamanı geldi.

6'nın anlamı nedir?
Numerolojide, çift sayıların ( Ana Sayılar olarak da bilinir  ) özel bir önemi vardır. Orijinal sayının rezonansını ve frekansını - 6 - ve toplamını tutarlar. Bu durumda 66, çocuk sayısı olan 3'e (6 + 6 = 12 ve 1 + 2 = 3) düşer.
6 sayısının hayatınızda belirmesi , içinizdeki çocuğun ilgiye ihtiyacı olduğunun açık bir işaretidir .
Kişiliğinizin, özellikle çok genç yaştan itibaren susturulan veya ihmal edilen yönleri var mı? Yeniden ortaya çıkmalarının zamanı gelmiş olabilir ve bunun gerçekleşmesi için ciddi bir ruh iyileşmesine başlamanız gerekebilir. Bu göz korkutucu bir yolculuk olsa da, evrensel enerji hiç bu kadar net olmamıştı ŞİMDİ BU ZAMANI İYİ DEĞERLENDİRİN!

6 sayısı size kendinize karşı nazik ve şefkatli olmanızı ve bu süreçte ŞİFA enerjisinin sizinle olduğunu bilmenizi hatırlatır.  6 sayısı, yaşamın tüm yönlerine (hem evde hem de işte) bol miktarda şifa, uyum ve mecazi çiçeklenme YENİLENME getirir. 6, bizi kendimizle ilgilenmeye, kendimizi beslemeye, şu anda hayatımızda çalışan şeyleri takdir etmeye ve sevmeye çağırıyor.

"Çim suladığın yerde daha yeşildir" sözünü biliyor musunuz? Şimdi ruhlarımızı SEVGİYLE Sevdiklerimize Sevgimizi gösterip ifade ederek YENİLENME YENİDEN DOĞMA GÜNÜNDEYİZ. 
6, sizi diğer herkesin hikayesindeki kahraman rolünü üstlenmeyi bırakmaya zorluyor bizleri herkesi kurtaramazsınız, bu yüzden bu baskıyı omuzlarınızdan atın.
KENDİNİZİ MERKEZE ALIN 
6,SAYISI. Bu, döngü korkuları ön yargıları  bağımlılığını sona erdirme ve bahçelerindeki çiçeklerden diğer insanların sorumlu olduğunu anlama fırsatınızdır.

Sen sana seni sevene sevgini ver , ben de beni severek beni sevene sevgimi gösterek kazanayım!!! 
Bu güç gününde, baktığınız her yerde 6'nın etkisini görmeyi bekleyin. Güç Günleri, hepimizin nasıl çalıştığının arkasındaki bilinçaltı motivasyon olarak hareket ederek, dünyayı enerji düzeyinde etkiler.

Buradaki enerji yalnızca onu kucaklamayı seçerseniz çalışır. Ve 6'nın enerjisinin bizi tam olarak nasıl etkileyeceği, kendi kişisel sayılarımıza göre biraz değişecektir.

Bu 6/6 Güç Gününün hayatınıza nasıl büyük şifa getirebileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, Sizler de Numerolojik yaşam yolu numaranızı bulun!

NUMEROLOJİK SAYINIZ 1
6,  çok rekabetçi ve otoriter kişiliğinize büyük bir uyum getirebilir. 1'ler cesur, benzersiz ve bağımsız olmakla ilgilidir. Egonuzu değerlendirmek ve kendinizle duygusal düzeyde bağlantı kurmak için 6'nın nazik ve iyileştirici enerjisinden yararlanın.

 

NUMEROLOJİK SAYINIZ 2
Numerolojik sayısı 2 olanlar zaten doğada oldukça uyumlu ve dengelidir. Zaten güçlü olan güven ve sadakat temelinize dayanarak, başkalarıyla ilişkilerinizde 6'nın enerjisinden yararlanın. Bizi ayıranın değil, hepimizi birbirine bağlayanın güzelliğini kucaklayın.

 

NUMEROLOJİK SAYINIZ 3
Şanslı sayı 3, çevrenizdeki diğer kişilerle etkileşime girme yollarınızda 6'nın enerjisini kucaklayabilirsiniz. İcracı ve dışavurumcu doğanız, kollektife bir uyum, kendini sevme ve kabul gösterisi getirmek için mükemmel bir katalizör görevi görür. Aileniz ve arkadaşlarınız için nihai rol modeli olmak için ilgi odağınızı kullanın.

NUMEROLOJİK SAYINIZ  4
Güçlü ve istikrarlı, 4 numara tamamen sağlıklı temeller ve üretkenlik ile ilgilidir. Titreşiminize daha yumuşak ve daha uyumlu bir doğa getirmek için 6'nın enerjisinden yararlanın. Bu kadar güçlü ve pratik bir yapıya sahip olduğunuzda, yapınızın çok fazla öz bakım içerdiğinden ve beslenmeye ihtiyaç duyduğundan emin olun.

 

NUMEROLOJİK SAYINIZ  5
Daima hareket halinde, değişiyor ve dönüşüyosunuz 5 bu enerjiyi aslında yavaşlamak ve istikrarlı bir ev ve aile ile gelen güzelliğe teslim olmak için kullanabilir. 6'nın enerjisi sizi kucaklamak için daha zorlayıcı olabilir, ancak yeterince uzun süre durursanız… hayatınızda zaten var olan tüm sihri daha iyi takdir edebilirsiniz.

 

NUMEROLOJİK SAYINIZ 6
Bu enerji, eğer izin verirseniz hayatınızın her alanına sevgiyi getirecek. Koşulsuz sevgi ve uyuma zaten yatkınsınız, bu nedenle 6'nın enerjisinin besleyici ve koruyucu doğanızı güçlendirmesine izin verin. Ancak başkalarının ihtiyaçlarını kendinizinkinin önüne koyma dürtüsüne karşı koyun ve sizin de arkadaşlarınız ve aileniz kadar sevgiye ihtiyacınız olduğunu unutmayın.

 

NUMEROLOJİK SAYINIZ 7
Mistik sayı numerolojik sayısı 7' olanlar bu enerjiyi ruhunuzun derinlerine girmek ve derinlerde zaten var olan güzelliği ve bilgeliği aramak için kullanabilirler. Meraklı doğanız, uyumun kollektifte nasıl tezahür ettirilebileceği hakkında derin düşüncelere dalmak için mükemmeldir.

 

NUMEROLOJİK SAYINIZ 8
8'ler tamamen stratejik hedefler ve başarılarla ilgilidir. Başarı ve güç takıntınızdan uzaklaşmak için 6'nın nazik enerjisini kullanabilir ve bunun yerine hayata daha nazik ve sevecen bir yaklaşıma doğru adım atabilirsiniz. Ruhunuzun gerçek arzularına ve doğuştan gelen ihtiyaçlarına dikkat etmezseniz, mutlak en iyinizi elde edemeyeceğinizi unutmayın.


NUMEROLOJİK SAYINIZ 9
9'lar evrensel sevgi ve şefkatle ilgilidir. Tüm insanlığın en büyük iyiliği genellikle zihninizde ve kalbinizdedir. Bu nedenle, şeyleri (veya insanları) bırakmanız zor olabilir. Artık size hizmet etmeyen şeylerle nihayet bağlarınızı koparmak için kendinize izin vermek için 6'nın enerjisini kullanabilirsiniz. Unutma ki sen yabani otları temizlemedikçe bahçen çiçek açamaz.


NUMEROLOJİK SAYINIZ 11
11'in inanılmaz derecede sezgisel doğası hassastır ve etraflarındaki enerjinin derinden farkındadır. Hediyelerinize güvenmek ve onların gelişmesine izin vermek için 6'nın sevgi dolu enerjisini kullanabilirsiniz. Zaman zaman etrafınızı saran kendinden şüphe ve korkuyu uzaklaştırın… ve bunun yerine, yapabileceğiniz her şey için kendinizi kucaklayın.


NUMEROLOJİK SAYINIZ  22
İnsanlığın derin ruhsal anlayışına sahip harika bir vizyonersiniz. Çevrenizdeki herkesle olan ilişkinize sevgi ve cömertliği dahil ederek kendi başarınızı artırmak için 6'nın enerjisini kullanabilirsiniz. Nezaket, insan türünün sevgi dilidir, oraya gidin ve bize nasıl yapıldığını gösterin.

6, hayatınızın tüm yönlerine büyük sevgi, uyum ve büyüme getirebilir… izin verirseniz. Unutmayın, top SİZİN sahasında… 6'nın bu şahane enerjisini kullanabilir ya da potansiyeli kullanılmamış halde onu orada hareketsiz bırakabilirsiniz.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık