Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

10 Haziran 2021 Güneş Tutulması Ateş Çemberi Gökyüzünü Kaplayacak

Tutulma mevsiminin en yoğun dönemindeyiz 10 Haziran 2021 saat 06:53'te (ET) yükselen Haziran 2021 yeni ayı ve Güneş tutulması bizleri karşılıyor.  Yeni ay tutulmaları, ani yeni başlangıçlar ve beklenmedik haberleri beraberinde getiriyor hazır olmalıyız. Bu halka şeklindeki güneş tutulması, Güneş ayın etrafında parlayan bir “ATEŞ çemberi” oluşturacağı için  gökyüzünde ender ve göz kamaştırıcı bir gösteri sergiliyor (TUTULMAYI gözlemlemek için güneş tutulması gözlüğü gereklidir!). Bu güçlü enerji hayatımızdaki  büyük değişiklikleri ve fırsatları müjdeliyor.

Haziran güneş tutulmasını (Mayıs dolunayı sırasında meydana gelen ay tutulmasıyla karıştırılmamalıdır) ve her şeyi yeni bir şekilde düşünmemizi sağlamak için etkili enerjilere hazırlanın. Güneş ve ay,  düşünme , iletişim kurma ve çevremizdeki dünyayla etkileşim kurma şeklimize vurgu yapmakta. Bununla birlikte, Merkür R Durağan konum da tutulma noktasıyla hizalanıyor ve ortaya çıkan değişiklikleri ve duyguları anlamlandırma yeteneğimizi test edecek. KENDİNE DÜRÜST OLAN BAŞKASININ ADINA ÖN YARGI İLE HAREKET ETMEYEN KAZANACAK! 

Bu enerjiye ek olarak , tutulma sırasında rüya gibi gezegen Neptün arasındaki gergin kare açı , duygularımızı bastırma korkuya sığınma atacağımız adımları atmak ve atmamak kararsızlığı yaşatabilir bizlere CESARET ile Atın ADIMLARINIZI. Sakın korkulara yenilmeyin. Korkuyu siz yenin hareketsiz kalmaya ve size sunulan yeni bilgiler, fırsatlar veya değişiklikler ne olursa olsun bunlara odaklanmaya çalışın. Şimdi dürüst olup kendinize  ayaklarınızı yere sağlam basma zamanı.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık