Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Haziran 2019 Gökyüzü Enerjileri

İletişimin gezegeni Merkür, 4 Haziran 2019 itibariyle yönetici olduğu ikizler burcundan çıkıp 27 Haziran'a kadar Yengeç burcunda olacak. Bu enerji ile ikili ilişkilerimiz ve duygularımız hakkında iletişim kurarken kalbimizden geçenleri daha samimi bir şekilde ifade edebilir duygularımızı özgürce ifade etmeyi başarabiliriz. Başkalarının arzularına fikir ve isteklerine tepki gösterme konusunda daha fazla empati kurarak hareket ederiz. Kutsal insancıl ve samimi hissedip hissettireceğimiz enerjiler ile karşı karşıyayız. Eskiyi acıları saplantıları arkamızda bırakıp şu anki ruhumuz yaşanmışlıklarımız ile daha sağlıklı daha içten ve samimi yaklaşımlar ile hareket ederiz.

Aile içi arkadaşlık ve dostluklarımızda dargınlıklar kırgınlıklar varsa korkusuzca içtenlikle açılacak bir telefon tüm kırgınlıkları ortadan kaldırabilir. Savaşçı Marsın’ da Yengeç burcunda ilerliyor olması ile hayal gücü ve ideallere dayanarak hareket etme eğilimi artacaktır. Bunun yanı sıra fanatizm veya yanılsamalar da bu dönemde iş siyaset ve ekonomik konularda etkili olacaktır.

Bu enerjiler altında bilmediğimiz alanlara yönelmemeli zor günümüzde yanımızda yer almayıp uyanışa mücadeleye geçtiğimiz bu anda bize akıl vermeye yolumuzu kendi çıkarlarına hizmet etmeye yönlendirmeye kalkanlara itibar etmemeli bizim için her türlü fedakarlığı yüreğini ortaya koyanların söylemlerini dikkate alıp yüreğimiz ile hareket etmeliyiz. Ya da en azından ne yapacağımız konusunda, risk olmadığından ve güvende olduğumuzdan emin olup dünle kavga dan gelecek ile kaygıdan uzaklaşıp güven verene güven duyarak ilerleyebiliriz. Bu ay içinde kararlarımızı ertelememeli bu süre zarfında işlerin birikmesine izin vermeden üretmeli çalışmalı azimle kararlı olmayız hayal kırıklığı yaşamamak için.

Öğretmen Satürn mistik gezegen Neptün ile uyumlu bir açı oluşturacak 18 Haziranda, şefkatli, romantik, ruhu birleştiren jestler yaparak aşk hayatımızı yeniden yapılandırmamızı mutluluğun hiç te bizden uzak olmadığını yaşatarak öğretir her birimize. Daha savunmasız masum yönlerimizi ortaya çıkarmak aşka teslim olmak ve aşkı beslemek konusunda daha istekli olabiliriz.

Hayatımız, iyi bir kelime düşünce şefkat yada ortaya koyacağımız bir jestle, yeni huzurlu mutlu sevgiye dayalı bir hal alabilir. Direnmek yerine sevmek emek vermek vazgeçmeden amalar keşkeler gibi türlü bahanelerin ardına sığınmadan cesaretli olabildiğimiz takdir de. Unutmayalım HAYAT CESURLARI SEVER! 

Mutlu bir insanın enerjisi bir toplumu aydınlatabilir siyahı beyaza çevirebilir. 

Romantizm önem kazanacak, zihinsel ve fiziksel enerjimiz sevgi enerjisi ile tamamlanacak. Venüs'ün İkizler burcuna geçmesi ile 9 Haziran 2019'da ki seyri ile bu enerji daha da yükselecek bu etkiler altında daha kolay bir şekilde sosyalleşiyoruz şefkat ve güven duygumuz karşılıklı olarak güçlenecek.

Merkür ile Mars ve diğer yandan Satürn-Pluto arasındaki karşıtlıklar nedeniyle, son zamanlarda aklımızda olan her şeye karşı tepkimiz neteleşecek. Öfke ve saldırganlık eğilimi yüksek olanlar bu süreçte öfkelerinin ateşi ile kendilerini yakacak başkalarına zarar vermeye kalkarken kendilerine zarar verecekler. Olumsuz duygular, özellikle de uzun süre baskı altında kalan çiftler duygusal patlamalar yılların birikimi ile şiddetli tartışmalar yaşayabilirler. Dünya ve ülkemizde ise bu enerji ile Sosyal ve politik düzeyde yeni gerilimler, yüzleşmeler ve şiddet olabilir suikastlar ve kazalara tanık olabiliriz.

Bir diğer önemli husus, gökyüzü bizleri Ocak ayında gerçekleşen olaylara, gerçeklere, durumlara, aldatmacalara, püf noktalarına veya idealleştirmelere bir daha bakmamızın önemini vurgulamakta böylece hayatımızın sayfalarını çevirebiliriz daha iyi analiz ederiz yaşadıklarımızı yaşattıklarımızı en azından kendi seçimlerimizin sonuçlarını kabul etme cesaretini gösterebiliriz.

İnanç, fantezi ve genişleme ihtiyacı Öğretmen Satürn'ün gerçekçi ruhu ile çok verimli bir şekilde ortaya çıkacaktır kişisel, sosyal ve manevi özlemlerimizi yansıtacak somut bir gerçekliğin temelini oluşturabiliriz. Her birimiz sosyal ve manevi ilkeleri tezahür ettirme arasında seçim yapmak zorunda kalacağız.

Sahte iyimserlikle beslenmekten uzaklaşıp gerçek inançlara dayanan üst düzey bir olumlu tutumu benimseyebiliriz fakat günlük yaşamın sert gerçeklerine karşı öfke ile hareket etmememiz gereken bir ay HAZİRAN bizler için.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık