Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Güneş Hangi Burçta?

GÜNEŞ İKİZLER BURCUNDA

iKİZLER: 

Yin-Yang: Yang

Element: Hava

Nitelik: Değişken

Yönetici Gezegen: Merkür

Bedende temsil ettikleri: Eller kollar bacaklar sinir sistemi

Rengi: Sarı

Temsil ettiği şehir: USA

Günü: Çarşamba

İKİZLER Erkeği: Her an etrafıyla ilgili flört etmekten hoşlanan yapıdadırlar. Cinsel dürtüleri birden fazla ilişkiyi aynı süreçte götürmelerinin nedenidir. Sohbet edebileceği birlikte eğlenebileceği keşfetmek için mücadele edeceği kadınları tercih eder.

İKİZLER Kadını: Eğlenceli dikkat çekmekten hoşlanan cinselliğini doğal karşılayan arzuları kuvvetli yapıdadırlar. Kovalamaktan hoşlanan mücadele edeceği tartışacağı bir erkeği tercih edecektir. Duygularını ve cinselliğe yaklaşımını ortaya koymaktan çekinmez.

İKİZLER Kadın ve Erkeği: Merkür’ün enerjisi bitmek tükenmek bilmeyen sevecen insanları, Aşk ve evliliğe karşı daima tedbirli davranan kişilerdir. Evlilik onları ürkütür kişiliklerini ve beklentilerini tam anlamı ile ifade edebilmeleri için zamana ve karşısında ki kadın ve erkeğin samimiyetine tam anlamı ile güvenmeleri gereklidir. Duygusal geçişleri oldukça kuvvetli olduğundan zaman zaman eşini meraklandırmak için ilgisini belli etmeyecektir. İkizler erkeği evlendiği kadında sürekli keşfedeceği bir şeyler arar. İkizler kadını ise birden bire evlilik kararı almayacak uzun bir süre birliktelikten sonra beraberliği resmiyete taşıyacaktır. Evlilik hayatlarında renkli bir cinsel yaşamları vardır. Eşlerine sevgilerini her fırsatta ifade eder ve onu cezbedecek davranışları ile şaşırtarak tüm ilgisini üstünde tutmayı başarır.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık