Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Hangi Burcun Erkekleri Kadınlarda Nasıl Ayakkabıdan Hoşlanır?

Dost mu, düşman mı ayaklara bakar bilinmez ama erkeklerin de kadınların ayakkabıları ile ilgilendikleri bir sır değil. Erkeğinizi etkilemek istiyor iseniz onun nasıl ayakkabılardan hoşlandığını öğrenip belki bir sürpriz ile karşısına çıkmayı deneyebilirsiniz.

koç aslan yay erkeklerinin sevdiği kadın ayakkabısı

Koç, Aslan ve Yay Erkekleri Kadınlarda Nasıl Ayakkabıdan Hoşlanıyor?

Koçlar, Aslanlar ve Yaylar, yani ateş grubuna mensup erkekler; her zaman seksi çizgiler taşıyan feminen ayakkabıları, şık dizaynları olan topuklu ayakkabı modellerini eşleri veya birlikte oldukları sevgililerinin ayaklarında görmek isteyeceklerdir.

boğa başak oğlak erkeklerinin sevdiği kadın ayakkabısı

Boğa, Başak ve Oğlak Erkekleri Kadınlarda Nasıl Ayakkabıdan Hoşlanıyor?

Toprak grubunun güçleri; Boğa, Başak ve Oğlak erkekleri ise eş veya sevgililerinde; gece / gündüz giyilen tüm ayakkabılarda sadelikten yanadır. Natürel ve şık, kişiye özel tasarımları tercih edeceklerdir. Şıklığın tamamlayıcı bir unsuru olduğu için her şeyden önce temiz ve bakımlı ayaklar ve de ayakkabılar onlar için önemlidir.

kova terazi ikizler erkeklerinin sevdiği kadın ayakkabısı

Kova, İkizler ve Terazi Erkekleri Kadınlarda Nasıl Ayakkabıdan Hoşlanıyor?

Havai grubun muhteşem üçlüsü Kova, İkizler ve Terazi erkekleri, kendileri de rahatlıklarına düşkün oldukları için rahat ayakkabıları, asimetrik çizgileri, kimsede olmayan farklı dizaynları eşleri veya sevgilerinin ayaklarında görmekten hoşlanacaklardır.

akrep yengeç balık erkeklerinin sevdiği kadın ayakkabısı

Akrep, Yengeç ve Balık Erkekleri Kadınlarda Nasıl Ayakkabıdan Hoşlanıyor?

Su grubuna ait ünlü romantikler; Akrep, Yengeç ve Balık burcu erkekleri için kadınlarda görmek istedikleri ayakkabılar; kışkırtıcı ve erotik olmalıdır. Şık, ince topuklular, çarpıcı renkler ve göz alıcı stillerde stilettolar onları baştan çıkarabilir.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık