Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Hangi Burç Hangi Burçla Evlenmeli?

hangi burç hangi burçla evlenmeli

Koç Burcu

Çapkın Koç burcu; Terazi, İkizler ve kendi burcundan birisi ile yüksek cinsel çekim gücüne dayalı ilişkiler yaşayabilir fakat konu aşk ve evlilik olunca, Aslan ve Yay burçları ile kalıcı bir evlilik mümkündür.

Boğa Burcu

Boğa için seksapellik ikinci planda ise de Başak, Terazi, Boğa, Balık ve Akrep burcu insanları onu etkileyebilir. En önemli kriteri güven olan Boğalar ancak Yengeç, Başak ve Oğlak ile çok mutlu bir evlilik kurabilir.

İkizler Burcu

Hep keşif peşinde olan İkizler burcu insanını; Koç, İkizler, Aslan, Yay ve Terazi ile kurulacak sıcak ilişkiler onu cezp edebilir ancak evlilik için şans Aslan, Kova, Terazi ve İkizlerden yana olacaktır.

Yengeç Burcu

Terazi, Oğlak, Kova, Başak, Balık ve Yengeç cinsel konularda uyumludur ancak bu bir Yengece göre evlilik için yeterli değildir.  Boğa, Akrep ve Balık evlenebileceği en ideal burçlardır.

Aslan Burcu

Aslan ve İkizler burcu arasındaki cinsellik mükemmeldir. Aşka ve evliliğe gelince; bir Aslanın dünya evinde İkizler de olabilir, Koç veya yay burcu da...

Başak Burcu

Müşkülpesent Başak burçlarının cinsel çekim alanına Balık, Başak, Boğa, Yengeç, Aslan ve Oğlak girebilir. Mükemmel bir evlilik için zafer ise Boğa ve Oğlak burçlarının lehinedir.

Terazi Burcu

Terazi insanı; Koç, İkizler, Yengeç, Başak ve Terazi ile libidosu yüksek beraberlikler kurabilir. Evlenmek için kararsızlığını ise Kova ve İkizler kırabilir.

Akrep Burcu

Çekici Akrep burçları, cinsel çekim alanına girdiği Boğa, Başak, Aslan, Kova ve Akrep ile heyecanlı ilişkiler deneyebilir. Evlenmeye karar verdiğinde ise yıldızı Yengeç ve Balık burçlarını gösterecektir.

Yay Burcu

Herkese karşı bir sevgi kelebeği olan Yaylar; İkizler, Terazi, Balık ve Yay burçlarından çok uyumlu sevgililer edinebilir. Evliliklerinde mutlu olabilecekleri sağlam limanlar ise Koç ve Aslan burçlarıdır.

Oğlak Burcu

Başak, oğlak ve Balık ile sıcak aşk ilişkileri yaşayabilecek olan Oğlak burçları, temkini elden bırakmaz. Evlilik için kendisine en uygun burçlar ise Başak ve Boğalar arasındadır.

Kova Burcu

Yengeç, Akrep, Kova ve Başak ile cinsel çekimleri uyuşan, özgürlüğüne düşkün Kovalar,  Yengeç burcu ile aşk evinde buluşsa da evlilikte İkizler ve Terazi ile en büyük mutlulukları paylaşacaktır.

Balık Burcu

Balık burcunun romantik, sezgili ruhu; Koç, Aslan, Boğa, Balık ve Yay burcu insanlarını cinsel çekim etkisine alabilir. Yengeç, Akrep, Koç ve Balık burçları ile aşka da yelken açabilir ancak evlenmek için doğru kişi Yengeç ve Akrep burcu insanları arasında olmalıdır.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık