Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Hangi Burçlar Evlilikte Mutlu Olamıyor?

Hangi Burçlar Evlilikte Mutlu Olamıyor

Koç Burcu

Hareketli yaşam tarzına sahip Koçlar, ilişkilerinde sağlıklı ilişkiler kursalar da ve çapkınlıklarını kontrol edemedikleri takdirde evliliklerinde hayal kırıklıkları yaşarlar ve problemler yakalarını bırakmaz.

Boğa Burcu

Boğalar, her zaman ilişkilerinde güvene, kalıcılığa önem verdikleri için aşkta ve evlilikte en talihli burçlardır.

İkizler Burcu

İkizler, duygusal geçişleri yoğun olduğu için evlilik hayatında hızlı karar vermenin getirdiği pişmanlıklar ve ayrılıklarda deneyim sahibi olacaklardır. Belirsiz davranışlarını ve değişken düşüncelerini kontrol etmesi zordur.

Yengeç Burcu

Evliliğin kutsallığına kendini adamış olan Yengeçler, son derece evlerine bağlı, yuvalarına sadıktır. Evliliklerinde eşleri onları ne kadar zorlasalar da evliliğin kutsallığına değer verdikleri için sorun yaşamazlar.

Aslan Burcu

Aslanlar, öfke kontrolü yapamadıkları anda evlilikleri ile ilgili krizler ile karşı karşıya kalır. Gelişmiş özgüvenlerinden dolayı ihtiraslı ve baskıcı olmaları bu burç insanının kötü yönleridir.

Başak Burcu

Başaklar, takıntılarından dolayı evlilik hayatlarında sorunlar yaşayabilir. Eşi eğer yeterince sabırlı değil ise bu evlilik bitme noktasına gelir. Kimseyi üzmek gibi bir niyetleri olmamasına rağmen kusursuzluk merakı, onları huzursuz biri yapabilir.

Terazi Burcu

Teraziler kavga ve sertlikten hoşlanmaz, gürültüsüz ve sakin bir yaşantısı olsun ister. Bu burcun insanı evlilikte zorlandıkları dönemlerden geçseler de zorlukları, başarı ve mutluluğa çevirebilirler.

Akrep Burcu

Akrep burcu kadını ilişkisini sonuna kadar sahiplenir fakat akrep erkeği sabrı taştı ise ve ilişkide beklentileri bir türlü gerçekleşmeyip eş ona karşı baş kaldıran bir tutum içerisine giriyor ise evliliklerinde hayal kırıklığı yaşarlar.

Yay Burcu

Çok değişken ruh hallerine sahip olan Yaylar için eşlerinin merak uyandıracak şekilde kendilerine yaklaşımları ve küçük sürprizleri, evliliklerini keyifle sürdürmelerinde etkilidir.

Oğlak Burcu

Oğlaklar, anlık karar ile nikâh masasına oturdular ise kısa süre içerisinde pişmanlıkları ile yüzleşip ikinci bir ilişkiye yol almaya devam edeceklerdir.

Kova Burcu

Son derece çapkın yapıları olan Kovalar, flörtçü tavırları ile birlikte oldukları eşin sabrını taşırmayı başardıkları anda evliliklerinde şok ayrılıklar yaşayabilirler.

Balık Burcu

Duygusal Balıklar, evliliğe aileye çok özen gösterdikleri için kolay kolay ilişkilerinde yıpratıcı ve sitemkâr olmazlar. Evliliklerinde çıkacak sorunlar karşısında üzülmemek adına, ona acı veren olayları görmezden gelir.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık