Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Hangi Burç Nasıl Kilo Alır?

hangi burç nasıl kilo alır

Koç Burcu

Koçlar kolay kilo almazlar ama şişmanlamaya başladıklarına özellikle göbek ve basen bölgelerinde yağlanmalar söz konusu olur. Sıkı bir diyetle iradelerini ortaya koydukları sürece hızla aldıkları kiloları kalıcı bir şekilde verebilir.

Boğa Burcu

Tatlı zaafı olan Boğalar, ipin ucunu kaçırdıklarında kilo almaları kaçınılmazdır ve kilo vermeleri de zor olacaktır. Mutlaka sıkı bir diyet ile sporu birlikte yapmalıdırlar.

İkizler Burcu

Fiziğine dikkat eden sportif İkizler insanı kolay şişmanlamaz ancak kilo alma ile ilgili problemleri düzensiz yemek yeme alışkanlıklarından kaynaklanır.

Yengeç Burcu

Yengeç burçlarının yağ tutan bünyelerinden dolayı kilo problemi hep başlarına beladır. Sık ve az yeme alışkanlıkları kazanarak, özellikle dolunaydan sonraki günlerde başlanılacak, spor destekli bir program önerilir.

Aslan Burcu

Aslanlar için kilo, bel ve göbek bölgelerindeki yağlanma olarak görülür. Kilo vermeleri uzun bir süreçte gerçekleşebileceği için yağlı ve tuzlu yiyeceklerden uzak durarak, rutin egzersizleri günlük hayatlarının bir parçası haline getirmelidirler.

Başak Burcu

Başaklar için bağırsaklarındaki tembellik ve mide sorunları kilo almalarının temel nedenidir. Özellikle kollar ve üst bölgedeki karın yağları ile savaşmak zorunda kalacaklardır.

Terazi Burcu

Terazi burçları, en çok da basen bölgesindeki yağlardan muzdariptir. Sabah kahvaltısı ile ilgili problemlerini aşabildikleri takdirde spor ile birlikte kilo vermeleri kolaylaşır.

Akrep Burcu

Akreplerin de göbeklerindeki ve göğüs bölgelerindeki yağlanmalar ile başı derttedir. Gece yemelerini bırakmadıkça zayıflamaları zordur.

Yay Burcu

Yay burçlarının en büyük fiziksel sorunu, kalça bölgelerindeki yağlanmalar ve baldırlardaki kilo problemidir. Spor yapmayı seven Yaylar için zayıflama sorun olmayacaktır.

Oğlak Burcu

Oğlak burçlarının bilhassa göbek, gıdı ve yüz bölgelerinde kilo problemi, hayata küsmelerine sebep olacak kadar onları rahatsız edebilir. Yüz egzersizleri ve yüz yogası ile kilo dengesini koruyabilirler.

Kova Burcu

Bel ve göbek bölgelerindeki yağlanma Kova burçlarının hayatlarında kalıcı bir sorun olarak karşılarına çıkabilir. İlerleyen yaş ile birlikte az ve sık yemek yemeğe özen göstermelidirler.

Balık Burcu

Balıkların üst bölgeleri her zaman diğer burçlara göre zayıf kalmakla birlikte, vücutlarının alt kısmı kilo alma eğiliminde olacağından, özellikle göbek ve basenler, bacaklarındaki tombulluk onlar için rahatsız edici sorunlar olabilir.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık