Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Hangi Burç Nasıl Anne Olur?

"Her çocuk için anne en değerli varlıktır, anne olan burçlar arasında sadece nüans farkları vardır."

koç burcu nasıl anne olur

Koç

Koç burcu kadını için hayatta öncelik; güç ve kariyer edinmektir. Anne olduklarında ise bunu bir iş olarak görüp, çocuklarını en mükemmel şekilde yetiştirmek isteyeceklerdir.

boğa burcu nasıl anne olur

Boğa

Evcil mizaçlı Boğa kadını anne olmaktan mutluluk duyar. Çocuklarına aşırı bağlı Olan Boğa anneleri onların sağlığı ve güvenliği için hayli temkinli olacaktır.

ikizler burcu nasıl anne olur

İkizler

Annesi İkizler olan çocuklar kendilerini çok şanslı hissedecektir. İkizler kadını, çocukları için iyi bir oyun arkadaşı, iyi bir bakıcı, iyi bir öğretmendir.

yengeç burcu nasıl anne olur

Yengeç

Yengeç burcu adeta çocuklarına tapar, onları sevgisi ve şefkati ile sararak büyütür. Gelenekçi Yengeç bir anne, çocuklarının ailesine, kültürüne, değerlerine bağlı olmaları konusunda hassastır.

aslan burcu nasıl anne olur

Aslan

Aslan burcu kadını, çocukları için koruyucu bir melektir. Popüler olmayı, sanatsal alanlarda gelişmeyi ve otoriteyi öğretecek, onları şımartmayacak ama daima yanlarında olacaktır.

başak burcu nasıl anne olur

Başak

Başak kadını için düzen, disiplin ve kusursuzluk; çocuklarını yetiştirirken de sihirli kelimeleridir. Çocuklarının giyiminden, sağlığına, temizliğinden eğitimine her konuda kusursuz olması konusunda titizdir.

terazi burcu nasıl anne olur

Terazi

Sevgi ve şefkat timsali Terazi kadını, düşünceli, demokrat, sosyal bir anne olur. Çocuklarına çok düşkün olan Teraziler, onları sosyal ve yetenekli bir birey olarak yetiştirmek ister.

akrep burcu nasıl anne olur

Akrep

Akrep kadını anne olunca çocuklarını dış çevredeki tehlikelere karşı çok güçlü yetiştirmeye çalışır. Çok şefkat göstermezler belki ama tek gayeleri onların mutluluğudur. Akrep anneler çocuklarının ilgi ve yeteneklerini çok iyi sezer ve yönlendirir.

yay burcu nasıl anne olur

Yay

Yay burcu kadını, çocuklarına bir anneden çok eğlenceli bir arkadaştır. Sevecen, sevgi dolu, adil ve anlayışlı Yay anneler; çocuklarını gezdirmekten, yeni şeyler öğretmekten, hareketli aktivitelere katılmaktan keyif alır.

oğlak burcu nasıl anne olur

Oğlak

Oğlak anneler, çocuklarını ciddi, saygılı, sorumluluklarını bilen, çalışkan kişiler olarak görmek ister, bu yüzden de onlara tüm beceri ve yeteneklerini aktarır.

kova burcu nasıl anne olur

Kova

Kova burcunun kadını çocuklarının gözünde mükemmel bir anne olur. Özgürlükçü, adil, neşeli, kâşif ruhlu Kovalar bu özelliklerini çocuklarına da aşılar.

balık burcu nasıl anne olur

Balık

Balık burcu kadını çocuklarının üzerine titreyen, onlar için her şeyi göze alabilen yufka yürekli, pembe gözlüklü bir annedir. Çocuklarına inanılmaz derecede bağlı, anlayışlı, korumacı, harika bir anne olur.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık