Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Hangi Burçların Kalbine Giden Yol Midesinden Geçer?

Yemek kültürü ve yemek alışkanlıkları tüm insanlar arasında sosyal ilişkileri belirleyen önemli ritüellerdir. Karşı cinsten birini etkilemek için yemeğe çıkmaya veya ona yemek yapmaya karar verdiyseniz nasıl seçimler yapmalısınız? Burcuna göre hoşlandığı yemek türleri neler? Bir bakalım mı?

Hangi Yemek Hangi Burçları Kolay Etkiler?

terazi burcu ne yemeyi sever

Terazi için yemek, sosyal hayatının bir parçasıdır. Yemek davetlerini asla reddetmez. Çok seçici değildir. Sürprizlere, değişik mekânlara, farklı yemeklere bayılır.

boğa burcu ne yemeyi sever

Boğalar ise yemek yemek için yaşar neredeyse. Pek yemek seçmez, hemen her şeyi lezzetli olması şartıyla yiyebilir. Ona özel olduğunu hissettirmeniz yeterli!

yengeç burcu ne yemeyi sever

Tanıdığı herkesi aileden sayan Yengeç burçları için evde özenle hazırlanmış bir yemek, sevdikleri ile paylaştığı bir sofra yeterlidir. Emek verilmiş, sevgi katılmış olması önemli...

yay burcu ne yemeyi sever

Yay burcu yemek yemeyi bir sohbet aracı olarak görür. Eğer sofrada hoş bir sohbet varsa soğan ekmek bile ona dünyanın en güzel yemeği gelebilir.

kova burcu ne yemeyi sever

Kovalar yemek konusunda en kolay tavlanacak burçlardır. Yeter ki ona özel hazırlanmış olsun, salaş bir sahil barakası da olabilir, bir fastfood da!

balık burcu ne yemeyi sever

Balık burçları için romantik bir sofra kurulmalı, yemek seçimi çok önemli değil ama düzenli, mumlar konulmuş hoş bir masaya, güzel bir müzik eşlik etmeli.

Yemek ile Etkilemesi Zor Burçlar Hangileridir?

koç burcu ne yemeyi sever

Koç Burcu için hayatta nefis bir yemek kadar önemli çok az şey vardır. Et yemeklerini özellikle tercih eder, bilhassa Meksika, Doğu Anadolu mutfağı gibi acısı bol olanlarından. Salatası tatlısına kadar çeşit bol olmalı, önce gözü doymalıdır.

oğlak burcu ne yemeyi sever

Eğer bir Oğlak burcu için yemek yapmayı planlıyorsanız işiniz zor, çok zor beğenir, mutlaka bir bahane bulur. İşi riske atmayın, dışarıda fastfood olmayan, ünlü bir mekan da yemek çok daha akılcı olur.

aslan burcu ne yemeyi sever

Aslanlar için ise sakın içerisinde et olmayan, sebze ağırlıklı bir sofra kurmayın. Kahvaltı için bir plan varsa sucuklu veya pastırmalı bir omlet ve yanında her telden bol çeşit olmasını sağlayın.

başak burcu ne yemeyi sever

Başaklar, iş güç arasında, yemek için en az zaman ayırabilen insanlardır. Yemek için çok beklemeyi sevmez. Birlikte, uzun uzun yemek yemeyi unutun. Çabuk hazırlanmış, fakat lezzetli bir sofrada olmak hoşuna gidecektir.

akrep burcu ne yemeyi sever

Akrepler göre yemek aşk bağlantısı için, önemli olan onu etkilemek için ne kadar çaba harcadığınızdır. Çok lüks bir mekân, etrafta koşuşturan garsonlar kadar, sizin ne kadar çekici göründüğünüz önemlidir.

ikizler burcu ne yemeyi sever

İkizler burcu, bir yemekle tavlanamayacak kadar zordur. Yemek seçimi için 'değişiklik' anahtar kelime olmalıdır. Farklı kültürlerden, daha önce tatmadığı bir çeşit onu çok heyecanlandırabilir.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık