Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Hangi Burç Kadını Nasıl Giyinir?

Karakterleri belirleyen burçlar ister istemez giyim kuşamı da şekillendirir. Hangi burcun kadını nasıl giyinir, nasıl bir stili vardır? Bilmek istemez miydiniz?

Hangi Burç Kadını Dikkat Çekici Giyinmekten Hoşlanır?

akrep burcu kadını giyimi

Akrep burcu kadını için giyim stili, seksi ve gösterişli kıyafetlerdir. Onu siyah, kırmızı, erguvan gibi renkler, parlak taşlı straplezler ile görebilirsiniz.

kova burcu kadını giyimi

Kova burcu kadını hep göz alıcı olmalıdır, dikkat çekmek için elinden geleni yapar. Belli bir stili de yoktur. Kimi zaman bir rock yıldızı, kimi zaman prenses görünümüne bürünebilir.

terazi burcu kadını giyimi

Terazi kadını, hep bir sosyal aktivitede olduğu için her yere özel, kaliteli giyinmeyi sever. Her mekân için uygun bir kıyafeti vardır ve mutlaka kaliteli parçalardır.

ikizler burcu kadını giyimi

Doğal bir çekiciliği olan İkizler kadını için, giyim kuşam mutlaka çarpıcı olmalıdır. Seksapelini ortaya çıkaracak iddialı giysileri, ''Ben buradayım!'' demelidir.

aslan burcu kadını giyimi

Aslan burcunun kadını, asaletini ve farkını belli etmekten çekinmez. Bir kraliçe havasında şaşaalı giysileri ile ilgi odağı olmayı sever.

koç burcu kadını giyimi

Koç burcu kadını, genellikle enerjik ve coşkulu karakterini giysilerine de yansıtır. Renkli, desenli elbiseleri, rahat kesim ve kumaşları tercih eder.

Hangi Burç Kadını İddiasız Giyinir?

balık burcu kadını giyimi

Duygusal ve yaratıcılığı yüksek balık burçları, çok iddialı giyinmese de farklı ve naif kıyafetler giymeyi tercih eder.

yengeç burcu kadını giyimi

Romantik Yengeç burcu kadını rahat ve kullanışlı spor giysilerin kadınıdır. Görsellikten çok kişiliği ile ilgilenilmesini beklediği için giyimine çok özen göstermez.

yay burcu kadını giyimi

Yay burcu için giyinmek daha çok örtünmektir. Ne giydiğini çok önemsemez, bu yüzden bazen rüküş, bazen de silik duruma bile düşebilir.

Hangi Burç Kadını Karizmatik Giyinir?

oğlak burcu kadını giyimi

Hayatı ciddiye alan Oğlak burcu için, giyim kuşam da gerekli ciddiyet gösterilmelidir. Giysileri her daim temiz, düzenli, ütülüdür. Pek spor giyinmez. Otoriter, ciddi ve kaliteli kıyafetler ile onu tanımak çok zor değildir.

boğa burcu kadını giyimi

Keyfine düşkün Boğa burcu kadını, sade ve şık giyinmeye özen gösterir. Kıyafet için çok para harcamak istemez. Pratik bir şekilde nasıl son derece şık ve karizmatik olabildiğine şaşırabilirsiniz.

başak burcu kadını giyimi

Başak burçları, düzenli, disiplinli karakterini giysileri ile de belli eder. Modada seçicidir ve net renkler tercihidir, onu ara renkler ve de absürt trendler ile pek göremezsiniz.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık