Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Hangi Burç Kolay Evlenir, Hangisinin Evlenmesi Zordur?

Evlilik kimine göre sosyal hayatın vazgeçilmezi, kimine göre ise sosyal darboğazın kendisi. Acaba evlilik düşündüğünüz kişinin burcu evlilik hakkında nasıl bir çerçeve çiziyor? Hangi burç insanının evlenmesi daha kolay, hangisi asla evlenmez?

Evliliğe Kolay Evet Diyen Burçlar

Hayattaki en büyük beklentisi mutluluk olan Balık burcu insanı aradığı aşkı bulduğunu sandığında hemen evlenebilir. Verici, sevecen, hoş görülü Balık aşkta mantık aramaz, duyguları ile hareket eder.

Aile olmak Yengeç insanı için çok önemlidir. Kendisine uygun insanı bulduğunda evliliğe hemen ''evet'' diyebilir. Yapıcı, birleştirici, ailesine bağlı,  ideal bir eş olurlar.

evliliği kolay evet diyen burçlar

Zevk ve rahatına düşkün Boğa burçları için evlilik huzur ve mutluluktur. Eğer ona değer veren bir hayat arkadaşı bulursa, nikâh masasına oturmak için hiç itiraz etmeyecektir.

Oğlak burçları için sosyal statü, saygınlık, bir aile sahibi olmak önemli değerlerdir. Hayat ciddi münasebetlerden ibarettir. Yönetmeyi sever, idaresine girmeyi kabullenecek uygun bir eş ile evlenmeye hemen hazırdır.

Evlilik için Nazlanan Burçlar

Ağır ve temkinli hareket eden Aslan burcu, hemen teslim olmaz. Özgüveni yüksektir, değer verildiğini görmek ister. İnce eler sık dokur kriterlerine uygun birini bulduğunda ancak evlenebilir.

Hayatlarında hep bir düzen, denge olsun isteyen Terazi burçları, kuralcı ve prensiplidir. Evlilik konusunda da olmazsa olmazları vardır. Bu biraz katlanılması zor bir durum olsa da Teraziler çok taviz vermeyi sevmez.

evlilik için nazlanan burçlar

Güvenilir, doğrucu, biraz da bencil Koç burcu, lider ruhludur. İnatçı ve dediğim dedik, olduğu için, evlilikte de kontrol hep elinde olmalıdır.

Sosyal alanlarda biraz çekimser olan Başaklar, dürüstlük ve açık sözlülüğe önem verir. Başak burcu çalışmaktan fırsat bulabilirse, evliliğe ılımlıdır.

Evliliğe Razı Etmesi Zor Burçlar

Kova burcu insanı, hayatı kısıtlanmayacaksa, dilediğince gezip tozması engellenmeyecek, hesap sorulmayacaksa, ancak evliliğe sıcak bakabilir.

Özgürlüğüne çok düşkün İkizler için de evlilik çok uzak bir kelimedir. Doyumsuz, değişken yapıları tutarsızdır, fakat entelektüel yapısı gelişmiş, yenilikçi, enerjik ve ulaşılması zor biri ile evliliğe razı olabilir.

evliliğe razı etmesi zor burçlar

Çekici, cazibeli, popüler Akrep burcu da zor evlenirler grubundandır. Güçlü, ateşli, tutkulu bir aşkın peşinden gidebilir ve savaşarak elde etmek ister.

Hayat dolu, sempatik, sosyal Yaylar, fazlası ile özgürdür. Çabuk sıkıldıkları için ise evliliğe ikna etmek kolay değildir. Evlenseler bile bu orta yaşları bulabilir.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık