Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Hangi Burç Nasıl Bir Baba Olur?

Bazı ülkelerde insan kaynakları, burcuna göre işe yerleştirme bile yapıyor. Çocuk sahibi olmayı düşünüyorsanız, neden ''ideal baba'' olabilecek burçlardan birini seçmeyesiniz? Seçme şansınız kalmamış olsa bile, baba adayının veya babanın burç özelliklerini tanıyarak uzlaşmaları kolaylaştırabilirsiniz.

koç burcu baba

Koç Burcu Erkekleri Nasıl Bir Baba Olur?

Koç erkekleri, otoriter ve disiplinlidir. Aile içinde de karar mercii yine kendisi olmak ister. Sorumluluklarına bağlı Koçlar, aileyi bir arada tutmak için zaman zaman çocuklarına da zorluklar çıkartabilir. Öncülüğü, yol göstericiliği, çocuklarının sosyalleşmesi için verdiği özel gayret yanında, müdahaleci, kısıtlayıcı bir tutum da sergileyebilir. Kendisini bir baba gibi kabul etmekten çok, arkadaş gibi görmek ister.

ikizler burcu baba

İkizler Burcu Erkekleri Nasıl Bir Baba Olur?

İkizler burcu erkeği için evlenmek, çocuk sahibi olmak özgürlüklerinin kısıtlanmasıdır. Kolay kolay yanaşmaz. Hayatının kadınını bulduğunda evlenir ise, mutlaka çokça çocukları olsun ister. Aslında ikizler burcu erkeği, baba namzetleri içerisinde en ideal olanlarından biridir. Çocukları için eğlenceli, hareketli, maceracı bir arkadaş olur. Bir babadan çok evdeki ikinci çocuk gibidir. İlgili, coşkulu, öğretici, baskıcı olmayan bir baba, anneyi biraz zorlasa da her çocuğun hoşuna gider.

aslan burcu baba

Aslan Burcu Erkekleri Nasıl Bir Baba olur?

Aslan burcu erkekleri, bulunduğu her ortamın merkezinde olmak ister. Eşlerini bile çok zor seçen Aslanlar, ilgi odağının değişeceğini bildiklerinden pek çocuk sahibi olmak istemez. Baba olmak fikrine alışması bile kolay değilken, babalık görevinde çok ilgili ve iddialı değildir. Böbürlenmesi, çocuklarına sık sık öğütler vermesi can sıkıcı olsa da, sevgi dolu ve koruyucudur.

terazi burcu baba

Terazi Burcu Erkeği Nasıl Bir Baba Olur?

Bir kadın için aşk erkeği Terazi, ideal bir eştir. Kusursuz bir evlilik için didinir, eşini mutlu etmek tek derdidir. Fakat çocuk sahibi olma, baba olma fikrine atlamayacaktır. Her şeye rağmen baba olduğunda sevecen, tatlı, düşünceli tavrını sürdürür. Çocuklarını iyi yetiştirmek, onların mutluluğu için çalışmak artık idealidir. Sakin yapılı Teraziler çocukları arasında da ayırım gözetmez, son derece adil davranır.

yay burcu baba

Yay Burcu Erkeği Nasıl Bir Baba Olur?

Yay burcu erkeği hayatı dolu dolu yaşamayı sever, sorumluluk sahibi olmak pek hoşlarına gitmez. Hayatını birleştirdiği ideal kadınını bulduğunda, ayak bağı olacak bir çocuk için fazla gönüllü değildir. Fakat sosyalliği, neşesi, çocuksu yönleri ile bir baba değil çocuğuna çok iyi bir arkadaş olur.

yengeç burcu baba

Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Bir Baba Olur?

En ideal aile babası Yengeç burçlarından çıkar. Sosyal hayatlarında, aile olmak onlar için her şeydir. Çocukları çok sever ve çocukları için yapmayacağı fedakârlık yoktur, hayatlarını ailesine ve çocuklarına adar. Evcimen, sevecen, düşünceli Yengeç erkekleri, tartışmasız en başarılı ve sevilen babalar olur.

kova burcu baba

Kova Burcu Erkeği Nasıl Bir Baba Olur?

Maceracı, hayalperest, dışa dönük Kova erkeği için çocuk, baba olmak, çok uzak kelimelerdir. Genellikle geç evlenirler, çocuk sahibi olmaları ise kötü bir sürprizdir. Ancak bu fikre alışmaları fazla sürmez, hatta hoşlarına bile gidecektir. Artık çocuğu için hayaller kuracak, yeni amaçlar edinecektir. Kova burcu babaları, çocuklarının sorunları ile her zaman ilgili ve yol göstericidir ve çocuklarının sosyal olması, iletişimde çok iyi olmaları için çokça zaman harcayabilir.

boğa burcu baba

Boğa Burcu Erkekleri Nasıl Bir Baba Olur?

Güçlü, istikrarlı Boğa burcu erkekleri, evlendikten sonra da çocuk yapmak dâhil, ailesinin geleceğini planlar. Maddi olanaklarını maksimuma çıkarmak iyi bir baba olmasının ilk şartıdır. Çok çalışır, tasarruf eder. Aile huzuru, düzeni bozulsun istemez. Sevecen, sıcakkanlı ideal bir baba olan Boğa erkeği, çocukları ile vakit geçirmekten, her sorunu ile ilgilenmekten büyük keyif alır.

başak burcu baba

Başak Burcu Erkekleri Nasıl Bir Baba Olur?

Titiz ve mükemmeliyetçi Başak burcu erkeği, evlilik için çok seçici davranır ve sevdiği insandan da çocuğu olsun ister. Bir çocuğun varlığı bile Başak erkeği için bir gurur kaynağıdır. Düzen, disiplinli çalışma öğretilerinin harfiyen yerine getirilmesi onu hoşnut eder. Sevgisini göstermek konusunda biraz temkinlidir, çocuklarını şımartmaz. Çok arkadaş bir baba olmasa da iyi bir eğitmen ve koruyucu olur.

balık burcu baba

Balık Burcu Erkeleri Nasıl Bir Baba Olur?

Müşfik, duyarlı bir baba arıyorsanız, Balık burcu erkeğini ilk sıraya almalısınız.  Balık burcu erkekleri, çocuklar için eşsiz bir aktivite ve oyun arkadaşıdır. Çocuklarını asla kırmaz, onlarla eğlenir, oynar. Hayal güçlerini çocuklarına da aktarmak, yaratıcı fikirler geliştirmek konusunda ustadır. Anneye pek iş bırakmayan, sabırlı, anlayışlı Balık burcu babalar, çocukları tarafından çok sevilir.

akrep burcu baba

Akrep Burcu Nasıl bir Baba Olur?

Her şeye hâkim olma duygusu, hata ve tehditleri asla affetmemesi Akrep burcu erkeğinin sert, korkulan bir baba gibi görünmesine neden olabilir. Akrep burcu erkeği çocuklarına öncelikle ayaklarının üzerine sağlam basmayı, güçlü olmayı, kendilerine ve başkalarına saygı duymayı bilhassa öğretecektir. Zayıflığa tahammülleri yoktur, çok sevecen oldukları söylenemez, gerekli görürse sert cezalar bile vermekten çekinmez.

oğlak burcu baba

Oğlak Burcu Nasıl Bir Baba Olur?

Oğlak burcu erkeği ideal bir baba örneği olarak, ailede kontrol merkezidir. Disiplin, terbiye, saygı ve itaat önemli erdemleridir. Sevgi ve içtenlikle sarılacağı ailesi için, her şeyi göze almaktan çekinmez. Her boş anını çocukları ve ailesi ile geçiren Oğlak babalar, çocuklarının başarılı olması, iyi bir kariyer yapması için, üzerine düşen sorumlulukları fazlası ile yerine getirir.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık