Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Hangi Burç İçin Özür Dilemek Kolay, Hangileri İçin Zor?

Bazı insanlar için özür dilemek ne kadar zor ise bazıları içinse bir o kadar kolaydır. Burçlarının karakteristik özelliklerini hemen hemen taşıyan tüm insanlar için, hatalı oldukları bir durumda özür dilemeleri benzerlikler gösterir.

Özür Dilemesini Bilen Burçlar

En duygusal burçlardan olan balık burcu için birinin kalbini kırmak çok zordur. Hatası olmasa bile rahatlıkla özür dileyip, gönlünü almasını bilir.

Terazi burcu dengeyi bulmak adına çoğu kez denge sorunu yaşayabilir. Sosyal hayatları çok renkli, arkadaş çevresi çok geniştir ve dostluklarını bozmamak adına hatasını kabul edip özür dilemesi zor olmaz.

Yengeç burcu için tanıdığı herkes ailesi gibidir, kimseyi üzmek, bilerek zarar vermek istemez. İstemeden de olsa haksızlık ettiği birisi, hatalı olduğu bir davranışı olduğunda özür dilemesini de bilir.

Temkinli Boğa burcu için, güven, sadakat çok önemlidir. Samimiyetle davrandığı insanlar tarafından yanlış anlaşılması onu çok üzer ve kalbini kazanmak ve kendisini affettirmek için çaba gösterir.

İşkolik, disiplinli, mantıklı Başak burçları olayı iyice sorgulayarak bir sonuca ulaştırmadan kendi hatalarını kabul etmez. Çok zor da olsa, gerçekten haksız olduklarına kendilerini ikna edebilirlerse, özür diler.

Hangi Burçlar için Özür Dilemek Kolay, Hangileri için Zor?

En Zor Özür Dileyen Burçlar

Aslan burçları aşırı gururludur. Onların yaptıkları her hangi bir hatadan sonra bile özür dilemeleri zoraki bir adımdır. Özür dilememek için çok debelenir.

Arkadaş canlısı Koç burçları, kolay kolay hatalarını kabullenmez ve asla yalvar yakar özür dilemez. Bariz bir yanlışlarında bile kısa bir özür dileme veya geçiştirme ile yetinebilir.

İkizler burcu için ise söz konusu kendileri olduğunda; Herkes hata yapabilir, haklı olduğu bir tarafı vardır, özür dilemeye gerek bile yoktur!

Hırslı, tutkulu Akrep burcu, hatayı hep karşı tarafta arar, kendisi hep haklıdır veya yanlış anlaşılmıştır. Özür dilemesi için bir neden yoktur ki!

Esnek Yay burçları için hayat tozpembe olduğu için üzülmek, özür dilemek yersiz bir durumdur, özür dileyecek bir durumda kalmamayı her zaman başarır.

Oğlaklar kendi mantıklarına uymayan bir durumu kabullenmekte zorlanır, basit bir hatada özür dileyebilir belki ama mantık dışı ise asla!

Kova burçları hatalarını kabullenmekte zorlanır ve hep özür dilenmesi gereken taraftır nedense...

Balık hayatındaki herkese karşı her zaman yapıcı ve merhametli olan Balık burcu, kimseyi kolay kolay kırmayacağı gibi özür dilemesi gerektiğinde de bunu zorlanmadan gerçekleştirir. Fakat kendini gerçekten haklı gören bir Balık, özür dilememek için her şeyi yapacaktır.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık