Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Aşk Acısı Karşısında Burçlar Nasıl Tepkiler Gösterir?

Aşk acısı kimi burç insanını yer bitirir, kimine ise sinek vızıltısı gibi gelir. Aşkın halleri karşısında, burçların tepkilerini merak edenler için, mini bir kılavuz hazırladık. Her şeye hazırlıklı olmak lazım! Değil mi?

aşk acısı çeken koç burcu

Koç Burcu

Samimi, dost canlısı, temiz kalpli, koç burcu insanı, eğer aşk çemberine girmiş biri ile karşılaşırsa, çekici ve doğal davranışları ile karşı cinsi etkilemeyi çoğu kez başarır. Eğer aşkına karşılık bulamazsa, ya da bitmesi gerekli ise hiç de karalar bağlamaz. Koç burçlarının çok güçlü bir kalbi vardır, kırılsa da kısa sürede kendini toparlar ve soğukkanlılıkla hayatına devam eder.

aşk acısı çeken boğa burcu

Boğa Burcu

Aşkta tutkunun sınırlarını taşkın bir şekilde yaşayan, aşk insanı Boğa burçları için terk edilmek dünyanın sonudur. Boğalar aşk acısını en derinden yaşayan burçlardan biridir. Küçük bir ümit bile olsa sabırla, bağlılıkla bekler. Eğer kapılar tamamen kapanmış ise adeta yıkılır, kendine gelmesi çok uzun sürer. İnsanlara karşı güven sorunu, kolay kolay tedavi edilemez.

aşk acısı çeken ikizler burcu

İkizler Burcu

Değişken yapılı, aşkta maymun iştahlı İkizler burcu insanı tahmin edileceği gibi aşk acısı nedir pek bilmez. Özgüveni yüksek İkizler için, aşkına karşılık bulamamak, terk edilmek onu şaşırtabilir. Gerçekten âşık olmuş ise onu elde etmek için tüm cazibesini kullanır, nadir de olsa bağlı kalır. Fakat aşk için acı çekmek gibi bir zahmete girmez, ilk fırsatta yeni aşklara yelken açar.

aşk acısı çeken yengeç burcu

Yengeç Burcu

Romantik su burcu Yengeç insanı için aşk her şeydir. Soğukkanlı, güçlü görünümünün altında bir melankolik yatar. Aşk acısı Yengeç kalbini dağıtır. Dünya kararır, hayat biter, hep suçu kendisinde arar. Başkasına zarar veremeyecek kadar düşünceli, duyarlı ve hassastır. Tekrara hayata dönmesi çok zor olsa da kalbini onaracak bir ruh ikizine rastlaması her şeyi değiştirebilir.

aşk acısı çeken aslan burcu

Aslan Burcu

Gururu ve egosu yüksek Aslan burcu için, aşk acısı asla paylaşılacak bir şey değildir. Kendi gizeminde bunu derinden yaşar. Aşk acısı yıkıcı tahrip edicidir fakat aşk bitti ise bitmiştir. Affetmez, geriye bakmaz Aslan burcu, yaralı bir kalbi olsa da kimseye belli etmeden, hayatını sürdürmeye devam eder.

aşk acısı çeken başak burcu

Başak Burcu

Aşkta derin duygulara sahip olmamak ile sıklıkla eleştirilen Başaklar, fazlası ile mantıklıdır. Aşkta da aşk acısı çekmek gibi mantık dışı sayabilecekleri bir zaman kaybı yaşamazlar. Mantık süzgecinden geçirdikleri ilişki, aşk durumu gerektiğinde bitebilir. Çalışmaya olan aşkları, aşk acısını kolayca unutturur.

aşk acısı çeken terazi burcu

Terazi Burcu

Aşkın hakkını veren Terazi burçları, ne sebeple olursa olsun aşk acısını kalpten yaşar. Derin üzüntülere boğulur. Hayata küser, kendi içine kapanır, depresyona girer. Fakat bu melankolinin çok uzun süreceğini zannederseniz yanılırsınız. Terazi aşk insanıdır ve sosyal hayatlarına kısa sürede tekrar bağlanarak yeni bir aşk bulabilir.

aşk acısı çeken akrep burcu

Akrep Burcu

Aşkta tutkulu ve inatçı Akrep burçları için terk edilmek kabul edilir bir durum değildir. Ayrılmak, kendi tercihi ise hiç umursamadan kıskaçlarını dolayacak bir aşk bulmakta güçlük çekmez. Terk edilmiş ise gururları incinen, egosu yüksek Akreplerin intikamı korkunç olabilir.

aşk acısı çeken yay burcu

Yay Burcu

Sevgi kelebeği Yay burçları için aşk acısı 1-2 gün bile sürmez. Aşk bir oyundur onlara göre ve bitmesi gerektiğinde bitmelidir. Üzülmenin, yas tumanın mantıken bir açıklaması yoktur. Çabucak yön değiştirip, yeni birini bulabilir.

aşk acısı çeken oğlak burcu

Oğlak Burcu

Oğlak burçları güç ve mantık için vardır. Aşk acısı bir süreliğine gururlarını kırıp, derin ızdırap çekmelerine neden olabilir. Bu bir felakettir, dünyanın sonu gelmiştir, fakat güçlü iradeleri küllerinden yeniden doğmasını kolaylaştırır.

aşk acısı çeken kova burcu

Kova Burcu

Hayatı yaşamayı, her şeyden fazla önemseyen Kova burcu için, onu kısıtlayan bir aşkın bitmesi kısa süreli bir üzüntüden başka bir etki yaratmaz. Hayat tüm canlılığı ile devam ediyordur. Aşk acısı çekerek hayatı asla ertelemez.

aşk acısı çeken balık burcu

Balık Burcu

Balık burcu demek aşk demek, aşk acısını ise en melankolik hali ile yaşamak demektir. Hassas ve kırılgandır. Günlerce, aylarca kendine gelemez, hiç bir amacı, yaşamın bir anlamı kalmamıştır artık. Hayata tekrar tutunmak, toparlanmak için güçlü bir arkadaşa ihtiyaç duyar.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık