Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Hangi Burç Nerede Yaşamalı?

Çoğumuz bazen ''Buraya ait değilim, başka bir yer, belki de başka bir ülke de olmalıyım.'' diye aklından geçiriyordur. Acaba burcunuza göre nasıl bir hayatınız olmalı, karakterine en uygun yer neresi, nerede yaşamalısınız?

terazi burcu nerede yaşar

Terazi: Terazi burcu, ister Avrupa ister ABD, ister Uzak Doğu her yerde yaşayabilir, her ortamda sosyal bir çevre edinmekte zorlanmaz. İnsan odaklı olan Terazi burçları için sosyal alanda gelişmiş şehir ve ülkeler öncelikli olabilir. İstanbul gibi bir metropol, Antalya, Muğla, İzmir gibi şehirlerde aradığı ortamları bulabilir. Singapur, Çin, Japonya, Hindistan, Ukrayna, Rusya, Belçika, İtalya, İspanya ise önerebileceğimiz ülkeler.

ikizler burcu nerede yaşar

İkizler: Kabuğuna sığmaz İkizler burcu için, uzun süre bir yerde kalmanın imkânı yok, o sürekli gezebileceği, farklı yerler görebileceği, hareket alanı kısıtlanmayan ülke ve yörelerde yaşamalı. İtalya, Arjantin, Brezilya, Meksika, İspanya İkizlerin özgür ruhlarına hitap edebilir. Maldivler, Japonya, Mısır, İzlanda gibi ülkelere gitmek, yeni insanlar tanımak, meraklı ve maceracı yapıları için mükemmel rotalardır.

yay burcu nerede yaşar

Yay: Yay burçları, için de insan topluluğu olan her yer uygundur, ama sürekli gezip dolaşmalı, farklı kültürlerle tanışmalı, keşiften keşfe koşmalıdır. Avustralya, Madagaskar, Endonezya, Sri Lanka gibi ada ülkeleri, Yay burçları için çok heyecan verici gelebilir. Amerika, Peru, İsviçre, Japonya gibi farklı kültürlere ait ülkelerde bile rahatlıkla yaşayabilir. Sabit adreslerine döndüklerinde ise dostlarına günlerce anlatabilecekleri bir dolu malzeme toplamış olacaklardır.

koç burcu nerede yaşar

Koç: Koçlar varlıklarını korumak ve çoğaltmak için sürekli kafası meşgul insanlardır. Onlara göre para ve mutluluk eş kavramlardır. İş hayatı onları nereye sürüklerse gidip, yerleşebilir. Hareket alanı kısıtlanmayacak şehirler, kuru ve sıcak iklimleri tercih eder. Akdeniz Bölgesi (özellikle Antalya, Mersin, Tarsus), Kıbrıs, Mısır, Fas, Singapur, Meksika Koçların çok sevecekleri alanlar olabilir.

oğlak burcu nerede yaşar

Oğlak: Ayakları yere sağlam basan burçlardan Oğlak, sahip olabildiklerini korumak pahasına tüm gücünü kullanır. Toprağına, ailesine vefalıdır, korumacıdır. Ailesinden uzakta çok mutsuz olur. Toprak ve doğa düşkünü Oğlak burçları yüksek arazilere, dağ manzaralarına bayılır. Dağcılık ve trekking en sevdiği sporlardır.  Çin, Moğolistan, Nepal, Türkmenistan, Romanya, Belarus, Avustralya, Polonya gibi ülkelerde aradığı mutluluğu bulabilir.

kova burcu nerede yaşar

Kova: Ilıman iklimlerin, metropol yaşamının, sıcak insani ilişkilerin insanı Kova burcu, mutlaka sosyal hayatın içinde olmalıdır. Kırsal kesim, insansız dağlık bölgeler, hiç ona göre değildir. İlginç, sıra dışı kültürler ve tarihi yerler, özgür yaşanabilecek ülkeler tercih edecek Kovalar için, Avustralya, Mozambik, Kostarika, İsveç, İngiltere, İtalya, Meksika, Tayland ve Peru çok cazip gelecektir.

aslan burcu nerede yaşar

Aslan:  Rahatına, keyfine düşkün Aslan burçları lüks ve konforlu yaşam alanlarını tercih eder. Zaman zaman şehir hayatından ziyade kırlarda, sakin doğada olmak hoşuna gitse de büyük şehirler ya da sosyal hayatı aktif yörelerde bulunmak, gücünün takdir edileceği kalabalıklar içerisinde yaşamak ister. İstanbul, Antalya, Ankara, Adana, Bursa ülke içi şehir alternatifleri olabilir. Yurt dışında ise Almanya, İsviçre, Hollanda, Belçika, Portekiz, Tunus, İspanya, İtalya, Yunanistan cazip gelebilir.

boğa burcu nerede yaşar

Boğa: Kök salmayı seven, toprağına bağlı Boğalar, çok gerekmedikçe savaşmaz, boşa emek harcamaktansa, var olanı korumayı tercih eder. Yaşadığı bölgeden farklı bir yere yerleşmek gibi radikal kararlar vermesi için çok önemli sebepleri olmalıdır. Su ve yeşil bitki örtüsü bol olan yöreler, tam Boğalara göre; Edremit, Çanakkale, İznik, Antalya Samsun gibi iller sayılabilir. Gezmek, görmek için Peru, Arjantin, Küba, İskandinavya, Japonya, Hindistan ilgi çekici gelebilir.

başak burcu nerede yaşar

Başak: burçları için bir uzay aracı bile yaşanacak yer olabilir. Zira pek sosyal değildir. Zekâsını kullanabileceği çalışmalarda bulunmayı sever. Farklı ülke coğrafyaları ve kültürleri hakkında bilgi toplamak için seyahat etmeyi çok sever, fakat kendi değer yargılarına uygun, kültürel açıdan yakın yada daha ileri seviyedeki toplumlar içinde olmaktan keyif alır. İngiltere, İsviçre, Japonya, Amerika, Yunanistan, İspanya, İrlanda, Finlandiya gibi ülkelerde yaşamak hoşuna gidebilir.

yengeç burcu nerede yaşar

Yengeç: Yengeç burcu, oldukça tutarlı ve dengeli bir hayat sürme eğiliminde olduğu için ailesine akrabalarına yakın bölgelerden, sosyal çevresinden çok uzaklaşmaz. Kendilerini güvende hissetmeleri çok önemlidir. Yengeçler doğası gereği, çok sıcak olmayan nemli toprakları, sulak bölgeleri sever. Abant, Yedi Göller, Van çevresi, Artvin, Gümüşhane, Muğla ülke içinde mutlu olabileceği şehirler olabilir. Yurt dışında ise, Arnavutluk, Kazakistan, Türkmenistan, Romanya, Amerika, Portekiz gibi ülkeleri benimseyecektir.

akrep burcu nerede yaşar

Akrep: Akrep burcu için para, güç ve tutku olan her yer mutluluk getirir. Bilgisini, tecrübesini arttıracağı ilginç yerleri tercih eder ve hemen her yerde yaşama gücüne sahiptir. Cesaretini insanları tanıma ve ileri görüşlülüğünden alan su grubunun gizem sever burcu Akrepler, doğal olarak suyu çok sever. Mozambik, Somali, Ekvador, Somali kıyıları, Avustralya, Hindistan, Japonya, Haiti, Libya ve Güney Afrika ilgilerini çekebilir.

balık burcu nerede yaşar

Balık: Hayatlarında pek değişiklik yapmaktan hoşlanmayan Balık burcu insanları, yaşadığı yeri hemen benimser, pek şikâyetçi olmaz. Yine de su grubunun romantiği, göl, nehir, deniz olmayan yerlerde kendini mutlu hissetmeyebilir. Hayallerini tekneyle dünya turu, egzotik adalar, şirin bir sahil kasabası süsler. Tunus, Cezayir, Yunanistan, Kıbrıs gibi Akdeniz ülkeleri, Tayvan, Filipinler, Dominik, Küba gibi Okyanus ada ülkeleri çok ilgilerini çekecektir.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık