Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Hangi Burçlar Daha İyi Anlaşıyor?

İnsanların birbirinden hoşlanmadığı, anlaşamadığı durumlarda ''Yıldızımız tutmadı!'' demesi boş bir laf değil elbette. Gerçekten de, güneşin, yıldızların konumu, yükselen burcu, gezegen ve yıldızların açısı kişinin burç özelliklerini belirliyor. Peki ama hangi burçlar sizin burcunuz ile uyumsuz, hangi burçlar daha iyi anlaşıyor?

En İyi Anlaşan Burçlar Hangileridir?

kova burcunun iyi anlaştığı burçlar

Kova burcu; Uçarı, özgürlüğüne düşkün Kovalar için ideal burçlar Kova, İkizler ve Terazilerdir. Yay, Oğlak, Koç ve Balık ile de iyi anlaşabilen Kova burçları, Yengeç ve Başak burçları ile dengede kalmayı yeğler. Akrep, Boğa ve Aslan burçları ile ise taban tabana zıttır.

ikizler burcunun iyi anlaştığı burçlar

İkizler burcu; İkizlerin hareketli, değişken mizacına en uygun burçlar Kova, İkizler ve Terazi olmakla birlikte Aslan, Yengeç, Boğa ve Koç ile de iyi anlaşır. Balık, Oğlak ve Akrep ile orta şekerli bir uyumu olabilen İkizler, Yay ve Başak burçları ile pekiyi ilişkiler kuramaz.

yay burcunun iyi anlaştığı burçlar

Yay burcu; Eğlenceli, hayat dolu, tasasız Yaylar ile Koç ve Aslan burçları çok uyumludur. Aynı zamanda Kova, Akrep ve Terazi ile de iyi anlaşır. Yay burcu için Boğa, Oğlak, Yengeç katlanılabilir olsa da Balık, Başak ve İkizler en son düşüneceği burçlardır.

başak burcunun iyi anlaştığı burçlar

Başak burcu; Disiplinli, çalışkan, kuralcı Başaklar Boğa, Oğlak ve burçdaşı Başak ile gayet iyi anlaşır. Balık, Koç, Yengeç burçları ile de iyi sayılabilir ilişkileri olabilir. Terazi ve Yay ne iyi ne kötü denebilecek uyumluluktur. Kova, Aslan, İkizler ve Aslan burçlarına karşı ise pek sıcak olduğu söylenemez.

terazi burcunun iyi anlaştığı burçlar

Terazi burcu; Başak ve Boğalar ile mükemmel uyum sağlar. Kova, Balık, Yay ve Akrep ile de iyi anlaşır. Teraziler için İkizler ve Aslan 'olsa da olur, olmasa da olur.' Yengeç ve Terazilerden ise uzak durur.

yengeç burcunun iyi anlaştığı burçlar

Yengeç burcu; Hemen herkes ile güçlü dostluk ve arkadaşlık kurabilen Balık ve Akrep burçları ile en ideal uyumu yakalayabilir. Yengeçler, Boğa, Aslan, İkizler ve Boğa burçları ile de uyumludur. Yay ve Kova burçlarına karşı %50-%50 uyumlu olabilirse de Koç, Oğlak ve Terazi burçları ile uzlaşması zordur.

akrep burcunun iyi anlaştığı burçlar

Akrep burcu; Aşk, iktidar ve tutku düşkünü Akrepler için, Balık, Akrep ve Yengeç en ideal burçlardır. Başak, Yay, Oğlak ve Terazi iyi anlaşabileceği burçlar Aslan, Kova ve Boğa ise hiç uyum sağlayamayacaklarıdır. Koç, İkizler ve Yay ile ise idare edilebilir ilişkiler yaşanabilir.

balık burcunun iyi anlaştığı burçlar

Balık burcu; Duygu insanı Balık için su grubundan Yengeç ve Akrep en iyi anlaşabileceği burçlar. Samimi, sıcak, güçlü dostluklar kurmak, Kova, Oğlak, Koç ve Boğa ile mümkün. Aslan ve Terazi burçları ile kötü değilse de, iyi de olmayan bir uyum söz konusu. İkizler, Yay ve Başak ile anlaşmaları ise çok zor.

aslan burcunun iyi anlaştığı burçlar

Aslan burcu; Aslan burcunu en iyi anlayan, kendisini iyi hissettiren, harekete geçirebilen burçlar Koç ve Yay. Zor uyum sağlayabileceği burçlar ise Balık ve Kova. Başak, Terazi, İkizler ve Yengeç burçları ile arası her zaman iyi olan Aslanların, Akrep, Boğa ve Akrep ile her zaman temkinli ilişkilerde bulunması gerekebilir.

boğa burcunun iyi anlaştığı burçlar

Boğa burcu; Başak ve Oğlak burçları Boğaların karakteristik özelliklerine en yakın burçlar. İkizler, Koç, Balık ve Yengeç ile de iyi anlaşır. Terazi ve Yay orta seviyede uyum demekse de Kova, Aslan ve Akrep ile bir arada olması bile zordur.

oğlak burcunun iyi anlaştığı burçlar

Oğlak burcu; Başak ve Boğa öncelikli olmak üzere Yay, Kova, Akrep ve Balık en iyi anlaştığı burçlardır. Oğlaklar Terazi, Koç ve Yengeç ile iyi bir uyum yakalamakta çok zorlanabilir. İkizler ve Aslan ise Oğlak burçlarının zayıf yönlerini tamamlayabilir.

kova burcunun iyi anlaştığı burçlar

Koç burcu; Koçlar en iyi Yay ve Aslan burcu ile anlaşır. İnatçı, kafasına koyduğunu yapan Koçların, İkizler, Balık, Boğa ve Kova burçları ile sorunsuz ilişkileri olur. Başak ve Akrepler nötr etki bıraksa da Yengeç, Oğlak ve Terazi ile sıkıntılar yaşayabilir.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık