Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Hangi Burç Neye Sinirlenir?

Hangi Burç Neye Sinirlenir?

Herkes zaman zaman kızar, ancak burçlara göre sinirlenme çıtası farklı aralıklarda olabiliyor.

Koç Burcu

Koç, çoğu durumda bir liderdir ve ona ne yapacağının söylenmesinden nefret eder. Böyle bir şeye kalkışılırsa, (Allah yardımcınız olsun) cesaret eden herkese savaş açar.

Boğa Burcu

Boğalar kolayca öfkelenmese de özellikle birisi yalan söyleyince, hile yaparsa ya da bir şekilde ihanete uğradığında kızar. Onları deli ederseniz öfkelendiğinde size söyleyecekleri çok acı şeyler olacak.

İkizler Burcu

İkizler, insanların onlara ne yapmaları gerektiğini söylemelerinden veya onları kontrol etmeye çalışmalarından hoşlanmazlar; dolayısıyla bunları yapmazsanız muhtemelen iyi tarafında kalacaksınız.

Yengeç Burcu

Sevdiklerine çok fazla sevgi ve sadakat gösterdikleri ve sevdikleri insanlardan aynı şeyleri bekledikleri için yüksek standartlara sahiptir. Geleneksel Yengeçleri aile kurumuna saygısızlık ve kıymet bilmemek sinirlendirebilir.

Aslan Burcu

Aslanların sıcak tavrı, hoşgörüsü sayesinde öfkesi kontrollüdür. Bununla birlikte, ilgi odağı olmadıklarında, gururlarını incittiğinizde veya yeterince saygı görmezlerse sinirlenirler.

Başak Burcu

Muhtemelen burçlar arasında en az öfkeli olandır, sinirlendiğini görmek çok uzun zaman alır. Güveninin sarsılması onları pasifçe sinirlendirir, ancak kolayca geri kazanmayı beklemeyin.

Terazi Burcu

Teraziler kavgadan uzak dururlar, öfke gerçekten yaşamındaki genel hedeflerine uymuyor, ancak adalet terazisindeki dengeleri bozarsanız sinirlenebilirler.

Akrep Burcu

Akrepler intikam almaktan hoşlandığı gibi, kötü taraflarına girmek istemezsiniz. Entrikalar onu sinirlendirebilir, onları itmeye çalışmayın, çünkü bunlar sadece onları daha fazla öfkelendirir.

Yay Burcu

Çok fazla ılımlı olan Yaylar, ancak haksızlık ya da ihanet söz konusu ise sinirlenebilir. Aslında, davranışları bomba patlatmaya benzeyeceğinden, hızlıca uzaklaşmak isteyeceksinizdir.

Oğlak Burcu

Barışı korumayı ve enerjilerini boşa harcamadan daha sakin olmayı tercih ederler. Onların katı ahlaki kurallarına uymazsanız sinirlenebilirler ve olay bir drama dönüşebilir.

Kova Burcu

Havai Kova burçlarını en küçük eleştiri ve hayatlarına karışılması kolayca sinirlendirebilir. Onları öfkelendirdiyseniz, sinirlerinin yatışması çok uzun sürecektir.

Balık Burcu

Derin duygulu Balıklar yaşam için büyük bir zevk sahibidir, bazen hiçbir şeye kızmazlar, ancak muhtemelen buna izin vermezler. Tartışmayı sevmiyorlar ve her ne pahasına olursa olsun bunu önleyeceklerdir.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık