Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Doğum Gününüze Göre Renginizi Bulun

Doğum Gününüze Göre Renginizi Bulun

Her birimiz aynı zamanda belirli bir Zodyak veya burç işareti altında doğarız. Bunun yanında doğum gününüz özel bir renge işaret ediyor olabilir. Acaba sizin renginiz hangisi?

Kırmızı (23 Aralık-1 Ocak, 25 Haziran-4 Temmuz)

İçinizde derin heyecan ve titreşen bir tutku var, bazen çok sakin, bazen kabarıyor, şaşırtıcı güçlerle ortaya çıkmak için büyüyor. Kırmızı, kök çakra enerjisi, şehvet, sevgi, gizem ve hırsın rengidir, çoğu kişiden daha parlak bir yaşam süreceğinizden emin olabilirsiniz.

Turuncu (2 Ocak-11 Ocak, 5 Temmuz-14 Temmuz)  

Turuncu renk çeşitlilik, yaratıcılık ve ilhamın rengidir, diğer insanlarla yüksek seviyede etkileşim kurduğunuzu ve toplum içinde sağlam bir yeriniz olduğunu ifade eder. Her şeyi olabildiğince yumuşak ve dengeli tutmaya çalışıyor, sağlıklı ve enerjik bir hayatı önemsiyorsunuz.

Sarı (12 Ocak-24 Ocak, 15 Temmuz-25 Temmuz)

Güneş ışınları gibi, ışıklarınızı dünyada ve hatta evrende bile parlatacak kapasiteye sahipsiniz. Mizah, zekâ, cesaret ve gücü sembolize eden sarı çok olumlu bir renktir. Sarı, Güneş pleksus çakrası ile hizalıdır. Bu, ilgi odağı olduğunuz, hatta keyfini çıkaracağınız anlamına gelir.

Pembe (25 Ocak-3 Şubat, 26 Temmuz-4 Ağustos)

Keskin bir duyarlılığa sahipsiniz; bu hassasiyet kendisini yüksek yaratıcılık olarak sanat, müzik, yazı yoluyla gösterir. Dünya anlayışınız geniş ve alışılmışın dışında. Yüksek idealleriniz var ve bu sıra dışı görüş ve keşiflerinizi su yüzüne çıkarmanız hayatınızı değiştirebilir.

Mavi (4 Şubat-8 Şubat, 1 Mayıs-14 Mayıs, 5 Ağustos-13 Ağustos)  

Mavi, sakinleştirici, besleyici, faydalı bir enerjiye sahiptir. Huzur ve denge içine girme konusunda yeteneklisiz. İnsanlara yardıma ihtiyacı olduğu zaman giden ilk kişi siz olursunuz. Dürüstlüğü ve çevrenizdeki yaşamın refahını gerçekten umursuyorsunuz.

Yeşil (9 Şubat-18 Şubat, 14 Ağustos-23 Ağustos)

Yeşil, doğal olarak, eşyaların eşitliğini, dengesini ve mükemmel uyumunu önemsediğinizi gösterir. Doğa sevgisi size büyük bir mücadele gücü ve sabır veriyor. Bir işi yapmak için nelerin gerekli olduğunu biliyorsunuz ve genellikle hedeflerinize ulaşma şansına sahipsiniz.

Kahve (19 Şubat-28 Şubat, 24 Ağustos-2 Eylül)

Tutarlı ve duyarlı kişiliğiniz sizi fazlasıyla sorumluluk almaya itiyor. İstediklerinizi elde edecek sabra da sahipsiniz. Her zaman temkinli ve insanlara karşı mesafelisiniz. Bu dışarıdan soğuk görünmenize neden olsa da çok sıcak bir kalbiniz var.

Turkuaz (1 Mart-10 Mart, 3 Eylül-12 Eylül)

Çok dinamik ve enerjik karakteriniz, uyum sağlama konusunda inanılmaz bir yeteneğiniz var. Dışa dönük ve sosyal yönünüz çevreniz tarafından takdir ediliyor. Açık fikirlilik size yeni kapılar açacaktır.

Limon (11 Mart - 20 Mart, 13 Eylül - 22 Eylül)

İster iş yerinde parlak yetenekler geliştirin, ister evde liderlik yapın iyi bir eğitmensiniz. Ayrıca dostluk, paylaşım ve yeni ortamlara açık olma yönünün çok ön plandadır. Genellikle, meraklı ve maceraperest karakteriniz sizi hareketli ortamların aranılan insanı haline getiriyor.

Siyah (21 Mart)

Gizemli duygularınızı paylaşmak konusunda ketumsunuz, insanlara karşı bir miktar güven sorununuz olsa da zorlu sınavı geçenlerle ölene dek yürüyebilirsiniz. İçinizdeki kahraman yüksek koruyuculuk için cesurca savaşıyor.

Erguvan (22 Mart-31 Mart, 24 Eylül-3 Ekim)

Renginiz evrensel uyum ve duygusal dengenin sizin için çok önemli olduğunu gösteriyor. İşlerin nasıl olması gerektiği konusunda harika bir bakış açınız var. Fikir ve beklentilerinizi tezahür etmenize yardımcı olacak fırsatlar bulacaksınız.

Lacivert (1 Nisan-10 Nisan, 4 Ekim-13 Ekim)

Güven ve dostluğun rengi, muhafazakârlık ve sükûnet kadar sadakat ve dürüstlük de sembolizedir. Tutarlı bir kariyer için adımlarınızı sağlam atmak, eğlenceli yönünüzü bastırıyor, ancak sınırlarınızı gerçek dostluklara açmakta sorun görmüyorsunuz.

Gümüş (11 Nisan-20 Nisan, 14 Ekim-23 Ekim)

Oldukça duygusal, hassas ve gizemlisiniz. Yaratıcı ve kozmik bir enerjiye sahip olmanız sanatsal alanlarda ve el becerilerinde başarı olarak yansıyor. Güçlü iletişim kabiliyetiniz sorunları yumuşatıyor.

Beyaz (21 Nisan-30 Nisan, 24 Ekim-11 Kasım)

Beyaz saflık, masumiyet, bütünlük ve tamamlanma içerir, en eksiksiz ve saf renktir. Dürüstlüğe çok önem veriyorsunuz, mükemmellik rengi sizi kişisel sağlık ve kusursuz olma yolunda biraz strese sokuyor olabilir.

Altın (15 Mayıs-24 Mayıs, 12 Kasım-21 Kasım)

Renginiz başarı ve zaferin sizinle olacağını müjdeliyor. Bolluk ve refah, lüks ve kalite, prestij ve sofistikelik, değer ve zarafetle bağlantılı olarak, altın rengi; manevi zenginlik, maddi zenginlik ve biraz da savurganlığı ifade eder.

Krem (25 Mayıs-3 Haziran, 22 Kasım-1 Aralık)

Kişiliğinizi gizemli tutmaya çalışsanız da parlak zekânız ve yeteneklerinizi gizleyemiyor. Uyumlu bir aile ve düzeyli arkadaş çevresine dikkat ediyorsunuz. Pozitif karakteriniz, bazen suiistimal ediliyorsa da hayat size hep mutluluk verecek.

Gri (4 Haziran-13 Haziran, 24 Haziran, 2 Aralık-11 Aralık)

Gri ne siyah ne de beyaz değil, iki renk arasındaki geçiş ve uzlaşma rengidir. Duygusal ve gerçekçi olmayı nadiren başarabilen özel bir karaktere sahipsiniz. Bu süper denge hem maddi hem manevi yönde her zaman size şans getirecek.

Kestane (14 Haziran-23 Haziran, 12 Aralık-21 Aralık)

Güvenlik, koruma, konfor ve maddi zenginlik ile ilgilidir. Ayakları yere basan, güçlü ve güvenilir kişiliğiniz kariyerinize yansıyor. Sağlam dostluklar kurmak, kaliteli dostlar edinmek sizin için gerekli ve önemli.

Zeytin (23 Eylül)

Denge ve büyüme rengidir. Bu, birçok başka anlam arasında hem olumlu hem de varlık olarak kendine güvenen kişilik anlamına gelebilir. Sıcak, tutkulu, uyumlu ve prensipli yapınız sağlam kazançlar elde edeceğinizi gösteriyor.

Nefti Yeşil (22 Aralık)

Dışa dönük ve girişimci yönünüz ağır basıyor. Renginiz kalpte bir çocuk olduğunuzu ifade ediyor. Aile birliği ve ev sizin için en önemli şeydir. Bir topraklama rengi olarak, nefti yeşil, maddi kaynaklara sahip, hatta para konularında beceri kazanmış bir hediye anlamına gelir.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık