Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Hangi Burç Nereye Takılır?

Hangi Burç Nereye Takılır?

Anlaşabileceğin burcu gözüne kestirdiysen, onu nerede bulabileceğini de buradan öğrenebilirsin.

Koç Burcu

Çalışkan Koç burcu, muhtemelen her an her yerde olabilir. Onu Facebook Messenger, Twetter gibi sosyal platformlarda ya da bir konferansta konuşmacı olarak bile bulabilirsiniz.

Boğa Burcu

Boğalar, para kazanmanın yolları olan web sitelerinde vakit geçiriyor olacaktır. Lezzetli yemekleri olan geleneksel mekânlarda takılmayı da ihmal etmezler.

İkizler Burcu

Sinema, tiyatro, bilimsel konferans veya eğlencenin olduğu her mekânda bir İkizlere rastlamamak imkânsızdır. Sosyal platformların bilirkişisi, forumlarda, sohbet odalarında dikkat çekmeye bayılır.

Yengeç Burcu

Kendi dünyasında güvende olmayı tercih eden Yengeçler çoğu kez evde vakit geçirir. Facebook, Messenger veya Tweetter' da olası sosyal problemleri çözmeye çalışıyor olabilir.

Aslan Burcu

Elit bir mekân, asil konuklar varsa gösterişi seven Aslan burcu orada olmalıdır. Sıcak ilişkilerden yana Aslanlar sosyal medyadan ziyade bire bir diyalog kurmayı tercih edeceklerdir.

Başak Burcu

Sağlık ve hijyen konularını içeren web siteleri sanal âlemde en fazla tıkladıkları arasındadır. Ayrıca onu hastanelerde en fazla imzası olanlar arasında da bulabilirsiniz.

Terazi Burcu

Yeteneklerini gösterebileceği sanatsal çalışmalar ilgi alanıdır. Fikirlerini tartışabileceği entelektüel platformlarda bolca vakit geçirir. Kitapçılar için en iyi müşteridir.

Akrep Burcu

Gizemli olmayı ilke edinen Akrepler, sosyal platformlarda boy gösterirken asla kendi isimlerini deşifre etmez ve türlü senaryolar yazarlar. Gerçek dünyada bir akşamüstü kafede veya mistik bir restoranda çapkınlık yaparken görüldüğü çoktur.

Yay Burcu

Yaylar yay gibi her yere kolayca uzanırlar. Onları sabit bir yerde tutmak zor olduğundan seyahat halinde yabancı bir ülkede veya yerel bir satıcı ürünlerini incelerken bulabilmeniz mümkündür.

Oğlak Burcu

Genellikle Facebook Messenger veya arkadaşlık sitelerinde sessizce dolaşır. Geleneksel ve ahlaki kurallara düşkün olduğundan sohbetlerini yüz yüze yapmayı tercih eder. Bir kır kahvesi ya da bir ocakbaşı restoranda rastlayabilirsiniz.

Kova Burcu

Kovalar hem sosyal medyanın hem sosyal mekânların duayenidir. İlgi alanı her an her şeye çekilebilir. Bir Uzakdoğu belgeselinden sonra aniden uçağa atlayıp gidebilir veya onu bir huzurevi ziyaretinde bulunurken görebilirsiniz.

Balık Burcu

Facebook Messenger, Instagram gibi sosyal medya hesapları nadir olan burçtur. Sakin ve sessiz ortamları, sergileri gezmeyi, ailesi için alışveriş yapmayı, genellikle de evinde olmayı tercih eder.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık