Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Hangi Burç Nasıl İntikam Alır?

Hangi Burç Nasıl İntikam Alır?

İntikam sık sık başkalarını incitir ve anlık bir şekilde hissedilebilir, nadiren soğuk yenen bir yemektir, ancak her burç aynı şekilde intikam almaz.

Koç Burcu

Koç burçlarının intikamı stratejik, karmaşık türde değildir. Patlayıcı mizaçları, medeni tepkiler vermez ve intikamını en acı şekilde almak için çok hızlı hareket edecektir.

Boğa Burcu

Yapılan bir hatayı kolay affetmeyen Boğalar, er veya geç sabırla intikamını yerine getirmek için planlar hazırlamış olacaktır.

İkizler Burcu

Öngörülemez İkizler burcu gerçekten önemli olan bir şeyden rahatsız olursa, en kötü intikam planını hazırlayabilirler. Fakat intikam zamanı geldiğinde, fikirlerini değiştirebilirler.

Yengeç Burcu

Yengeçleri kırmamaya özen göstermelisin, çünkü sana karşı intikam besleyeceklerdir. İntikam odağıysanız, sevmediği şeyleri zararsız bir şekilde yok etmekte muhteşemdirler.

Aslan Burcu

Egosu yüksek Aslanlar hata kabul etmez ve tahrik edildiğinde şiddetli öfke patlamaları yaşar. Yapılanı unutmaz ve yeri geldiğinde ezici bir üstünlükle intikamlarını alırlar.

Başak Burcu

Başak burcu ile ters düşerseniz, kendinizi kurtaramazsınız. İnatla intikam için yaşayan nadir burçlardandır.

Terazi Burcu

Teraziler abartmayı ve konuyu dramatize etmeyi sever. Bir çatışma varsa, Terazinin en sevdiği psikolojik savaş taktiği soğuk bir omuzu çevirip sizinle konuşmamaktır.

Akrep Burcu

Eğer bir Akrep burcuna zarar verirseniz, bağışlamazlar, intikam hırsı ortaya çıkıp gerçekten ciddi bir hasar oluşturabilir.  Bir Akrep intikamı acımasız, metodik ve sonsuzdur. Dolayısıyla, yalnızca evinizi değil, şehir, ülke veya kıtanızı hatta gezegeninizi değiştirmeniz iyi olur.

Yay Burcu

Yay temsilcisi şahsen olanların çoğunu almama eğilimindedir, yani hata telafi edilebilir bir şeydir. Fakat intikamı uyandırmayı başarırsanız anında ve dinamik bir yanıt bekler. Genelde bağışlayıcıdır ve hepsini geride bırakacaktır.

Oğlak Burcu

Kolay affetmeyen çok gururlu ve intikam dolu Oğlak burçlarının, seni kötülemek ve küçük düşürmek için nefret kampanyaları yapması oldukça karakteristiktir.

Kova Burcu

Kova, kötü enerjiye sahip olduğunuza karar verdiyse, affedilmek konusunda şanslı olamayacaksınız. Dostluklarını kesip sizi hayatlarından silmek onlara göre verilebilecek en kötü cezadır.

Balık Burcu

Bu, kolayca affetmeyen çok gurur verici burç, özür dilemenizi kabul etse dahi, hala kin tutmaya devam edecek, kıvrak zekâsını kullanarak sabırla intikamını alacaktır.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık