Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Hangi Burç Nasıl Bir Stalker?

Hangi Burç Nasıl Bir Stalker?

Sanal dünya literatürümüze kısa bir süre önce giriş yapan "stalker" terimi "gizlice takip eden" anlamına geliyor. Sosyal medyadan kopamıyor, Facebook Messenger, Tweetter veya WhatsApp mesajlarını gizlice okumaktan kendinizi alamıyorsanız, siz de stalker unvanını hak ediyorsunuz. Peki, diğer burçlar ne kadar stalker?

Koç Burcu

Yoğun tempolu çalışmayı seven Koçlar hangi arada derede sosyal hesaplara girip laf yetiştirir şaşarsınız. Muhtemelen sıkı bir stalker olduğundan şüpheleniyoruz.

Boğa Burcu

Kendisi pasif bir stalker sayılabilir, zira başkalarının özel hayatına girmeyi, takipçisi olmayı etik bulmaz. Sosyal ortamlarda az bulunur, çoğu zaman mesajınıza cevap bile alamazsınız.

İkizler Burcu

Çok meşgul olan İkizler gizlice değil doğrudan paylaşımcıdır. Öğrendiğini, bildiğini saklamaz, bu bazen ukalalık boyutuna bile girebilir.

Yengeç Burcu

Stalker olma konusunda en yüksek potansiyele sahip burçtur. Hemen her yere girer, ünlüler veya sıradan insanların mahrem hayatları özel ilgi alanıdır.

Aslan Burcu

Gururlu Aslanlar stalker olmaya çok uzaktır, muhtemelen gizlice birilerini takip etmenin anlamsız olduğunu düşünmeleri ile ilgilidir.

Başak Burcu

Titiz ve detaycı Başaklar kişilik analizleri için çılgın bir tarayıcıdır. Takip ettikleri kişileri en ince detayına kadar kurcalayan bir burç varsa o bir Başaktır.

Terazi Burcu

İlgilendikleri biri veya çevresine dâhil ettiği bir kişi varsa onun hakkında inciğine cinciğine kadar öğrenmek zorunda olduğundan stalkerlık konusunu biraz abartabilir.

Akrep Burcu

Gizlilik, esrarengiz olma Akrep burçlarının karakteristik özellileridir. Dolayısıyla Akrepler stalker olma konusunda şampiyondur.

Yay Burcu

Yay burçlarının stalker olmak için özel bir çabası olmadığı gibi buna ayıracak zamanı da yoktur. Farklı kültürler, farklı insanlar tanımak, onlarla sohbet etmek çok daha önemlidir.

Oğlak Burcu

Oğlak burçları oldukça ketumdur, kendileri hakkında çok açık vermedikleri gibi, ahlaki yapıları gereği başkalarını takip etmez, ancak sosyal medyada gerekli bir şey olduğunda yanıt yazar.

Kova Burcu

Sosyal medya dendi mi, kovanın dolduramayacağı boşluk yoktur. Her yere ulaşmayı başarırken stalkerlık konusunda zirve yapar.

Balık Burcu

Eşi, dostu, eski sevgiliyi merak içinde stalk'layabilirler, ancak sosyal medyadan ziyade günlük rutinlerinde konuşarak detayları izlemeye en çok zaman ayıran Balık burçlarıdır.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık