Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Hangi Burç Nasıl Özür Diler?

Hangi Burç Nasıl Özür Diler?

Koç 

Egosu yüksek olan Koç burcu insanı, hata yaptığını kolay kolay kabullenmez. Suçları sabit olsa bile özür dilemelerini gerektirecek bir şey olmadığına nerdeyse sizi bile inandırabilirler. Çok zorda kalırsa basit bir "özür dilerim" ile geçiştirecektir.

Boğa 

Ahlak kurallarına sıkı sıkıya bağlı kalan Boğalar için özür dilemek zorunda kalmak bile bir utanç kaynağıdır. Özür dilemeyi başarsa bile bu olay onun kendisi ile bir iç hesaplaşmasına dönüşebilir.

İkizler 

Laf ebesi İkizler, yaptıkları hatayı örtbas etmek, çarpıtmak, farklı tarafa dikkat çekmek gibi zekice manevralar yaparak özür dilemesi gereken yerde, sizi töhmet altında bırakacak sorular bile sorabilir. Hatası bariz ise özür dilemesi için ondan daha zeki bir planla hazır olmalısınız.

Yengeç 

Ahlak kurallarına, tabulara sıkı sıkıya bağlı kalan Yengeçler, tüm maceracı yaklaşımları reddeder. Gerçekten ilişkinin devalılığı için özür dilemesi gerekiyor ise bunu en naif ve duygulu şekilde yapacaktır.

Aslan 

Egosu sürekli pohpohlanmayı bekleyen Aslanlar için özür dilemek adeta bir yıkımdır. Bir lider hata yapmış olsa bile nasıl özür dileyecek kadar gururunu ayaklar altına alabilir ki? Özür dilemesi sizin için bir lütuftur. O, saygınlığını ve gücünü yitirdiği zaman kolay kolay toparlanamaz.

Başak 

Metodik olarak konuyu masaya yatırıp, analizleri yaptıktan ve tüm sapmaları hesapladıktan sonra, mantık temeline oturtarak sizden özür dileyebilir. Öyle romantik bir seremoni beklemeyin elbette.

Terazi 

Duyarlı Teraziler en ufak bir kusur veya yanlış anlaşılma için bile hemen özür dileyebilir. Denge merkezini terazide tutmak adına kendisini affettirmek için elinden geleni yapacaktır.

Akrep 

Hep bir gizem ve kendisine göre açıklanması gerekli olmayan sırlarla dolu olan Akrepler için özür dilemek samimiyetle olmasa da sorun değildir, ancak çoğu zaman gerçek kabahatlerini örtbas etmek için bir kalkan olabilir.

Yay 

Çok geniş bir vizyona sahip Yaylar, özür dilemekten gocunmaz ve kendisini affettirmek için sizi en mutlu edecek şekilde bunu yapacaktır.

Oğlak 

İtimat ve disiplin merkezli Oğlaklar, hata yapmak konusunda çok ihtiyatlıdırlar. Özür dilemesi gerektiğinde bunu nasıl yaptığına kendisi de şaşıracak ve ağzından kuru, yavan bir özür çıkacaktır.

Kova 

Başına buyruk Kova burçları bir hata yaptığında hemen özür dilemez ise özür dilemesi için bir hayli bekleyebilirsiniz, o kadar meşguldür ki...

Balık 

Balıklar özür dilemek konusunda sorun yaşamasa da nedenlerini niçinlerini, nasıl olduğunu anlatmaya başladığında neredeyse kendisine hak verebilecek bir manipülasyon yaşayabilirsiniz.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık